Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Modum 2 dagers sammenlagtDataeksport
Brikkesys.no

Modum 2-dagers 12. august 2012

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sigurd Gano Mønnich

Røyken OL

36:15

Anders Gylterud Kvålsgard

Fossum IF

39:36

Kristian Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

36:09

Johanna Sofie Longfjeld

Modum OL

55:17

Adine Ingesen

Sarpsborg OL

31:28

Sindre Sæl Steen

Fossum IF

30:09

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

53:38

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

39:30

Oda Isnes Tyse

Eiker OL

32:56

Kasper Bakken Ulseth

Nydalens SK

30:29

Anette Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

52:44

Nora Christine Hansen

Røyken OL

36:36

Kristoffer Eckdahl

OK Horten

33:02

Sjur Holm Grøneng

Lillehammer OK

29:44

Jørgen Holm Grøneng

Lillehammer OK

44:19

Martin Nøkleby Melling

Ringerike OL

35:35

Nora Marie Enerhaugen

Ringerike OL

30:13

Børge Nilsen Berg

Fossum IF

40:55

Synne Sommerstad Røste

Kongsberg OL

33:25

Mats Olsen Bye

Modum OL

39:17

Lage Røhnebæk Kongsrud

Modum OL

39:16

Benjamin Stenseng

Konnerud IL

46:46

Ole Henrik Woxholth

Asker Skiklubb

33:03

Ragnhild Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

52:35

Serine Skogeng Reiten

Emblem IL

34:09

Tobias Weum

Eiker OL

32:57

Ola Pettersen

Berger og Svelvik OL

57:32

Martine G Pettersen

Berger og Svelvik OL

57:26

Ann-Magritt Rønning

Modum OL

55:05

Tuva Rønning

Modum OL

55:10

Kasper Molenaar

Modum OL

26:58

Andreas Weum

Eiker OL

38:50

Guglielmo Viale

PWT ITALY

38:48

Giacomo Bolla

PWT ITALY

38:36

Lasse Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

57:31

Emil Molenaar

Modum OL

29:58

Oscar Hope

Modum OL

31:26

DNS

Eivind Bogen Arenth

IF Sturla

DNS

Ingrid Bogen Arenth

IF Sturla

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Konstanse Moholth

Kongsberg OL

52:34

+0:00

2.

Ida Kristine Nordvik

Asker Skiklubb

54:31

+1:57

3.

Silje Slungaard

IL Tyrving

55:28

+2:54

4.

Petra Hoveid

Asker Skiklubb

1:01:35

+9:01

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid G. Kvålsgard

Fossum IF

23:56

+0:00

2.

Hedda Raadal Bjørlo

Halden SK

25:04

+1:08

3.

Frida Bakken Ulseth

Nydalens SK

27:00

+3:04

4.

Åsne Holo

Fossum IF

27:42

+3:46

5.

Thea Charlotte Hansen

Røyken OL

27:58

+4:02

6.

Sarah Wøllo

Kongsberg OL

28:13

+4:17

7.

Lotte Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

30:15

+6:19

8.

Anna Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

31:57

+8:01

9.

Lotte Myklemyr

Eiker OL

38:00

+14:04

10.

Andrea Vanebo

Kongsberg OL

38:08

+14:12

11.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

39:33

+15:37

12.

Vilja Solberg Ohrvik

Konnerud IL

47:39

+23:43

DNS

Kathinka Rogstad

Kongsberg OL

DNS

Ingrid Tandberg Ryan

Asker Skiklubb

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vera Gano Mønnich

Røyken OL

27:34

Ida Bolette Enerhaugen

Ringerike OL

32:55

DNS

Miriam Torgersen

Modum OL

DNS

Sanna Bottolfs

Modum OL

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tilla Farnes Hennum

Lierbygda OL

32:32

+0:00

2.

Aurora Moholth

Kongsberg OL

40:17

+7:45

3.

Ane Dyrkorn

Eiker OL

45:10

+12:38

4.

Rannveig Winsnes Nordhagen

Ås-UMB Orientering

45:53

+13:21

5.

