Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Melhus O6`er 2019Dataeksport
Brikkesys.no

MIL O`6er løp 2 Løvset 5. juni 2019

Klasse: NY

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Amalie Gylland

Melhus IL

42:40

30:28

Mia Susanna

Melhus IL

42:26

30:18

Arve Gylland

Melhus IL

42:39

30:27

Emma Sofie Bredland Seehus

Melhus IL

31:23

22:25

Anna Elise Bredland Seehuus

Melhus IL

29:23

20:59

Klasse: 2C Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Storler

Melhus IL

30:12

+0:00

15:53

2.

Anita N. Døhl

Melhus IL

37:54

+7:42

19:56

3.

John Magnus Prestmo

Melhus IL

38:21

+8:09

20:11

4.

Tatjana Gregonis

Melhus IL

45:26

+15:14

23:54

Klasse: 3B Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunleiv Sæland

Melhus IL

41:44

+0:00

13:27

Klasse: D -12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katrin Nesterova

Melhus IL

45:12

+0:00

23:47

2.

Ingrid Tronvold

Melhus IL

52:46

+7:34

27:46

3.

Ingrid Prestmo

Melhus IL

52:59

+7:47

27:53

4.

Hanne Døhl

Melhus IL

53:00

+7:48

27:53

Klasse: D 17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Aas

Melhus IL

58:48

+0:00

18:58

Klasse: D 35-64

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege S Melhuus

Melhus IL

45:19

+0:00

14:37

2.

Ingrid Opedal

Melhus IL

1:08:50

+23:31

22:12

3.

Trine Sunnset

Melhus IL

1:15:49

+30:30

24:27

Klasse: H -12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Lerli

Melhus IL

28:18

+0:00

14:53

2.

Martin Nesterov

Melhus IL

45:16

+16:58

23:49

Klasse: H 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

36:59

+0:00

11:55

Klasse: H 17-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Pedersen

Melhus IL

38:19

+0:00

8:54

2.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

40:45

+2:26

9:28

3.

Jonas Hjulstad

Melhus IL

59:16

+20:57

13:46

Klasse: H 50-74

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Lerli

Melhus IL

43:34

+0:00

14:03

2.

Eivind Bakk

Melhus IL

51:47

+8:13

16:42

3.

Jan Petter Opedal

Melhus IL

54:38

+11:04

17:37

4.

Ole Hjulstad

Melhus IL

59:37

+16:03

19:13

Arrang

Audun Kleiven

Melhus IL

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Melhuus

Melhus IL

28:15

+0:00

14:52

Klasse: 4,5A/B Gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Berge Mjølhus

OL Trollelg

41:03

+0:00

9:32


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 juni 2019, 23:14:48

Arrangør:

Melhus IL Orientering

Antall deltagere:

31

Antall startet:

31