Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OG karusellen 2022OG karusellen lagkonkurranse 2022Dataeksport
Brikkesys.no

OG karuselløp Langmyra 17. august 2022

Klasse: BLÅ

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Pedersen

Melhus IL

55:37

+0:00

2.

Jan Egil Ruud

Orkanger IF

1:02:26

+6:49

3.

Gisle Berg

IL Leik

1:13:34

+17:57

Klasse: RØD

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Kanestrøm

Orkanger IF

45:25

+0:00

2.

Kay Ove Bjerkenås

IL Leik

45:59

+0:34

3.

Per Einar Pedersli

OL Trollelg

48:14

+2:49

4.

Stefan Preisig

Melhus IL

48:26

+3:01

5.

Frank Egil Holm

Melhus IL

56:06

+10:41

6.

Jan Hage

IL Leik

57:34

+12:09

7.

Johannes Lerli

Melhus IL

1:05:29

+20:04

8.

Esten Bakken

OL Gaula

1:15:44

+30:19

9.

Nils Bakken

OL Gaula

1:27:30

+42:05

DSQ

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

21:36

32 33 37 39 155

DSQ

Stein Ivar Foss

Melhus IL

52:18

150

Klasse: GRØNN

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

IL Leik

33:23

+0:00

2.

Tone Almås

IL Leik

37:27

+4:04

3.

Hege S Melhuus

Melhus IL

40:31

+7:08

4.

Sigmund Fredriksen

IL Leik

53:10

+19:47

5.

Jan Petter Opedal

Melhus IL

55:03

+21:40

6.

Kristin Sølberg

IL Leik

1:00:36

+27:13

7.

Jorid Sunnset

IL Leik

1:12:36

+39:13

8.

Inger Lise Sollie

IL Leik

1:12:37

+39:14

DSQ

Ole Jonny Eid

IL Leik

5:12

32 33 151 38 37 150 34 35 36 175

DSQ

John Lerli

Melhus IL

21:10

31 32 37 150 34 35 36 175

DSQ

Ole Blækkan

IL Leik

48:28

150

Klasse: HVIT

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddbjørn Syrstad

Leik

31:06

+0:00

2.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

31:20

+0:14

3.

Klara Storler

Melhus IL

35:31

+4:25

4.

Trine Sunnset

Melhus IL

35:41

+4:35

5.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

37:58

+6:52

6.

Asbjørn Bjerkenås

IL Leik

38:25

+7:19

7.

Eivind Bakk

Melhus IL

44:31

+13:25

8.

Anne Kari Stubsjøen

IL Leik

45:45

+14:39

9.

Joar A Krognes

IL Leik

47:12

+16:06

10.

Inger Bakken

IL Leik

47:52

+16:46

11.

Kristin Lerli

Melhus IL

49:29

+18:23

12.

Ingrid Opedal

Melhus IL

1:19:15

+48:09

DSQ

Kasper Myhr

Klæbu IL

54:16

152

Klasse: GUL

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Kanestrøm

Orkanger IF

28:11

+0:00

2.

Martin Melhuus

Melhus IL

35:20

+7:09

3.

Snorre Duesten

Melhus IL

38:41

+10:30

4.

Emma Sofie Bredland Seehuus

Melhus IL

42:22

+14:11

Klasse: NY

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Martin Åsegg Nikolaisen

Melhus IL

30:49

Kristin Åsegg

Melhus IL

30:54

Kaytlin Aasen

IL Leik

38:49

Sonni Aasen

IL Leik

38:41

Sanna Elise Bredland Seehuus

Melhus IL

31:53

Seehuus Steinar

Melhus IL

31:20

Edvard Onsøyen

Melhus IL

40:55

Heidi Johansen

Melhus IL

41:11

Aase Onsøyen

Melhus IL

41:18

Brage Kanestrøm

Orkanger IF

26:57

Klasse: GRØNN TRIM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Avlest

Ole Gunnar Sølberg

IL Leik

42:08

Avlest

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

58:38

Klasse: HVIT TRIM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Avlest

Dan Ørjan Bjerkenås

IL Leik

34:23

Klasse: GUL TRIM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Bredland Seehuus

Melhus IL

42:24

+0:00

Avlest

Henriette Bakken

IL Leik

46:07

Klasse: RØD GJEST

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Avlest

Frode Haugskott

OL Trollelg

44:44

Avlest

Kristin Haugskott

OL Trollelg

48:13


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 august 2022, 13:32:22

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

59

Antall startet:

59