Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Follokarusellen ranking 2010OBIK Ranking 2010Dataeksport
Brikkesys.no

P4/Follokarusellen #1 5. mai 2010

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Carmen Dirro

Måren OK

22:26

Ylva Marie Vik

Ås-UMB Orientering

23:50

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-UMB Orientering

20:36

+0:00

Klasse: D15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja W. Nordhagen

Ås-UMB Orientering

31:47

+0:00

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

44:35

+0:00

2.

Ragnhild Steensgaard

Kolbotn & Skimt OL

45:20

+0:45

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sille Winsnes

Ås-UMB Orientering

45:26

+0:00

2.

Gro Hege Ludvigsen

Måren OK

1:00:58

+15:32

3.

Maria Torgersen

Oppsal IF

1:08:23

+22:57

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland

Maris Interiørhjelp

59:29

+0:00

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

45:12

+0:00

2.

Vera Telje Sjølie

Norges Bank

51:15

+6:03

3.

Brynhild Fanuelsen

Sykehuset Asker og Bærum

55:03

+9:51

4.

Atie D Saugerud

Veritas

1:00:53

+15:41

5.

Astrid Kvamme

Heming/Njård

1:01:34

+16:22

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Turid Bratland

Fossum

42:01

+0:00

2.

Anne Sjønnesen

Nittedal

48:03

+6:02

3.

Wenche Bertelsen

Oslo Lærerne

53:16

+11:15

4.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:07:14

+25:13

5.

Gerd Gullaksen

Esso Sport

1:21:38

+39:37

DSQ

Elisabeth Ibsen

Universitetet

54:30

48

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Krogvig

Kolbotn & Skimt OL

44:50

+0:00

2.

Unni Drage

Aker Solutions

50:07

+5:17

3.

Unni Bøhlerengen

Måren OK

53:03

+8:13

4.

Synnøve Amundsen

Kolbotn & Skimt OL

1:06:59

+22:09

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Terjei Lillehammer

Ås-UMB Orientering

45:01

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Fløistad

Ås-UMB Orientering

42:43

+0:00

2.

Linus Olhans

Ås-UMB Orientering

57:32

+14:49

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olai Stensland Lillevold

Ås-UMB Orientering

26:15

+0:00

2.

Bjørn Tenge

Ås-UMB Orientering

34:46

+8:31

3.

Anders Stiansen Nygaard

Ås-UMB Orientering

1:09:02

+42:47

Klasse: H15-16(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Benjamin Langebekk

Kolbotn & Skimt OL

1:00:39

+0:00

2.

Lars Treekrem

Ås-UMB Orientering

1:04:20

+3:41

3.

Magne Jutulstad

Bækkelagets SK

1:06:24

+5:45

4.

Sebastian Heltberg

Bækkelagets SK

1:17:42

+17:03

DSQ

Øyvind Guldbrandsen

Bækkelagets SK

56:38

49 52 45 46 47 38 39

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Fiane Pedersen

Ås-UMB Orientering

40:01

+0:00

2.

Mathias Stensland Lillevold

Ås-UMB Orientering

51:54

+11:53

3.

Anders Treekrem

Ås-UMB Orientering

56:00

+15:59

4.

Kjartan Hauger

OSI

1:03:46

+23:45

5.

Trygve Røsæg

Måren OK

1:13:03

+33:02

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Ringstad

Tandberg

58:13

+0:00

2.

Bjørn Håvard Evjen

Ås-UMB Orientering

59:19

+1:06

3.

Geir Sand

ULLEVÅL SYKEHUS

1:05:33

+7:20

4.

Trond Henry Skjønsfjell

Vernepliktsverket

1:17:24

+19:11

5.

Uno Hanslien

BILPOST

1:56:17

+58:04

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Jutulstad

Bækkelagets SK

48:08

+0:00

2.

Håkon Halvorsen

Statnett

1:08:45

+20:37

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

40:18

+0:00

2.

John Hansen

AB PIL

41:30

+1:12

3.

Per Kaarby

Bellit

42:37

+2:19

4.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

50:43

+10:25

5.

Paal W Hanssen

BDO

52:49

+12:31

6.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

57:11

+16:53

Brutt

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

DSQ

Hallvard Bjørgum

Veritas

58:42

41 42 48 49 47 38 39 249

DSQ

Ivar Refsland

Antidoping Norge

1:06:49

49

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

38:05

+0:00

2.

Jon Foss

Friskis&Svettis

43:56

+5:51

3.

Reidar Kierulf

RKP

44:42

+6:37

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

28:54

+0:00

2.

John Thomas Petersen

Nordea

34:04

+5:10

3.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving/Ski VG Skole

37:08

+8:14

4.

Ivar Strømstad

Raumar

46:56

+18:02

5.

Einar Skåre

BREVPOST

49:25

+20:31

6.

Ivar Opsahl

Planbygg

56:07

+27:13

DSQ

Kay Gustavsen

Privat

31:53

41 42 44 46

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Møgedal

Aker Solutions

34:21

+0:00

2.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet

36:28

+2:07

3.

