Startliste eksport iofxml 3.0

Sammenlagt Tour de Trondheim

Klasse: N-ÅPEN
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpTdTm 2013TdT Lang
1Fredrik BjerkanWing OK600016000
2Anna Aurora NolteFreidig587215872
3Annikan BjerkanWing OK579615796
4Sigrid HaugskottOL Trollelg89189
5Ada Bredeveien LoeFreidig82182
6Solveig Louise NissenFreidig76176
7Oskar F-L KrogsrudMalvik IL70170
8Edvard FuglemWing OK65165
9Kristin TveitOL Trollelg60160
10Wilma F-L KrogsrudMalvik IL54154
11Ingeborg KolstadWing OK48148
12Jostein Tørum HaugerudWing OK41141
Klasse: D -10
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpTdTm 2013TdT Lang
1Kristin LundanesEmblem IL60872876000
2Mari EidsmoFreidig77177
3Mathea Spets StorhovFreidig69169
4Ane Malene KolstadFreidig61161
5June MunkebyFrol IL53153
6Silje Marie NissenFreidig43143
Klasse: D 11-12
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpTdTm 2013TdT Lang
1Matilde MunkebyFrol IL492414924
2Mona Ulseth SylteFreidig404924049
3Maren VikenByåsen IL357413574
4Mona Eggen KongsbakWing OK334513345
5Vilde Lereim StorliFreidig86186
6Frida HaugskottOL Trollelg75175
7Mari Kilskar GrevskottFrol IL65165
8Kristine Gjersvold HaugFreidig55155
9Hedda Hoff HagenByåsen IL44244
Klasse: D 11-12N
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpTdTm 2013TdT Lang
1Mali Bredeveien LoeFreidig65165
Klasse: D 13-14
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpTdTm 2013TdT Lang
1Martine Klock FletenWing OK395223952
2Oda Marie LoråsOL Trollelg280012800
3Ragnhild EideByåsen IL91291
4Maria Ulseth SylteFreidig85285
5Lene Berg HanssenByåsen IL80280
6Vera MelkildFreidig76276
7Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF72272
8Marte Lien JohnsenByåsen IL69169
9Vilde Årøen LykkeEmblem IL65265
10Solveig SæternesByåsen IL61161
11Sarah BrynhildsenWing OK58258
12Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK54154
13Dina ReitanFreidig50250
14Ragne MunkebyFrol IL45145
15Andrine VikenByåsen IL39139
Klasse: D 13-16C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpTdTm 2013TdT Lang
1Ella Eriksen KongsvikWing OK600016000
Klasse: D 15-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpTdTm 2013TdT Lang
1Ingunn Augdal FløvigOK Nidarøst355213552
2Frida OpheimFreidig319113191
3Dorte NarumOL Vallset/Stange91291
4Marie OlaussenFredrikstad SK85285
5Ingrid LundanesEmblem IL80280
6Stine Madslien BakkenNydalens SK75275
7Emma ArnesenByåsen IL71271
8Ingeborg EideByåsen IL67267
9Gina GranstedtHalden SK63263
10Oda Q FossumFreidig59159
11Sigrid BjørgenOL Vallset/Stange55255
12Pernille OpheimFreidig50150
13Helga StenvikByåsen IL45245
14Emilie Liabakk EriksenByåsen IL39239
Klasse: D 17-18
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpTdTm 2013TdT Lang
1Frida SætherFreidig567415674
2Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg557815578
3Evine Westli AndersenLøten o-lag542115421
4Anna SolbergOL Trollelg510325103
5Marte Hoff HagenByåsen IL498324983
6Andrea VindalWing OK483814838
7Marie Wold StavrumFrol IL472414724
8Kajsa Stina SandstadFrol IL467814678
9Karen Oline KolstadFreidig84184
10Ida Berg HanssenByåsen IL71271
11Kristine Klock FletenWing OK59259
12Eirin Svanøe-HafstadFrol IL46146
Klasse: D 40-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpTdTm 2013TdT Lang
1Gro Sandstad EidsmoFreidig600026000
2Gøril EideByåsen IL592825928
3Heidi ArnesenFreidig588025880
4Tone AlmåsIL Leik581525815
5Kari UlsethFreidig567525675
6Rine HanssenByåsen IL564315643
7Gunhild KvistadSteinkjer OK557315573
8Marianne LykkeEmblem IL556815568
9Ingrid GjersvoldÅlen IL546515465
10Sigrid MelkildFreidig537525375
11Nina-Beate LiabakkByåsen IL520925209
12Hilde ForbordMalvik IL508315083
