Startliste eksport iofxml 3.0

Sammenlagt Vårløpet

Klasse: N-ÅPEN
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2
1Alf Petter LynumFreidig11702260005702+00:000
2Astrid Berge MjølhusOL Trollelg600016000+16:401000
Klasse: D -10
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2
1Mari EidsmoFreidig12000260006000+00:000
Klasse: D 11-12
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2
1Hedda Hoff HagenByåsen IL12000260006000+00:000
Klasse: D 13-14
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2
1Ragnhild EideByåsen IL12000260006000+00:000
2Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering11635258665769+06:05365
3Vera MelkildFreidig11397259805417+10:03603
4Maria Ulseth SylteFreidig11235258975338+12:45765
5Oda Marie LoråsOL Trollelg10797259554842+16:401000
6Lina Kvitvang BenanSteinkjer OK10768258124956+16:401000
7Martine Klock FletenWing OK10549257284821+16:401000
8Anna RenolenWing OK9911256214290+16:401000
9Marie Bakken SørensenFreidig587725877+16:401000
Klasse: D 13-16C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2
1Hanne Tørum HaugerudWing OK12000260006000+00:000
2Nora Skjæveland UtsethWing OK572815728+16:401000
3Marte Myhr AmundsenWing OK564415644+16:401000
Klasse: D 15-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2
1Ingeborg EideByåsen IL11969260005969+00:000
2Emma ArnesenByåsen IL11968259686000+00:011
3Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL11957259875970+00:1212
4Line SølbergIL Leik11536258415695+07:13433
5Malin SandstadFreidig11532258445688+07:17437
6Oda Q FossumFreidig11055257685287+15:14914
7Pernille OpheimFreidig10827256695158+16:401000
8Eldrid BratsbergWing OK10208255864622+16:401000
9Emilie Liabakk EriksenByåsen IL519125191+16:401000
Klasse: D 17-18
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2
1Sigrid Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering11977260005977+00:000
2Marte Hoff HagenByåsen IL11938259386000+00:3939
3Kajsa Stina SandstadFrol IL11847259045943+02:10130
4Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg11746259455801+03:51231
5Norunn Kvistad DengerudSteinkjer OK11666258465820+05:11311
6Pia BlakeByåsen IL11318257615557+10:59659
Klasse: D 19-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2
1Mali Fjogstad NielsenNTNUI11997260005997+00:000
2Emma JohanssonNTNUI11987259876000+00:1010
3Hanne SandstadFreidig11965259705995+00:3232
4Kristine FjellangerVaregg Fleridrett11734258785856+04:23263
5Karen Oline KolstadFreidig11733258365897+04:24264
6Marie StyrvoldNTNUI11727258745853+04:30270
7Silje Uhlen MaursetNTNUI11721258635858+04:36276
8Marta UlvensøenOL Tønsberg og omegn11717258595858+04:40280
9Solveig BlandkjennNTNUI11714258455869+04:43283
10Mai Elin WatsonNTNUI11675257825893+05:22322
11Sara ProforsFrol IL11531257275804+07:46466
12Maja Fjellstad KnutsenNTNUI11465257775688+08:52532
13Rannveig JørgensenNTNUI11425256475778+09:32572
14Katharina RogstadNTNUI11391256755716+10:06606
15Lise Østlid bagstevoldNTNUI11378257405638+10:19619
16Julie StørmerFossum IF11297256635634+11:40700
17Hege Holth JohannessenFreidig11276257235553+12:01721
18Karoline Dahl FosbyNTNUI11207256625545+13:10790
19Marianne DæhliNTNUI11199256315568+13:18798
20Jenny PerssonByåsen IL11020257715249+16:17977
21Helen PalmerLillomarka OL598025980+16:401000
22Maren Jansson HaverstadNTNUI593725937+16:401000
23Synnøve LofthusNTNUI579525795+16:401000
24Marianne Berge MjølhusOL Trollelg508515085+16:401000
Klasse: D 40-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2
1Gøril EideByåsen IL12000260006000+00:000
2Nina-Beate LiabakkByåsen IL11714258385876+04:46286