Thea Dyrkorn

Eiker OL

47:12

+14:40

6.

Rikke Ingesen

Sarpsborg OL

48:17

+15:45

7.

Anne Willkommen Eiken

Kongsberg OL

49:29

+16:57

8.

Ane Holm Grøneng

Lillehammer OK

51:30

+18:58

9.

Kristiane Rogstad

Kongsberg OL

57:35

+25:03

10.

Rikke Hjelseth Larsen

Kongsberg OL

1:12:04

+39:32

11.

Martha Skogeng Reiten

Emblem IL

1:25:53

+53:21

DSQ

Agnes Irene Longfjeld

Modum OL

43:18

142

DSQ

Johanne Øderud Vatne

Bækkelagets SK

1:12:44

136 137 138 142

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Rønning

Modum OL

27:24

+0:00

2.

Karianne Slungaard

IL Tyrving

37:32

+10:08

3.

Andrea Willkommen Eiken

Kongsberg OL

40:27

+13:03

4.

Sara Agdestein

Røyken OL

41:18

+13:54

5.

Anna Isnes Tyse

Eiker OL

42:53

+15:29

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Egeberg Vári

IF Sturla

41:02

+0:00

2.

Siri Moholth

Kongsberg OL

57:49

+16:47

3.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

58:40

+17:38

4.

Caroline Bergman

Konnerud IL

1:01:28

+20:26

5.

Hanna E. Andersen

Eiker OL

1:09:13

+28:11

DNS

Nora Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

DNS

Silje Arntzen

Lierbygda OL

Klasse: D 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirin Mathiesen

Ringerike OL

59:25

+0:00

2.

Anny Øen

Nydalens SK

1:16:01

+16:36

3.

Eva Syversen

Røyken OL

1:23:57

+24:32

4.

Sigrid Melander Vie

Fossum IF

1:26:31

+27:06

5.

Christine Parnemo

Oslostudentenes IK

1:35:18

+35:53

6.

Sunniva Nergaard Berg

NTNUI

1:46:15

+46:50

DSQ

Anikken Gjein Dybvik

Stokke IL

2:04:27

211 133 73 78 141

DNS

Marit Gano

Røyken OL

Klasse: D 17-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Hetlevik

Kongsberg OL

53:20

+0:00

2.

Marianne Hjermstad

Fossum IF

53:51

+0:31

3.

Hilde Moholth

Kongsberg OL

1:03:35

+10:15

4.

Ingrid Løset

Ringerike OL

1:07:29

+14:09

5.

Jane Rødder

Kongsberg OL

1:46:35

+53:15

Klasse: D 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Karina Ingesen

Sarpsborg OL

52:51

+0:00

2.

Heidi Myklemyr

Eiker OL

57:42

+4:51

3.

Elisabeth Holth Johannessen

Røyken OL

1:02:16

+9:25

4.

Vanessa Seed Melbye

Raumar Orientering

1:27:25

+34:34

DSQ

Eli Tufte Hanssen

Eiker OL

1:19:59

137

Klasse: D 17-N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Ping Ouyang

Ringerike OL

1:16:08

32 70 72 174

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katrina McLeod

GRAMP

1:05:13

+0:00

2.

Aina Viena

Ringerike OL

1:14:58

+9:45

3.

Julie Marie Kinneberg

IL Tyrving

1:27:08

+21:55

DNS

Ragnhild Løvli

Asker Skiklubb

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maria Alekseyonok

Modum OL

1:06:39

+0:00

2.

Katharina Rogstad

NTNUI

1:30:25

+23:46

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Betty Ann Bjerkreim Nilsen

Lillehammer OK

59:03

+0:00

2.

Maria Jonsson

Nydalens SK

1:05:12

+6:09

3.

Ingrid Gulbrandsen

Asker Skiklubb

1:07:25

+8:22

4.

Siri Størmer

Heming Orientering

1:07:49

+8:46

5.

Ingjerd Sommerstad

Kongsberg OL

1:10:55

+11:52

6.

Karoline Andersen

Asker Skiklubb

1:20:26

+21:23

7.

