Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OG karusellen 2019OG karusellen langkonkurranse 2019Dataeksport
Brikkesys.no

OG-karusell - 3 2019 26. juni 2019

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

Leik

38:40

+0:00

7:17

2.

Jonas Unsgård

IL Leik

47:25

+8:45

8:56

3.

Audun Bakk

Melhus IL

53:48

+15:08

10:09

4.

Runar Krognes

IL Leik

58:15

+19:35

10:59

5.

Jon Røstum

Gaula

58:35

+19:55

11:03

6.

Gisle Berg

IL Leik

1:07:49

+29:09

12:47

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Henry Hammer

Børsa-Orkanger IF

53:43

+0:00

13:25

2.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

53:59

+0:16

13:29

3.

Anders Solstad

Børsa-Orkanger IF

1:07:39

+13:56

16:54

4.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

1:13:27

+19:44

18:21

5.

Ola Skorstad

Børsa-Orkanger IF

1:15:08

+21:25

18:47

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Unsgård

Leik

33:54

+0:00

10:56

2.

Tone Almås

Leik

40:06

+6:12

12:56

3.

Line Sølberg

IL Leik

40:43

+6:49

13:08

4.

Svein Olav Åmot

Leik

44:41

+10:47

14:24

5.

Eivind Næve

IL Leik

46:04

+12:10

14:51

6.

Ragnar Ingdal

Børsa-Orkanger IF

50:48

+16:54

16:23

7.

Oddbjørn Syrstad

Leik

51:44

+17:50

16:41

8.

Hallgeir Øian

OL Gaula

54:54

+21:00

17:42

9.

Jan Petter Opedal

Melhus IL

1:14:57

+41:03

24:10

10.

Ole Blækkan

IL Leik

1:15:52

+41:58

24:28

11.

Ove Bjørnar Grøtte

Leik

1:16:10

+42:16

24:34

12.

Halvard Kjønli

Børsa-Orkanger IF

1:20:47

+46:53

26:03

13.

Maja Seehuus

Melhus IL

1:22:32

+48:38

26:37

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Joar Arvid Krognes

Leik

36:43

+0:00

16:55

2.

Mette Moa

Børsa-Orkanger IF

37:41

+0:58

17:21

3.

Eivind Bakk

Melhus IL

40:50

+4:07

18:49

4.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

41:34

+4:51

19:09

5.

Ingrid Opedal

Melhus IL

42:00

+5:17

19:21

6.

Inger H Bakken

IL Leik

42:51

+6:08

19:44

7.

Asbjørn Bjerkenås

Leik

44:47

+8:04

20:38

8.

Kjell Sølberg

Leik

46:58

+10:15

21:38

9.

Esten Bakken

Gaula

47:49

+11:06

22:02

10.

Jørgen Indegård

Børsa-Orkanger IF

51:27

+14:44

23:42

11.

Mai Iren Almås

IL Leik

54:31

+17:48

25:07

12.

Elfrid By

Børsa-Orkanger IF

58:06

+21:23

26:46

13.

Ann Karin Evjen

Børsa-Orkanger IF

1:02:15

+25:32

28:41

14.

Trine Sunnset

Melhus IL

1:04:10

+27:27

29:34

15.

Anna Marie Hammer

Børsa-Orkanger IF

1:22:10

+45:27

37:51

DSQ

Hanna Øyan

Gaula OK

1:23:25

159

DSQ

Marcel Lanckmans

Gaula

1:39:30

160 169 249

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ådne Sundet

IL Leik

25:48

+0:00

13:13

2.

Ola Neraune

Børsa-Orkanger IF

34:37

+8:49

17:45

3.

Martin Melhuus

Melhus IL

37:44

+11:56

19:21

4.

Ingrid Tronvold

Melhus IL

44:29

+18:41

22:48

5.

Hanne Døhl

Melhus IL

44:46

+18:58

22:57

6.

Jostein Glesåen

OL Gaula

49:43

+23:55

25:29

7.

Anja Lorentzen

Børsa-Orkanger IF

51:33

+25:45

26:26

8.

Kari Moa Solstad

Børsa-Orkanger IF

51:34

+25:46

26:26

9.

Arne Grønset

Børsa-Orkanger IF

51:37

+25:49

26:28

10.

Signe Holm Klemetvold

Melhus IL

1:07:22

+41:34

34:32

11.

Iselin Aune Storsand

Børsa-Orkanger IF

1:25:33

+59:45

43:52

12.

Oddveig Lien

Børsa-Orkanger IF

1:31:19

+1:05:31

46:49

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emma Seehuus

Melhus IL

52:34

34:48

Sanna Seehuus

Melhus IL

52:55

35:02

Edvard Onsøyen

Melhus IL

54:04

35:48

Heidi Johansen

Melhus IL

54:03

35:47

Aase Onsøyen

Melhus IL

54:12

35:53

Steinar Seehuus

Melhus IL

52:28

34:44

Klasse: Hvit Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Bakken

Gaula OK

53:18

+0:00

24:33

Klasse: Gul Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rita Berg Hammer

Børsa-Orkanger IF

35:18

+0:00

18:06

2.

Henriette Bakken

Leik

40:49

+5:31

20:55

3.

Stine Blokkum

IL Leik

40:54

+5:36

20:58

4.

John Magnus Prestmo

Melhus IL

42:56

+7:38

22:01

5.

Eli Aasland

Melhus IL

50:37

+15:19

25:57

6.

Anita Døhl

Melhus IL

50:49

+15:31

26:03

7.

Eli Minde

IL Leik

54:56

+19:38

28:10

8.

Kristin Åmot

Leik

55:04

+19:46

28:14

9.

Frank Egil Holm

Melhus IL

1:15:18

+40:00

38:36

Klasse: Blå Gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Skjelderup

Wing OK

58:05

+0:00

10:57


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

26 juni 2019, 22:12:07

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

70

Antall startet:

70