Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Tour de Trondheim Ungdomsløp 2013Sammenlagt Tour de TrondheimTour de Trondheim mellom Ungdomsløp 2013Dataeksport
Brikkesys.no

Tour de Trondheim, Mellomdistanse 2013 7. september 2013

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edvard Fuglem

Wing OK

+0:00

1.

Jostein Tørum Haugerud

Wing OK

+0:00

1.

Oskar F-L Krogsrud

Malvik IL

+0:00

1.

Wilma F-L Krogsrud

Malvik IL

+0:00

1.

Anna Aurora Nolte

Freidig

+0:00

1.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

+0:00

1.

Solveig Louise Nissen

Freidig

+0:00

1.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

+0:00

1.

Kristin Tveit

OL Trollelg

+0:00

1.

Ada Bredeveien Loe

Freidig

+0:00

DNS

Live Tørhaug

OL Trollelg

DNS

Vegard Tørhaug

OL Trollelg

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Lundanes

Emblem IL

15:24

+0:00

2.

Mari Eidsmo

Freidig

17:14

+1:50

3.

Mathea Spets Storhov

Freidig

19:26

+4:02

4.

Ane Malene Kolstad

Freidig

23:03

+7:39

5.

June Munkeby

Frol IL

25:16

+9:52

6.

Silje Marie Nissen

Freidig

32:25

+17:01

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Lereim Storli

Freidig

24:18

+0:00

2.

Frida Haugskott

OL Trollelg

27:06

+2:48

3.

Mari Kilskar Grevskott

Frol IL

28:16

+3:58

4.

Kristine Gjersvold Haug

Freidig

28:34

+4:16

5.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

31:07

+6:49

6.

Matilde Munkeby

Frol IL

42:14

+17:56

7.

Mona Ulseth Sylte

Freidig

56:49

+32:31

8.

Maren Viken

Byåsen IL

1:04:44

+40:26

9.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

1:08:33

+44:15

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mali Bredeveien Loe

Freidig

17:31

+0:00

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

24:10

+0:00

2.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

31:04

+6:54

3.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

31:59

+7:49

4.

Vera Melkild

Freidig

32:17

+8:07

5.

Rikke Gjeitnes Dahle

Molde og Omegn IF

32:41

+8:31

6.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

34:05

+9:55

7.

Vilde Årøen Lykke

Emblem IL

36:14

+12:04

8.

Solveig Sæternes

Byåsen IL

40:56

+16:46

9.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

43:44

+19:34

10.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

45:26

+21:16

11.

Dina Reitan

Freidig

47:25

+23:15

12.

Ragne Munkeby

Frol IL

48:25

+24:15

13.

Andrine Viken

Byåsen IL

50:51

+26:41

14.

Martine Klock Fleten

Wing OK

58:18

+34:08

15.

Oda Marie Lorås

OL Trollelg

1:17:30

+53:20

DNS

Anna Renolen

Wing OK

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

50:31

+0:00

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dorte Narum

OL Vallset/Stange

26:34

+0:00

2.

Marie Olaussen

Fredrikstad SK

26:47

+0:13

3.

Ingrid Lundanes

Emblem IL

27:51

+1:17

4.

Stine Madslien Bakken

Nydalens SK

28:07

+1:33

5.

Emma Arnesen

Byåsen IL

32:23

+5:49

6.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

33:22

+6:48

7.

Gina Granstedt

Halden SK

34:03

+7:29

8.

Oda Q Fossum

Freidig

35:12

+8:38

9.

Sigrid Bjørgen

OL Vallset/Stange

37:18

+10:44

10.

Pernille Opheim

Freidig

41:27

+14:53

11.

Helga Stenvik

Byåsen IL

43:32

+16:58

12.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

46:37

+20:03

13.

Ingunn Augdal Fløvig

OK Nidarøst

1:07:22

+40:48

14.

Frida Opheim

Freidig

1:13:23

+46:49

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

Freidig

26:42

+0:00

2.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

31:10

+4:28

3.

Frida Sæther

Freidig

32:08

+5:26

4.

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

33:44

+7:02

5.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

34:22

+7:40

6.

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

34:38

+7:56

7.

Evine Westli Andersen

Løten o-lag

36:21

+9:39

8.

Anna Solberg

OL Trollelg

41:39

+14:57

9.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

43:39

+16:57

10.

Andrea Vindal

Wing OK

46:04

+19:22

11.

Marie Wold Stavrum

Frol IL

47:58

+21:16

12.