Kristine Fossen Gabrielsen

Eiker OL

1:24:37

+25:34

DSQ

Malin Jakobsson

Nydalens SK

53:31

43 241 123 132

DSQ

Tine Hansen

Modum OL

1:28:58

135 74 141

Klasse: D 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mila Zaharinova

Oppsal Orientering

1:08:19

+0:00

2.

Ingvild Eckdahl

OK Horten

1:12:10

+3:51

3.

Kristin Nergaard Berg

Fossum IF

1:31:25

+23:06

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Grøneng

Lillehammer OK

58:41

+0:00

2.

Hanne Lerche Raadal

Halden SK

1:00:58

+2:17

3.

Anne-Lene Bakken Ulseth

Nydalens SK

1:07:02

+8:21

4.

Hege H Feiring

IL Tyrving

1:24:54

+26:13

5.

Barbara Willkommen Eiken

Kongsberg OL

1:47:12

+48:31

DNS

Elise Gisholt

Fossum IF

DNS

Anne Guro Nøkleby

Ringerike OL

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilda Øfsthus

Asker Skiklubb

54:45

+0:00

2.

Beth Nicolaysen

Kongsberg OL

54:50

+0:05

3.

Sissel Skovly

Ringerike OL

56:57

+2:12

4.

Anita Sørensen Drage

Kongsberg OL

57:18

+2:33

5.

Vanja Staff

OL Toten-Troll

1:02:33

+7:48

6.

Tove Strand

Måren OK

1:05:01

+10:16

7.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

1:05:59

+11:14

8.

Margrete Engzelius

Asker Skiklubb

1:07:57

+13:12

9.

Sille Winsnes

Ås-UMB Orientering

1:10:35

+15:50

10.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

1:11:32

+16:47

11.

Ann Katrin Olsen

Asker Skiklubb

1:14:06

+19:21

12.

Carolyn McLeod

GRAMP

1:14:14

+19:29

13.

Ida Syversen

Røyken OL

1:23:53

+29:08

DNS

Maria Persson

Asker Skiklubb

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Danielsen

IL Tyrving

58:19

+0:00

2.

Grete Hovi

Skien OK

58:47

+0:28

3.

Ingrid Ravnan

OL Toten-Troll

1:04:21

+6:02

4.

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

1:05:46

+7:27

5.

Birgit Korvald

Nydalens SK

1:06:27

+8:08

6.

Hilde Storløkken

Kongsberg OL

1:14:43

+16:24

7.

Ragnhild Elsrud Hultgreen

Ringerike OL

1:19:47

+21:28

8.

Gro Hege Ludvigsen

Måren OK

1:29:16

+30:57

9.

Tone Bjerkreim

Lillehammer OK

1:51:27

+53:08

DSQ

Kirsti Rogstad

Kongsberg OL

1:10:46

214 126 128 140 150

DNS

Helle Egeberg Vári

IF Sturla

DNS

Enikø Bertalan

Asker Skiklubb

DNS

Kristin Tandberg

Asker Skiklubb

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wenche Hultgreen

IL Tyrving

53:17

+0:00

2.

Eli Strande

Ringerike OL

56:05

+2:48

3.

Aud Kjemperud

Eiker OL

1:19:09

+25:52

4.

Aud Mona Røste

Hadeland OL

1:21:03

+27:46

DSQ

Aud Gran

IL Tyrving

1:27:14

211 133

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Lunde

Drangedal OL

55:05

+0:00

2.

Berit Røste

Ringsaker OK

1:00:39

+5:34

3.

Aud I Spjelkavik

IL Tyrving

1:06:47

+11:42

DNS

Kari Strande

Ringerike OL

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

39:34

+0:00

2.

Liv Feiring

Hamar OK

44:13

+4:39

3.

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

48:22

+8:48

4.

Sissel Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

54:08

+14:34

5.

Kirsten Bakke

Gjø-Vard OL

55:08

+15:34

6.

Inger Døhlen

Raumar Orientering

55:32

+15:58

7.

