Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Modum 2 dagers sammenlagtDataeksport
Brikkesys.no

Modum 2-dagers / KM-mellom 11. august 2012

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sindre Mathisen

OL Tønsberg og omegn

26:50

Jo Randar Holmøy

Hadeland OL

28:42

Johanna Sofie Longfjeld

Modum OL

37:52

Ingrid Bogen Arenth

IF Sturla

23:39

Eivind Bogen Arenth

IF Sturla

25:10

Adine Ingesen

Sarpsborg OL

27:20

Eivind Heggelund

Lierbygda OL

27:10

Sverre Strand

Lierbygda OL

24:56

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

31:16

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

46:40

Sindre Gisholt

Fossum IF

20:54

William Hofoss

Hadeland OL

25:16

Felix R. Hylleseth

Sentrum OK

32:47

Nora Christine Hansen

Røyken OL

33:51

Emilie Stenslet Hals

Raumar Orientering

31:40

Marie Kvarme

Røyken OL

26:09

Kristoffer Eckdahl

OK Horten

32:56

Nora Marie Enerhaugen

Ringerike OL

25:02

Bendik Schia Løe

Notodden OL

30:03

Emil Molenaar

Modum OL

24:44

Giacono Bolla

PWT ITALY

32:12

Guglielmo Viale

PWT ITALY

25:39

Lasse Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

1:01:43

Børge Nilsen Berg

Fossum IF

32:19

Alexander B Nyhagen

Fossekallen IL

25:51

Oskar Hope

Modum OL

25:09

Kasper Molenaar

Modum OL

28:30

Tobias Weum

Eiker OL

38:43

Andreas Weum

Eiker OL

41:08

DNS

Sigurd Gano Mønnich

Røyken OL

DNS

Simen Kochback Bølling

Bergens TF

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iselin Sørensen

IF Sturla

43:34

+0:00

2.

Ida Kristine Nordvik

Asker Skiklubb

44:21

+0:47

3.

Silje Slungaard

IL Tyrving

45:50

+2:16

4.

Konstanse Moholth

Kongsberg OL

46:23

+2:49

5.

Karoline Egner Granerud

Asker Skiklubb

47:46

+4:12

6.

Ingrid Marie Stubban Hygen

Østmarka OK

49:28

+5:54

Avlest

Serine Skogeng Reiten

Emblem IL

2:34:19

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid G. Kvålsgard

Fossum IF

23:17

+0:00

2.

Thea Charlotte Hansen

Røyken OL

23:56

+0:39

3.

Guri Hulbak

Hemsedal IL

24:55

+1:38

4.

Hedda Raadal Bjørlo

Halden SK

26:42

+3:25

5.

Lotte Myklemyr

Eiker OL

26:52

+3:35

6.

Kathinka Rogstad

Kongsberg OL

29:25

+6:08

7.

Andrea Vanebo

Kongsberg OL

36:12

+12:55

8.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

39:51

+16:34

DSQ

Elise Støren

Bø OL

28:21

174 159 153 231 228 200

DNS

Vilja Solberg Ohrvik

Konnerud IL

DNS

Ingrid Tandberg Ryan

Asker Skiklubb

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vera Gano Mønnich

Røyken OL

31:43

Marie Heggelund

Lierbygda OL

23:25

Ingeborg Kvarme

Røyken OL

22:56

Ida Bolette Enerhaugen

Ringerike OL

27:02

Sanna Bottolfs

Modum OL

24:33

Miriam Torgersen

Modum OL

22:00

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Strand

Lierbygda OL

31:15

+0:00

2.

Aurora Moholth

Kongsberg OL

38:45

+7:30

3.

Ane Dyrkorn

Eiker OL

38:56

+7:41

4.

Tilla Farnes Hennum

Lierbygda OL

38:57

+7:42

5.

Thea Dyrkorn

Eiker OL

40:55

+9:40

6.

Kornelia Lønning Brurberg

IF Sturla

42:52

+11:37

7.

Rikke Ingesen

Sarpsborg OL

43:48

+12:33

8.

Ane Holm Grøneng

Lillehammer OK

45:40

+14:25

9.

Kristin Sagosen Smeby

Kongsberg OL

50:04

+18:49

10.

Kristiane Rogstad

Kongsberg OL

50:35

+19:20

11.

Agnes Irene Longfjeld

Modum OL

54:59

+23:44

12.

