Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Follokarusellen ranking 2010Dataeksport
Brikkesys.no

Follokarusellen #2 26. mai 2010

Klasse: D -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Julie Kvarme Gangnæs

Ås-UMB Orientering

16:24

Ylva Marie Vik

Ås-UMB Orientering

16:25

Siril Bjørke

Kolbotn & Skimt OL

13:30

Linda Gammelsæter

Kolbotn & Skimt OL

25:00

Carmen Dirro

Måren OK

17:17

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Andreassen Moe

Ås-UMB Orientering

18:28

+0:00

2.

Kaja W. Nordhagen

Ås-UMB Orientering

18:45

+0:17

3.

Anne Marte Schei

Kolbotn & Skimt OL

22:29

+4:01

Klasse: D17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Eijsink

Ås-UMB Orientering

26:32

+0:00

2.

Ingvild Maalen-Johansen

Ås-UMB Orientering

29:05

+2:33

3.

Johanne Brynildsen

Kolbotn & Skimt OL

29:30

+2:58

4.

Mari B Jonassen

Kolbotn & Skimt OL

29:49

+3:17

5.

Monica Diana Hiller

Kolbotn & Skimt OL

32:07

+5:35

6.

Andrea Vild Jødal

Bækkelagets SK

36:44

+10:12

7.

Irene Bakken

Måren OK

37:40

+11:08

Klasse: D35

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sille Winsnes

Ås-UMB Orientering

21:05

+0:00

2.

May Bente Brurberg

Ås-UMB Orientering

21:23

+0:18

3.

Ragnhild Steensgaard

Kolbotn & Skimt OL

25:31

+4:26

4.

Ellen Christine Koren

Ås-UMB Orientering

25:38

+4:33

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Bakken

Måren OK

26:40

+0:00

2.

Grete Berntsen

Måren OK

27:18

+0:38

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Marit Færden

Kolbotn & Skimt OL

34:10

+0:00

Klasse: D70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Krogvig

Kolbotn & Skimt OL

31:47

+0:00

2.

Unni Bøhlerengen

Måren OK

40:11

+8:24

Klasse: H -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Terjei Lillehammer

Ås-UMB Orientering

18:48

Thomas Arnesen

Kolbotn & Skimt OL

13:14

Thomas Wiggen

Kolbotn & Skimt OL

14:11

Alrik Aasestad

Ås-UMB Orientering

19:34

Klasse: H13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Ferstad

Ås-UMB Orientering

16:00

+0:00

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linus Olhans

Ås-UMB Orientering

19:00

+0:00

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olai Stensland Lillevold

Ås-UMB Orientering

18:11

+0:00

2.

Henrik Eijsink

Ås-UMB Orientering

18:16

+0:05

3.

Bjørn Tenge

Ås-UMB Orientering

22:41

+4:30

4.

Oskar Jakobsen

Bækkelagets SK

23:50

+5:39

5.

Anders Stiansen Nygaard

Ås-UMB Orientering

24:47

+6:36

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Joachim Arnesen

Kolbotn & Skimt OL

31:34

+0:00

2.

Victor Hiller Martinsen

Kolbotn & Skimt OL

42:50

+11:16

54 53 42 36 37 38 34 51 55

3.

Fredrik Tveter

Kolbotn & Skimt OL

42:51

+11:17

DSQ

Benjamin Langebekk

Kolbotn & Skimt OL

29:52

31

Klasse: H17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Inge Fjellstad

Ås-UMB Orientering

22:17

+0:00

2.

Halvor Steinsholt

Ås-UMB Orientering

25:40

+3:23

3.

Trygve Røsæg

Måren OK

27:47

+5:30

Klasse: H35

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Mella

Østmarka OK

23:00

+0:00

2.

Gunnar Tenge

Ås-UMB Orientering

24:16

+1:16

3.

Arve Opheim

Måren OK

26:28

+3:28

4.

Per Arne Arnesen

Kolbotn & Skimt OL

26:48

+3:48

5.

Bjørn Aasestad

Ås-UMB Orientering

31:13

+8:13

6.

Anbjørn Grindheim

Måren OK

32:44

+9:44

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Johannessen

Kolbotn & Skimt OL

28:38

+0:00

2.

Eirik Nordhagen

Ås-UMB Orientering

31:13

+2:35

3.

Erik Jonassen

Kolbotn & Skimt OL

31:57

+3:19

4.

Nils Bøhn

Kolbotn & Skimt OL

37:00

+8:22

DSQ

Knut Bjørkelo

Kolbotn & Skimt OL

25:50

31

DSQ

Jon Fredriksen

Hauketo IF

28:32

31

DSQ

Bård Bjørhei

Kolbotn & Skimt OL

29:47

31

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Færden

Kolbotn & Skimt OL

21:24

+0:00

2.

Geir Trøan

Kolbotn & Skimt OL

23:14

+1:50

3.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving/Ski VG Skole

25:23

+3:59

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Magnar Nilsen

Kolbotn & Skimt OL

36:00

43

DSQ

Bjarne Smaadahl

Kolbotn & Skimt OL

1:24:08

43

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Røer Drabløs

Måren OK

19:16

+0:00

2.

Mads Lillevold

Ås-UMB Orientering

19:25

+0:09

3.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

20:14

+0:58

4.

Fenna Van Nes

Kolbotn & Skimt OL

26:52

+7:36

5.

Gunnstein Bjørke

Kolbotn & Skimt OL

33:01

+13:45

6.

Toril Berg-Domaas

Kolbotn & Skimt OL

50:44

+31:28


Sist oppdatert:

18 oktober 2010, 13:41:12

Arrangør:

Follokarusellen

Antall deltagere:

66

Antall startet:

66