Startliste eksport iofxml 3.0

OG karusellen 2019

Klasse: BLÅ
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1 - KlæbuLøp 2Løp 3Løp 4Løp 5Arr.poeng
1Audun BakkMelhus IL256489878080
2Jon RøstumGaula2353768574
3Andreas SølbergIL Leik2002100100
4Oskar AndrenLeik197210097
5Ola KeiseråsLeik193293100
6Gisle BergIL Leik1723515962
7Jonas UnsgårdIL Leik15526689
8Tore KanestrømBørsa-Orkanger13427064
8Anders EstenstadLeik13427163
10Ådne Krogstad BergLeik12626462
11Runar KrognesIL Leik75175
12Ken PettersenBørsa-Orkanger IF61161
13Kay Ove BjerkenåsIL Leik53153
Klasse: BLÅ GJEST
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1 - KlæbuLøp 2Løp 3Løp 4Løp 5Arr.poeng
1Rune StræteWing OK1001100
2Øyvind SkjelderupWing OK99299
Klasse: RØD
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1 - KlæbuLøp 2Løp 3Løp 4Løp 5Arr.poeng
1Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL2844948910090
2Stein Ivar FossMelhus IL2744908482100
3Kristoffer LerliMelhus IL2593958183
4Anders SolstadBørsa-Orkanger IF255477918775
5Atle PedersenMelhus IL2002100100
6Jan HageIL Leik18829197
7John Henry HammerBørsa-Orkanger IF182282100
8Ola SkorstadBørsa-Orkanger IF15127180
9Gaute FinstadMelhus IL77177
10Ole Gunnar SølbergLeik57157
11Trond Erik KrogstadOL Gaula50150
Klasse: GRØNN
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1 - KlæbuLøp 2Løp 3Løp 4Løp 5Arr.poeng
1Svein UnsgårdIL Leik3004100100100100
2Tone AlmåsIL Leik2873979199
3Eivind NæveIL Leik2783978299
4Rolf WærnesBørsa-Orkanger IF27638987100
5Svein Olav ÅmotIL Leik2664898493
6Line SølbergIL Leik2653819490
7Hallgeir ØianOL Gaula2523926991
8John LerliMelhus IL2413898072
9Oddbjørn SyrstadIL Leik232468657490
10Ole BlækkanIL Leik2073795078
11Hege S MelhuusMelhus IL19229696
12Halvard KjønliBørsa-Orkanger IF154450545050
13Sigmund FredriksenLeik12827850
14Jan Petter OpedalMelhus IL12427450
15Johannes HalvorsrudMelhus IL10035050
16Ola SkorstadBørsa-Orkanger IF94194
17Jan Peder HegdalBørsa-Orkanger IF88188
17Allison HegdalBørsa-Orkanger IF88188
19Ragnar IngdalBørsa-Orkanger IF75175
20Ingrid BjørklimarkKlæbu IL71171
21Jan Egil TillereggenKlæbu IL67267
22Ole HjulstadMelhus IL65165
23Hilde BellingmoOL Gaula52152
24Trine AasMelhus IL50150
24Ove Bjørnar GrøtteLeik50150
24Maja SeehuusMelhus IL50150
Klasse: HVIT
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1 - KlæbuLøp 2Løp 3Løp 4Løp 5Arr.poeng
1Joar Arvid KrognesIL Leik28948389100100
2Asbjørn BjerkenåsIL Leik284496998989
3Kjell SølbergIL Leik282496968690
3Eivind BakkMelhus IL282497859491
3Anne Kari StubsjøenIL Leik2823929793
6Kåre OnsøyenMelhus IL27431009381
7Elfrid ByBørsa-Orkanger IF2523887193
8Trine SunnsetMelhus IL2283786387
9Ingrid OpedalMelhus IL18229389
10Inger H BakkenIL Leik17729285
11Mai Iren AlmåsIL Leik176210076
12OLA GrendalBørsa-Orkanger IF17528689
13Esten BakkenOL Gaula16028575
14Mette MoaBørsa-Orkanger IF99199
15Inger H. BakkenLeik93193
16Bjørg KrognesLeik92192
17Heidi FlåBørsa-Orkanger IF89189
18Øivind ØsteggenBørsa-Orkanger83183
19Jørgen IndegårdBørsa-Orkanger IF80180
20Kristin LerliMelhus IL78178
21Ove Bjørnar GrøtteLeik76176
22Hanna ØianGaula72172
23Ingrid RønningMelhus IL70170
24Ingrid BrouwerKlæbu IL67167
25Ann Karin EvjenBørsa-Orkanger IF65165
26Oliver LjøkjelOL Gaula60160
26Elias BrodalOL Gaula60160
28Kristin AntonsenIL Leik52152
29Marcel LanckmansGaula50250
29Anna Marie HammerBørsa-Orkanger IF50150
Klasse: GUL
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1 - KlæbuLøp 2Løp 3Løp 4Løp 5Arr.poeng
1Ådne SundetIL Leik3003100100100
2Martin MelhuusMelhus IL263493897781
3Ola NerauneBørsa-Orkanger IF254482898372
4Ingrid TronvoldMelhus IL202457816454
5Hanne DøhlMelhus IL199456806354
6Ingrid PrestmoMelhus IL1913578054
7Johannes LerliMelhus IL18829296
8Esten BakkenGaula170270100
9Jostein GlesåenOL Gaula14028654
10Arne GrønsetBørsa-Orkanger IF12727750
11Åse HøgsteggenIL Leik11426450
12Kari Moa SolstadBørsa-Orkanger IF11325063
13Oddveig LienBørsa-Orkanger IF10025050
14Malin SundetIL Leik99199
15Sigurd RønningMelhus IL98198
16Gunn Mari K. BergIL Leik84184
17Nils BakkenGaula69169