Grete Vestby

Varteig OL

1:01:06

+21:32

8.

Inger Elisabeth Kvaase

Bækkelagets SK

1:01:26

+21:52

9.

May Helene Hansen

Sandefjord OK

1:03:02

+23:28

10.

Eli Klovning

Porsgrunn OL

1:03:11

+23:37

11.

Inger Lindløv

OK Moss

1:03:28

+23:54

DSQ

Bjørg Kocbach

Bergens TF

53:34

135 136 140

DSQ

Inger Lise Bjordal

Oppsal Orientering

1:10:03

135

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Britt Nilsen

Kjelsås IL

39:59

+0:00

2.

Unni Drage

Haugerud IF

41:07

+1:08

3.

Lisa Sørenssen

Røyken OL

1:03:39

+23:40

4.

Anne-Lise Blomhoff Ronæss

Porsgrunn OL

1:17:12

+37:13

5.

Synøve Amundsen

Kolbotn og Skimt OL

1:24:22

+44:23

DNS

Agnes Skarholt

Sandefjord OK

DNS

Inger Lise Solberg

Bø OL

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger E. Vamnes

Hamar OK

41:38

+0:00

2.

Rannveig Sommerhein

OK Horten

1:11:54

+30:16

3.

Tirill Liby Seip

OK Skeidi

1:11:57

+30:19

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vetle Drage

Kongsberg OL

37:25

+0:00

2.

Jørgen Nøkleby Melling

Ringerike OL

44:48

+7:23

3.

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

52:24

+14:59

4.

Lars Øderud Vatne

Bækkelagets SK

53:03

+15:38

5.

Sindre Gisholt

Fossum IF

1:00:58

+23:33

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Arntzen

Lierbygda OL

21:04

+0:00

2.

Vegard Løvli

Asker Skiklubb

25:19

+4:15

3.

Even Lunde

Varteig OL

27:22

+6:18

4.

Isak Jonsson

Nydalens SK

30:31

+9:27

5.

Sølve Drage

Kongsberg OL

31:43

+10:39

6.

Erik Mårtensson

Modum OL

33:52

+12:48

7.

Håkon August Nordbø

Modum OL

34:26

+13:22

8.

Per Anders Eckdahl

OK Horten

39:57

+18:53

9.

Patrick Thomassen

Modum OL

49:26

+28:22

10.

Haakon Olsson

Lierbygda OL

1:00:48

+39:44

36 38

11.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

1:07:23

+46:19

DSQ

Peter Gisholt

Fossum IF

1:01:48

78 142

DNS

Sindre V. Paulsen

Kongsberg OL

DNS

Bendik Eliassen

Sarpsborg OL

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Gjermund Tandberg

Modum OL

38:27

Erlend Steen Klokkerud

Eiker OL

23:40

Karl Mathias Wold

OK Horten

38:58

Lars Brattli

Asker Skiklubb

26:21

Øyvind Nordbø

Modum OL

27:34

Arne Kristian Skagen

Modum OL

50:51

Edoardo Viale

PWT ITALY

32:09

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

28:44

+0:00

2.

Øyvind Hjermstad

Fossum IF

31:19

+2:35

3.

Erling Hjermstad

Fossum IF

33:17

+4:33

4.

Jørgen Wulfsberg

Nydalens SK

35:02

+6:18

5.

Elias Jonsson

Nydalens SK

36:00

+7:16

6.

Eivind Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

38:11

+9:27

7.

Eirik Langedal Breivik

Nydalens SK

38:54

+10:10

8.

Bjørnar Løvli

Asker Skiklubb

41:38

+12:54

9.

Anders Løset

Ringerike OL

42:46

+14:02

10.

Einar Melsom

Fossum IF

44:24

+15:40

11.

Gard Dahlen

Kongsberg OL

45:13

+16:29

12.

Tobias R. Hylleseth

Sentrum OK

46:06

+17:22

13.

Olav Schmitt Gran

Halden SK

46:52

+18:08

14.

Peder Stenberg-Nilsen

Nydalens SK

54:04

+25:20

15.

