Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Jaktstart Vårsleppet 2013Sammenlagt VårløpetDataeksport
Brikkesys.no

Vårsleppet 20. april 2013

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alf Petter Lynum

Freidig

41:13

+0:00

DNS

Astrid Berge Mjølhus

OL Trollelg

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Eidsmo

Freidig

17:54

+0:00

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

13:58

+0:00

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

13:41

+0:00

2.

Vera Melkild

Freidig

14:01

+0:20

3.

Oda Marie Lorås

OL Trollelg

14:26

+0:45

4.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

15:24

+1:43

5.

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

15:55

+2:14

6.

Lina Kvitvang Benan

Steinkjer OK

16:49

+3:08

7.

Martine Klock Fleten

Wing OK

18:13

+4:32

8.

Anna Renolen

Wing OK

20:00

+6:19

DSQ

Marie Bakken Sørensen

Freidig

14:41

71

DSQ

Nora Skjæveland Utseth

Wing OK

17:30

64

DSQ

Marte Myhr Amundsen

Wing OK

18:56

71

DSQ

Solveig Sæternes

Byåsen IL

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Tørum Haugerud

Wing OK

17:57

+0:00

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

13:42

+0:00

2.

Ingvild, Ytterhus Utengen

Byåsen IL

13:55

+0:13

3.

Emma Arnesen

Byåsen IL

14:14

+0:32

4.

Malin Sandstad

Freidig

16:18

+2:36

5.

Line Sølberg

IL Leik

16:21

+2:39

6.

Oda Q Fossum

Freidig

17:34

+3:52

7.

Pernille Opheim

Freidig

19:13

+5:31

8.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

20:36

+6:54

DSQ

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

18:41

58

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

14:58

+0:00

2.

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

15:53

+0:55

3.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

16:00

+1:02

4.

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

16:34

+1:36

5.

Norunn Kvistad Dengerud

Steinkjer OK

17:32

+2:34

6.

Pia Blake

Byåsen IL

18:57

+3:59

DSQ

Sunniva Storrønning

Byåsen IL

DNS

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

DNS

Astrid Lægran

Steinkjer OK

Klasse: D 19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mali Fjogstad Nielsen

NTNUI

14:49

+0:00

2.

Emma Johansson

NTNUI

15:02

+0:13

3.

Hanne Sandstad

Freidig

15:19

+0:30

4.

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

15:52

+1:03

5.

Kristine Fjellanger

Varegg Fleridrett

16:51

+2:02

6.

Marie Styrvold

NTNUI

16:55

+2:06

7.

Silje Uhlen Maurset

NTNUI

17:06

+2:17

8.

Marta Ulvensøen

OL Tønsberg og omegn

17:10

+2:21

9.

Solveig Blandkjenn

NTNUI

17:24

+2:35

10.

Karen Oline Kolstad

Freidig

17:33

+2:44

11.

Synnøve Lofthus

NTNUI

18:14

+3:25

12.

Mai Elin Watson

NTNUI

18:27

+3:38

13.

Maja Fjellstad Knutsen

NTNUI

18:32

+3:43

14.

Jenny Persson

Byåsen IL

18:38

+3:49

15.

Lise Østlid bagstevold

NTNUI

19:09

+4:20

16.

Sara Profors

Frol IL

19:22

+4:33

17.

Hege Holth Johannessen

Freidig

19:26

+4:37

18.

Katharina Rogstad

NTNUI

20:14

+5:25

19.

Julie Størmer

Fossum IF

20:26

+5:37

20.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

20:27

+5:38

21.

Rannveig Jørgensen

NTNUI

20:42

+5:53

22.

Marianne Dæhli

NTNUI

20:58

+6:09

DSQ

Helen Palmer

Lillomarka OL

16:04

DNS

Ingrid Berge

NTNUI

DNS

Ina Catharina Storrønning

Byåsen IL

DNS

Marianne Berge Mjølhus

OL Trollelg

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Eide

Byåsen IL

15:47

+0:00

2.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

16:52

+1:05

3.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

18:29

+2:42

4.

Tone Almås

IL Leik

18:59

+3:12

5.

Maj Lisbet Rønning

Freidig

23:40

+7:53

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berge Owren

Freidig

15:55

+0:00

2.