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

48:44

+22:02

DSQ

Norunn Kvistad Dengerud

Steinkjer OK

51:29

161 71 166

DNS

Eirin Mari Fossøy

Notodden OL

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

33:30

+0:00

2.

Gøril Eide

Byåsen IL

34:42

+1:12

3.

Heidi Arnesen

Freidig

35:30

+2:00

4.

Tone Almås

IL Leik

36:35

+3:05

5.

Kari Ulseth

Freidig

38:55

+5:25

6.

Rine Hanssen

Byåsen IL

39:27

+5:57

7.

Gunhild Kvistad

Steinkjer OK

40:37

+7:07

8.

Marianne Lykke

Emblem IL

40:42

+7:12

9.

Ingrid Gjersvold

Ålen IL

42:25

+8:55

10.

Sigrid Melkild

Freidig

43:55

+10:25

11.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

46:41

+13:11

12.

Hilde Forbord

Malvik IL

48:47

+15:17

DNS

Kjersti Hafstad Tveit

OL Trollelg

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Sylte Lundanes

Emblem IL

37:56

+0:00

2.

Grete Berge Owren

Freidig

37:58

+0:02

3.

Elisabeth Sæthre

Freidig

39:55

+1:59

4.

Gunn-Marit Wanvik

Selbu OK

1:40:50

+1:02:54

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunn Kari Hygen

Freidig

36:44

+0:00

DNS

Ingerid Angell-Petersen

Freidig

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Korstad

Stjørdals-Blink Orientering

21:46

+0:00

2.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

22:38

+0:52

3.

Emil Grønli

Freidig

24:09

+2:23

DSQ

Iver Dalsaune Thun

Freidig

46:37

168

Avlest

Emil Grønli

Freidig

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

22:05

+0:00

2.

Jonas Grønli

Freidig

22:28

+0:23

3.

Jo Even Kolstad

Freidig

24:07

+2:02

4.

Simen Spets Storhov

Freidig

26:27

+4:22

5.

Ole Tobias Lorvik

Malvik IL

27:27

+5:22

6.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

31:24

+9:19

7.

Tobias Alstad

Frol IL

37:27

+15:22

8.

Mikkel Holt

Freidig

38:28

+16:23

9.

Jon Birger Morud

Byåsen IL

41:19

+19:14

10.

Jens Husby

Malvik IL

43:06

+21:01

11.

Gard Årøen Lykke

Emblem IL

45:26

+23:21

12.

Jonas Vindal

Wing OK

45:52

+23:47

13.

Matias Nissen

Freidig

50:45

+28:40

14.

Emil Kristoffer Auran

Malvik IL

51:21

+29:16

15.

Nikolai Renolen

Wing OK

1:00:22

+38:17

16.

Vegard Mehammer Eidsmo

Wing OK

1:04:48

+42:43

Brutt

Vegard Tørum Haugerud

Wing OK

44:43

125 119 121 115 33

Brutt

Magnus Antonsen

Byåsen IL

DNS

Einar Eide

Byåsen IL

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Torvik Gystad

Wing OK

22:16

+0:00

2.

Wiliam Fuglem

Wing OK

26:32

+4:16

3.

Øystein Moltumyr

Malvik IL

42:02

+19:46

4.

Charles Jame Ferraren

OL Gaula

44:40

+22:24

DNS

Mathias Enebak Iversen

Freidig

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

Freidig

24:27

+0:00

2.

Mathias Hermstad

Freidig

26:35

+2:08

3.

Morten Svendgård

OK Skøynar

30:01

+5:34

4.

Mathias Vindal

Wing OK

33:49

+9:22

5.

Mats Eidsmo

Freidig

35:50

+11:23

6.

Anders Haugskott

OL Trollelg

38:04

+13:37

7.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

56:32

+32:05

8.

Martin Selmer

Freidig

1:07:12

+42:45

9.

Marius Bones

Freidig

1:07:53

+43:26

10.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

1:14:06

+49:39

DNS

Even Svegård Bye

Byåsen IL

DNS

Freider Engstrøm Fløan

Freidig

DNS

Oscar Lyngen

Frol IL

DNS

Are Lodgaard

Byåsen IL

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peter Elias Mikkelsen

Freidig

50:14

+0:00

2.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

1:02:42

+12:28

DSQ

Ulrik Harsha Vasseljen Lundbo

Wing OK

1:20:33

115

DNS

Sondre Mehammer Eidsmo

Wing OK

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Nilsen Sandnes

Emblem IL

27:12

+0:00

2.

