Startliste eksport iofxml 3.0

Modum 2 dagers sammenlagt

Klasse: N-ÅPEN
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
Klasse: D -10
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb19836299539883+00:000
2Konstanse MoholthKongsberg OL198312983110000+00:055
3Silje SlungaardIL Tyrving19690298649826+02:26146
4Iselin SørensenIF Sturla10000110000+43:569836
5Karoline Egner GranerudAsker Skiklubb974819748+48:0810088
6Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK964619646+49:5010190
7Petra HoveidAsker Skiklubb945919459+52:5710377
Klasse: D 11-12
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Ingrid G. KvålsgardFossum IF2000021000010000+00:000
2Hedda Raadal BjørloHalden SK19727297959932+04:33273
3Thea Charlotte HansenRøyken OL19719299619758+04:41281
4Lotte MyklemyrEiker OL18941297859156+17:391059
5Andrea VaneboKongsberg OL18373292259148+27:071627
6Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL18069290069063+32:111931
7Guri HulbakHemsedal IL990219902+48:1810098
8Frida Bakken UlsethNydalens SK981619816+49:4410184
9Åsne HoloFossum IF977419774+50:2610226
10Sarah WølloKongsberg OL974319743+50:5710257
11Kathinka RogstadKongsberg OL963219632+52:4810368
12Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb962119621+52:5910379
13Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb951919519+54:4110481
14Vilja Solberg OhrvikKonnerud IL857718577+10:2311423
Klasse: D 11-12N
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
Klasse: D 13-14
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Tilla Farnes HennumLierbygda OL195382953810000+00:000
2Aurora MoholthKongsberg OL19085295509535+07:33453
3Ane DyrkornEiker OL18781295399242+12:37757
4Thea DyrkornEiker OL18540294209120+16:38998
5Rikke IngesenSarpsborg OL18302292479055+20:361236
6Ane Holm GrønengLillehammer OK17997291358862+25:411541
7Kristiane RogstadKongsberg OL17337288408497+36:412201
8Anne Willkommen EikenKongsberg OL17291283088983+37:272247
9Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL16035284077628+58:233503
10Martha Skogeng ReitenEmblem IL14009272106799+32:095529
11Synne StrandLierbygda OL10000110000+38:589538
12Kornelia Lønning BrurbergIF Sturla930319303+50:3510235
13Rannveig Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering919919199+52:1910339
14Kristin Sagosen SmebyKongsberg OL887118871+57:4710667
15Agnes Irene LongfjeldModum OL857628576+02:4210962
16Johanne Øderud VatneBækkelagets SK816828168+09:3011370
Klasse: D 13-16C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Ragnhild RønningModum OL2000021000010000+00:000
2Sara AgdesteinRøyken OL18958297929166+17:221042
3Andrea Willkommen EikenKongsberg OL18764295479217+20:361236
4Karianne SlungaardIL Tyrving939219392+56:4810608
5Anna Isnes TyseEiker OL907119071+02:0910929
6Hanna Løe MyrlingKongsberg OL902819028+02:5210972
Klasse: D 13-16N
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Magnhild SolumNedre Sigdal IF10000110000+00:000
2Anita VinnordNedre Sigdal IF999719997+00:033
Klasse: D 15-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Ingunn Egeberg VáriIF Sturla2000021000010000+00:000
2Siri MoholthKongsberg OL18833298408993+19:271167
3Ragnhild HjermstadFossum IF18580296388942+23:401420
4Caroline BergmanKonnerud IL17863290898774+35:372137
5Hanna E. AndersenEiker OL16591282828309+56:493409
6Åsne Skram TrømborgKongsberg OL962119621+52:5910379
7Anneline LarsenKongsberg OL920719207+59:5310793
Klasse: D 17-A KORT
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Hanne StensletRaumar Orientering10000110000+00:000
1Eirin MathiesenRingerike OL10000110000+00:000
3Anny ØenNydalens SK900419004+16:36996
4Eva SyversenRøyken OL852818528+24:321472
