Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Åstrippelen 2010Dataeksport
Brikkesys.no

Åstrippelen #2 (parkløpet) 21. april 2010

Klasse: HD 0-6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tora Tytlandsvik

Ås IL

1

Torunn Marskar Teien

Ås IL

1

Sebastian Solberg

Ås IL

1

Andrea Solberg

Ås IL

1

Anders Skjeie Haugene

DFI

1

Mari Schytz

Ås IL

1

Jacob Schytz

Ås IL

1

Ikko Sato

Ås IL

1

Filip Romarheim

Ås IL

1

Tiril Platzack

Ås IL

1

Tobias Petterson

Ås IL

1

Tiril Petterson

Ås IL

1

Magnus Kleven Moe

Ås IL

1

Oscar Johnsen Lûbeck

Ås IL

1

Herman Langhammer

Ås IL

1

Jonas Bakkebø Fjellstad

Ås IL

1

Kristian Bodal Holm

Ås IL

1

Jacob Hoch

Ås Il

1

Sara Guttormsen

Ski IL Friidrett

1

Hedda Steine Gulholm

Ås IL

1

Simon Gray

Ås IL

1

Sara Glende

Ås IL

1

Eivind Eikemo

Ås IL

1

Eirik Eikemo

Ås IL

1

Torill Eggan

Ås IL

1

Helene Brean

Ås IL

1

Ester Bleich

Ås IL

1

Oskar Wist

Ås IL

1

Vilde Vaaje-Kolstad

Ås IL

1

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås IL

1

Frida Ulvik Hansen

Ås IL

1

Vegard Thorshov

Ås IL

1

Halvor Teien

Ås IL

1

Aurora Solbu

Ås IL

1

Carina Schytz

Ås IL

1

Kaja S. Sandnes

Ås IL

1

Håkon Høyvik

Ås IL

1

Magnus Kvarme Gangnæs

Ås IL

1

Johanne Bjugan

Ås IL

1

Klasse: D 7-8

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Thea Glende

Ås IL

1:44

Tale Glende

Ås IL

1

Emma Åkerberg

Ås IL

1

Emma Koch

Ås IL

2:00

Fanny Wold

Ås IL

2:07

Hedda Grane

Nordby IL

1:36

Eline Skjevdal

Ås IL

1

Regina Holth-Siegel

Ås IL

1

Marthe Lundqvist

Ås IL

1

Kristin N. Henne

Ås IL

1

Karoline Kvarme Gangnæs

Ås IL

1

Frida S. Opaker

Ås IL

3:04

Emma Furre Martinsen

Ås IL

1

Christine Kure

Ås IL

1:52

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingrid Charlotte Schei Ystehede

Ås IL

3:55

Terese Eggan

Ås IL

4:03

Ragnhild Bergsholm

Ås IL

3:12

Mathilde Granhus

Ås IL

4:05

Ellen Alnes Nygård

Ås IL

4:10

Gudrun Rødbotten Foss

Ås IL

3:15

Hannah Åkerberg

Ås IL

3:43

Inga Åkerberg

Ås IL

4:06

Helle Høivik

Ås IL

3:25

Julie Kvarme Gangnæs

Ås IL

3:33

Marianne Kure

Ås IL

3:13

Kjersti Lundqvist

Ås IL

3:13

Thea S. Sandnes

Ås IL

3:39

Hanna Hegstad

Ås IL

3:41

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Granne Kvale

Oppegård IL

2:58

+0:00

2.

Marte Uthus

Oppegård IL

3:01

+0:03

3.

Vilde Kenworthy

Oppegråd IL

3:04

+0:06

4.

Ranveig W. Nordhagen

Ås IL

3:12

+0:14

5.

Kristine Huso

Ås IL

3:15

+0:17

6.

Mina Uthus

Oppegård IL

3:17

+0:19

6.

Ingvild Wollebek

Ås IL

3:17

+0:19

8.

Marie Treekrem

Ås IL

3:30

+0:32

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Halling

Sørum IL

4:51

+0:00

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny A. Moe

Ås IL

6:26

+0:00

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Mjølnerud

Sørum IL – Friidrett

9:21

+0:00

2.

Malin Eijsink

Ås IL

10:11

+0:50

3.

Kristin Solhaug Næss

IL Driv

10:20

+0:59

Klasse: D 21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ine Hovi

Ås IL

9:18

+0:00

2.

Wendy Fjellstad

Ås IL

9:52

+0:34

3.

Heidrun A. Ullerud

Ås IL

10:23

+1:05

4.

Anne Kamstrup Hovind

Ås IL

11:39

+2:21

Klasse: D 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Grepperud

Ås IL

9:37

+0:00

2.