Einar Hem

Ahus BIL

38:08

+3:47

4.

Per Erik Sørensen

Nordea

38:29

+4:08

5.

Odd Tore Saugerud

Veritas

42:12

+7:51

6.

Knut Erik Bjørklund

DNB NOR

45:49

+11:28

7.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

46:06

+11:45

8.

Tom Ibsen

UBIL

46:25

+12:04

9.

Sverre Farstadvoll

Petec

46:45

+12:24

10.

Øystein Madsen

GE Healthcare

48:26

+14:05

DSQ

Hans Petter Jensen

Privat

59:12

39 249

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

32:48

+0:00

2.

Sven Erik Rognes

Universitetet Oslo

35:43

+2:55

3.

Ronald Inglingstad

Nordea

39:07

+6:19

4.

Arne Jordal

SAS

41:37

+8:49

5.

Svein Kvalheim

BT

45:37

+12:49

6.

Jon C. Fougner

FUGRO

51:25

+18:37

7.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

53:44

+20:56

8.

Per Woxen

Sveda Kjemi

1:01:10

+28:22

9.

Rolf Edvardsen

Privat

1:04:36

+31:48

DSQ

Harald Birkeland

Oslo Universitetssykehus

49:11

37

DSQ

Georg Gullaksen

Esso Sport

49:47

37

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Aker Solutions

33:02

+0:00

2.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

34:01

+0:59

3.

Carl-Fred. Kolderup

Stabæk If

36:21

+3:19

4.

Ingvald Sevaldson

Permakem

36:32

+3:30

5.

Sigurd Melsom

Kjelsås

39:52

+6:50

6.

Magnar Nilsen

Kolbotn & Skimt OL

42:11

+9:09

7.

Johan Theisen

Kolbotn & Skimt OL

43:19

+10:17

8.

Helge Kvaase

HIAK

43:34

+10:32

9.

Magne Grande

FBI

45:20

+12:18

10.

Thor Olsen

Gabrielsen & Olsen

49:40

+16:38

11.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

50:09

+17:07

12.

Tor Kaurin

Måren OK

1:03:54

+30:52

13.

Svein Forthun

HIO

1:26:39

+53:37

DSQ

Erling Bakken

Asker SK

1:00:36

53 48

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Larsson

Privat

44:06

+0:00

2.

Kåre Holt Hansen

Egen Klubb

50:01

+5:55

3.

Bjarne Smaadahl

Kolbotn & Skimt OL

59:32

+15:26

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Hallås

A hus BIL

33:07

+0:00

2.

Rikke Gåsholt

UIO

36:12

+3:05

3.

Jan Ilseth

Gazellen

57:16

+24:09

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Røer Drabløs

Måren OK

37:02

+0:00

2.

Axel Boix

Måren OK

38:54

+1:52

3.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

43:42

+6:40

4.

Kai Fredrik Langebekk

Kolbotn & Skimt OL

52:10

+15:08

39

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Leiren

Privat

38:15

+0:00

2.

Bernt Iversen

Vegdirektoratet

53:42

+15:27

DSQ

Per Ongstad

Privat

58:34

45

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Svendsen

Skog og Landskap, UMB

52:40

+0:00

2.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

1:09:08

+16:28

Klasse: H35(Follo)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Truls Kvaase

Bækkelagets SK

37:41

+0:00

2.

Gunnar Tenge

Ås-UMB Orientering

39:38

+1:57

3.

Anbjørn Grindheim

Måren OK

51:52

+14:11

DSQ

Arve Opheim

Måren OK

38:29

41 42 49 52 45 46 47

Klasse: H50(Follo)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Hermann Krøger

Måren OK

40:01

+0:00

1.

Knut Bjørkelo

Kolbotn & Skimt OL

40:01

+0:00

3.

Eirik Nordhagen

Ås-UMB Orientering

44:12

+4:11

4.

Nils Bøhn

Kolbotn & Skimt OL

46:16

+6:15

5.

Morten Karlsen

Måren OK

51:17

+11:16

6.

Stein Turtumøygard

Måren OK

1:01:02

+21:01

DSQ

Per Stefferud

Torridal IL

46:27

49

Klasse: H60(Follo)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars-Evan Pettersson

Kolbotn & Skimt OL

44:45

+0:00

Brutt

Per-Erik Østlie

IL Driv

Klasse: D17(Follo)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Eijsink

Ås-UMB Orientering

52:36

+0:00

2.

Irene Bakken

Måren OK

1:17:52

+25:16

DSQ

Andrea Vild Jødal

Bækkelagets SK

1:14:47

49 52

Klasse: D50(Follo)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berntsen

Måren OK

53:13

+0:00

2.

Ingeborg Bakken

Måren OK

56:02

+2:49

Klasse: D60(Follo)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lome-Hagman

Kolbotn & Skimt OL

52:01

+0:00

2.

Inger Halck

Måren OK

1:12:18

+20:17

Klasse: D13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johanne Mosling

Kolbotn & Skimt OL

49:17

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 september 2010, 18:54:18

Arrangør:

Follokarusellen

Antall deltagere:

139

Antall startet:

139