Rikke Hjelseth Larsen

Kongsberg OL

57:48

+26:33

13.

Anne Willkommen Eiken

Kongsberg OL

59:27

+28:12

14.

Johanne Øderud Vatne

Bækkelagets SK

1:01:47

+30:32

15.

Martha Skogeng Reiten

Emblem IL

1:17:45

+46:30

DNS

Victoria Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Rønning

Modum OL

40:54

+0:00

2.

Sara Agdestein

Røyken OL

44:22

+3:28

3.

Andrea Willkommen Eiken

Kongsberg OL

48:27

+7:33

4.

Hanna Løe Myrling

Kongsberg OL

57:06

+16:12

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnhild Solum

Nedre Sigdal IF

25:35

+0:00

2.

Anita Vinnord

Nedre Sigdal IF

25:38

+0:03

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Egeberg Vári

IF Sturla

29:10

+0:00

2.

Siri Moholth

Kongsberg OL

31:50

+2:40

3.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

35:12

+6:02

4.

Åsne Skram Trømborg

Kongsberg OL

35:29

+6:19

5.

Anneline Larsen

Kongsberg OL

42:23

+13:13

6.

Caroline Bergman

Konnerud IL

44:21

+15:11

7.

Hanna E. Andersen

Eiker OL

57:48

+28:38

DSQ

Nora Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

43:42

217 206 207 233 228

DSQ

Silje Kihle Andersen

Modum OL

1:36:07

217 206 207 233 228

DNS

Silje Arntzen

Lierbygda OL

DNS

Nanna Norderud

IL Tyrving

Klasse: D 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Stenslet

Raumar Orientering

50:42

+0:00

2.

Anikken Gjein Dybvik

Stokke IL

1:38:07

+47:25

DSQ

Sigrid Melander Vie

Fossum IF

1:09:33

206 207 233 228 200

DNS

Torun Dyrkorn

Eiker OL

DNS

Sunniva Nergaard Berg

NTNUI

Klasse: D 17-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Hjermstad

Fossum IF

41:42

+0:00

2.

Cathrine Palmgren

Kolbotn og Skimt OL

42:48

+1:06

3.

Kari Lund

Skaukameratene OL

44:26

+2:44

4.

Siri Spjelkavik

IL Tyrving

45:27

+3:45

5.

Hilde Moholth

Kongsberg OL

57:36

+15:54

Klasse: D 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Søberg Henriksen

Rudsbygd IL

36:42

+0:00

2.

Elisabeth Holth Johannessen

Røyken OL

39:27

+2:45

3.

Heidi Myklemyr

Eiker OL

39:35

+2:53

4.

Tone Karina Ingesen

Sarpsborg OL

49:00

+12:18

5.

Eli Tufte Hanssen

Eiker OL

56:15

+19:33

6.

Ellen Sofie Ruud

Eiker OL

1:08:14

+31:32

7.

Vanessa Seed Melbye

Raumar Orientering

1:13:21

+36:39

8.

Jamie DeLuca

USA

1:30:10

+53:28

9.

Donna DeLuca

USA

1:30:15

+53:33

Klasse: D 17-N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Myklemyr

Eiker OL

21:33

+0:00

2.

Andrea Ravnås

Nedre Sigdal IF

25:32

+3:59

3.

Katerina Pelantova

Modum OL

31:32

+9:59

4.

Beate Søberg

Rudsbygd IL

34:03

+12:30

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katrina McLeod

GRAMP

48:34

+0:00

2.

Katinka Jussie Brurberg

IF Sturla

58:09

+9:35

3.

Caroline Olsson

Lierbygda OL

1:17:49

+29:15

4.

Magnhild Frydenlund

IF Sturla

1:21:55

+33:21

DNS

Kristine Berglia

Eiker OL

DNS

Ragnhild Løvli

Asker Skiklubb

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingjerd Myhre

Järla Orientering

39:27

+0:00

2.

Maria Alekseyonok

Modum OL

43:33

+4:06

DSQ

Marie Nordbye Nybø

Konnerud IL

28:43

209 205 220 223

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Betty Ann Bjerkreim Nilsen

Lillehammer OK

32:27

+0:00

2.

Iliana Shandurkova

Halden SK

36:23

+3:56

3.

Lone Brochmann

Eiker OL

37:38

+5:11

4.