3Tone AlmåsIL Leik11704258085896+04:56296
4Maj Lisbet RønningFreidig9667255274140+16:401000
5Gro Sandstad EidsmoFreidig593515935+16:401000
Klasse: D 50-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2
1Grete Berge OwrenFreidig12000260006000+00:000
2Turid ArnesenByåsen IL11847258815966+02:33153
3Sabine SchweigerByåsen IL11325257305595+11:15675
Klasse: D 60-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2
1Gunn Kari HygenFreidig12000260006000+00:000
Klasse: H 11-12
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2
1Jo Even KolstadFreidig11929259296000+00:000
2Vegard KittilsenFreidig11916259505966+00:1313
3Simen Spets StorhovFreidig11853260005853+01:1676
4Einar EideByåsen IL11514257485766+06:55415
5Matias NissenFreidig11424258715553+08:25505
6Aslak Barstad SundSteinkjer OK10369257704599+16:401000
7Petter Liabakk EriksenByåsen IL588615886+16:401000
8Håkon SæternesByåsen IL560615606+16:401000
Klasse: H 13-14
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2
1Oskar Spets StorhovFreidig11947260005947+00:000
2Leif BlakeByåsen IL11939259396000+00:088
3Birk Barstad SundSteinkjer OK11541258405701+06:46406
4Kristian Fredrik LynumFreidig11463257455718+08:04484
5Even Svegård ByeByåsen IL11313257045609+10:34634
6Mats EidsmoFreidig11189256465543+12:38758
7Are LodgaardByåsen IL11087256485439+14:20860
8Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering567915679+16:401000
9Andreas Helland EriksenWing OK426724267+16:401000
10Martin SelmerFreidig414024140+16:401000
Klasse: H 13-16C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2
1Mathias HermstadFreidig12000260006000+00:000
2Daniel Midtskog KulvikFreidig11307257925515+11:33693
Klasse: H 15-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2
1Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg11970260005970+00:000
2Asbjørn MidtbøWing OK11933259555978+00:3737
3Jonas UnsgårdIL Leik11907259175990+01:0363
3Håvard EidsmoFreidig11907259185989+01:0363
5Olav Andreas RemmenOL Trollelg11845258695976+02:05125
6Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering11833258705963+02:17137
7Brage JørumByåsen IL11816258166000+02:34154
8Johannes LøvåsByåsen IL11786259025884+03:04184
9Trygve LægranSteinkjer OK11559257975762+06:51411
10Thor William SkånøyByåsen IL11556257875769+06:54414
11Johan Bakken SørensenFreidig11553257685785+06:57417
12Nils Ola KvamFreidig11168254385730+13:22802
13Johannes MidtbøWing OK589625896+16:401000
14Kjetil MølnvikFreidig580625806+16:401000
15Adrian OpheimFreidig577525775+16:401000
Klasse: H 19 -
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2
1Vegard Brun SagaNTNUI11919259196000+00:000
2Eirik Kamstrup HovindNTNUI11917259805937+00:022
3Simen AamodtNTNUI11915259775938+00:044
4Jon Aukrust OsmoenNTNUI11912260005912+00:077
5Morten Urdal BakkeNTNUI11911259345977+00:088
6Johan Asphjell BjørnaasFrol IL11907259965911+00:1212
6Erik SagvoldenNTNUI11907259255982+00:1212
8Carl Petter LyngenFrol IL11905259755930+00:1414
9Lars Sandstad SkjesetFrol IL11901259895912+00:1818
9Hans Petter MathisenNTNUI11901259515950+00:1818
11Asgeir Bakken RognstadNTNUI11874258945980+00:4545
12Martin HosetNTNUI11860259535907+00:5959
13Espen JakobsenNTNUI11798258695929+02:01121
14Thomas Natvig ÅrstadNTNUI11791259085883+02:08128
15Tomas EidsmoFreidig11784259305854+02:15135
15Stig Rune HolbergNTNUI11784258765908+02:15135
17Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg11781259335848+02:18138
18Kristian StenerudNTNUI11780258855895+02:19139
19Kjetil OkkenhaugNTNUI11779258915888+02:20140
19Andreas SølbergOL Trollelg11779259455834+02:20140
21Nick HannVerdal OK11776259035873+02:23143
