Startliste eksport iofxml 3.0

OG karusellen 2019

Klasse: BLÅ
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1 - KlæbuLøp 2Løp 3Løp 4Løp 5Arr.poeng
1Andreas SølbergIL Leik3003100100100
2Audun BakkMelhus IL26058987808480
3Jon RøstumGaula239476857478
4Jonas UnsgårdIL Leik2333668978
5Oskar AndrenLeik197210097
6Ola KeiseråsLeik193293100
7Gisle BergIL Leik172451596250
8Runar KrognesIL Leik14227567
9Tore KanestrømBørsa-Orkanger13427064
9Anders EstenstadLeik13427163
11Ådne Krogstad BergLeik12626462
12Ken PettersenBørsa-Orkanger IF61161
13Kay Ove BjerkenåsIL Leik53153
14Jan Peder HegdalBørsa-Orkanger IF50150
14Eivind OpedalMelhus IL50150
Klasse: BLÅ GJEST
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1 - KlæbuLøp 2Løp 3Løp 4Løp 5Arr.poeng
1Rune StræteWing OK1001100
2Øyvind SkjelderupWing OK99399
Klasse: RØD
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1 - KlæbuLøp 2Løp 3Løp 4Løp 5Arr.poeng
1Atle PedersenMelhus IL3003100100100
2Stein Ivar FossMelhus IL2905908482100100
3Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL287594891009390
4Kristoffer LerliMelhus IL264495818386
5Anders SolstadBørsa-Orkanger IF25557791877175
6Ola SkorstadBørsa-Orkanger IF2183718067
7Jan HageIL Leik18829197
8John Henry HammerBørsa-Orkanger IF182282100
9Ole Gunnar SølbergIL Leik10725750
10Stefan PreisigMelhus IL88188
11Gaute FinstadMelhus IL77177
12Trond Erik KrogstadOL Gaula50150
Klasse: GRØNN
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1 - KlæbuLøp 2Løp 3Løp 4Løp 5Arr.poeng
1Svein UnsgårdIL Leik300510010010098100
2Tone AlmåsIL Leik289497919993
3Line SølbergIL Leik2844819490100
4Rolf WærnesBørsa-Orkanger IF280589878710091
5Eivind NæveIL Leik278497827699
6Hallgeir ØianOL Gaula277492699491
7Svein Olav ÅmotIL Leik276589849493
8Hege S MelhuusMelhus IL2743968296
9John LerliMelhus IL2413898072
10Oddbjørn SyrstadIL Leik232468657490
11Ole BlækkanIL Leik219479506278
12Jan Petter OpedalMelhus IL1893745065
13Halvard KjønliBørsa-Orkanger IF15455054505050
14Jan Egil TillereggenKlæbu IL13436767
15Sigmund FredriksenLeik12827850
16Ole HjulstadMelhus IL11925465
17Trine AasMelhus IL11326350
18Ove Bjørnar GrøtteIL Leik11125061
19Johannes HalvorsrudMelhus IL10035050
20Ola SkorstadBørsa-Orkanger IF94194
21Jan Peder HegdalBørsa-Orkanger IF88188
21Allison HegdalBørsa-Orkanger IF88188
23Ragnar IngdalBørsa-Orkanger IF75175
24Ingrid BjørklimarkKlæbu IL71171
25Hilde BellingmoOL Gaula52152
26Pauline Røstum BellingmoGaula OL50150
26Nils Ottar SvaenKlæbu IL50150
26Maja SeehuusMelhus IL50150
26Erik FossIL Leik50150
Klasse: HVIT
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1 - KlæbuLøp 2Løp 3Løp 4Løp 5Arr.poeng
1Joar Arvid KrognesIL Leik2895838910072100
2Anne Kari StubsjøenIL Leik285492979593
3Asbjørn BjerkenåsIL Leik28459699898189
4Kåre OnsøyenMelhus IL2824100938981
4Kjell SølbergIL Leik28259696868390
4Eivind BakkMelhus IL28259785948591