Ingrid Gulbrandsen

Asker Skiklubb

41:05

+8:38

5.

Siri Størmer

Heming Orientering

41:12

+8:45

6.

Ingjerd Sommerstad

Kongsberg OL

45:42

+13:15

7.

Kristine Fossen Gabrielsen

Eiker OL

46:14

+13:47

8.

Karoline Andersen

Asker Skiklubb

47:41

+15:14

9.

Tine Hansen

Modum OL

49:30

+17:03

10.

Anita Hanssen

Eiker OL

50:34

+18:07

11.

Line Nybakken

Ås-UMB Orientering

53:07

+20:40

12.

Ida Svanberg

Røyken OL

53:40

+21:13

Klasse: D 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Eckdahl

OK Horten

43:10

+0:00

2.

Kari Strand

Lierbygda OL

44:43

+1:33

3.

Mila Zaharinova

Oppsal Orientering

48:51

+5:41

4.

Anbjørg Søberg Henriksen

Rudsbygd IL

1:13:50

+30:40

5.

Kristin Nergaard Berg

Fossum IF

1:17:44

+34:34

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege H Feiring

IL Tyrving

41:38

+0:00

2.

Hilde Grøneng

Lillehammer OK

41:46

+0:08

3.

Hanne Lerche Raadal

Halden SK

43:44

+2:06

4.

Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme

Røyken OL

53:35

+11:57

5.

Aud Ellen Brevik

IF Sturla

54:51

+13:13

6.

Kari Jussie Lønning

IF Sturla

55:40

+14:02

7.

Ina Cecilie Landro

Konnerud IL

1:06:57

+25:19

8.

Marit Egner

Asker Skiklubb

1:11:59

+30:21

9.

Marit Gano

Røyken OL

1:22:43

+41:05

10.

Barbara Willkommen Eiken

Kongsberg OL

1:23:54

+42:16

DSQ

Elise Gisholt

Fossum IF

1:08:35

152 233

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unn Hilde Heggedal

Kongsberg OL

40:40

+0:00

2.

Anita Sørensen Drage

Kongsberg OL

43:23

+2:43

3.

Beth Nicolaysen

Kongsberg OL

43:44

+3:04

4.

Carolyn McLeod

GRAMP

46:57

+6:17

5.

Margrete Engzelius

Asker Skiklubb

47:08

+6:28

6.

Vanja Staff

OL Toten-Troll

47:40

+7:00

7.

Tove Heimdal

Konnerud IL

47:53

+7:13

8.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

49:18

+8:38

9.

Gyrid Løvli

Asker Skiklubb

52:35

+11:55

10.

Hege Heiberg

Hadeland OL

1:06:18

+25:38

11.

Elisabeth Hetlevik

Kongsberg OL

1:10:48

+30:08

12.

Kristin Sørensen

IF Sturla

1:12:35

+31:55

DSQ

Ida Syversen

Røyken OL

1:10:26

152 233 228 200

DNS

Anne Kristine Norderud

IL Tyrving

DNS

Camilla Oftebro

Fossum IF

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helle Egeberg Vári

IF Sturla

39:32

+0:00

2.

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

41:05

+1:33

3.

Grete Hovi

Skien OK

41:20

+1:48

4.

Berit Danielsen

IL Tyrving

44:54

+5:22

5.

Ingrid Ravnan

OL Toten-Troll

46:18

+6:46

6.

Kari Smeby

Kongsberg OL

53:53

+14:21

7.

Gro Hege Ludvigsen

Måren OK

58:52

+19:20

8.

Tone Bjerkreim

Lillehammer OK

1:11:39

+32:07

9.

Enikø Bertalan

Asker Skiklubb

1:12:05

+32:33

10.

Edel Sofie Nilsen

Asker Skiklubb

1:14:30

+34:58

11.

Kirsti Rogstad

Kongsberg OL

1:45:46

+1:06:14

DSQ

Hilde Storløkken

Kongsberg OL

57:03

217 205 222 152 233 228

DNS

Toril Hallan

Lillomarka OL

DNS

Kristin Tandberg

Asker Skiklubb

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Turid Rustand Olsen

Kongsberg OL

46:06

+0:00

2.

Aud Kjemperud

Eiker OL

1:08:12

+22:06

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Grete Feyling Haare

Konnerud IL

45:25

+0:00

2.

Aud I Spjelkavik

IL Tyrving

1:06:07

+20:42

3.

