Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Sammenlagt Tour de TrondheimDataeksport
Brikkesys.no

Tour de Trondheim, Langdistanse 8. september 2013

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Bjerkan

Wing OK

16:39

+0:00

2.

Annikan Bjerkan

Wing OK

20:03

+3:24

3.

Kasper Hermstad

SPK Freidig

27:27

+10:48

4.

Annette Roli

OL Trollelg

36:07

+19:28

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Lundanes

Emblem IL

14:17

+0:00

2.

Charlotte Roli

OL Trollelg

34:16

+19:59

DNS

Mari Eidsmo

Freidig

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

17:38

+0:00

2.

Mona Ulseth Sylte

Freidig

18:44

+1:06

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

31:11

+0:00

2.

Rikke Gjeitnes Dahle

Molde og Omegn IF

40:20

+9:09

3.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

40:26

+9:15

4.

Vera Melkild

Freidig

44:06

+12:55

5.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

50:25

+19:14

6.

Vilde Årøen Lykke

Emblem IL

53:45

+22:34

7.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

55:17

+24:06

8.

Martine Klock Fleten

Wing OK

1:10:48

+39:37

9.

Dina Reitan

Freidig

1:36:11

+1:05:00

DNS

Oda Marie Lorås

OL Trollelg

DNS

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lundanes

Emblem IL

39:38

+0:00

2.

Marie Olaussen

Fredrikstad SK

42:37

+2:59

3.

Dorte Narum

OL Vallset/Stange

43:34

+3:56

4.

Emma Arnesen

Byåsen IL

46:52

+7:14

5.

Gina Granstedt

Halden SK

48:46

+9:08

6.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

50:41

+11:03

7.

Stine Madslien Bakken

Nydalens SK

52:15

+12:37

8.

Sigrid Bjørgen

OL Vallset/Stange

1:03:34

+23:56

9.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

1:16:53

+37:15

10.

Helga Stenvik

Byåsen IL

1:42:43

+1:03:05

DNS

Oda Q Fossum

Freidig

Klasse: D 17-K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Malvik IL

41:39

+0:00

2.

Marianne Lykke

Emblem IL

43:07

+1:28

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

1:22:40

+0:00

2.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

1:33:04

+10:24

3.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

1:35:12

+12:32

4.

Anna Solberg

OL Trollelg

1:40:44

+18:04

5.

Annina Müller

Orkanger IF

2:27:21

+1:04:41

Brutt

Andrea Vindal

Wing OK

48:06

170 75 73 72 161 162 71 33 32

DNS

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

DNS

Gina Mølnvik

Freidig

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Arnesen

Freidig

57:17

+0:00

2.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

1:04:11

+6:54

3.

Kari Ulseth

Freidig

1:10:23

+13:06

4.

Gøril Eide

Byåsen IL

1:10:39

+13:22

5.

Tone Almås

IL Leik

1:17:32

+20:15

6.

Sigrid Melkild

Freidig

1:34:02

+36:45

7.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

1:36:57

+39:40

Brutt

Rine Hanssen

Byåsen IL

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Sæthre

Freidig

56:55

+0:00

2.

Gunn-Marit Wanvik

Selbu OK

1:54:27

+57:32

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Byåsen IL

58:04

+0:00

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

15:55

+0:00

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

13:59

+0:00

2.

Simen Spets Storhov

Freidig

14:23

+0:24

3.

Matias Nissen

Freidig

15:46

+1:47

4.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

16:11

+2:12

5.

Jonas Grønli

Freidig

16:46

+2:47

6.

Gard Årøen Lykke

Emblem IL

17:55

+3:56

7.

Jonas Vindal

Wing OK

19:22

+5:23

8.

Sebastian Bjerkan

Wing OK

19:27

+5:28

9.

Mikkel Holt

Freidig

20:26

+6:27

10.

Einar Eide

Byåsen IL

22:24

+8:25

11.

Magnus Antonsen

Byåsen IL

26:31

+12:32

12.

Nikolai Renolen

Wing OK

29:41

+15:42

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Charles Jame Ferraren

OL Gaula

17:14

+0:00

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

Freidig

29:35

+0:00

2.

Mathias Hermstad

Freidig

38:46

+9:11

3.

Mathias Vindal

Wing OK

40:56

+11:21

4.

Mats Eidsmo

Freidig

44:19

+14:44

5.

Anders Haugskott

OL Trollelg

44:32

+14:57

5.

Morten Svendgård

OK Skøynar

44:32

+14:57

7.

Are Lodgaard

Byåsen IL

54:28

+24:53

8.

Marius Bones

Freidig

1:05:28

+35:53

9.

Martin Selmer

Freidig

1:13:34

+43:59

10.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

1:38:27

+1:08:52

DSQ

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

1:09:49

113 123 32

DNS

Even Svegård Bye

Byåsen IL

DNS

Oscar Lyngen

Frol IL

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

52:33

+0:00

2.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

53:53

+1:20

3.

Petter Vangen Lunåsmo

Tynset IF

58:40

+6:07

4.

Brage Jørum

Byåsen IL

1:03:21

+10:48

5.

Kristian Nilsen Sandnes

Emblem IL

1:05:19

+12:46

6.

Johannes Bakke Aashamar

Flosta IL

1:07:14

+14:41

7.

Håvard Eidsmo

Freidig

1:07:59

+15:26

8.

Adrian Opheim

Freidig

1:21:19

+28:46

9.

Nils Ola Kvam

Freidig

1:23:57

+31:24

10.

