Startliste eksport iofxml 3.0

OG karusellen 2022

Klasse: NYBEGYNNER
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp3Løp 4
Linus Romsås ThranaMelhus IL50150
Lilja Romsås ThranaMelhus IL50150
Viktor Haugen VanneboMelhus IL50150
Julie Haugen VanneboMelhus IL50150
Viljar Selnes DunaMelhus IL50150
Johannes Selnes DunaMelhus IL50150
Anna Selnes DunaMelhus IL50150
Sanna Elise Bredland SeehuusMelhus IL1503505050
Emma Sofie Bredland SeehuusMelhus IL10025050
Oda AlstadMelhus IL50150
Aslak FrengenMelhus IL50150
Oda BjørgenMelhus IL50150
Sofie HegvikMelhus IL50150
Ingrid HegvikMelhus IL50150
Ive BergMelhus IL50150
Sanna AndersenMelhus IL50150
Ida Ausand FossenMelhus IL50150
Emelia Hakkebo SowaMelhus IL50150
Tuva Krokstad SolbergMelhus IL50150
Klara Hovd GangåsMelhus IL50150
Isak ReistadbakkMelhus IL50150
Vetle Thrana MorsetMelhus IL50150
Sigurd BakkenMelhus IL50150
Astrid LøkkenMelhus IL50150
Sonja LøkkenMelhus IL50150
Lea Johanne SortlandMelhus IL50150
Olive DoormanMelhus IL50150
Bertil SingstadMelhus IL50150
Edvard OnsøyenMelhus IL10025050
Heidi JohansenMelhus IL10025050
Trine AasMelhus IL50150
Signe Aas LunderengMelhus IL50150
Eldrid SøbergMelhus IL50150
Leon BørgersenMelhus IL50150
Oda BroseMelhus IL50150
Jonas LaugloMelhus IL50250
Aslak GrøtanMelhus IL50150
Martin Åsegg NikolaisenMelhus IL1503505050
Hanne DøhlMelhus IL50150
Ingrid TrondvoldMelhus IL50150
Emrik IversenMelhus IL50150
Oda BjørklimarkKlæbu IL50150
Mali BøKlæbu IL50150
Petter BjørklimarkKlæbu IL50150
Kaytlin AasenIL Leik1503505050
Sonni AasenIL Leik1503505050
Viljar AasenIL Leik10025050
Ellinor BøKlæbu IL50150
Synne RanumKlæbu IL50150
OLA RanumKlæbu IL50150
Susanne KverndalKlæbu IL50150
Brage KanestrømOrkanger IF1503505050
Maja Bredland SeehuusMelhus IL50150
Seehuus SteinarMelhus IL10025050
Stine Lillebudal-NæveIL Leik50150
Snorre DuestenMelhus IL50150
Kristin ÅseggMelhus IL50150
Aase OnsøyenMelhus IL50150
Klasse: GUL
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp3Løp 4
1Mari KanestrømOrkanger IF38541009590100
2Martin MelhuusMelhus IL375495989587
3Kristin AntonsenIL Leik24536510080
4Marcel LanckmansGaula12526065
5Kari Moa SolstadOrkanger IF1001100
6Ola GrendalOrkanger IF95195
6Oda AlstadMelhus IL95195
8Tuva Krokstad SolbergMelhus IL89189
8Arne GrønsetOrkanger IF89189
10Snorre DuestenMelhus IL81181
11Emelia HakkeboMelhus IL76176
12Emma Sofie Bredland SeehuusMelhus IL75175
13Ingvill KanestrømOrkanger IF64164
14Frei Cornelius Ekker StenvigMelhus IL56156
15Herman SingstadMelhus IL50150
Klasse: HVIT
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp3Løp 4
1Trine SunnsetMelhus IL366487929493
2Anne Kari StubsjøenIL Leik3514951008076
3Oddbjørn SyrstadLeik3284509385100
4Eivind BakkMelhus IL309464828578
5Kristin LerliMelhus IL278473577870
6Joar A KrognesIL Leik2473829174
7Kåre OnsøyenMelhus IL2433787689
8Asbjørn BjerkenåsIL Leik2144507688
9Rolf WærnesOrkanger IF2002100100
10Klara StorlerMelhus IL17828593
11Inger BakkenIL Leik15928673
12May Iren AlmåsIL Leik1001100
13Øivind ØsteggenOrkanger IF99199
14Joar Arvid KrognesIL Leik89189