Astrid Lunde

Drangedal OL

1:17:25

+32:00

DSQ

Berit Røste

Ringsaker OK

1:07:07

207 217 233

DNS

Kari Berg

Larvik OK

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Feiring

Hamar OK

38:53

+0:00

2.

Inger Døhlen

Raumar Orientering

47:15

+8:22

3.

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

47:53

+9:00

4.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

49:40

+10:47

5.

May Helene Hansen

Sandefjord OK

49:59

+11:06

6.

Kirsten Bakke

Gjø-Vard OL

52:15

+13:22

7.

Grete Vestby

Varteig OL

55:15

+16:22

8.

Kjersti Tho

Stabæk IF

59:42

+20:49

9.

Sissel Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

1:03:53

+25:00

10.

Inger Elisabeth Kvaase

Bækkelagets SK

1:09:28

+30:35

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Haugerud IF

35:56

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker Skiklubb

44:40

+8:44

3.

Inger Lise Solberg

Bø OL

49:13

+13:17

4.

Lisa Sørenssen

Røyken OL

1:00:23

+24:27

5.

Synøve Amundsen

Kolbotn og Skimt OL

1:08:31

+32:35

DSQ

Anne-Britt Nilsen

Kjelsås IL

55:22

226 230 233

DNS

Agnes Skarholt

Sandefjord OK

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tirill Liby Seip

OK Skeidi

37:54

+0:00

2.

Inger E. Vamnes

Hamar OK

47:07

+9:13

3.

Anbjørg Laukli

Konnerud IL

56:13

+18:19

4.

Rannveig Sommerhein

OK Horten

1:23:13

+45:19

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsmund Slokvik

Notodden OL

27:24

+0:00

2.

Snorre Slokvik

Notodden OL

44:44

+17:20

3.

Vetle Drage

Kongsberg OL

47:29

+20:05

4.

Lars Øderud Vatne

Bækkelagets SK

56:26

+29:02

5.

Olav Melheim

IF Sturla

1:26:11

+58:47

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Arntzen

Lierbygda OL

17:14

+0:00

2.

Erik Mårtensson

Modum OL

25:43

+8:29

3.

Jakob Schia Løe

Notodden OL

28:32

+11:18

4.

Sølve Drage

Kongsberg OL

29:56

+12:42

5.

Vegard Løvli

Asker Skiklubb

30:35

+13:21

6.

Even Andre Thorbjørnsen

Notodden OL

32:36

+15:22

7.

Håkon August Nordbø

Modum OL

34:20

+17:06

8.

Even Lunde

Varteig OL

34:35

+17:21

9.

Per Anders Eckdahl

OK Horten

36:25

+19:11

10.

Oscar Melheim

IF Sturla

42:54

+25:40

11.

Egil Frydenlund

IF Sturla

44:49

+27:35

12.

Patrick Thomassen

Modum OL

45:33

+28:19

13.

Sindre V. Paulsen

Kongsberg OL

50:41

+33:27

14.

Gjermund Tandberg

Modum OL

1:02:20

+45:06

DSQ

Haakon Olsson

Lierbygda OL

53:38

154 200

DNS

Erik Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Erlend Steen Klokkerud

Eiker OL

30:00

Peter Gisholt

Fossum IF

23:55

Karl Mathias Wold

OK Horten

28:37

Øyvind Nordbø

Modum OL

50:28

Edoardo Viale

PWT ITALY

35:55

Arne Kristian Skagen

Modum OL

32:12

Jens Normann Eidsten

IF Sturla

28:54

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Hjermstad

Fossum IF

22:21

+0:00

2.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

22:35

+0:14

3.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

25:41

+3:20

4.

Øyvind Hjermstad

Fossum IF

29:56

+7:35

5.

Jørgen Wulfsberg

Nydalens SK

30:18

+7:57

6.

Gard Dahlen

Kongsberg OL

32:32

+10:11

7.

Bjørnar Løvli

Asker Skiklubb

34:07

+11:46

8.

Olav Schmitt Gran

Halden SK

34:30

+12:09

9.

Einar Melsom

Fossum IF

34:50

+12:29

10.

Olav Heggelund

Lierbygda OL

46:38

+24:17

11.

Petter Stenbro

Modum OL

59:17

+36:56

12.

Ole Jørgen Bogen Arenth

IF Sturla

1:09:35

+47:14

13.