5Sigrid Melander VieFossum IF837428374+27:061626
6Christine ParnemoOslostudentenes IK784717847+35:532153
7Sunniva Nergaard BergNTNUI719017190+46:502810
8Anikken Gjein DybvikStokke IL715527155+47:252845
Klasse: D 17-B
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Marianne HjermstadFossum IF199692100009969+00:000
2Hilde MoholthKongsberg OL18431290469385+25:381538
3Elisabeth HetlevikKongsberg OL10000110000+46:099969
4Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL993419934+47:1510035
5Kari LundSkaukameratene OL983619836+48:5310133
6Siri SpjelkavikIL Tyrving977519775+49:5410194
7Ingrid LøsetRingerike OL915119151+00:1810818
8Jane RødderKongsberg OL680516805+20:0012000
Klasse: D 17-C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Heidi MyklemyrEiker OL19536298279709+00:000
2Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL19270298359435+04:26266
3Tone Karina IngesenSarpsborg OL192622926210000+04:34274
4Vanessa Seed MelbyeRaumar Orientering15727278017926+03:293809
5Kristin Søberg HenriksenRudsbygd IL10000110000+38:569536
6Eli Tufte HanssenEiker OL882728827+58:2910709
7Ellen Sofie RuudEiker OL810818108+10:2811428
8Jamie DeLucaUSA679216792+20:0012000
9Donna DeLucaUSA678716787+20:0012000
Klasse: D 17-N
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Hilde MyklemyrEiker OL10000110000+00:000
2Andrea RavnåsNedre Sigdal IF976119761+03:59239
3Katerina PelantovaModum OL940119401+09:59599
4Beate SøbergRudsbygd IL925019250+12:30750
Klasse: D 17-18
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Katrina McLeodGRAMP2000021000010000+00:000
2Katinka Jussie BrurbergIF Sturla942519425+56:1510575
3Aina VienaRingerike OL941519415+56:2510585
4Julie Marie KinnebergIL Tyrving868518685+08:3511315
5Caroline OlssonLierbygda OL824518245+15:5511755
6Magnhild FrydenlundIF Sturla799917999+20:0012000
Klasse: D 19-20
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Maria AlekseyonokModum OL197542975410000+00:000
2Ingjerd MyhreJärla Orientering10000110000+42:349754
3Katharina RogstadNTNUI857418574+06:2011180
Klasse: D 21-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Betty Ann Bjerkreim NilsenLillehammer OK2000021000010000+00:000
2Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb18980294829498+17:001020
3Siri StørmerHeming Orientering18949294759474+17:311051
4Ingjerd SommerstadKongsberg OL18493292059288+25:071507
5Karoline AndersenAsker Skiklubb17803290868717+36:372197
6Kristine Fossen GabrielsenEiker OL17639291738466+39:212361
7Iliana ShandurkovaHalden SK976419764+50:3610236
8Lone BrochmannEiker OL968919689+51:5110311
9Maria JonssonNydalens SK963119631+52:4910369
10Tine HansenModum OL897728977+03:4311023
11Anita HanssenEiker OL891318913+04:4711087
12Line NybakkenÅs-UMB Orientering876018760+07:2011240
13Ida SvanbergRøyken OL872718727+07:5311273
Klasse: D 35-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Ingvild EckdahlOK Horten197692100009769+00:000
2Mila ZaharinovaOppsal Orientering196592965910000+01:50110
3Kristin Nergaard BergFossum IF16540279268614+53:493229
4Kari StrandLierbygda OL990719907+44:229862
5Anbjørg Søberg HenriksenRudsbygd IL816018160+13:2911609
Klasse: D 40-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Hilde GrønengLillehammer OK199922999210000+00:000
2Hanne Lerche RaadalHalden SK19737298749863+04:15255
3Hege H FeiringIL Tyrving184272100008427+26:051565
4Barbara Willkommen EikenKongsberg OL14553274647089+30:395439
5Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK949919499+54:5310493
6Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeRøyken OL928319283+58:2910709
7Aud Ellen BrevikIF Sturla920719207+59:4510785
8Kari Jussie LønningIF Sturla915819158+00:3410834