Lene Grane

Nordby IL

10:33

+0:56

Klasse: H 7-8

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Torstein Fossnes

Ås IL

1:49

Samuel Gray

Ås IL

1:35

Oskar Platzack

Ås IL

1:34

Andreas Mansåker

Ås IL

2:00

Emil Bakkebø Fjellstad

Ås IL

1

Even Wollebek

Ås IL

1:54

Nils Tveite

Ås IL

1

Øystein Torshov

Ås IL

1:59

Martin Teien

Ås IL

1:58

Ole-Jakob H. Solbu

Ås IL

2:06

Halvor Sletnes

Ås IL

1

Philip Skotland

Ås IL

1

Odin Skog

Ås IL

2:05

Daniel Rosenfeld

Ås IL

1

Nikolai Romarheim

Ås IL

1

Ingemar Y. Risberg

Ås IL

1

Adi Omund Patil

Ås IL

1

Herman Linnestad

Ås IL

2:06

Konrad M. Johnsen

Ås IL

1

Øivind Andreas Holm

Ås IL

1:50

Håvard R. Foss

Ås IL

1:47

Håkon Bjugan

Ås IL

1

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Alrik Aasestad

Ås IL

3:47

Jo Magnus Aalerud

Nordby IL

3:12

Per Ellef Aalerud

Nordby IL

3:05

Simen Guttormsen

Ski IL Friidrett

3:07

Knut Skaug Haraldsen

Ås IL

3:42

Simen Sebastian Hansen

Ås IL

3:07

Mathias Skjevdal

Ås IL

3:14

Axel Holth-Siegel

Ås IL

3:11

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Helø Klemetsdal

Ås IL

2:28

+0:00

2.

Fredrik Ramstad Hoff

Fossum IF

2:36

+0:08

3.

Bjørnar Kj Jacobsen

IL Driv

2:43

+0:15

4.

Sondre Guttormsen

Ski IL Friidrett

2:49

+0:21

5.

Hermann Andreas Andersen

Ås IL

3:06

+0:38

6.

Sigurd Fløistad

Ås IL

3:09

+0:41

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edvard Kamperud Nygaard

Ås IL

3:55

+0:00

2.

David Bleich

Oppegård

4:19

+0:24

3.

Olai Stensland Lillevold

Ås IL

4:23

+0:28

4.

Lars Storholt

Ås IL

4:49

+0:54

5.

Henrik Eijsink

Ås IL

4:53

+0:58

5.

Bjørn Øfstedal

Ås IL

4:53

+0:58

7.

Filip Langdalen

Ås IL

4:54

+0:59

8.

Anders S. Nygaard

Ås IL

5:09

+1:14

9.

Andreas Ferstad

Ås IL

5:43

+1:48

10.

Eskild G. Berge

Ås IL

5:49

+1:54

11.

Simen Kristian Wold

Ås IL

5:58

+2:03

12.

Peter G. Hellevang

Ås IL

6:01

+2:06

13.

Mads Wirkola Andreassen

Ås IL

6:40

+2:45

14.

Olve Skogvoll

Ås IL

6:42

+2:47

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Antonsen

Ås IL

5:39

+0:00

2.

Lars Treekrem

Ås IL

6:20

+0:41

3.

Jon Anders Fløistad

Ås IL

7:30

+1:51

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Fredrik Hagen

IK Tjalve

7:48

+0:00

2.

David Gottfridsson

Ås IL

8:00

+0:12

3.

Preben Langdal

Oppegård IL

8:34

+0:46

4.

Brage Celius

Driv

8:35

+0:47

5.

Halvor Steinsholt

Ås IL

9:13

+1:25

6.

Vegard K. Jacobsen

IL Driv

9:43

+1:55

Klasse: H 21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Lucasen

Ås IL

7:34

+0:00

2.

Stian Stensland

Ås IL

7:41

+0:07

3.

Øystein Sørensen

UMBI

8:03

+0:29

4.

Harald Solhaug Næss

IL Driv

8:10

+0:36

5.

Simen Smestad

Ås IL

8:24

+0:50

6.

Svein Erik Tønnesen

Ås IL

8:27

+0:53

7.

Eirik Messelt

Stor Elvdal SK

8:29

+0:55

8.

Jo Inge Fjellstad

Ås IL

8:42

+1:08

9.

Johan Widen

Ås IL

9:01

+1:27

10.

Martin Løberg Kihle

Ås IL

9:51

+2:17

11.

Harald Schytz

Ås IL

9:57

+2:23

Klasse: H 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Henning Bjerva

Ås IL

8:28

+0:00

2.

Einar Bergsholm

Ås IL

8:42

+0:14

3.

Bjørn-Erik Pedersen

Ås IL

8:51

+0:23

4.

Martin Gray

Ås IL

8:52

+0:24

5.

Jostein Mjønerud

Sørum IL – Friidrett

8:53

+0:25

6.

Thomas Kenworthy

Oppegård IL

9:16

+0:48

7.

Ola Øvstedal

Ås IL

9:24

+0:56

8.

Petter Skottland

Ås IL

9:47

+1:19

9.

Karl Erik Berge

Ås IL

9:49

+1:21

10.

Eirik Nordhagen

Ås IL

10:14

+1:46

11.

Trond Knapp Haraldsen

Ås IL

11:51

+3:23

Klasse: H 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Michael Heim

Ås IL

7:57

+0:00

Klasse: H Mosjon

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Robin Larsson

Ås IL

12:14


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 mai 2010, 22:54:17

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

169

Antall startet:

169