Tobias R. Hylleseth

Sentrum OK

1:26:37

+1:04:16

DSQ

Jørgen Slokvik

Notodden OL

38:21

231

DSQ

Hans Kristian Stubban Hygen

Østmarka OK

1:11:02

207 208 231

DNS

Johannes Finne Reinseth

Nydalens SK

DNS

Oscar Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Hjermstad

Fossum IF

30:38

+0:00

2.

Syver Røhnebæk Kongsrud

Modum OL

36:28

+5:50

3.

Sindre Lien Oftebro

Fossum IF

42:54

+12:16

Klasse: H 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Damiano Bolla

PWT ITALY

46:16

+0:00

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Sandem

Notodden OL

28:21

+0:00

2.

Kaspar Lilja

Modum OL

36:03

+7:42

3.

Sigurd Rønning

Modum OL

37:46

+9:25

4.

Sigurd Melsom

Fossum IF

42:50

+14:29

5.

Sigurd Bonden Kjørsvik

Kongsberg OL

49:14

+20:53

6.

Einar Moe Tandberg

Modum OL

55:04

+26:43

7.

Vebjørn Røtvold

Kongsberg OL

57:44

+29:23

8.

Erlend Nordbøe

Modum OL

1:33:58

+1:05:37

DSQ

Åsmund Aamodt Resell

Nydalens SK

41:36

152

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidar Stenseng

Konnerud IL

48:58

+0:00

2.

Bjørn Nordvik

Kolbotn og Skimt OL

54:26

+5:28

3.

Audun Søberg

Rudsbygd IL

56:26

+7:28

4.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

1:03:50

+14:52

DSQ

Kjetil Kjernsmo

Asker Skiklubb

9:19

229 219 209 205 220 223 152 233 228 200 150

Klasse: H 17-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henning Dahlen

Kongsberg OL

33:37

+0:00

2.

Kristian Nøss

Røyken OL

57:03

+23:26

DNS

Thor Norderud

IL Tyrving

Klasse: H 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Melbye

Raumar Orientering

21:36

+0:00

2.

Lars-Erik Østerud

Eiker OL

42:40

+21:04

3.

Kenneth Dybvik

Stokke IL

44:24

+22:48

Klasse: H 17-N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pavel Priban

Modum OL

31:28

+0:00

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigur Heggedal

Kongsberg OL

36:33

+0:00

2.

Mathias Drage

Kongsberg OL

39:19

+2:46

3.

Håkon Raadal Bjørlo

Halden SK

42:49

+6:16

4.

Håvard Myhre

Kongsberg OL

44:45

+8:12

5.

Borger Melsom

Fossum IF

46:27

+9:54

6.

Håkon Kindem

Gimle IF

49:39

+13:06

7.

Yngvar Høimyr Solberg

IF Sturla

50:43

+14:10

8.

Lars Henrik Thon

IF Sturla

55:58

+19:25

9.

Tord E. Andersen

Eiker OL

1:00:29

+23:56

10.

Sindre Engzelius Gylver

Asker Skiklubb

1:12:00

+35:27

11.

Calum McLeod

GRAMP

1:12:55

+36:22

DSQ

Ola Singsdal

Gimle IF

9:02

202 203 204 201 221 223 225 226 233 228 200 150

DSQ

Ole Hulbak

Hemsedal IL

1:15:20

201 221 223 225 233 150

DSQ

Aleksander Løe Myrling

Kongsberg OL

1:17:46

204 201 221 223 225 226

DSQ

Morten Bergman

IF Sturla

1:29:35

226

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Jensen

Sarpsborg OL

56:10

+0:00

2.

Henning Ravnås

Nedre Sigdal IF

1:27:55

+31:45

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simo Martomaa

Kalevan rasti

35:13

+0:00

2.

Sigve Vågsnes

Oppsal Orientering

35:21

+0:08

3.

Jostein Andersen

Kristiansand OK

37:34

+2:21

4.

Kjetil Bjørlo

Halden SK

37:59

+2:46

5.

Morten Severin Saue

IL Tyrving

40:11

+4:58

6.

Ivar Haugen

Kristiansand OK

40:44

+5:31

7.

Anders Hauge

Asker Skiklubb

40:49

+5:36

8.

Thomas Nipen

IL Tyrving

41:01

+5:48

9.