22Olav Johannes DeelstraNTNUI11756258945862+02:43163
23Juho WesterlundKoovee11751258945857+02:48168
24Wolfgang KampelNTNUI11748258815867+02:51171
25Halvor Eid NielsenNTNUI11705259005805+03:34214
26Knut Sveinung RekaaFreidig11679258425837+04:00240
27Håkon HeggedalNTNUI11672258445828+04:07247
28Jan SchmidOL Trollelg11666259035763+04:13253
29Torkil Eide SolstadNTNUI11663258925771+04:16256
30Christian GrønvoldNTNUI11657258085849+04:22262
31Ove BaardsgaardOL Trollelg11653258555798+04:26266
32Harri LuchsingerNTNUI11647258445803+04:32272
33Gunnar A FiskumIL Tyrving11633258345799+04:46286
34Jonas RessemFrol IL11623258765747+04:56296
35Fredrik RosenbergNTNUI11575258135762+05:44344
36Stian SundsvikFrol IL11570257555815+05:49349
37Sverre Turter SandvoldNTNUI11565257995766+05:54354
38Lars OwrenFreidig11433258455588+08:06486
39Per WiréhnByåsen IL11410258795531+08:29509
40Niklas ProforsVaregg Fleridrett11409258425567+08:30510
41Harald KalagerAsker Skiklubb11382257535629+08:57537
42Andreas SylteFreidig11324258355489+09:55595
43Johan Otto MunkebyFrol IL11248256915557+11:11671
44Tommy SchmidOL Trollelg11215257145501+11:44704
45Roar SkulbørstadOL Trollelg11214257515463+11:45705
46Klaus Klausen EspedalNTNUI11208257825426+11:51711
47Anders Opsahl BredesenNTNUI11203258355368+11:56716
48Espen StornesNTNUI11086256785408+13:53833
49Brynjar Larssen BakkenNTNUI11080256615419+13:59839
50Anders BjergaardNydalens SK10710257404970+16:401000
51Henrik Svaland AasNTNUI10672257014971+16:401000
52Vegard RessemFrol IL10615256284987+16:401000
53Ola KeiseråsIL Leik10573255245049+16:401000
54Magnus Beyer BrattliFrol IL591525915+16:401000
55Paul SirumFrol IL588725887+16:401000
56Vegard Blomseth JohnsenNTNUI587825878+16:401000
56Morten Severin SaueIL Tyrving587825878+16:401000
58Eirik AalNTNUI579225792+16:401000
59Simon HillNTNUI577325773+16:401000
60Rasmus Korvald SkaareNTNUI574815748+16:401000
61Pål KittilsenFreidig564515645+16:401000
62Alex PedersenOL Trollelg559925599+16:401000
63Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering506515065+16:401000
Klasse: H 40-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2
1Jens Even StorhovFreidig11969260005969+00:000
2Jon RøstumOL Gaula11898258986000+01:1171
3Svein Terje KolstadFreidig11761259335828+03:28208
4Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering11557258465711+06:52412
5Jan HageIL Leik10161254244737+16:401000
6Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering593725937+16:401000
7Knut HagenByåsen IL590625906+16:401000
8Arild H ClausenFreidig586825868+16:401000
9Reidar SelmerFreidig583025830+16:401000
10Brage KeiseråsIL Leik578525785+16:401000
11Hans Helmer SæternesByåsen IL570115701+16:401000
12Geir Arne LodgaardByåsen IL507425074+16:401000
Klasse: H 50-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2
1Hans Boye SkogstadOL Gaula11948260005948+00:000
2Dag StenersenOK Nidarøst11917259965921+00:3131
3Terje MidtbøWing OK11417258145603+08:51531
4Erik BlakeByåsen IL11359257735586+09:49589
5Geir OwrenFreidig600026000+16:401000
6Arve LægranSteinkjer OK590615906+16:401000
Klasse: H 60-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2
1Jacob HygenFreidig11849258496000+00:000
2Nils Olav VennevikFreidig11802258575945+00:4747
3Rolf KarsetSteinkjer OK600026000+16:401000
Klasse: DIREKTE A
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2
3Torgrim SundSteinkjer OK600016000+00:000
Klasse: DIREKTE B
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2
3Kristin SølbergLeik600016000+00:000


Antall tellende løp: 2

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du må slå lederen i neste løp for å ende likt.