15Nils Ottar SvaenKlæbu IL63163
15Nils Ottar SvaanKlæbu IL63163
17Kjell SølbergIL Leik58158
18Hilde BellingmoOL Gaula52252
19Ingrid OpedalMelhus IL50150
19Inger H BakkenIL Leik50150
Klasse: GRØNN
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp3Løp 4
1Tone AlmåsIL Leik394410010010094
2Svein Olav ÅmotIL Leik3684928888100
3Jorid SunnsetIL Leik284478817550
4Hege S MelhuusMelhus IL2793949689
5Ole BlækkanIL Leik272458805777
6Anders SolstadOrkanger IF2693918890
7John LerliMelhus IL2284887664
8Torun StensethIL Leik2083797950
9Hallgeir ØianOL Gaula17428688
10Johannes LerliMelhus IL15327875
11Anna BellingmoOL Gaula14129150
12Sigmund FredriksenIL Leik12725770
13Malin SundetIL Leik85185
13Line SølbergIL Leik85185
15Jan Petter OpedalMelhus IL68168
15Jan Egil TillereggenKlæbu IL68168
17Kristin SølbergIL Leik59159
18Ove Bjørnar GrøtteIL Leik58158
19Pauline Røstum BellignmoOL Gaula50150
19John Henry HammerOrkanger IF50150
19Inger Lise SollieIL Leik50150
19Inger Lien JohnsenKlæbu IL50150
19Halvard KjønliOrkanger IF50150
Klasse: RØD
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp3Løp 4
1Atle PedersenMelhus IL3003100100100
2Tore KanestrømOrkanger IF28339984100
3Stein Ivar FossMelhus IL25841008573
4Stefan PreisigMelhus IL18328697
5Audun BakkMelhus IL18239290
6Kay Ove BjerkenåsIL Leik18128299
7Frank Egil HolmMelhus IL17628888
8Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL17238785
9Jan HageIL Leik15626987
10Kai Ove BjerkenåsIL Leik79179
11Johannes LerliMelhus IL78178
12Esten BakkenOL Gaula67167
13Nils BakkenOL Gaula54154
Klasse: BLÅ
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp3Løp 4
1Gisle BergIL Leik341480799884
2Runar KrognesIL Leik26338776100
3Jon RøstumOL Gaula2493797991
4Ola KeiseråsIL Leik2002100100
5Jan Egil RuudOrkanger IF16537194
6Kristoffer LerliMelhus IL14427272
7John Olav NæveIL Leik13826276
8Martin Kvisvik LarsenOL Gaula13728750
9Martin LarsenGaula OL12726661
10Even UngårdIL Leik1001100
10Atle PedersenMelhus IL1001100
12Pauline Røstum BellingmoOL Gaula92192
13Eivind NæveIL Leik81181
14Pauline Røstum BellignmoOL Gaula75175
15Even UnsgårdIL Leik73173
Klasse: GUL TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp3Løp 4
1Henriette BakkenIL Leik10025050
2Maja Bredland SeehuusMelhus IL75175
Klasse: HVIT TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp3Løp 4
1Dan Ørjan BjerkenåsIL Leik10025050
Klasse: GRØNN TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp3Løp 4
1Ole Gunnar SølbergIL Leik10035050
1Johannes HalvorsrudMelhus IL10025050
3Magnus BlækkanIL Leik50150
Klasse: GRØNN GJEST
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp3Løp 4
Klasse: RØD GJEST
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp3Løp 4
Klasse: BLÅ GJEST
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp3Løp 4
1Arlid ClausenFreidig1001100
Klasse: BLÅ TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp3Løp 4
Klasse: HVIT GJEST
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp3Løp 4


Antall tellende løp: 4

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du m sl lederen i neste lp for ende likt.