Turid Arnesen

Byåsen IL

17:54

+1:59

3.

Sabine Schweiger

Byåsen IL

20:25

+4:30

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunn Kari Hygen

Freidig

23:07

+0:00

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Spets Storhov

Freidig

12:00

+0:00

2.

Vegard Kittilsen

Freidig

12:50

+0:50

3.

Jo Even Kolstad

Freidig

13:11

+1:11

4.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

13:54

+1:54

5.

Matias Nissen

Freidig

14:09

+2:09

6.

Aslak Barstad Sund

Steinkjer OK

15:50

+3:50

7.

Einar Eide

Byåsen IL

16:12

+4:12

8.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

18:34

+6:34

DSQ

Jonas Grønli

Freidig

13:15

53

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

Freidig

12:03

+0:00

2.

Leif Blake

Byåsen IL

13:04

+1:01

3.

Birk Barstad Sund

Steinkjer OK

14:43

+2:40

4.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

16:18

+4:15

5.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

16:59

+4:56

6.

Are Lodgaard

Byåsen IL

17:55

+5:52

7.

Mats Eidsmo

Freidig

17:57

+5:54

DSQ

Martin Selmer

Freidig

19:07

58

DSQ

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

23:34

58

DNS

Simen Barstad Sund

Steinkjer OK

DNS

Audun Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Hermstad

Freidig

14:22

+0:00

2.

Daniel Midtskog Kulvik

Freidig

17:50

+3:28

DSQ

Marius Bones

Freidig

14:54

71

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

12:24

+0:00

2.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

13:09

+0:45

3.

Håvard Eidsmo

Freidig

13:46

+1:22

4.

Jonas Unsgård

IL Leik

13:47

+1:23

5.

Johannes Løvås

Byåsen IL

14:02

+1:38

6.

Johannes Midtbø

Wing OK

14:08

+1:44

7.

Ole Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

14:34

+2:10

8.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

14:35

+2:11

9.

Brage Jørum

Byåsen IL

15:28

+3:04

10.

Trygve Lægran

Steinkjer OK

15:47

+3:23

11.

Thor William Skånøy

Byåsen IL

15:57

+3:33

12.

Adrian Opheim

Freidig

16:09

+3:45

13.

Johan Bakken Sørensen

Freidig

16:16

+3:52

14.

Nils Ola Kvam

Freidig

21:46

+9:22

DSQ

Kjetil Mølnvik

Freidig

14:50

58

DNS

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

Klasse: H 19 -

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Aukrust Osmoen

NTNUI

13:33

+0:00

2.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

13:37

+0:04

3.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

13:44

+0:11

4.

Eirik Kamstrup Hovind

NTNUI

13:53

+0:20

5.

Simen Aamodt

NTNUI

13:56

+0:23

6.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

13:58

+0:25

7.

Martin Hoset

NTNUI

14:20

+0:47

8.

Hans Petter Mathisen

NTNUI

14:22

+0:49

9.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

14:28

+0:55

10.

Morten Urdal Bakke

NTNUI

14:39

+1:06

11.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

14:40

+1:07

12.

Tomas Eidsmo

Freidig

14:43

+1:10

13.

Erik Sagvolden

NTNUI

14:48

+1:15

14.

Vegard Brun Saga

NTNUI

14:54

+1:21

15.

Magnus Beyer Brattli

Frol IL

14:58

+1:25

16.

Thomas Natvig Årstad

NTNUI

15:05

+1:32

17.

Jan Schmid

OL Trollelg

15:10

+1:37

17.

Nick Hann

Verdal OK

15:10

+1:37

19.

Halvor Eid Nielsen

NTNUI

15:13

+1:40

20.

Juho Westerlund

Koovee

15:19

+1:46

20.

Asgeir Bakken Rognstad

NTNUI

15:19

+1:46

20.

Olav Johannes Deelstra

NTNUI

15:19

+1:46

23.

Torkil Eide Solstad

NTNUI

15:21

+1:48

24.

Kjetil Okkenhaug

NTNUI

15:22

+1:49

25.

Paul Sirum

Frol IL

15:26

+1:53

26.

Kristian Stenerud

NTNUI

15:28

+1:55

27.

Wolfgang Kampel

NTNUI

15:32

+1:59

28.