Johannes Finne Reinseth

Nydalens SK

59:53

+31:09

16.

Petter Stenbro

Modum OL

1:12:56

+44:12

DNS

Ole Jørgen Bogen Arenth

IF Sturla

DNS

Alexander Skeppland Hole

Nydalens SK

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Hjermstad

Fossum IF

28:01

+0:00

2.

Syver Røhnebæk Kongsrud

Modum OL

33:03

+5:02

Klasse: H 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Damiano Bolla

PWT ITALY

38:54

+0:00

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Rønning

Modum OL

48:41

+0:00

2.

Are wigaard

Oppsal Orientering

54:13

+5:32

3.

Kaspar Lilja

Modum OL

1:02:24

+13:43

4.

Einar Moe Tandberg

Modum OL

1:09:22

+20:41

5.

Pål Spone

Modum OL

1:17:05

+28:24

DNS

Sigurd Melsom

Fossum IF

DNS

Erlend Nordbøe

Modum OL

DNS

Magnus Sandem

Notodden OL

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Winsents

Brandval/Kongsvinger OK

59:04

+0:00

2.

Eirik W. Moe

OLifant

1:03:21

+4:17

3.

Lars D. Fjeldstad

Ringerike OL

1:06:42

+7:38

4.

Audun Bjerknes

Hauketo IF

1:06:57

+7:53

5.

Øyvind Strande

Ringerike OL

1:10:14

+11:10

6.

Håvard Klokkerud

Eiker OL

1:21:05

+22:01

7.

Reidar Stenseng

Konnerud IL

1:21:28

+22:24

8.

Daniel Fløtre

Kongsberg OL

1:22:26

+23:22

9.

Kjetil Kjernsmo

Asker Skiklubb

1:23:29

+24:25

10.

Bjørn Nordvik

Kolbotn og Skimt OL

1:23:47

+24:43

11.

Tore Lund

Hadeland OL

1:31:00

+31:56

Klasse: H 17-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roger Andre Vanebo

Kongsberg OL

37:10

+0:00

2.

Jon Moholth

Kongsberg OL

51:41

+14:31

3.

Atle Wøllo

Kongsberg OL

53:00

+15:50

4.

Magne Aas

Asker Skiklubb

53:01

+15:51

DNS

Henning Dahlen

Kongsberg OL

Klasse: H 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Melbye

Raumar Orientering

33:58

+0:00

2.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

53:58

+20:00

3.

Kenneth Dybvik

Stokke IL

1:49:40

+1:15:42

DNS

Lars-Erik Østerud

Eiker OL

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Sandven

Kongsberg OL

50:35

+0:00

2.

Mathias Drage

Kongsberg OL

50:44

+0:09

3.

Markus Holter

Indre Østfold OK

55:05

+4:30

4.

Håkon Raadal Bjørlo

Halden SK

56:44

+6:09

5.

Håvard Myhre

Kongsberg OL

1:03:09

+12:34

6.

Tord E. Andersen

Eiker OL

1:03:27

+12:52

7.

Håkon Kindem

Gimle IF

1:13:38

+23:03

8.

Calum McLeod

GRAMP

1:17:51

+27:16

9.

Sindre Engzelius Gylver

Asker Skiklubb

1:19:19

+28:44

10.

Geir Strande Syrrist

Ringerike OL

1:26:46

+36:11

DNS

Yngvar Høimyr Solberg

IF Sturla

DNS

Ola Singsdal

Gimle IF

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Henning Ravnås

Nedre Sigdal IF

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Andersen

Kristiansand OK

1:10:48

+0:00

2.

Sigve Vågsnes

Oppsal Orientering

1:11:49

+1:01

3.

Espen Weltzien

Järla Orientering

1:12:28

+1:40

4.

Ivar Haugen

Kristiansand OK

1:15:09

+4:21

5.

Vegard Brun Saga

NTNUI

1:16:12

+5:24

6.

Thomas Reynolds

Kongsberg OL

1:17:15

+6:27

7.

Øystein Sørensen

Nydalens SK

1:20:05

+9:17

8.