Klasse: D 50-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpTdTm 2013TdT Lang
1Gunn-Marit WanvikSelbu OK222622226
2Marit Sylte LundanesEmblem IL81181
3Grete Berge OwrenFreidig65165
4Elisabeth SæthreFreidig49249
Klasse: D 60-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpTdTm 2013TdT Lang
1Gunn Kari HygenFreidig65165
Klasse: H -10
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpTdTm 2013TdT Lang
1Vegard Ulseth SylteFreidig60652656000
2Andreas KorstadStjørdals-Blink Orientering81181
3Emil GrønliFreidig49149
Klasse: H 11-12
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpTdTm 2013TdT Lang
1Vegard KittilsenFreidig60912916000
2Simen Spets StorhovFreidig60512755976
3Petter Liabakk EriksenByåsen IL59352675868
4Matias NissenFreidig59322395893
5Jonas GrønliFreidig59182855833
6Gard Årøen LykkeEmblem IL58142505764
7Jonas VindalWing OK57222455677
8Jens HusbyMalvik IL473914739
9Emil Kristoffer AuranMalvik IL424414244
10Nikolai RenolenWing OK370323703
11Vegard Mehammer EidsmoWing OK343713437
12Jo Even KolstadFreidig80180
13Ole Tobias LorvikMalvik IL71171
14Tobias AlstadFrol IL63163
15Mikkel HoltFreidig59259
16Jon Birger MorudByåsen IL55155
Klasse: H 11-12N
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpTdTm 2013TdT Lang
1Charles Jame FerrarenOL Gaula60462466000
2Sigurd Torvik GystadWing OK84184
3Wiliam FuglemWing OK71171
4Øystein MoltumyrMalvik IL59159
Klasse: H 13-14
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpTdTm 2013TdT Lang
1Anders HaugskottOL Trollelg518325183
2Kristian Fredrik LynumFreidig407524075
3Martin SelmerFreidig343523435
4Marius BonesFreidig339423394
5Andreas Helland EriksenWing OK302123021
6Oskar Spets StorhovFreidig86286
7Mathias HermstadFreidig75275
8Morten SvendgårdOK Skøynar65265
9Mathias VindalWing OK55255
10Mats EidsmoFreidig44244
Klasse: H 13-16C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpTdTm 2013TdT Lang
1Peter Elias MikkelsenFreidig600016000
2Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL525215252
Klasse: H 15-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpTdTm 2013TdT Lang
1Johannes MidtbøWing OK460014600
2Martin LøvåsOK Nidarøst383213832
3Kristian Nilsen SandnesEmblem IL92292
4Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg87287
5Olav Andreas RemmenOL Trollelg83283
6Petter Vangen LunåsmoTynset IF79279
7Erlend Nilsen SandnesEmblem IL76176
8Adrian OpheimFreidig73273
9Asbjørn MidtbøWing OK70170
10Sondre KorstadStjørdals-Blink Orientering68168
11Brage JørumByåsen IL65265
12Håvard EidsmoFreidig62262
13Trygve LægranSteinkjer OK60160
14Åsmund StenvikByåsen IL57157
15Johannes LøvåsByåsen IL54254
16Magnus Gjersvold HaugFreidig51151
17Thor William SkånøyByåsen IL47147
18Preben AntonsenByåsen IL30230
18Johannes Bakke AashamarFlosta IL30230
Klasse: H 17-18
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpTdTm 2013TdT Lang
1Vegard RessemFrol IL511015110
2Magne JutulstadBækkelagets SK491714917
3Einar LofthusLillehammer OK454624546
4Bjørnar KvåleHadeland OL393913939
5Are Årøen LykkeEmblem IL361423614
6Stian SundsvikFrol IL87187
7Andreas SølbergOL Trollelg77177
8Sigve Wanvik KrogstadmoSelbu OK69269
9Rein Helle MårdalenFreidig61261
10Øyvind WiggenByåsen IL53153
11Ola KeiseråsIL Leik43243
Klasse: H 40-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpTdTm 2013TdT Lang
1Jens Even StorhovFreidig600016000
2Andreas SylteFreidig587325873
3Frode HaugskottOL Trollelg556725567
4Øyvind SchjelderupFreidig553025530
5Bernt BrynhildsenWing OK551625516
6Ingebrigt FuglemMalvik IL550525505
7Olle MalmringFreidig544615446
8Agnar RenolenWing OK538225382
9Hans Helmer SæternesByåsen IL532915329
10Arild H ClausenFreidig529025290
11Geir Arne LodgaardByåsen IL515915159
12Bjørnar LynumFreidig514115141