18Erik PrestmoMelhus IL67167
19Sigurd SchrøderMelhus IL57157
20Vibeke LudvigsenIL Leik50150
20Signe Holm KlemetvoldMelhus IL50150
20Iselin Aune StorsandBørsa-Orkanger IF50150
20Håvard BakkenOL Gaula50150
20Anja LorentzenBørsa-Orkanger IF50150
Klasse: GUL TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1 - KlæbuLøp 2Løp 3Løp 4Løp 5Arr.poeng
1Stine BlokkumIL Leik20031005050
1Henriette BakkenIL Leik2004100505050
3Eli AaslandMelhus IL1793795050
4John Magnus PrestmoMelhus IL1783785050
4Anita DøhlMelhus IL1783785050
6Siv HøgsteggenIL Leik50150
6Rita Berg HammerBørsa-Orkanger IF50150
6Mona WindsethMelhus IL50150
6Kristin ÅmotLeik50150
6Frank Egil HolmMelhus IL50150
6Eli MindeIL Leik50150
6Arild BergIL Leik50150
6Andrea LudvigsenIL Leik50150
Klasse: NY
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1 - KlæbuLøp 2Løp 3Løp 4Løp 5Arr.poeng
Jonas Taraldsen KvernemoMelhus IL50150
Niclas Richard NylandMelhus IL50150
Kristin SølbergIL Leik10025050
Vårin Vold FinstadMelhus IL50150
Ada VistMelhus IL50150
Martin NikolaisenKlæbu IL50150
Tilde Eide HolstMelhus IL50150
Madeleine RydsåKlæbu IL50150
Malin HofstadKlæbu IL50150
Torbjørn Qvenild OustadMelhus IL50150
Lise HovinMelhus IL50150
Aurora StorhaugMelhus IL50150
Ida VoldMelhus IL50150
Birk HanssenMelhus IL50150
Ingrid HeggvikMelhus IL50150
Alexsandra BergremMelhus IL50150
Sofie HeggvikMelhus IL50150
Silje Belsaas SjoMelhus IL50150
Jan Erik TyrhaugKlæbu IL50150
Aria Lilleberre-DahlbergMelhus IL50150
Mathea Stenvold BørgersenMelhus IL50150
Lilja Madelen LundMelhus IL50150
Tommy JohansenKlæbu IL50150
Stine NæveIL Leik10025050
Erlend Saltbones LeirenMelhus IL50150
Emil BjørgenMelhus IL50250
Gustav KjelstadMelhus IL50150
Martin NesterovMelhus IL50150
Katrin NesterovaMelhus IL50150
Sofihe NesterovMelhus IL50150
Tatjana GregonisMelhus IL50150
Amalie GyllandMelhus IL50150
Arve GyllandMelhus IL50150
Emma Sofie BredlandMelhus IL50150
Maja BredlandMelhus IL50150
Adrian LutterlohKlæbu IL50150
Sanna Elise BredalMelhus IL50150
Steinar SeehuusMelhus IL10025050
Julie Solberg QvenildMelhus IL50150
Håvard QvenildMelhus IL50150
Siren Rimol-KrognesIL Leik50150
Silja Rimol-KrognesIL Leik50150
Bjørg KrognesIL Leik10025050
Eli MindeIL Leik50150
Håvard BakkenGaula50150
Emma SeehuusMelhus IL50150
Sanna SeehuusMelhus IL50150
Edvard OnsøyenMelhus IL50150
Heidi JohansenMelhus IL50150
Aase OnsøyenMelhus IL50150
Anna BellingmoOL Gaula50150
Ane StensåsOL Gaula50150
Kristen Sølberg SundetIL Leik50150
Arve SundetIL Leik50150
Gjenny RønningMelhus IL50150
Erlend SchrøderMelhus IL50150
Klasse: GRØNN TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1 - KlæbuLøp 2Løp 3Løp 4Løp 5Arr.poeng
46Gisle BergIL Leik50150
Klasse: HVIT TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1 - KlæbuLøp 2Løp 3Løp 4Løp 5Arr.poeng
1Nils BakkenOL Gaula10025050
2Ole Gunnar SølbergIL Leik50150
2Julie RimolIL Leik50150
Klasse: NYBEGYNNER
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1 - KlæbuLøp 2Løp 3Løp 4Løp 5Arr.poeng
Klasse: KORT-MELLOM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1 - KlæbuLøp 2Løp 3Løp 4Løp 5Arr.poeng
Klasse: LANG
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1 - KlæbuLøp 2Løp 3Løp 4Løp 5Arr.poeng
Klasse: RØD GJEST
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1 - KlæbuLøp 2Løp 3Løp 4Løp 5Arr.poeng
Klasse: GRØNN GJEST
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1 - KlæbuLøp 2Løp 3Løp 4Løp 5Arr.poeng
Klasse: 2C TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1 - KlæbuLøp 2Løp 3Løp 4Løp 5Arr.poeng
Klasse: 3B TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1 - KlæbuLøp 2Løp 3Løp 4Løp 5Arr.poeng
Klasse: H17 - 49
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1 - KlæbuLøp 2Løp 3Løp 4Løp 5Arr.poeng
Klasse: H50 - 69
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1 - KlæbuLøp 2Løp 3Løp 4Løp 5Arr.poeng
Klasse: 4,5A/B GJEST
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1 - KlæbuLøp 2Løp 3Løp 4Løp 5Arr.poeng


Antall tellende løp: 3

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du må slå lederen i neste løp for å ende likt.