7Mai Iren AlmåsIL Leik276310076100
8OLA GrendalBørsa-Orkanger IF2613868986
9Trine SunnsetMelhus IL256478639187
10Elfrid ByBørsa-Orkanger IF2523887193
11Ingrid OpedalMelhus IL2473936589
12Inger H BakkenIL Leik2403926385
13Esten BakkenOL Gaula2293856975
14Kristin LerliMelhus IL14226478
15Kristin AntonsenIL Leik12825276
16Marcel LanckmansOL Gaula10035050
17Mette MoaBørsa-Orkanger IF99199
18Inger H. BakkenLeik93193
19Bjørg KrognesLeik92192
20Heidi FlåBørsa-Orkanger IF89189
21Øivind ØsteggenBørsa-Orkanger83183
22Jørgen IndegårdBørsa-Orkanger IF80180
23Ove Bjørnar GrøtteLeik76176
24Hanna ØianGaula72172
25Ingrid RønningMelhus IL70170
26Ingrid BrouwerKlæbu IL67167
27Ann Karin EvjenBørsa-Orkanger IF65165
28Oliver LjøkjelOL Gaula60160
28Elias BrodalOL Gaula60160
30Iver JønlandKlæbu IL50150
30Anna Marie HammerBørsa-Orkanger IF50150
Klasse: GUL
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1 - KlæbuLøp 2Løp 3Løp 4Løp 5Arr.poeng
1Ådne SundetIL Leik300410010086100
2Johannes LerliMelhus IL2823929496
3Martin MelhuusMelhus IL26359389777081
4Ola NerauneBørsa-Orkanger IF254582898372
5Ingrid TronvoldMelhus IL20755781646254
6Ingrid PrestmoMelhus IL199457806254
6Hanne DøhlMelhus IL199456806354
8Sigurd RønningMelhus IL198210098
9Malin SundetIL Leik18328499
10Esten BakkenGaula170270100
11Åse HøgsteggenIL Leik1643645050
12Jostein GlesåenOL Gaula14038654
13Erik PrestmoMelhus IL13626967
14Arne GrønsetBørsa-Orkanger IF12727750
15Kari Moa SolstadBørsa-Orkanger IF11325063
16Oddveig LienBørsa-Orkanger IF10025050
17Erik BakkMelhus IL87287
18Mona WindsethMelhus IL86186
19Gunn Mari K. BergIL Leik84184
20Nils BakkenGaula69169
21Sigurd SchrøderMelhus IL57157
22Vibeke LudvigsenIL Leik50150
22Signe Holm KlemetvoldMelhus IL50150
22Iselin Aune StorsandBørsa-Orkanger IF50150
22Håvard BakkenOL Gaula50150
22Anja LorentzenBørsa-Orkanger IF50150
Klasse: GUL TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1 - KlæbuLøp 2Løp 3Løp 4Løp 5Arr.poeng
1Stine BlokkumIL Leik20031005050
1Henriette BakkenIL Leik2004100505050
3Eli AaslandMelhus IL179479505050
4John Magnus PrestmoMelhus IL178478505050
4Anita DøhlMelhus IL1783785050
6Siv HøgsteggenIL Leik10025050
6Andrea LudvigsenIL Leik10025050
8Vibeke LudvigsenIL Leik50150
8Steinar SeehuusMelhus IL50150
8Rita Berg HammerBørsa-Orkanger IF50150
8Mona WindsethMelhus IL50150
8Kristin ÅmotLeik50150
8Frank Egil HolmMelhus IL50150
8Eli MindeIL Leik50150
8Charlotte OpedalMelhus IL50150
8Børge TrondvoldMelhus IL50150
8Arild BergIL Leik50150
Klasse: NY
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1 - KlæbuLøp 2Løp 3Løp 4Løp 5Arr.poeng
Jonas Taraldsen KvernemoMelhus IL50150
Niclas Richard NylandMelhus IL50150
Kristin SølbergIL Leik10025050
Vårin Vold FinstadMelhus IL50150
Ada VistMelhus IL50150
Martin NikolaisenKlæbu IL50150
Tilde Eide HolstMelhus IL50150
Madeleine RydsåKlæbu IL50150
Malin HofstadKlæbu IL50150