Sigurd R. Oftedal

Ålgård Orientering

1:22:28

+11:40

9.

Morten Severin Saue

IL Tyrving

1:25:37

+14:49

10.

Håvard Berget

NTNUI

1:27:28

+16:40

11.

Helge Bakkehøi

Østmarka OK

1:37:18

+26:30

12.

Kim André Sveen

Hadeland OL

1:37:30

+26:42

13.

Robert Fredriksen

Notodden OL

2:04:49

+54:01

Klasse: H 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torstein Hole

Nydalens SK

1:21:35

+0:00

2.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

1:45:21

+23:46

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Bjørlo

Halden SK

54:22

+0:00

2.

Sven Arne Gylterud

Fossum IF

55:41

+1:19

3.

Knut Harald Hylleseth

Sentrum OK

1:00:46

+6:24

4.

Kjetil Steen

Fossum IF

1:00:55

+6:33

5.

Knut Landstad

Nydalens SK

1:01:54

+7:32

6.

Terje W. Pettersen

Berger og Svelvik OL

1:06:15

+11:53

7.

Gunnar Brattli

Asker Skiklubb

1:09:09

+14:47

8.

Bjørn Axel Gran

Halden SK

1:11:24

+17:02

9.

Tommy Jauhojärvi

Asker Skiklubb

1:11:35

+17:13

10.

Frode Strisland

Fossum IF

1:13:46

+19:24

11.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:25:24

+31:02

12.

Espen Fyhn Nilsen

Sandnes IL (Rogaland)

1:32:23

+38:01

13.

Ole Myklemyr

Eiker OL

1:52:22

+58:00

DNS

Kjetil Eckdahl

OK Horten

DNS

Stig Melling

Ringerike OL

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

53:13

+0:00

2.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

56:16

+3:03

3.

Odd Arve Lien

Fossum IF

59:54

+6:41

4.

Øystein Holo

Fossum IF

1:00:45

+7:32

5.

Erik Saugerud

Konnerud IL

1:02:00

+8:47

6.

Einar Gisholt

Fossum IF

1:03:06

+9:53

7.

Hallvard Koren

OK Moss

1:03:18

+10:05

8.

Svein Granerud

Asker Skiklubb

1:03:27

+10:14

9.

Bjørn Gulbrandsen

Asker Skiklubb

1:04:11

+10:58

10.

Gjermund Røren

Eiker OL

1:05:36

+12:23

11.

Egil Furua

Berger og Svelvik OL

1:06:02

+12:49

12.

Gjermund Gravir

Asker Skiklubb

1:06:15

+13:02

13.

Juha Viena

Ringerike OL

1:07:27

+14:14

14.

Per Ola Ulseth

Nydalens SK

1:09:02

+15:49

15.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

1:09:57

+16:44

16.

Tibor Vári

IF Sturla

1:17:55

+24:42

17.

Terje Melsom

Fossum IF

1:20:04

+26:51

18.

Sven Ohrvik

Konnerud IL

1:23:04

+29:51

19.

Henning Wernøe

Hamar OK

1:25:41

+32:28

20.

Bjørn-Willy Arntzen

Lierbygda OL

1:26:14

+33:01

21.

Sjur Langedal

Nydalens SK

1:29:54

+36:41

22.

Bjørn Erik Reinseth

Nydalens SK

1:31:09

+37:56

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Edvard Helland

Ringerike OL

51:38

+0:00

2.

Øyvind Drage

Kongsberg OL

53:03

+1:25

3.

Per Slungaard

IL Tyrving

54:12

+2:34

4.

Nils Harald Staff

OL Toten-Troll

57:05

+5:27

5.

Finn Kinneberg

IL Tyrving

57:15

+5:37

6.

Roar Grande

Kongsberg OL

58:41

+7:03

7.

Håkon Løvli

Asker Skiklubb

59:10

+7:32

8.

Ernst Fristad Nilsen

Lillehammer OK

1:03:28

+11:50

9.

Eirik Nordhagen

Ås-UMB Orientering

1:10:44

+19:06

10.