13Øystein WiggenByåsen IL506525065
14Brage KeiseråsIL Leik503915039
15Per Ivar SkinderhaugWing OK494724947
16Jens Kjetil MehammerWing OK489314893
17Arild HeggesetFreidig480814808
18Erling ByeByåsen IL480514805
19Rune StræteFreidig475814758
20Jonathan SutcliffeWing OK406324063
21Kyrre AuranMalvik IL392113921
Klasse: H 50-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpTdTm 2013TdT Lang
1Arve LægranSteinkjer OK600016000
2Jostein MårdalenFreidig594325943
3Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK546815468
4Jostein AlvestadWing OK537625376
5Dag StenersenOK Nidarøst535225352
6Helge RustadFreidig491914919
7Geir OwrenFreidig490114901
8Gunnar SkånøyByåsen IL488714887
9Eirik VefsnmoByåsen IL446624466
Klasse: H 60-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpTdTm 2013TdT Lang
1Rolf KarsetSteinkjer OK498524985
2Olav Magne SvendgårdOK Skøynar472324723
3Rolf WærnesOrkanger IF84284
4Frode StensrudOL Trollelg71271
5Øistein ÅsmulOL Trollelg59259
6Tore Angell-PetersenFreidig30130
Klasse: H 70-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpTdTm 2013TdT Lang
1Jardar SandstadSelbu OK76276
2Roar ForbordMalvik IL54154
Klasse: H 19-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpTdTm 2013TdT Lang
1Niklas ProforsVaregg Fleridrett546215462
2Stig Magnar LøvåsFreidig492424924
3Snorre HansenByåsen IL474414744
4Terje Dalen SørgårdByåsen IL467924679
5Harald KalagerAsker Skiklubb454124541
6Tomas BrikselliNTNUI445724457
7Rasmus Rørholt TheisenIL BUL-Tromsø420124201
8Mihail UtkinWing OK353213532
9John Eivind PresterudFet OL351813518
10Carl Petter LyngenFrol IL92292
11Paul SirumFrol IL87187
12Simen Jevne ArnesenHamar OK83183
13Ove BaardsgaardOL Trollelg80280
14Jan SchmidOL Trollelg77177
15Sindre JohannessenFreidig74174
16Petter ReinemoFreidig71171
17Gunnar A FiskumIL Tyrving69169
18Nicholas MorganMalvik IL66166
19Andreas MagerøyFrol IL64264
20Roar SkulbørstadOL Trollelg61261
21Tommy SchmidOL Trollelg59159
22Johan Asphjell BjørnaasFrol IL56256
23Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg53153
24Truls Wanvik KrogstadmoSelbu OK50150
25Bjørn LundanesEmblem IL47247
26Lars OwrenFreidig43143
27Atle DengerudSteinkjer OK30130
Klasse: D 19-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpTdTm 2013TdT Lang
1Aurora FossøyNotodden OL481214812
2Thorlene EgertonWing OK459024590
3Kari SvingheimFrol IL439114391
4Ingrid Marie DromnesOL Trollelg433224332
5Kristin HøydalsvikByåsen IL408014080
6Hanne SandstadFreidig90290
7Kristine FjellangerVaregg Fleridrett83283
8Mari Angell-PetersenFreidig77277
9Sara ProforsFrol IL72272
10Elin-Kristin HemSandefjord OK67267
11Marta UlvensøenOL Tønsberg og omegn63163
12Kristine FjeldboSandefjord OK58258
13Marte Fallbakken BergeLøten o-lag53153
14Randi W. BartnesOrkanger IF47247
15Sunniva MorganMalvik IL40140
Klasse: DIREKTE C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpTdTm 2013TdT Lang
1Frida ÅmotNTNUI600016000
2Synnøve ReitanFreidig592625926
Klasse: DIREKTE B
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpTdTm 2013TdT Lang
1Turid ArnesenByåsen IL567715677
2Maj Lisbet RønningFreidig556525565
3Mari HoffByåsen IL491624916
4Susanna BrynhildsenWing OK440824408
5Hanne Tørum HaugerudWing OK76176
6Åge AashamarFlosta IL54254
Klasse: DIREKTE A
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpTdTm 2013TdT Lang
1Arne GrevskottFrol IL573915739
2Bjarte Ims65165
Klasse: D 17-K
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpTdTm 2013TdT Lang
Klasse: H 17-K
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpTdTm 2013TdT Lang


Antall tellende løp: 2

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du må slå lederen i neste løp for å ende likt.