Sigurd R. Oftedal

Ålgård Orientering

41:03

+5:50

10.

Lacho Iliev

Halden SK

41:33

+6:20

11.

Mathias Nipen

IL Tyrving

44:28

+9:15

12.

Odd Strand

Kongsberg OL

46:00

+10:47

13.

Håkon Heggedal

Kongsberg OL

47:04

+11:51

14.

Steinar Lande

Bø OL

48:35

+13:22

15.

Inge Lindseth

Nydalens SK

49:13

+14:00

16.

Thomas Reynolds

Kongsberg OL

49:22

+14:09

17.

Gard Lindseth

Nydalens SK

49:32

+14:19

18.

Erik Feyling Haare

Konnerud IL

53:20

+18:07

19.

Daniel Fløtre

Kongsberg OL

55:20

+20:07

20.

Eirik W. Moe

OLifant

58:50

+23:37

21.

Espen Røste

Kongsberg OL

1:02:59

+27:46

22.

Robert Fredriksen

Notodden OL

1:07:35

+32:22

DSQ

Eirik Holth Johannessen

Røyken OL

40:44

202 203 204 201 221 226

DSQ

Phil Deluca

USA

2:24:06

226

Klasse: H 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

45:12

+0:00

2.

Trond Cato Martinsen

Konnerud IL

55:18

+10:06

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sven Arne Gylterud

Fossum IF

34:08

+0:00

2.

Tor Brenna

Bækkelagets SK

35:22

+1:14

3.

Knut Harald Hylleseth

Sentrum OK

37:19

+3:11

4.

Bjørn Hauge

Fet OL

38:47

+4:39

5.

Terje W. Pettersen

Berger og Svelvik OL

40:43

+6:35

6.

Espen Melheim

IF Sturla

46:45

+12:37

7.

Espen Fyhn Nilsen

Sandnes IL (Rogaland)

52:46

+18:38

8.

Bjørn Axel Gran

Halden SK

53:37

+19:29

9.

Kjetil Eckdahl

OK Horten

55:28

+21:20

10.

Frode Strisland

Fossum IF

55:39

+21:31

11.

Roar Mathisen

OL Tønsberg og omegn

56:00

+21:52

12.

Håvard Klokkerud

Eiker OL

59:24

+25:16

13.

Øyvind Støren

Bø OL

1:04:56

+30:48

14.

Ole Myklemyr

Eiker OL

1:28:01

+53:53

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

38:19

+0:00

1.

Odd Arve Lien

Fossum IF

38:19

+0:00

3.

Vidar Strand

Lierbygda OL

38:47

+0:28

4.

Gjermund Røren

Eiker OL

38:48

+0:29

5.

Egil Furua

Berger og Svelvik OL

40:02

+1:43

6.

Svein Granerud

Asker Skiklubb

40:13

+1:54

7.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

41:11

+2:52

8.

Erik Saugerud

Konnerud IL

42:09

+3:50

9.

Hallvard Koren

OK Moss

43:02

+4:43

10.

Espen Løe

Kongsberg OL

43:09

+4:50

11.

Einar Gisholt

Fossum IF

45:22

+7:03

12.

Terje Melsom

Fossum IF

45:27

+7:08

13.

Njål Svingheim

Konnerud IL

45:30

+7:11

14.

Henning Wernøe

Hamar OK

48:17

+9:58

15.

Tibor Vári

IF Sturla

50:27

+12:08

16.

Bjørn-Willy Arntzen

Lierbygda OL

52:33

+14:14

17.

Jon Erik Kvarme

Røyken OL

52:49

+14:30

18.

Anders Nybø

Konnerud IL

54:27

+16:08

19.

Sven Ohrvik

Konnerud IL

58:56

+20:37

20.

Jonas Haltia

IL Tyrving

1:02:10

+23:51

21.

Nils Inge Brurberg

IF Sturla

1:02:30

+24:11

22.

Lars Heggelund

Lierbygda OL

1:04:27

+26:08

23.

Snorre Frydenlund

IF Sturla

1:11:41

+33:22

DSQ

Roger Andre Vanebo

Kongsberg OL

1:11:37

171

DNS

Bjørn Erik Reinseth

Nydalens SK

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Slungaard

IL Tyrving

34:57

+0:00

2.

Erlend Slokvik

Nydalens SK

35:09

+0:12

3.

Kim Farnes Hansen

Lierbygda OL

36:36

+1:39

4.