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

27:24

+0:12

3.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

30:10

+2:58

4.

Petter Vangen Lunåsmo

Tynset IF

30:20

+3:08

5.

Erlend Nilsen Sandnes

Emblem IL

30:35

+3:23

6.

Adrian Opheim

Freidig

31:13

+4:01

7.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

34:04

+6:52

8.

Sondre Korstad

Stjørdals-Blink Orientering

35:27

+8:15

9.

Brage Jørum

Byåsen IL

36:11

+8:59

10.

Håvard Eidsmo

Freidig

37:10

+9:58

11.

Trygve Lægran

Steinkjer OK

37:26

+10:14

12.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

38:21

+11:09

13.

Johannes Løvås

Byåsen IL

39:19

+12:07

14.

Magnus Gjersvold Haug

Freidig

39:25

+12:13

15.

Thor William Skånøy

Byåsen IL

44:48

+17:36

16.

Johannes Midtbø

Wing OK

50:32

+23:20

17.

Martin Løvås

OK Nidarøst

1:03:20

+36:08

DSQ

Johannes Bakke Aashamar

Flosta IL

30:23

74

DSQ

Preben Antonsen

Byåsen IL

34:42

162

DSQ

Odin Løvås

Freidig

1:46:18

163 162 120 126 117 39 123

DNS

Kjetil Mølnvik

Freidig

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Sundsvik

Frol IL

26:55

+0:00

2.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

28:55

+2:00

3.

Sigve Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

32:22

+5:27

4.

Rein Helle Mårdalen

Freidig

32:25

+5:30

5.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

33:05

+6:10

6.

Ola Keiserås

IL Leik

37:06

+10:11

7.

Vegard Ressem

Frol IL

41:45

+14:50

8.

Magne Jutulstad

Bækkelagets SK

44:58

+18:03

9.

Einar Lofthus

Lillehammer OK

51:09

+24:14

10.

Bjørnar Kvåle

Hadeland OL

1:01:16

+34:21

11.

Are Årøen Lykke

Emblem IL

1:06:41

+39:46

88

DNS

Johan Otto Munkeby

Frol IL

DNS

Jonas Ressem

Frol IL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig

32:10

+0:00

2.

Andreas Sylte

Freidig

34:17

+2:07

3.

Frode Haugskott

OL Trollelg

39:23

+7:13

4.

Øyvind Schjelderup

Freidig

40:00

+7:50

5.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

40:14

+8:04

6.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

40:25

+8:15

7.

Olle Malmring

Freidig

41:24

+9:14

8.

Agnar Renolen

Wing OK

42:28

+10:18

9.

Hans Helmer Sæternes

Byåsen IL

43:21

+11:11

10.

Arild H Clausen

Freidig

44:00

+11:50

11.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

46:11

+14:01

12.

Bjørnar Lynum

Freidig

46:29

+14:19

13.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

47:45

+15:35

14.

Brage Keiserås

IL Leik

48:11

+16:01

15.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

49:43

+17:33

16.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

50:37

+18:27

17.

Arild Heggeset

Freidig

52:02

+19:52

18.

Erling Bye

Byåsen IL

52:05

+19:55

19.

Rune Stræte

Freidig

52:52

+20:42

20.

Jonathan Sutcliffe

Wing OK

1:04:27

+32:17

21.

Kyrre Auran

Malvik IL

1:06:49

+34:39

Brutt

Stein-Erik Fleten

Wing OK

38:44

166 74 162 164 123 35 34 120 126 118 117 39 12...

DNS

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arve Lægran

Steinkjer OK

28:25

+0:00

2.

Jostein Mårdalen

Freidig

29:22

+0:57

3.

Trond Svanøe-Hafstad

Steinkjer OK

37:17

+8:52

4.

Jostein Alvestad

Wing OK

38:49

+10:24

5.

Dag Stenersen

OK Nidarøst

39:13

+10:48

6.

Helge Rustad

Freidig

46:26

+18:01

7.

Geir Owren

Freidig

46:44

+18:19

8.

Gunnar Skånøy

Byåsen IL

46:58

+18:33

9.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

53:59

+25:34

DSQ

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

45:30

39 123 150 100

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

39:08

+0:00

2.

Frode Stensrud

OL Trollelg

39:57

+0:49

3.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

41:00

+1:52

4.

Rolf Karset

Steinkjer OK

56:03

+16:55

5.