Preben Antonsen

Byåsen IL

1:24:08

+31:35

11.

Johannes Løvås

Byåsen IL

1:32:22

+39:49

DSQ

Odin Løvås

Freidig

2:42:06

73 72 161 162 71 33 32

Brutt

Are Helle Mårdalen

Freidig

21:00

170 75 73 72 161 162 71 33 32 150 100

Brutt

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

1:34:44

75 73 72 161 162 33 32

DNS

Kjetil Mølnvik

Freidig

DNS

Erlend Nilsen Sandnes

Emblem IL

Klasse: H 17-K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Ruø

SPK Freidig

48:21

+0:00

2.

Arild Heggeset

Freidig

55:44

+7:23

3.

Even Hofstad

Freidig

1:17:10

+28:49

DNS

Stig Folgerø

Freidig

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

1:07:24

+0:00

2.

Ola Keiserås

IL Leik

1:07:32

+0:08

3.

Rein Helle Mårdalen

Freidig

1:08:22

+0:58

4.

Einar Lofthus

Lillehammer OK

1:16:58

+9:34

5.

Are Årøen Lykke

Emblem IL

1:43:55

+36:31

DNS

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sylte

Freidig

59:48

+0:00

2.

Øyvind Schjelderup

Freidig

1:08:51

+9:03

3.

Frode Haugskott

OL Trollelg

1:09:35

+9:47

4.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

1:14:01

+14:13

5.

Arild H Clausen

Freidig

1:16:05

+16:17

6.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

1:16:50

+17:02

7.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

1:18:40

+18:52

8.

Harald Storrønning

Byåsen IL

1:21:01

+21:13

9.

Agnar Renolen

Wing OK

1:23:09

+23:21

10.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

1:33:41

+33:53

11.

Jonathan Sutcliffe

Wing OK

1:36:16

+36:28

12.

Stein-Erik Fleten

Wing OK

2:12:29

+1:12:41

DSQ

Ole Malmring

Freidig

1:16:52

33 40 32

DSQ

Pål Kittilsen

Freidig

DNS

Bjørnar Lynum

Freidig

DNS

Brage Keiserås

IL Leik

DNS

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

Freidig

58:15

+0:00

2.

Dag Stenersen

OK Nidarøst

1:04:28

+6:13

3.

Jostein Alvestad

Wing OK

1:05:19

+7:04

4.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

1:20:06

+21:51

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Freidig

43:56

+0:00

2.

Bjørn Berger

Byåsen IL

45:28

+1:32

3.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

50:47

+6:51

4.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

1:00:35

+16:39

5.

Frode Stensrud

OL Trollelg

1:03:17

+19:21

6.

Rolf Karset

Steinkjer OK

1:05:16

+21:20

7.

Olav Magne Svendgård

OK Skøynar

1:19:51

+35:55

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jardar Sandstad

Selbu OK

1:02:50

+0:00

Klasse: H 19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

1:12:49

+0:00

2.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

1:15:32

+2:43

3.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

1:22:16

+9:27

4.

Andreas Magerøy

Frol IL

1:26:25

+13:36

5.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

1:28:34

+15:45

6.

Terje Dalen Sørgård

Byåsen IL

1:33:55

+21:06

7.

Bjørn Lundanes

Emblem IL

1:34:11

+21:22

8.

Rasmus Rørholt Theisen

IL BUL-Tromsø

1:36:13

+23:24

9.

Harald Kalager

Asker Skiklubb

1:36:39

+23:50

10.

Mattis Holt

Freidig

1:39:00

+26:11

11.

Tomas Brikselli

NTNUI

1:39:16

+26:27

12.

Stig Magnar Løvås

Freidig

1:48:49

+36:00

Brutt

Gunnar A Fiskum

IL Tyrving

1:03:28

163 165 166 167 168 75 169 33 40 123 150

DNS

Øystein Jaren Samuelsen

Freidig

DNS

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

DNS

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

Klasse: D 19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Sandstad

Freidig

56:53

+0:00

2.

Mari Angell-Petersen

Freidig

1:19:57

+23:04

3.

Kristine Fjellanger

Varegg Fleridrett

1:20:13

+23:20

4.

Elin-Kristin Hem

Sandefjord OK

1:24:39

+27:46

5.

Kristine Fjeldbo

Sandefjord OK

1:25:03

+28:10

6.

Sara Profors

Frol IL

1:34:07

+37:14

7.

Ingrid Marie Dromnes

OL Trollelg

1:34:31

+37:38

8.

Vibeke Falck

Freidig

1:34:44

+37:51

9.

Randi W. Bartnes

Orkanger IF

1:34:45

+37:52

10.

Thorlene Egerton

Wing OK

1:48:27

+51:34

DNS

Katrine Andersen

Freidig

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synnøve Reitan

Freidig

37:54

+0:00

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Berger

Kristiansand OK

40:02

+0:00

2.

Vibeke Klock Fleten

Wing OK

50:10

+10:08

3.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

1:05:44

+25:42

4.

Maj Lisbet Rønning

Freidig

1:06:53

+26:51

5.

Åge Aashamar

Flosta IL

1:08:15

+28:13

6.

Janne Fossum Malmring

Freidig

1:10:33

+30:31

DSQ

Mari Hoff

Byåsen IL

1:04:18

36

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Erik Kvam

Freidig

1:00:18

+0:00

2.

Øystein Grøvlen

OK Nidarøst

1:08:38

+8:20

3.

Jørgen Stenvik

1:15:14

+14:56


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 januar 2014, 15:08:55

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

172

Antall startet:

153