9Ina Cecilie LandroKonnerud IL848118481+11:5111511
10Marit EgnerAsker Skiklubb817918179+16:5311813
11Marit GanoRøyken OL753517535+20:0012000
Klasse: D 45-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Beth NicolaysenKongsberg OL19811298169995+00:000
2Anita Sørensen DrageKongsberg OL19684298379847+02:07127
3Vanja StaffOL Toten-Troll19112295809532+11:39699
4Margrete EngzeliusAsker Skiklubb18820296129208+16:31991
5Veslemøy SolbergKonnerud IL18808294829326+16:431003
6Carolyn McLeodGRAMP18454296238831+22:371357
7Unn Hilde HeggedalKongsberg OL10000110000+43:319811
7Hilda ØfsthusAsker Skiklubb10000110000+43:319811
9Sissel SkovlyRingerike OL986819868+45:439943
10Tove HeimdalKonnerud IL956719567+50:4410244
11Tove StrandMåren OK938419384+53:4710427
12Gyrid LøvliAsker Skiklubb928519285+55:2610526
13Sille WinsnesÅs-UMB Orientering905019050+59:2110761
14Marianne ArnesenAsker Skiklubb899318993+00:1810818
15Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb883918839+02:5210972
16Hege HeibergHadeland OL846218462+09:0911349
17Ida SyversenRøyken OL825228252+12:3911559
18Elisabeth HetlevikKongsberg OL819218192+13:3911619
19Kristin SørensenIF Sturla808518085+15:2611726
Klasse: D 50-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Grete HoviSkien OK19864298929972+00:000
2Berit DanielsenIL Tyrving196782967810000+03:06186
3Gunhild HennumLierbygda OL19460299079553+06:44404
4Ingrid RavnanOL Toten-Troll19232295949638+10:32632
5Gro Hege LudvigsenMåren OK16983288408143+48:012881
6Tone BjerkreimLillehammer OK14885280736812+22:594979
7Helle Egeberg VáriIF Sturla10000110000+44:249864
8Birgit KorvaldNydalens SK951219512+52:3210352
9Kari SmebyKongsberg OL913919139+58:4510725
10Hilde StorløkkenKongsberg OL901629016+00:4810848
11Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL871218712+05:5211152
12Enikø BertalanAsker Skiklubb804718047+16:5711817
13Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb790217902+19:2211962
14Kirsti RogstadKongsberg OL602626026+20:0012000
Klasse: D 55-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Aud KjemperudEiker OL17122286748448+00:000
2Wenche HultgreenIL Tyrving10000110000+58:427122
2Turid Rustand OlsenKongsberg OL10000110000+58:427122
4Eli StrandeRingerike OL983219832+01:307290
5Aud Mona RøsteHadeland OL833418334+26:288788
Klasse: D 60-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Astrid LundeDrangedal OL180802808010000+00:000
2Aud I SpjelkavikIL Tyrving18056287589298+00:2424
3Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL10000110000+14:408080
4Berit RøsteRingsaker OK966629666+20:148414
Klasse: D 65-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Liv FeiringHamar OK197212100009721+00:000
2Birgitte BekkelundRøyken OL18932294609472+13:09789
3Kjersti ThoStabæk IF187512875110000+16:10970
4Inger DøhlenRaumar Orientering18540294989042+19:411181
5Kirsten BakkeGjø-Vard OL18264291989066+24:171457
6May Helene HansenSandefjord OK17926293348592+29:551795
7Grete VestbyVarteig OL17726290188708+33:151995
8Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL17626285009126+34:552095
9Inger Elisabeth KvaaseBækkelagets SK16853281658688+47:482868
10Bjørg KocbachBergens TF935329353+52:4810368
11Eli KlovningPorsgrunn OL858318583+05:3811138
12Inger LindløvOK Moss856618566+05:5511155
Klasse: D 70-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Unni DrageHaugerud IF199322100009932+00:000
2Lisa SørenssenRøyken OL17113285338580+46:592819
3Synøve AmundsenKolbotn og Skimt OL15382280457337+15:504550
4Anne-Britt NilsenKjelsås IL10000210000+45:329932
5Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb947619476+54:1610456
6Inger Lise SolbergBø OL920319203+58:4910729
7Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OL776717767+20:0012000