Torbjørn Qvenild OustadMelhus IL50150
Lise HovinMelhus IL50150
Aurora StorhaugMelhus IL50150
Ida VoldMelhus IL50150
Birk HanssenMelhus IL50150
Ingrid HeggvikMelhus IL50150
Alexsandra BergremMelhus IL50150
Sofie HeggvikMelhus IL50150
Silje Belsaas SjoMelhus IL50150
Jan Erik TyrhaugKlæbu IL50150
Aria Lilleberre-DahlbergMelhus IL50150
Mathea Stenvold BørgersenMelhus IL50150
Lilja Madelen LundMelhus IL50150
Tommy JohansenKlæbu IL50150
Stine NæveIL Leik1503505050
Erlend Saltbones LeirenMelhus IL50150
Emil BjørgenMelhus IL50150
Gustav KjelstadMelhus IL50150
Martin NesterovMelhus IL50150
Katrin NesterovaMelhus IL50150
Sofihe NesterovMelhus IL50150
Tatjana GregonisMelhus IL50150
Amalie GyllandMelhus IL50150
Arve GyllandMelhus IL50150
Emma Sofie BredlandMelhus IL50150
Maja BredlandMelhus IL50150
Adrian LutterlohKlæbu IL50150
Sanna Elise BredalMelhus IL50150
Steinar SeehuusMelhus IL10025050
Julie Solberg QvenildMelhus IL10025050
Håvard QvenildMelhus IL50150
Siren Rimol-KrognesIL Leik50150
Silja Rimol-KrognesIL Leik50150
Bjørg KrognesIL Leik1503505050
Eli MindeIL Leik10025050
Håvard BakkenOL Gaula10025050
Emma SeehuusMelhus IL50150
Sanna SeehuusMelhus IL50150
Edvard OnsøyenMelhus IL10025050
Heidi JohansenMelhus IL10025050
Aase OnsøyenMelhus IL50150
Isak Minde SætreIL Leik50150
Martin NæveIL Leik50150
Sanna Elise Bredland SeehuusMelhus IL50150
Emma Sofie Bredland SeehuusMelhus IL50150
Emil Størseth BergMelhus IL50150
Arve SundetIL Leik10025050
Jenny RønningMelhus IL50150
Øyvind OnsøyenMelhus IL50150
Hanna OnsøyenMelhus IL50150
Maria Åmot OlsenMelhus IL50150
Pauline SagdalMelhus IL50150
Kristin SandvikMelhus IL50150
Anniken Hanssen BollandMelhus IL50150
Ragad MohammedMelhus IL50150
Jørn BollandMelhus IL50150
Anna BellingmoOL Gaula50150
Ane StensåsOL Gaula50150
Kristen Sølberg SundetIL Leik50150
Gjenny RønningMelhus IL50150
Erlend SchrøderMelhus IL50150
Klasse: GRØNN TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1 - KlæbuLøp 2Løp 3Løp 4Løp 5Arr.poeng
59John Olav NæveIL Leik50150
59Gisle BergIL Leik50150
Klasse: HVIT TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1 - KlæbuLøp 2Løp 3Løp 4Løp 5Arr.poeng
1Nils BakkenOL Gaula1503505050
2Ole Gunnar SølbergIL Leik50150
2Julie RimolIL Leik50150
Klasse: NY TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1 - KlæbuLøp 2Løp 3Løp 4Løp 5Arr.poeng
Maja SeehuusMelhus IL50150
Kristin SølbergIL Leik50150
Marit SolbergMelhus IL50150
Håvard QvenildMelhus IL50150
Kristin Sølvberg SundetIL Leik50150
Åse OnsøyenMelhus IL50150
Erik OlsenMelhus IL50150
Klasse: RØD GJEST
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1 - KlæbuLøp 2Løp 3Løp 4Løp 5Arr.poeng
Klasse: GRØNN GJEST
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1 - KlæbuLøp 2Løp 3Løp 4Løp 5Arr.poeng


Antall tellende løp: 3

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du må slå lederen i neste løp for å ende likt.