Olav Magne Svendgård

OK Skøynar

1:00:25

+21:17

DSQ

Tore Angell-Petersen

Freidig

34:48

126

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jardar Sandstad

Selbu OK

31:41

+0:00

2.

Roar Forbord

Malvik IL

50:04

+18:23

Klasse: H 19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

34:15

+0:00

2.

Paul Sirum

Frol IL

34:38

+0:23

3.

Simen Jevne Arnesen

Hamar OK

35:14

+0:59

4.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

35:20

+1:05

5.

Jan Schmid

OL Trollelg

37:53

+3:38

6.

Sindre Johannessen

Freidig

38:41

+4:26

7.

Petter Reinemo

Freidig

38:47

+4:32

8.

Gunnar A Fiskum

IL Tyrving

39:09

+4:54

9.

Nicholas Morgan

Malvik IL

39:34

+5:19

10.

Andreas Magerøy

Frol IL

41:33

+7:18

11.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

41:50

+7:35

12.

Tommy Schmid

OL Trollelg

42:21

+8:06

13.

Niklas Profors

Varegg Fleridrett

43:13

+8:58

14.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

44:46

+10:31

15.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

47:00

+12:45

16.

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

47:19

+13:04

17.

Bjørn Lundanes

Emblem IL

47:38

+13:23

18.

Lars Owren

Freidig

51:06

+16:51

19.

Stig Magnar Løvås

Freidig

52:11

+17:56

20.

Snorre Hansen

Byåsen IL

55:11

+20:56

21.

Terje Dalen Sørgård

Byåsen IL

56:16

+22:01

22.

Harald Kalager

Asker Skiklubb

58:34

+24:19

23.

Tomas Brikselli

NTNUI

59:58

+25:43

24.

Rasmus Rørholt Theisen

IL BUL-Tromsø

1:04:14

+29:59

25.

Mihail Utkin

Wing OK

1:15:23

+41:08

26.

John Eivind Presterud

Fet OL

1:15:37

+41:22

DSQ

Atle Dengerud

Steinkjer OK

45:01

121

Brutt

Jørgen Fiskum

Frol IL

41:26

39 38 118 123 150

DNS

Øystein Jaren Samuelsen

Freidig

DNS

Anders Bjergaard

Nydalens SK

Klasse: D 19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Sandstad

Freidig

33:24

+0:00

2.

Kristine Fjellanger

Varegg Fleridrett

36:56

+3:32

3.

Mari Angell-Petersen

Freidig

37:11

+3:47

4.

Sara Profors

Frol IL

41:18

+7:54

5.

Elin-Kristin Hem

Sandefjord OK

43:44

+10:20

6.

Marta Ulvensøen

OL Tønsberg og omegn

46:10

+12:46

7.

Kristine Fjeldbo

Sandefjord OK

46:45

+13:21

8.

Marte Fallbakken Berge

Løten o-lag

47:35

+14:11

9.

Randi W. Bartnes

Orkanger IF

48:38

+15:14

10.

Sunniva Morgan

Malvik IL

50:40

+17:16

11.

Aurora Fossøy

Notodden OL

53:12

+19:48

12.

Thorlene Egerton

Wing OK

56:54

+23:30

13.

Kari Svingheim

Frol IL

1:00:13

+26:49

14.

Ingrid Marie Dromnes

OL Trollelg

1:01:12

+27:48

15.

Kristin Høydalsvik

Byåsen IL

1:05:24

+32:00

DNS

Mathilde Rundhaug

Frol IL

DNS

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Åmot

NTNUI

1:04:04

+0:00

2.

Synnøve Reitan

Freidig

1:05:18

+1:14

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Tørum Haugerud

Wing OK

50:19

+0:00

2.

Turid Arnesen

Byåsen IL

55:42

+5:23

3.

Maj Lisbet Rønning

Freidig

57:34

+7:15

4.

Åge Aashamar

Flosta IL

1:03:45

+13:26

5.

Mari Hoff

Byåsen IL

1:08:23

+18:04

6.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

1:16:51

+26:32

DSQ

Janne Fossum Malmring

Freidig

1:10:33

117 123

DSQ

Marte Lange Vik

Fet OL

DNS

Rune Lyngen

Frol IL

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarte Ims

40:13

+0:00

2.

Arne Grevskott

Frol IL

44:34

+4:21

Brutt

Tomas Eidsmo

Freidig

25:38

166 74 162 164 35 34 120 126 118 117 39 123


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 januar 2014, 15:40:05

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

275

Antall startet:

253