Per Wiréhn

Byåsen IL

15:34

+2:01

29.

Morten Severin Saue

IL Tyrving

15:35

+2:02

29.

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

15:35

+2:02

31.

Jonas Ressem

Frol IL

15:37

+2:04

31.

Stig Rune Holberg

NTNUI

15:37

+2:04

33.

Espen Jakobsen

NTNUI

15:44

+2:11

34.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

15:58

+2:25

35.

Lars Owren

Freidig

16:08

+2:35

36.

Harri Luchsinger

NTNUI

16:09

+2:36

36.

Håkon Heggedal

NTNUI

16:09

+2:36

38.

Knut Sveinung Rekaa

Freidig

16:11

+2:38

38.

Niklas Profors

Varegg Fleridrett

16:11

+2:38

40.

Anders Opsahl Bredesen

NTNUI

16:18

+2:45

40.

Andreas Sylte

Freidig

16:18

+2:45

42.

Gunnar A Fiskum

IL Tyrving

16:19

+2:46

43.

Fredrik Rosenberg

NTNUI

16:40

+3:07

44.

Christian Grønvold

NTNUI

16:45

+3:12

45.

Sverre Turter Sandvold

NTNUI

16:54

+3:21

46.

Eirik Aal

NTNUI

17:01

+3:28

47.

Klaus Klausen Espedal

NTNUI

17:11

+3:38

48.

Simon Hill

NTNUI

17:20

+3:47

49.

Stian Sundsvik

Frol IL

17:38

+4:05

50.

Harald Kalager

Asker Skiklubb

17:40

+4:07

51.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

17:42

+4:09

52.

Anders Bjergaard

Nydalens SK

17:53

+4:20

53.

Tommy Schmid

OL Trollelg

18:19

+4:46

54.

Henrik Svaland Aas

NTNUI

18:32

+4:59

55.

Johan Otto Munkeby

Frol IL

18:42

+5:09

56.

Espen Stornes

NTNUI

18:55

+5:22

57.

Brynjar Larssen Bakken

NTNUI

19:12

+5:39

58.

Pål Kittilsen

Freidig

19:28

+5:55

59.

Vegard Ressem

Frol IL

19:45

+6:12

60.

Alex Pedersen

OL Trollelg

20:14

+6:41

61.

Ola Keiserås

IL Leik

21:29

+7:56

DNS

Geir Inge Keiserås

IL Leik

DNS

Vegard Ruttenborg

NTNUI

DNS

Terje Faugstad Bjertnes

NTNUI

DNS

Per Melander Often

NTNUI

DNS

Mathias Stensland Lillevold

NTNUI

DNS

Anders Einum

NTNUI

DNS

Aapo Laiho

NTNUI

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig

14:05

+0:00

2.

Jakob Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

15:08

+1:03

3.

Svein Terje Kolstad

Freidig

15:12

+1:07

4.

Knut Hagen

Byåsen IL

15:39

+1:34

5.

Jon Røstum

OL Gaula

15:47

+1:42

6.

Arild H Clausen

Freidig

16:17

+2:12

7.

Bård Øyvind Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

16:39

+2:34

8.

Reidar Selmer

Freidig

16:55

+2:50

9.

Brage Keiserås

IL Leik

17:40

+3:35

10.

Hans Helmer Sæternes

Byåsen IL

19:04

+4:59

11.

Jan Hage

IL Leik

23:41

+9:36

DSQ

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

20:16

60

DNS

Thomas Berge Mjølhus

OL Trollelg

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

14:13

+0:00

2.

Dag Stenersen

OK Nidarøst

14:17

+0:04

3.

Terje Midtbø

Wing OK

17:19

+3:06

4.

Erik Blake

Byåsen IL

18:00

+3:47

DSQ

Geir Owren

Freidig

13:04

51 52

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Karset

Steinkjer OK

16:39

+0:00

2.

Nils Olav Vennevik

Freidig

19:02

+2:23

3.

Jacob Hygen

Freidig

19:10

+2:31

DSQ

Tore Angell-Petersen

Freidig

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgrim Sund

Steinkjer OK

18:05

+0:00

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Sølberg

Leik

20:09

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 april 2013, 20:40:14

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

201

Antall startet:

184