Startliste eksport iofxml 3.0

Åstrippelen 2010

Klasse: HD 0-6
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLangrennParkløpO-løp
Klasse: D 7-8
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLangrennParkløpO-løp
Klasse: D 9-10
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLangrennParkløpO-løp
Klasse: D 11-12
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLangrennParkløpO-løp
1Marie TreekremÅs IL285631000968888+00:000
2Kristine HusoÅs IL27973930983884+01:58118
3Ingvild WollebekÅs IL27483949981818+03:36216
4Oda Marie HegstadÅs IL188628861000+16:401000
5Rannveig W. NordhagenÅs IL100011000+16:401000
5Ane Granne KvaleOppegård IL100011000+16:401000
7Marte UthusOppegård IL9971997+16:401000
8Vilde KenworthyOppegråd IL9941994+16:401000
9Ranveig W. NordhagenÅs IL9861986+16:401000
10Mina UthusOppegård IL9811981+16:401000
Klasse: D 15-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLangrennParkløpO-løp
1Jenny A. MoeÅs IL2992399210001000+00:000
2Ane Blomseth JohnsenÅs IL100011000+16:401000
3Kaia W. NordhagenÅs IL9091909+16:401000
4Helene Uhlen MaursetÅs-UMB Orientering8411841+16:401000
Klasse: D 17-20
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLangrennParkløpO-løp
1Malin EijsinkÅs IL195029501000+00:000
2Maren HøibøÅs IL100011000+16:401000
2Ingrid MjølnerudSørum IL – Friidrett100011000+16:401000
4Silje Uhlen MaursetÅs IL9941994+16:401000
5Kristin Solhaug NæssIL Driv9411941+16:401000
Klasse: D 21
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLangrennParkløpO-løp
1Anne Kamstrup HovindÅs IL283139728591000+00:000
2Wendy FjellstadÅs IL27813890966925+01:40100
3Sofie AarnesÅs IL100011000+16:401000
3Ine HoviÅs IL100011000+16:401000
5Guro Marie WyllerÅs IL9661966+16:401000
6Heidrun A. UllerudÅs IL9351935+16:401000
7Helene Lund-JohansenÅs-UMB Orientering7101710+16:401000
Klasse: D 40
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLangrennParkløpO-løp
1Sille WinsnesÅs IL100011000+00:000
1Hilde-Gunn O. SortebergÅs IL100011000+00:000
1Ellen GrepperudÅs IL100011000+00:000
4Lene GraneNordby IL9441944+01:52112
Klasse: H 7-8
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLangrennParkløpO-løp
Klasse: H 9-10
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLangrennParkløpO-løp
Klasse: H 11-12
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLangrennParkløpO-løp
1Helge Helø KlemetsdalÅs IL2991310001000991+00:000
2Sigurd FløistadÅs IL28153902959954+05:52352
3Hermann Andreas AndersenÅs IL20913957962172+16:401000
4Linus OlhansÅs IL100011000+16:401000
5Fredrik Ramstad HoffFossum IF9921992+16:401000
6Bjørnar Kj JacobsenIL Driv9851985+16:401000
7Sondre GuttormsenSki IL Friidrett9791979+16:401000
8Tor Erik AasestadÅs IL8151815+16:401000
Klasse: H 13-14
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLangrennParkløpO-løp
1Olai Stensland LillevoldÅs IL2972310009721000+00:000
2Henrik EijsinkÅs IL28843946942996+02:56176
3Filip LangdalenÅs IL26713908941822+10:02602
4Bjørn ØfstedalÅs IL26473905942800+10:50650
5Andreas FerstadÅs IL23123946892474+16:401000
6Simen Kristian WoldÅs IL22163921877418+16:401000
7Edvard Kamperud NygaardÅs IL100011000+16:401000
8David BleichOppegård9761976+16:401000
9Espen AntonsenÅs IL9751975+16:401000
10Lars StorholtÅs IL9461946+16:401000
11Bjørn TengeÅs IL9301930+16:401000
12Anders S. NygaardÅs IL9261926+16:401000
13Eskild G. BergeÅs IL8861886+16:401000
14Peter G. HellevangÅs IL8741874+16:401000
15Mads Wirkola AndreassenÅs IL8351835+16:401000
16Olve SkogvollÅs IL8331833+16:401000
Klasse: H 15-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLangrennParkløpO-løp
1Lars TreekremÅs IL291639579591000+00:000
2Jon Anders FløistadÅs IL25733773889911+11:26686
3Vegard AntonsenÅs IL2000210001000+16:401000
Klasse: H 17-20
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLangrennParkløpO-løp
1Halvor SteinsholtÅs IL2915310009151000+00:000
2Carl Fredrik HagenIK Tjalve100011000+16:401000
3David GottfridssonÅs IL9881988+16:401000
4Preben LangdalOppegård IL9541954+16:401000
5Brage CeliusDriv9531953+16:401000
6Mathias Stensland LillevoldÅs-UMB Orientering9251925+16:401000
7Vegard K. JacobsenIL Driv8851885+16:401000
Klasse: H 21
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLangrennParkløpO-løp
1Jo Inge FjellstadÅs IL290739759321000+00:000
2Harald SchytzÅs IL24363896857683+15:42942
3Håvard LucasenÅs IL198229821000+16:401000
4Simen SmestadÅs IL19332983950+16:401000
5Martin Løberg KihleÅs IL186321000863+16:401000
6Johan WidenÅs IL17672854913+16:401000
7Vegard Blomseth JohnsenÅs IL9981998+16:401000
8Stian StenslandÅs IL9931993+16:401000
8Eirik HaverstadÅs IL9931993+16:401000
10Øystein SørensenUMBI9711971+16:401000
11Thomas HusumÅs IL9701970+16:401000
12Ola Marius PedersenÅs-UMB Orientering9651965+16:401000
13Harald Solhaug NæssIL Driv9641964+16:401000
14Svein Erik TønnesenÅs IL9471947+16:401000
14Ola KihleÅs IL9471947+16:401000
16Eirik MesseltStor Elvdal SK9451945+16:401000
17Bjørn Håvard EvjenÅs IL8541854+16:401000
18Yngve ElenÅs IL8531853+16:401000
19Andreas OlaussenÅs IL7051705+16:401000
Klasse: H 40
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLangrennParkløpO-løp
1Bjørn-Erik PedersenÅs IL291039339771000+00:000
2Trond Knapp HaraldsenÅs IL16493852797+16:401000
3Per Henning BjervaÅs IL100011000+16:401000
3Håvard SteinsholtÅs IL100011000+16:401000
5Einar BergsholmÅs IL9861986+16:401000
6Gunnar TengeÅs IL9841984+16:401000
7Martin GrayÅs IL9761976+16:401000
8Jostein MjønerudSørum IL – Friidrett9751975+16:401000
9Thomas KenworthyOppegård IL9521952+16:401000
10Ola ØvstedalÅs IL9441944+16:401000
11Petter SkottlandÅs IL9211921+16:401000
12Karl Erik BergeÅs IL9191919+16:401000
13Eirik NordhagenÅs IL8941894+16:401000
Klasse: H 60
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLangrennParkløpO-løp
1Michael HeimÅs IL30003100010001000+00:000
Klasse: H MOSJON
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLangrennParkløpO-løp
Klasse: D 13-14
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLangrennParkløpO-løp
1Heidi HallingSørum IL100011000+00:000


Antall tellende løp: 3

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du må slå lederen i neste løp for å ende likt.