Klasse: D 75-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Inger E. VamnesHamar OK194472944710000+00:000
2Tirill Liby SeipOK Skeidi181812100008181+21:061266
3Rannveig SommerheinOK Horten15465272818184+06:223982
4Anbjørg LaukliKonnerud IL890118901+55:4610546
Klasse: H -10
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Vetle DrageKongsberg OL187952879510000+00:000
2Lars Øderud VatneBækkelagets SK17320282589062+24:351475
3Åsmund SlokvikNotodden OL10000110000+26:358795
4Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL955719557+33:589238
5Atle Nikolai WølloKongsberg OL910119101+41:349694
6Snorre SlokvikNotodden OL896018960+43:559835
7Sindre GisholtFossum IF858718587+50:0810208
8Olav MelheimIF Sturla647316473+20:0012000
Klasse: H 11-12
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Sander ArntzenLierbygda OL2000021000010000+00:000
2Vegard LøvliAsker Skiklubb18944291999745+17:361056
3Erik MårtenssonModum OL18723294919232+21:171277
4Sølve DrageKongsberg OL18599292389361+23:211401
5Even LundeVarteig OL18581289599622+23:391419
6Håkon August NordbøModum OL18172289749198+30:281828
7Per Anders EckdahlOK Horten17716288498867+38:042284
8Patrick ThomassenModum OL16599283018298+56:413401
9Isak JonssonNydalens SK943319433+56:0710567
10Jakob Schia LøeNotodden OL932219322+57:5810678
11Even Andre ThorbjørnsenNotodden OL907819078+02:0210922
12Oscar MelheimIF Sturla846018460+12:2011540
13Egil FrydenlundIF Sturla834518345+14:1511655
14Sindre V. PaulsenKongsberg OL799317993+20:0012000
15Haakon OlssonLierbygda OL761627616+20:0012000
16Gjermund TandbergModum OL729417294+20:0012000
17Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb722117221+20:0012000
Klasse: H 11-12N
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
Klasse: H 13-14
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb199862998610000+00:000
2Erling HjermstadFossum IF197272100009727+04:19259
3Øyvind HjermstadFossum IF19390295459845+09:56596
4Jørgen WulfsbergNydalens SK19145295239622+14:01841
5Bjørnar LøvliAsker Skiklubb18520292949226+24:261466
6Gard DahlenKongsberg OL18400293899011+26:261586
7Einar MelsomFossum IF18311292519060+27:551675
8Olav Schmitt GranHalden SK18183292718912+30:031803
9Petter StenbroModum OL15132277847348+20:544854
10Tobias R. HyllesethSentrum OK15102261448958+21:244884
11Sturla FrydenlundIF Sturla980019800+49:4610186
12Elias JonssonNydalens SK956419564+53:4210422
13Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb943319433+55:5310553
14Eirik Langedal BreivikNydalens SK939019390+56:3610596
15Anders LøsetRingerike OL915819158+00:2810828
16Olav HeggelundLierbygda OL854318543+10:4311443
17Peder Stenberg-NilsenNydalens SK848018480+11:4611506
18Johannes Finne ReinsethNydalens SK813118131+17:3511855
19Ole Jørgen Bogen ArenthIF Sturla716617166+20:0012000
Klasse: H 13-16C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Håvard HjermstadFossum IF2000021000010000+00:000
2Syver Røhnebæk KongsrudModum OL19348296509698+10:52652
3Sindre Lien OftebroFossum IF926419264+58:5610736
Klasse: H 13-16N
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Damiano BollaPWT ITALY2000021000010000+00:000
Klasse: H 15-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Sigurd RønningModum OL194352943510000+00:000
2Kaspar LiljaModum OL18715295389177+12:00720
3Einar Moe TandbergModum OL17156283978759+37:592279
4Magnus SandemNotodden OL10000110000+37:159435
5Are wigaardOppsal Orientering966819668+42:479767
6Sigurd MelsomFossum IF913119131+51:4410304
7Sigurd Bonden KjørsvikKongsberg OL874718747+58:0810688
8Pål SponeModum OL829618296+05:3911139
9Vebjørn RøtvoldKongsberg OL823718237+06:3811198
