Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Ås by Night & Fog Cup 2010/11Dataeksport
Brikkesys.no

ÅbN&FC #1 24. november 2010

Klasse: H17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Nordberg

Halden SK/Vaajakosken Terä

1:19:05

+0:00

2.

Vetle Ruud Bråten

Raumar Orientering

1:20:34

+1:29

3.

Tue Lassen

Bækkelagets SK

1:22:32

+3:27

4.

Carl Waaler Kaas

Bækkelagets SK

1:23:40

+4:35

5.

Daniel Marston

Bækkelagets SK

1:23:47

+4:42

6.

Per Øyvind Stene

Nydalens SK

1:25:34

+6:29

7.

Jim Øystein Nybråten

IL Tyrving

1:26:56

+7:51

8.

Eirik Rustad

Raumar Orientering

1:27:56

+8:51

9.

Ola Marius Pedersen

Ås-UMB Orientering

1:30:52

+11:47

10.

Jo Inge Fjellstad

Ås-UMB Orientering

1:32:36

+13:31

11.

Eirik Watterdal

Bækkelagets SK

1:33:56

+14:51

12.

Mathias Stensland Lillevold

Ås-UMB Orientering

1:42:40

+23:35

13.

Kjetil Dahl

OSI

1:43:19

+24:14

14.

Simen Smestad

Ås-UMB Orientering

1:49:10

+30:05

15.

Adrian Opheim

Måren OK

1:51:12

+32:07

DSQ

Jeppe Ruud

Bækkelagets SK

1:23:53

179 191 193 194 196 197

DSQ

Bjørn Håvard Evjen

Ås-UMB Orientering

1:32:03

179 193 194

DSQ

Rune Olsen

Bækkelagets SK

1:34:44

179 193

DNS

Eirik Kamstrup Hovind

Raumar Orientering

Klasse: D17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Betty Ann Bjerkreim Nilsen

Lillehammer OK

1:00:45

+0:00

2.

Heidi Østlid Bagstevold

Bækkelagets SK

1:03:23

+2:38

3.

Wendy Fjellstad

Ås-UMB Orientering

1:27:27

+26:42

Klasse: H17K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Arild Karlsen

Bækkelagets SK

56:11

+0:00

2.

Christian Vogelsang

Nydalens SK

57:04

+0:53

3.

Tor Brenna

Bækkelagets SK

1:04:50

+8:39

4.

Thomas Schive

OK Moss

1:06:57

+10:46

5.

Terje Mathisen

Statoil Oslo BIL

1:07:14

+11:03

6.

Rein Ole Jørgensen

Østmarka OK

1:13:05

+16:54

7.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

1:14:51

+18:40

8.

Gunnar Tenge

Ås-UMB Orientering

1:15:33

+19:22

9.

Idar Brekke

Bækkelagets SK

1:16:44

+20:33

10.

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:19:22

+23:11

11.

Halvor Steinsholt

Ås-UMB Orientering

1:23:10

+26:59

12.

Arve Opheim

Måren OK

1:31:51

+35:40

13.

Christopher Schive

OK Moss

1:31:53

+35:42

14.

Terje Gudbrandsen

Hamar OK

1:36:04

+39:53

15.

Dag Haugland

Østmarka OK

1:39:14

+43:03

Klasse: 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olai Stensland Lillevold

Ås-UMB Orientering

42:06

+0:00

2.

Silje Huse Breivik

1:21:36

+39:30

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

47:02

+0:00

2.

Jan Ilseth

Hamar OK

1:17:27

+30:25

3.

Øyvind B. Huse

1:21:36

+34:34

DSQ

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

1:01:59

183 184 179 191 197


Sist oppdatert:

30 mai 2011, 10:19:50

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

43

Antall startet:

42