Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OG karusellen 2019OG karusellen langkonkurranse 2019Dataeksport
Brikkesys.no

OG-Karusell -1 2019 22. mai 2019

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Andren

Leik

21:22

+0:00

6:53

2.

Ola Keiserås

Leik

24:12

+2:50

7:48

3.

Audun Bakk

Melhus IL

26:11

+4:49

8:26

4.

Jon Røstum

Gaula

31:27

+10:05

10:08

5.

Anders Estenstad

Leik

33:43

+12:21

10:52

6.

Ådne Krogstad Berg

Leik

36:36

+15:14

11:48

7.

Gisle Berg

Leik

42:12

+20:50

13:36

Klasse: Blå gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Stræte

Wing OK

33:41

+0:00

10:51

2.

Øyvind Skjelderup

Wing OK

34:13

+0:32

11:02

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Pedersen

Melhus IL

20:03

+0:00

8:43

2.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

21:53

+1:50

9:30

3.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

22:39

+2:36

9:50

4.

Jan Hage

Leik

23:42

+3:39

10:18

5.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

24:09

+4:06

10:30

6.

John Henry Hammer

Børsa-Orkanger IF

27:07

+7:04

11:47

7.

Anders Solstad

Børsa-Orkanger IF

29:18

+9:15

12:44

8.

Gaute Finstad

Melhus IL

29:29

+9:26

12:49

9.

Ole Gunnar Sølberg

Leik

37:18

+17:15

16:13

DSQ

Joakim Solberg Qvennild

Melhus IL

24:22

111

DSQ

Oskar Storler

Melhus IL

48:24

118

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Unsgård

Leik

18:59

+0:00

10:32

2.

Eivind Næve

Leik

20:11

+1:12

11:12

3.

Tone Almås

Leik

20:18

+1:19

11:16

4.

Hege S Melhuus

Melhus IL

20:23

+1:24

11:19

5.

Ola Skorstad

Børsa-Orkanger IF

21:15

+2:16

11:48

6.

Hallgeir Øian

Gaula

22:03

+3:04

12:15

7.

Rolf Wærnes

Børsa-Orkanger IF

23:19

+4:20

12:57

8.

John Lerli

Melhus IL

23:21

+4:22

12:58

9.

Allison Hegdal

Børsa-Orkanger IF

23:36

+4:37

13:06

10.

Jan Peder Hegdal

Børsa-Orkanger IF

23:42

+4:43

13:10

11.

Line Sølberg

Leik

26:06

+7:07

14:30

12.

Sigmund Fredriksen

Leik

27:22

+8:23

15:12

13.

Jan Petter Opedal

Melhus IL

28:48

+9:49

16:00

14.

Ingrid Bjørklimark

Klæbu IL

30:06

+11:07

16:43

15.

Oddbjørn Syrstad

Leik

31:05

+12:06

17:16

16.

Halvard Kjønli

Børsa-Orkanger IF

43:57

+24:58

24:25

17.

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

56:33

+37:34

31:25

DSQ

Svein Olav Åmot

Leik

20:11

112

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

26:31

+0:00

17:40

2.

Eivind Bakk

Melhus IL

28:09

+1:38

18:46

3.

Asbjørn Bjerkenås

Leik

28:34

+2:03

19:02

4.

Kjell Sølberg

Leik

28:37

+2:06

19:04

5.

Inger H. Bakken

Leik

30:00

+3:29

20:00

6.

Anne Kari Stubsjøen

Leik

30:32

+4:01

20:21

7.

Bjørg Krognes

Leik

30:34

+4:03

20:22

8.

Heidi Flå

Børsa-Orkanger IF

32:32

+6:01

21:41

9.

Joar Arvid Krognes

Leik

35:18

+8:47

23:32

10.

Trine Sunnset

Melhus IL

37:59

+11:28

25:19

11.

Ove Bjørnar Grøtte

Leik

39:29

+12:58

26:19

12.

Hanna Øian

Gaula

41:10

+14:39

27:26

13.