10Erlend NordbøeModum OL606316063+20:0012000
Klasse: H 17-A KORT
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Reidar StensengKonnerud IL186562100008656+00:000
2Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL18189296728517+07:47467
3Pål WinsentsBrandval/Kongsvinger OK10000110000+24:168656
4Eirik W. MoeOLifant974319743+28:338913
5Audun SøbergRudsbygd IL955219552+31:449104
6Lars D. FjeldstadRingerike OL954219542+31:549114
7Audun BjerknesHauketo IF952719527+32:099129
8Øyvind StrandeRingerike OL933019330+35:269326
9Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL910819108+39:089548
10Håvard KlokkerudEiker OL867918679+46:179977
11Daniel FløtreKongsberg OL859818598+47:3810058
12Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb853528535+48:4110121
13Tore LundHadeland OL808418084+56:1210572
Klasse: H 17-B
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Roger Andre VaneboKongsberg OL10000110000+00:000
1Henning DahlenKongsberg OL10000110000+00:000
3Jon MoholthKongsberg OL912919129+14:31871
4Atle WølloKongsberg OL905019050+15:50950
5Magne AasAsker Skiklubb904919049+15:51951
6Kristian NøssRøyken OL859418594+23:261406
Klasse: H 17-C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Sverre MelbyeRaumar Orientering2000021000010000+00:000
2Kenneth DybvikStokke IL14090286325458+38:305910
3Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL880018800+06:4011200
4Lars-Erik ØsterudEiker OL873618736+07:4411264
Klasse: H 17-N
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Pavel PribanModum OL10000110000+00:000
Klasse: H 17-18
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Mathias DrageKongsberg OL19825298349991+00:000
2Håkon Raadal BjørloHalden SK19255296249631+09:30570
3Håvard MyhreKongsberg OL18754295089246+17:511071
4Håkon KindemGimle IF17831292148617+33:141994
5Tord E. AndersenEiker OL17792285649228+33:532033
6Calum McLeodGRAMP16182278188364+00:433643
7Sindre Engzelius GylverAsker Skiklubb16149278738276+01:163676
8Sindre SandvenKongsberg OL10000110000+43:459825
8Sigur HeggedalKongsberg OL10000110000+43:459825
10Markus HolterIndre Østfold OK973019730+48:1510095
11Borger MelsomFossum IF940619406+53:3910419
12Yngvar Høimyr SolbergIF Sturla915019150+57:5510675
13Lars Henrik ThonIF Sturla883518835+03:1010990
14Geir Strande SyrristRingerike OL782917829+19:5611996
Klasse: H 19-20
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Stian JensenSarpsborg OL10000110000+00:000
2Henning RavnåsNedre Sigdal IF809518095+31:451905
Klasse: H 21-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Sigve VågsnesOppsal Orientering19931299929939+00:000
2Jostein AndersenKristiansand OK198592985910000+01:1272
3Ivar HaugenKristiansand OK19408296699739+08:43523
4Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering18950296509300+16:21981
5Morten Severin SaueIL Tyrving18813297029111+18:381118
6Thomas ReynoldsKongsberg OL18764291519613+19:271167
7Robert FredriksenNotodden OL14817280586759+25:145114
8Simo MartomaaKalevan rasti10000110000+45:319931
9Espen WeltzienJärla Orientering990019900+47:1110031
10Kjetil BjørloHalden SK983419834+48:1710097
11Vegard Brun SagaNTNUI967619676+50:5510255
12Anders HaugeAsker Skiklubb966419664+51:0710267
13Thomas NipenIL Tyrving965219652+51:1910279
14Lacho IlievHalden SK962019620+51:5110311
15Mathias NipenIL Tyrving944519445+54:4610486
16Øystein SørensenNydalens SK944319443+54:4810488
17Odd StrandKongsberg OL935319353+56:1810578
18Håkon HeggedalKongsberg OL928919289+57:2210642
19Steinar LandeBø OL919819198+58:5310733
20Inge LindsethNydalens SK916019160+59:3110771
21Gard LindsethNydalens SK914119141+59:5010790
22Håvard BergetNTNUI900019000+02:1110931
23Erik Feyling HaareKonnerud IL891318913+03:3811018