Bjørn Victor Larsen

Kongsberg OL

1:11:13

+19:35

11.

Per Arne Arnesen

Kolbotn og Skimt OL

1:13:37

+21:59

12.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

1:15:41

+24:03

13.

Iain McLeod

GRAMP

1:29:41

+38:03

14.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:40:48

+49:10

15.

Ivar Lindseth

Ringerike OL

1:45:41

+54:03

DSQ

Øyvind Roger Hansen

Røyken OL

37:48

212 124 125 127 128 140

DNS

Onno Verberne

OL Toten-Troll

DNS

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sören Jonsson

Nydalens SK

49:51

+0:00

2.

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

52:00

+2:09

3.

Morten Dåsnes

Ringerike OL

58:14

+8:23

4.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

59:50

+9:59

5.

Lars Hjermstad

Fossum IF

1:00:18

+10:27

6.

Frode Løset

Ringerike OL

1:03:41

+13:50

7.

Harald Hovi

Skien OK

1:04:22

+14:31

8.

Morten Due

Måren OK

1:06:47

+16:56

9.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

1:08:23

+18:32

10.

Knut Saue

IL Tyrving

1:10:46

+20:55

11.

Einar Kristian Lunde

Varteig OL

1:15:43

+25:52

12.

Arne Næss Johnsen

Porsgrunn OL

1:16:40

+26:49

13.

Raul Lindström

Asker Skiklubb

1:20:22

+30:31

14.

Stein Myhre

Nydalens SK

1:22:51

+33:00

15.

Roy Gjerding

OK Moss

1:23:37

+33:46

16.

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

1:32:54

+43:03

DSQ

Morten Johannessen

Røyken OL

1:21:19

127 128 140

DSQ

Reidar Vifstad

IL Tyrving

1:42:50

124 125 127 128

DNS

Bjørn Willadssen

Heming Orientering

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Brox

OL Toten-Troll

53:38

+0:00

2.

Stein Turtumøygard

Måren OK

1:00:36

+6:58

3.

Øivind Fadum

Sande Sportsklubb

1:01:28

+7:50

4.

Eystein Weltzien

IL Tyrving

1:02:54

+9:16

5.

Atle Remme

Porsgrunn OL

1:05:00

+11:22

6.

Runar Kirkerud

Eiker OL

1:05:21

+11:43

7.

Øyvind Hoveid

Asker Skiklubb

1:08:10

+14:32

8.

Ole Johansson

Porsgrunn OL

1:08:11

+14:33

9.

Ove Gunnar Jacobsen

Stokke IL

1:09:19

+15:41

10.

Finn Bjørtuft

Kongsberg OL

1:09:36

+15:58

11.

Paul Skjaker

Hadeland OL

1:10:25

+16:47

12.

Ragnar Niemi Berg

Stokke IL

1:15:33

+21:55

DNS

Leif Roger Hultgreen

Ringerike OL

DNS

Jiri Urvalek

Porsgrunn OL

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Høsteland

Botne SK

51:44

+0:00

2.

Dag Rønning Jensen

OL Trollo

59:49

+8:05

2.

Helge Lye

IL Tyrving

59:49

+8:05

4.

Ingar Håkonsen

Kongsberg OL

1:00:28

+8:44

5.

Roar Bjordal

Oppsal Orientering

1:06:01

+14:17

6.

Trond Feiring

Hamar OK

1:06:07

+14:23

7.

Ragnar Hillestad

Lardal OL

1:10:02

+18:18

8.

Lars Martin Gjein

Stokke IL

1:16:01

+24:17

9.

Åmund Tonna

Eiker OL

1:20:31

+28:47

10.

Knut Lindløv

OK Moss

1:26:44

+35:00

11.

Per Kruke

Eiker OL

1:28:22

+36:38

12.

Carl-Ove Berg

OK Skeidi

1:31:15

+39:31

13.

Knut Sterten

Gjø-Vard OL

1:40:16

+48:32

14.

Thorolf Trolsrud

Botne SK

1:45:52

+54:08

15.