Ingrid Brouwer

Klæbu IL

43:56

+17:25

29:17

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ådne Sundet

Leik

17:51

+0:00

12:45

2.

Martin Melhuus

Melhus IL

20:20

+2:29

14:31

3.

Johannes Lerli

Melhus IL

20:33

+2:42

14:40

4.

Ola Neraune

Børsa-Orkanger IF

24:08

+6:17

17:14

5.

Esten Bakken

Gaula

28:34

+10:43

20:24

6.

Nils Bakken

Gaula

29:02

+11:11

20:44

7.

Ingrid Tronvold

Melhus IL

33:12

+15:21

23:42

8.

Ingrid Prestmo

Melhus IL

33:23

+15:32

23:50

9.

Hanne Døhl

Melhus IL

33:36

+15:45

24:00

10.

Oddveig Lien

Børsa-Orkanger IF

59:30

+41:39

42:30

Klasse: Gul trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henriette Bakken

Leik

23:11

+0:00

16:33

2.

Stine Blokkum

Leik

23:21

+0:10

16:40

3.

Eli Aasland

Melhus IL

33:01

+9:50

23:35

4.

John Magnus Prestmo

Melhus IL

33:24

+10:13

23:51

5.

Anita Døhl

Melhus IL

33:25

+10:14

23:52

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jonas Taraldsen Kvernemo

Melhus IL

14:05

8:48

Niclas Richard Nyland

Melhus IL

14:10

8:51

Kristin Sølberg

Leik

20:38

12:53

Vårin Vold Finstad

Melhus IL

34:11

21:21

Ada Vist

Melhus IL

34:20

21:27

Martin Nikolaisen

Klæbu IL

37:27

23:24

Tilde Eide Holst

Melhus IL

33:22

20:51

Madeleine Rydså

Klæbu IL

32:48

20:30

Malin Hofstad

Klæbu IL

33:57

21:13

Torbjørn Qvenild Oustad

Melhus IL

30:48

19:15

Lise Hovin

Melhus IL

36:36

22:52

Aurora Storhaug

Melhus IL

36:38

22:53

Ida Vold

Melhus IL

38:39

24:09

Birk Hanssen

Melhus IL

38:42

24:11

Ingrid Heggvik

Melhus IL

33:24

20:52

Alexsandra Bergrem

Melhus IL

33:16

20:47

Sofie Heggvik

Melhus IL

33:54

21:11

Silje Belsaas Sjo

Melhus IL

35:15

22:01

Jan Erik Tyrhaug

Klæbu IL

39:44

24:50

Aria Lilleberre-Dahlberg

Melhus IL

33:48

21:07

Mathea Stenvold Børgersen

Melhus IL

30:21

18:58

Lilja Madelen Lund

Melhus IL

30:24

19:00

Tommy Johansen

Klæbu IL

29:41

18:33

Stine Næve

Leik

15:59

9:59

Erlend Saltbones Leiren

Melhus IL

23:00

14:22

Emil Bjørgen

Melhus IL

29:43

18:34

Gustav Kjelstad

Melhus IL

29:53

18:40

Martin Nesterov

Melhus IL

35:24

22:07

Katrin Nesterova

Melhus IL

36:19

22:41

Sofihe Nesterov

Melhus IL

36:23

22:44

Tatjana Gregonis

Melhus IL

36:24

22:45

Amalie Gylland

Melhus IL

32:46

20:28

Arve Gylland

Melhus IL

32:47

20:29

Emma Sofie Bredland

Melhus IL

38:19

23:56

Maja Bredland

Melhus IL

38:20

23:57

Adrian Lutterloh

Klæbu IL

35:01

21:53

Sanna Elise Bredal

Melhus IL

45:17

28:18

Steinar Seehuus

Melhus IL

45:18

28:18

Julie Solberg Qvenild

Melhus IL

39:54

24:56

Håvard Qvenild

Melhus IL

39:54

24:56

DSQ

Kristin Åsegg

Klæbu IL

36:13

249

DSQ

Kristian Løkås

Klæbu IL

38:40

249


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

26 mai 2019, 11:16:16

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

108

Antall startet:

108