Startliste eksport iofxml 3.0

Ås by Night & Fog Cup 2010/11

Klasse: H17
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5#6#7
1Anders NordbergHalden SK/Vaajakosken Terä4823510009149749351000+00:000
2Mathias Stensland LillevoldÅs-UMB Orientering406055287488391000945+04:14254
3Håvard LucasenÅs-UMB Orientering39914100010001000991+04:37277
4Jo Inge FjellstadÅs-UMB Orientering358347309009531000+06:53413
5Ola Marius PedersenÅs-UMB Orientering25573764888905+12:35755
6Magnus OmbustvedtÅs-UMB Orientering25403817957766+12:41761
7Simen SmestadÅs-UMB Orientering19133398757758+16:10970
8Torben WendlerCamp Kringsjå16802915765+17:281048
9Sigurd HynneÅs-UMB Orientering16523860792+17:371057
10Rune OlsenBækkelagets SK13853399986+19:061146
11Eirik WatterdalBækkelagets SK13292703626+19:251165
12Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering9701970+21:241284
13Jørn SundbyLarvik OK9631963+21:271287
14Tue LassenBækkelagets SK9311931+21:371297
15Thomas SchiveOK Moss9192919+21:411301
16Carl Waaler KaasBækkelagets SK9081908+21:451305
17Daniel MarstonBækkelagets SK9061906+21:461306
18Per Øyvind SteneNydalens SK8701870+21:581318
19Eirik HaverstadÅs-UMB Orientering8591859+22:011321
19Anders TiltnesIL Tyrving8591859+22:011321
21Jim Øystein NybråtenIL Tyrving8431843+22:071327
22Eirik RustadRaumar Orientering8231823+22:131333
23Håvard TveiteÅs-UMB Orientering7781778+22:281348
24Jarl Magnus BergeIL Tyrving7751775+22:291349
25Malin EijsinkÅs-UMB Orientering7381738+22:421362
26Gunnar TengeÅs-UMB Orientering7141714+22:501370
27Henning CarlsenOK Moss6961696+22:561376
28Kjetil DahlOSI5151515+23:561436
29Adrian OpheimMåren OK3581358+24:481488
Klasse: D17
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5#6#7
1Malin EijsinkÅs-UMB Orientering466959558829329001000+00:000
2Silje Uhlen MaursetÅs-UMB Orientering2916310001000916+09:44584
3Anne Margrethe HauskenHalden SK282231000991831+10:16616
4Wendy FjellstadÅs-UMB Orientering22933466943884+13:12792
5Ine HoviÅs-UMB orientering175727571000+16:11971
6Elin BjervaBækkelagets SK166526651000+16:411001
7Betty Ann Bjerkreim NilsenLillehammer OK100011000+20:231223
8Heidi Østlid BagstevoldBækkelagets SK9471947+20:411241
9Nikoline Ekeberg SchjerveÅs-UMB Orientering9171917+20:511251
10Anne Kamstrup HovindRaumar OK8471847+21:141274
11Jenny Andreassen MoeÅs-UMB Orientering8011801+21:291289
Klasse: H17K
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5#6#7
1Karl Aasmund ErøyOK Moss43806627895934689923939+00:000
2Gunnar TengeÅs-UMB Orientering4354561388285910001000+00:099
3Halvor SteinsholtÅs-UMB Orientering42455460954893945993+00:4545
4Svein NygårdLillomarka OL34705536951986997+05:03303
5Dag HauglandØstmarka OK31795139820699778743+06:40400
6Jan Tore HenriksenHenriksen Consulting28153983954878+08:42522
7Terje MathisenStatoil Oslo BIL25073779855873+10:24624
8Christopher SchiveOK Moss23054286312840867+11:32692
9Bjørn Håvard EvjenÅs-UMB Orientering190421000904+13:45825
10Ivar MaalenÅs-UMB Orientering18263891935+14:11851
11Sveinung SyversenÅs-UMB Orientering100011000+18:471127
11Magnus OmbustvedtÅs-UMB Orientering100011000+18:471127
11Kjell Arild KarlsenBækkelagets SK100011000+18:471127
11Adrian OpheimMåren OK100011000+18:471127
15Christian VogelsangNydalens SK9821982+18:531133
16Jan BjerketvedtOK Moss9291929+19:101150
17Knut BjørkeloKolbotn & Skimt OL8761876+19:281168
17Johan MattssonLillomarka OL8761876+19:281168
19Stefan KernstockOSI Orientering8751875+19:281168
20Geir HoffTyrving8621862+19:331173
21Tor BrennaBækkelagets SK8271827+19:441184
22Thomas SchiveOK Moss7851785+19:581198
23Petter SkedsmoÅs-UMB Orientering7801780+20:001200
24Rein Ole JørgensenØstmarka OK6621662+20:391239
25Idar BrekkeBækkelagets SK5891589+21:041264
26Arve OpheimMåren OK2871287+22:441364
27Terje GudbrandsenHamar OK2021202+23:131393
Klasse: 13-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5#6#7
1Olai Stensland LillevoldÅs-UMB Orientering3764410009621000802+00:000
2Henrik EijsinkÅs-UMB Orientering37484748100010001000+00:055
3Ulrik ArnesenHeming/Njård OL100011000+15:21921
4Silje Huse Breivik2101210+19:451185
Klasse: ÅPEN B
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3#4#5#6#7
1Mads LillevoldÅs-UMB Orientering3697410008088891000+00:000
2Bjørn Sverre GulheimKolbotn & Skimt OL26944960965769+05:34334
3May Bente BrurbergÅs-UMB Orientering2000210001000+09:26566
4Bjørn NordvikKolbotn & Skimt OL100011000+14:59899
5Jan IlsethHamar OK3922392+18:221102
6Øyvind B. Huse3091309+18:491129


Antall tellende løp: 5

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du må slå lederen i neste løp for å ende likt.