Startliste eksport iofxml 3.0

Melhus O6`er 2019

Klasse: NY
Plass                  Navn                     KlubbSumLpLp1Lp 2Lp 3Lp 4Lp 5Lp 6
Sanna Bredland SeehusMelhus IL50150
Emma Sofie Bredland SeehusMelhus IL1503505050
Amalie GyllandMelhus IL10025050
Erlend SchrderMelhus IL50150
Arve GyllandMelhus IL10025050
Julie Solberg QvenildMelhus IL10025050
Signe Holm KlemmetvollMelhus IL50150
Frank Egil HolmMelhus IL50150
Hvard QvenildMelhus IL10025050
Mia SusannaMelhus IL50150
Anna Elise Bredland SeehuusMelhus IL50150
Nora EidemMelhus IL50150
Helena PreisigMelhus IL50150
Katrin NesterovaMelhus IL50150
Martin NesterovMelhus IL50150
Tatjana GregonisMelhus IL50150
Sunniva PreisigMelhus IL50150
Sunniva Preisig MotrMelhus IL50150
Sanna Elise Bredland SeehuusMelhus IL10025050
Emma Sofie Bredland SeehuusMelhus IL10025050
Klasse: D -12
Plass                  Navn                     KlubbSumLpLp1Lp 2Lp 3Lp 4Lp 5Lp 6
1Hanne DhlMelhus IL39155091100100100
2Ingrid PrestmoMelhus IL3865509110095100
3Ingrid TronvoldMelhus IL24235092100
4Ingrid TrondvoldMelhus IL2002100100
5Katrin NesterovaMelhus IL1001100
Klasse: 2C TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLpLp1Lp 2Lp 3Lp 4Lp 5Lp 6
1Eli AaslandMelhus IL1713715050
2Trine AasMelhus IL150210050
2John Magnus PrestmoMelhus IL1503505050
4Erik PrestmoMelhus IL10025050
4Anita N. DhlMelhus IL10025050
4Anita DhlMelhus IL10025050
7ystein DhlMelhus IL63163
8Trine SunnsetMelhus IL50150
8Tatjana GregonisMelhus IL50150
8Signe Holm KlemmetvollMelhus IL50150
8Oskar StorlerMelhus IL50150
8Mona WindsethMelhus IL50150
8Martin MelhuusMelhus IL50150
8Kristin LerliMelhus IL50150
8Johannes HalvorsrudMelhus IL50150
8Jan Petter OpedalMelhus IL50150
8Ingrid OpedalMelhus IL50150
8Frank Egil HolmMelhus IL50150
Klasse: H -12
Plass                  Navn                     KlubbSumLpLp1Lp 2Lp 3Lp 4Lp 5Lp 6
1Johannes LerliMelhus IL395410010010095
2Erik BakkMelhus IL184284100
3Sigurd RnningMelhus IL1001100
4Sigurd SchrderMelhus IL81181
5Martin NesterovMelhus IL70170
Klasse: D 35-64
Plass                  Navn                     KlubbSumLpLp1Lp 2Lp 3Lp 4Lp 5Lp 6
1Hege S MelhuusMelhus IL4005100100100100100
2Trine SunnsetMelhus IL2263656695
3Maja Bredland SeehuusMelhus IL196210096
4Ingrid OpedalMelhus IL74174
5Ingrid RnningMelhus IL72172
Klasse: H 13-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLpLp1Lp 2Lp 3Lp 4Lp 5Lp 6
1Kristoffer LerliMelhus IL4005100100100100100
2Johannes HalvorsrudMelhus IL150210050
Klasse: H 50-74
Plass                  Navn                     KlubbSumLpLp1Lp 2Lp 3Lp 4Lp 5Lp 6
1John LerliMelhus IL36857610092100
2Eivind BakkMelhus IL351510091808050
3Ole HjulstadMelhus IL25538210073
4Kre OnsyenMelhus IL2393748679
5Stefan PreisigMelhus IL2002100100
6Gaute FinstadMelhus IL1001100
6Audun KleivenMelhus IL1001100
8Jan Petter OpedalMelhus IL87187
9Martin MelhuusMelhus IL62162
10Stein HosethMelhus IL53153
Klasse: H 17-49
Plass                  Navn                     KlubbSumLpLp1Lp 2Lp 3Lp 4Lp 5Lp 6
1Audun BakkMelhus4004100100100100
2Stein Ivar FossMelhus IL3935100979691100
3Atle PedersenMelhus IL196210096
4Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL13635284
5Stefan PreisigMelhus IL81181
6Jonas HjulstadMelhus IL73173
Klasse: A1
Plass                  Navn                     KlubbSumLpLp1Lp 2Lp 3Lp 4Lp 5Lp 6
1Audun BakkMelhus IL1001100
Klasse: 3B TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLpLp1Lp 2Lp 3Lp 4Lp 5Lp 6
1Gunleiv SlandMelhus IL50150
Klasse: D 17-34
Plass                  Navn                     KlubbSumLpLp1Lp 2Lp 3Lp 4Lp 5Lp 6
1Trine AasMelhus IL2003100100
Klasse: H 75-
Plass                  Navn                     KlubbSumLpLp1Lp 2Lp 3Lp 4Lp 5Lp 6
1Martin MelhuusMelhus IL4004100100100100
Klasse: 4,5A/B GJEST
Plass                  Navn                     KlubbSumLpLp1Lp 2Lp 3Lp 4Lp 5Lp 6
Klasse: 3B GJEST
Plass                  Navn                     KlubbSumLpLp1Lp 2Lp 3Lp 4Lp 5Lp 6


Antall tellende lp: 4

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du m sl lederen i neste lp for ende likt.