Ole Johnny Petersen

Eiker OL

37:55

+2:58

5.

Onno Verberne

OL Toten-Troll

39:26

+4:29

6.

Øivind Myhre

Kongsberg OL

41:46

+6:49

7.

Jens Olav Kløvrud

Lillomarka OL

42:10

+7:13

8.

Håkon Løvli

Asker Skiklubb

42:59

+8:02

9.

Per Arne Arnesen

Kolbotn og Skimt OL

43:28

+8:31

10.

Øyvind Drage

Kongsberg OL

43:48

+8:51

11.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

45:20

+10:23

12.

Bjørn Victor Larsen

Kongsberg OL

46:30

+11:33

13.

Nils Harald Staff

OL Toten-Troll

46:32

+11:35

14.

Ernst Fristad Nilsen

Lillehammer OK

46:40

+11:43

15.

Bjarte Lindstad

OL Toten-Troll

47:06

+12:09

16.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

50:51

+15:54

17.

John Hofoss

Hadeland OL

52:19

+17:22

18.

Roar Grande

Kongsberg OL

55:33

+20:36

19.

Sigbjørn Modalsli

Fossum IF

58:08

+23:11

20.

Iain McLeod

GRAMP

59:05

+24:08

21.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:08:36

+33:39

22.

Jan Arild Rygg

Sande Sportsklubb

1:22:01

+47:04

DNS

Øyvind Roger Hansen

Røyken OL

DNS

Nils Hæstad

Fossum IF

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

35:12

+0:00

2.

Harald Hovi

Skien OK

38:08

+2:56

3.

Lars Hjermstad

Fossum IF

39:36

+4:24

4.

Einar Kristian Lunde

Varteig OL

44:55

+9:43

5.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

45:07

+9:55

6.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

46:14

+11:02

7.

Stein Myhre

Nydalens SK

49:03

+13:51

8.

Svein Larsen

Kongsberg OL

49:55

+14:43

9.

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

50:14

+15:02

10.

Morten Johannessen

Røyken OL

50:58

+15:46

11.

Per Chr. Hagen

Bø OL

52:00

+16:48

12.

Knut Saue

IL Tyrving

52:05

+16:53

13.

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

53:25

+18:13

14.

Roy Gjerding

OK Moss

1:00:34

+25:22

15.

Olav Nipen

IL Tyrving

1:03:49

+28:37

16.

Arne Næss Johnsen

Porsgrunn OL

1:12:19

+37:07

DNS

Bjørn Willadssen

Heming Orientering

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Fadum

Sande Sportsklubb

40:05

+0:00

2.

Ola Brox

OL Toten-Troll

40:36

+0:31

3.

Finn Bjørtuft

Kongsberg OL

43:05

+3:00

4.

Stein Turtumøygard

Måren OK

43:39

+3:34

5.

Bjørn Bakke

Nedre Sigdal IF

45:30

+5:25

6.

Jon Gunnar Henriksen

Rudsbygd IL

45:37

+5:32

7.

Atle Remme

Porsgrunn OL

47:23

+7:18

8.

Paul Skjaker

Hadeland OL

47:46

+7:41

9.

Runar Kirkerud

Eiker OL

48:54

+8:49

10.

Rolf Lunde

Eiker OL

54:02

+13:57

11.

Øystein Andersen

Konnerud IL

54:36

+14:31

12.

Ragnar Niemi Berg

Stokke IL

56:21

+16:16

13.

Arne Tesli

IL Koll

58:10

+18:05

14.

Ole Johansson

Porsgrunn OL

1:01:03

+20:58

15.

Hans Lyder Haare

Konnerud IL

1:09:36

+29:31

DNS

Jiri Urvalek

Porsgrunn OL

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Høsteland

Botne SK

35:32

+0:00

2.

Eldar Børsum

Bækkelagets SK

37:46

+2:14

3.

Ingar Håkonsen

Kongsberg OL

42:14

+6:42

4.

Dag Rønning Jensen

OL Trollo

43:07

+7:35

5.

Jonny Halvorsrud

Eidskog OL

44:33

+9:01

6.

Thor Palmgren

Halden SK

44:34

+9:02

7.

Åmund Tonna

Eiker OL

44:35

+9:03

8.

Geir Trøan

Kolbotn og Skimt OL

44:47

+9:15

9.