24Daniel FløtreKongsberg OL879318793+05:3811138
25Eirik W. MoeOLifant858318583+09:0811348
26Helge BakkehøiØstmarka OK841018410+12:0111521
27Kim André SveenHadeland OL839818398+12:1311533
28Espen RøsteKongsberg OL833418334+13:1711597
Klasse: H 35-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Thomas BedinIndre Østfold OK185742100008574+00:000
2Torstein HoleNydalens SK10000110000+22:548574
3Trond Cato MartinsenKonnerud IL939419394+33:009180
Klasse: H 40-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Sven Arne GylterudFossum IF199212100009921+00:000
2Knut Harald HyllesethSentrum OK19425298099616+08:16496
3Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL18892296059287+17:091029
4Bjørn Axel GranHalden SK17809288318978+35:122112
5Frode StrislandFossum IF17545287098836+39:362376
6Espen Fyhn NilsenSandnes IL (Rogaland)16601288827719+55:203320
7Ole MyklemyrEiker OL13287267676520+50:346634
8Kjetil BjørloHalden SK10000110000+45:219921
9Tor BrennaBækkelagets SK992619926+46:359995
10Bjørn HaugeFet OL972119721+50:0010200
11Kjetil SteenFossum IF960719607+51:5410314
12Knut LandstadNydalens SK954819548+52:5310373
13Espen MelheimIF Sturla924319243+57:5810678
14Gunnar BrattliAsker Skiklubb911319113+00:0810808
15Tommy JauhojärviAsker Skiklubb896718967+02:3410954
16Kjetil EckdahlOK Horten872018720+06:4111201
17Roar MathisenOL Tønsberg og omegn868818688+07:1311233
18Håvard KlokkerudEiker OL848418484+10:3711437
19Øyvind StørenBø OL815218152+16:0911769
20Øyvind ThømtIndre Østfold OK813818138+16:2311783
Klasse: H 45-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Jan Tore HenriksenNydalens SK19645298289817+00:000
2Odd Arve LienFossum IF195992100009599+00:4646
3Svein GranerudAsker Skiklubb19272298869386+06:13373
4Erik SaugerudKonnerud IL19243297709473+06:42402
5Gjermund RørenEiker OL19228299719257+06:57417
6Egil FuruaBerger og Svelvik OL19128298979231+08:37517
7Hallvard KorenOK Moss19112297179395+08:53533
8Guttorm L EggeOslostudentenes IK189962100008996+10:49649
9Einar GisholtFossum IF18984295779407+11:01661
10Terje MelsomFossum IF17961295728389+28:041684
11Tibor VáriIF Sturla17790292728518+30:551855
12Henning WernøeHamar OK17454294028052+36:312191
13Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL17165291468019+41:202480
14Sven OhrvikKonnerud IL16972287638209+44:332673
15Jan Richard EriksenAsker Skiklubb10000110000+40:459645
16Vidar StrandLierbygda OL997219972+41:139673
17Espen LøeKongsberg OL971019710+45:359935
18Njål SvingheimKonnerud IL956919569+47:5610076
19Øystein HoloFossum IF954819548+48:1710097
20Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb934219342+51:4310303
21Gjermund GravirAsker Skiklubb921819218+53:4710427
22Juha VienaRingerike OL914619146+54:5910499
23Jon Erik KvarmeRøyken OL913019130+55:1510515
24Per Ola UlsethNydalens SK905119051+56:3410594
25Anders NybøKonnerud IL903219032+56:5310613
26Jonas HaltiaIL Tyrving856918569+04:3611076
27Nils Inge BrurbergIF Sturla854918549+04:5611096
28Lars HeggelundLierbygda OL843218432+06:5311213
29Snorre FrydenlundIF Sturla799817998+14:0711647
30Sjur LangedalNydalens SK779917799+17:2611846
31Bjørn Erik ReinsethNydalens SK772417724+18:4111921
Klasse: H 50-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Per SlungaardIL Tyrving198462100009846+00:000
2Øyvind DrageKongsberg OL19384294699915+07:42462
3Håkon LøvliAsker Skiklubb19066295189548+13:00780
4Nils Harald StaffOL Toten-Troll18978293059673+14:28868
5Ernst Fristad NilsenLillehammer OK18587292979290+20:591259
6Roar GrandeKongsberg OL18341287649577+25:051505
7Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL18170294898681+27:561676
8Bjørn Victor LarsenKongsberg OL18132293078825+28:341714