Odd Egil Frogner

OL Tønsberg og omegn

1:46:59

+55:15

DSQ

Harald Bakke

Gjø-Vard OL

36:11

126 128 140 228 200 150

DSQ

Bjørn Spjelkavik

IL Tyrving

47:11

126 128 140 228 200 150

DSQ

Per Anders Flesjø

OK Moss

1:24:45

39

DNS

Hans A. Tingvold

Raufoss IL Orientering

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn W. Ludvigsen

IF Sturla

52:05

+0:00

2.

Odd Aure

Drangedal OL

56:25

+4:20

3.

Paul Biseth

Kongsberg OL

57:46

+5:41

4.

Egil Ronæss

Porsgrunn OL

1:00:07

+8:02

5.

Per Øystein Andersen

Larvik OK

1:00:12

+8:07

6.

Asbjørn Bræck

Kongsberg OL

1:05:12

+13:07

7.

Kjell Klokkerud

Eiker OL

1:06:34

+14:29

8.

Anton Lomme

Hedrum OL

1:07:25

+15:20

9.

Harald Wibye

OK Moss

1:14:21

+22:16

10.

Bjørn Willy Hansen

Sandefjord OK

1:19:50

+27:45

11.

Ronald Malcolm

Larvik OK

1:32:16

+40:11

12.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:39:14

+47:09

DSQ

Steinar Ruud

Konnerud IL

3:07

45 211 133 73 78 141 228 200 150

DSQ

Lars Magne Klovning

Porsgrunn OL

44:41

133 73 78 141 228 200 150

DSQ

Ivar Louis Berg

IF Sturla

1:11:55

45 141 228 200 150

DNS

Olav Solberg

Bø OL

DNS

Knut Jacobsen

Sandefjord TIF

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Finn Åge Østern

Kongsberg OL

41:46

+0:00

2.

Tore S. Rasmussen

OL Tønsberg og omegn

44:14

+2:28

3.

Knut Kjemhus

Kongsberg OL

46:37

+4:51

4.

Einar Hoff

IL Tyrving

47:08

+5:22

5.

Hans Larsen

Raumar Orientering

47:22

+5:36

6.

Helge Kvaase

Bækkelagets SK

48:59

+7:13

7.

Finn Vestby

Varteig OL

52:01

+10:15

8.

Per Lund

Larvik OK

52:33

+10:47

9.

Gunnar Haug

Gjø-Vard OL

53:19

+11:33

10.

Tor Drage

Haugerud IF

1:02:18

+20:32

11.

Carl-Fred. Kolderup

Stabæk IF

1:08:34

+26:48

12.

Kjell Michelsen

Fredrikstad SK

1:58:38

+1:16:52

DNS

Oddvar Rønnestad

Kongsberg OL

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dagfinn Føllesdal

Oslostudentenes IK

46:03

+0:00

2.

Helge Tvedten

Larvik OK

49:47

+3:44

3.

Helge Monsrud

Raumar Orientering

52:43

+6:40

4.

Birger Garberg

Ringerike OL

59:33

+13:30

DSQ

Olaf Småstuen

Gjø-Vard OL

54:18

136 140 228 200

Klasse: Direkte 1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Wigaard

Oppsal Orientering

1:03:29

+0:00

2.

Øyvind Berget

Sarpsborg OL

1:38:43

+35:14

DSQ

Elisabeth Ingvaldsen

Kristiansand OK

44:47

125 126

DSQ

Jens Hetland

Nydalens SK

1:49:51

125 126 140

Klasse: Direkte 2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elena Grand

Gneist IL

58:57

+0:00

2.

Pirjo Luchsinger

Kongsberg OL

1:02:42

+3:45

3.

Unn Ellefsen

IL Tyrving

1:38:21

+39:24

Klasse: Direkte 3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Haakon Andre Kinneberg

IL Tyrving

42:14

+0:00

2.

Liv Irene Kinneberg

IL Tyrving

42:26

+0:12


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 august 2012, 22:18:55

Arrangør:

Modum Orienteringslag

Antall deltagere:

443

Antall startet:

401