Trond Wettergreen

Driv IL

47:01

+11:29

10.

Trond Feiring

Hamar OK

48:02

+12:30

11.

Bjørn Spjelkavik

IL Tyrving

48:24

+12:52

12.

Kjell Dolva

Skien OK

48:32

+13:00

13.

Hans A. Tingvold

Raufoss IL Orientering

48:37

+13:05

14.

Harald Bakke

Gjø-Vard OL

50:12

+14:40

15.

Rolf Gjølberg

Larvik OK

50:31

+14:59

16.

Kjell Stenstadvold

IL Tyrving

54:16

+18:44

17.

Knut Sterten

Gjø-Vard OL

54:48

+19:16

18.

Per Kruke

Eiker OL

58:55

+23:23

19.

Runar Kittilsen

Stokke IL

59:53

+24:21

20.

Per Dalheim

Konnerud IL

1:01:37

+26:05

21.

Ragnar Hillestad

Lardal OL

1:02:25

+26:53

22.

Carl-Ove Berg

OK Skeidi

1:02:44

+27:12

23.

Odd Egil Frogner

OL Tønsberg og omegn

1:13:41

+38:09

DSQ

Lars Martin Gjein

Stokke IL

1:08:44

152 233

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørn Bræck

Kongsberg OL

41:17

+0:00

2.

Steinar Ruud

Konnerud IL

42:36

+1:19

3.

Paul Biseth

Kongsberg OL

42:57

+1:40

4.

Odd Aure

Drangedal OL

43:19

+2:02

5.

Bjørn W. Ludvigsen

IF Sturla

43:38

+2:21

6.

Kjell Klokkerud

Eiker OL

43:57

+2:40

7.

Bjørn Willy Hansen

Sandefjord OK

48:46

+7:29

8.

Olav Solberg

Bø OL

48:53

+7:36

9.

Per Øystein Andersen

Larvik OK

1:05:14

+23:57

10.

Ronald Malcolm

Larvik OK

1:10:01

+28:44

DSQ

Harald Wibye

OK Moss

50:52

200

DSQ

Anton Lomme

Hedrum OL

1:01:00

206

DNS

Knut Waage

Sandefjord OK

DNS

Knut Jacobsen

Sandefjord TIF

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Finn Åge Østern

Kongsberg OL

37:54

+0:00

2.

Per Lund

Larvik OK

45:44

+7:50

3.

Tor Drage

Haugerud IF

45:50

+7:56

4.

Oddvar Rønnestad

Kongsberg OL

50:47

+12:53

5.

Carl-Fred. Kolderup

Stabæk IF

1:06:56

+29:02

6.

Helge Kvaase

Bækkelagets SK

1:08:16

+30:22

7.

Kjell Michelsen

Fredrikstad SK

1:18:00

+40:06

8.

Gunnar Haug

Gjø-Vard OL

2:05:58

+1:28:04

DSQ

Tore S. Rasmussen

OL Tønsberg og omegn

39:12

159

DSQ

Finn Vestby

Varteig OL

45:51

200

DSQ

Einar Hoff

IL Tyrving

53:18

159

DSQ

Ivar Vamnes

Hamar OK

1:34:12

217 230 233 228

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Tvedten

Larvik OK

46:52

+0:00

2.

Olaf Småstuen

Gjø-Vard OL

48:46

+1:54

3.

Dagfinn Føllesdal

Oslostudentenes IK

1:19:32

+32:40

4.

Magne Bekkelund

Røyken OL

1:40:41

+53:49

DNS

Kåre Holt Hansen

Indre Østfold OK

Klasse: H 85-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Larsson

Lillomarka OL

50:52

+0:00

Klasse: Direkte 1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Ingvaldsen

Kristiansand OK

40:29

+0:00

2.

Erlend Aamodt

Nydalens SK

56:25

+15:56

3.

Randi Engløkk

Haugesund IL

1:17:12

+36:43

Klasse: Direkte 2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elena Grand

Gneist IL

59:49

+0:00

2.

Gunn Kari Hygen

Freidig

1:00:23

+0:34

3.

Mirjam Eggspuehler

OLV Luzern

1:33:54

+34:05

Klasse: Direkte 3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Prestrud

Asker Skiklubb

38:09

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 august 2012, 20:06:28

Arrangør:

Modum Orienteringslag

Antall deltagere:

477

Antall startet:

448