9Anton PlaianAsker Skiklubb17603290468557+37:232243
10Iain McLeodGRAMP16269285527717+59:373577
11Richard Zeiner-GundersenFossum IF15031279817050+20:154815
12Knut Edvard HellandRingerike OL10000110000+44:069846
13Erlend SlokvikNydalens SK998819988+44:189858
14Kim Farnes HansenLierbygda OL990119901+45:459945
15Ole Johnny PetersenEiker OL982219822+47:0410024
16Onno VerberneOL Toten-Troll973119731+48:3510115
17Finn KinnebergIL Tyrving966319663+49:4310183
18Øivind MyhreKongsberg OL959119591+50:5510255
19Jens Olav KløvrudLillomarka OL956719567+51:1910279
20Bjørn Are CarlssonFossum IF937719377+54:2910469
21Bjarte LindstadOL Toten-Troll927119271+56:1510575
22John HofossHadeland OL895818958+01:2810888
23Eirik NordhagenÅs-UMB Orientering885418854+03:1210992
24Sigbjørn ModalsliFossum IF860918609+07:1711237
25Jan Arild RyggSande Sportsklubb717617176+20:0012000
26Ivar LindsethRingerike OL675716757+20:0012000
Klasse: H 55-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Per Kristian EkebergIL Tyrving198712100009871+00:000
2Lars HjermstadFossum IF19109297369373+12:42762
3Harald HoviSkien OK18953298249129+15:18918
4Karl Aasmund ErøyOK Moss18739293389401+18:521132
5Are EriksenOslostudentenes IK18293294058888+26:181578
6Einar Kristian LundeVarteig OL17865294178448+33:262006
7Knut SaueIL Tyrving17732289878745+35:392139
8Stein MyhreNydalens SK17189291698020+44:422682
9Roy GjerdingOK Moss16452284787974+56:593419
10Øyvind GylverAsker Skiklubb16324289077417+59:073547
11Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL16164277738391+01:473707
12Sören JonssonNydalens SK10000110000+44:319871
13Morten DåsnesRingerike OL949719497+52:5410374
14Frode LøsetRingerike OL917019170+58:2110701
15Svein LarsenKongsberg OL911719117+59:1410754
16Reidar FossumAsker Skiklubb909819098+59:3310773
17Morten JohannessenRøyken OL905429054+00:1710817
18Per Chr. HagenBø OL899218992+01:1910879
19Morten DueMåren OK898418984+01:2710887
20Olav NipenIL Tyrving828318283+13:0811588
21Raul LindströmAsker Skiklubb816918169+15:0211702
Klasse: H 60-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Ola BroxOL Toten-Troll199692996910000+00:000
2Øivind FadumSande Sportsklubb195302100009530+07:19439
3Stein TurtumøygardMåren OK19368297869582+10:01601
4Atle RemmePorsgrunn OL18880295629318+18:091089
5Finn BjørtuftKongsberg OL18862298209042+18:271107
6Runar KirkerudEiker OL18768294719297+20:011201
7Paul SkjakerHadeland OL18532295398993+23:571437
8Ole JohanssonPorsgrunn OL17869287429127+35:002100
9Ragnar Niemi BergStokke IL17709290248685+37:402260
10Bjørn BakkeNedre Sigdal IF967519675+51:3410294
11Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL966819668+51:4110301
12Eystein WeltzienIL Tyrving944419444+55:2510525
13Rolf LundeEiker OL916319163+00:0610806
14Øystein AndersenKonnerud IL912919129+00:4010840
15Øyvind HoveidAsker Skiklubb912819128+00:4110841
16Ove Gunnar JacobsenStokke IL905919059+01:5010910
17Arne TesliIL Koll891518915+04:1411054
18Hans Lyder HaareKonnerud IL822918229+15:4011740
Klasse: H 65-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Geir HøstelandBotne SK2000021000010000+00:000
2Ingar HåkonsenKongsberg OL19074295989476+15:26926
3Dag Rønning JensenOL Trollo19060295459515+15:40940
4Trond FeiringHamar OK18387292509137+26:531613
5Åmund TonnaEiker OL17730294578273+37:502270
6Ragnar HillestadLardal OL17289283878902+45:112711
7Per KrukeEiker OL16399285977802+00:013601
8Carl-Ove BergOK Skeidi15997283687629+06:434003
9Knut StertenGjø-Vard OL15932288447088+07:484068
10Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn14396277116685+33:245604
11Eldar BørsumBækkelagets SK986619866+48:5410134
12Helge LyeIL Tyrving951519515+54:4510485
13Jonny HalvorsrudEidskog OL945919459+55:4110541
14Thor PalmgrenHalden SK945819458+55:4210542
15Geir TrøanKolbotn og Skimt OL944519445+55:5510555
16Trond WettergreenDriv IL931119311+58:0910689
17Bjørn SpjelkavikIL Tyrving922829228+59:3210772
18Kjell DolvaSkien OK922019220+59:4010780
19Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering921519215+59:4510785
20Roar BjordalOppsal Orientering914319143+00:5710857
21Harald BakkeGjø-Vard OL912029120+01:2010880
22Rolf GjølbergLarvik OK910119101+01:3910899
23Kjell StenstadvoldIL Tyrving887618876+05:2411124
24Lars Martin GjeinStokke IL854328543+10:5711457
25Runar KittilsenStokke IL853918539+11:0111461
26Per DalheimKonnerud IL843518435+12:4511565
27Knut LindløvOK Moss790017900+20:0012000
28Thorolf TrolsrudBotne SK675216752+20:0012000
Klasse: H 70-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Bjørn W. LudvigsenIF Sturla198592985910000+00:000
2Odd AureDrangedal OL19618298789740+04:01241
3Paul BisethKongsberg OL19559299009659+05:00300
4Asbjørn BræckKongsberg OL192132100009213+10:46646
5Kjell KlokkerudEiker OL18971298409131+14:48888
6Per Øystein AndersenLarvik OK18076285639513+29:431783
7Bjørn Willy HansenSandefjord OK17886295518335+32:531973
8Ronald MalcolmLarvik OK15865282767589+06:343994
9Steinar RuudKonnerud IL992129921+45:389938
10Olav SolbergBø OL954419544+51:5510315
11Egil RonæssPorsgrunn OL951819518+52:2110341
12Anton LommeHedrum OL908029080+59:3910779
13Harald WibyeOK Moss866428664+06:3511195
14Bjørn GunnerødAsker Skiklubb717117171+20:0012000
Klasse: H 75-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Finn Åge ØsternKongsberg OL2000021000010000+00:000
2Per LundLarvik OK18883295309353+18:371117
3Tor DrageHaugerud IF18292295248768+28:281708
4Helge KvaaseBækkelagets SK17745281789567+37:352255
5Carl-Fred. KolderupStabæk IF16650282588392+55:503350
6Gunnar HaugGjø-Vard OL14023247169307+39:375977
7Kjell MichelsenFredrikstad SK12982275945388+56:587018
8Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn985229852+49:0810148
9Knut KjemhusKongsberg OL970919709+51:3110291
10Einar HoffIL Tyrving967829678+52:0210322
11Hans LarsenRaumar Orientering966419664+52:1610336
12Finn VestbyVarteig OL938529385+56:5510615
13Oddvar RønnestadKongsberg OL922719227+59:3310773
Klasse: H 80-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Helge TvedtenLarvik OK197762100009776+00:000
2Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK180402804010000+28:561736
3Olaf SmåstuenGjø-Vard OL988629886+44:509890
4Helge MonsrudRaumar Orientering960019600+49:3610176
5Birger GarbergRingerike OL919019190+56:2610586
6Magne BekkelundRøyken OL677116771+20:0012000
Klasse: H 85-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Bjørn LarssonLillomarka OL10000110000+00:000
Klasse: DIREKTE 1
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Espen WigaardOppsal Orientering10000110000+00:000
1Elisabeth IngvaldsenKristiansand OK10000210000+00:000
3Erlend AamodtNydalens SK904419044+15:56956
4Øyvind BergetSarpsborg OL788617886+35:142114
5Randi EngløkkHaugesund IL779717797+36:432203
Klasse: DIREKTE 2
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Elena GrandGneist IL2000021000010000+00:000
2Gunn Kari HygenFreidig996619966+47:1410034
3Pirjo LuchsingerKongsberg OL977519775+50:2510225
4Mirjam EggspuehlerOLV Luzern795517955+20:0012000
5Unn EllefsenIL Tyrving763617636+20:0012000
Klasse: DIREKTE 3
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp
1Hege PrestrudAsker Skiklubb10000110000+00:000
1Haakon Andre KinnebergIL Tyrving10000110000+00:000
3Liv Irene KinnebergIL Tyrving998819988+00:1212


Antall tellende løp: 2

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du må slå lederen i neste løp for å ende likt.