Startliste eksport iofxml 3.0

OG karusellen 2015

Klasse: BLÅ
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4Løp 5
1Audun BakkMelhus IL300510010010099100
2Ola KeiseråsIL Leik29559299979699
3Jonas UnsgårdIL Leik2915949510096
4Runar KrognesIL Leik272489857398
5Anders EstenstadLeik2474767893
6OLA HJULSTADMelhus IL2283788169
7Gisle BergIL Leik2133666681
8Jon RøstumOL Gaula19129299
9Johan Riseth HammerBørsa IL18728899
10Brage KeiseråsIL Leik17729087
11Ingebrigt EidIL Leik17128982
12Geir Inge KeiseråsIL Leik14827078
13Kai Ove BjerkenåsIL Leik14726483
14Tore KanestrømOrkanger IF14427470
15Ådne Krogstad BergIL Leik14126378
16Anders Klungervik BerdalOrkanger IF10025050
17Torleif SyrstadIL Leik92192
18Sigurd SkomedalKlæbu IL75175
19Kjell Rune L. HalvorsrudMelhus IL59159
20Kristian FossmoIL Leik50150
Klasse: RØD
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4Løp 5
1Stein Ivar FossMelhus IL2985987510010085
1Even UnsgårdIL Leik29851009888100
3Svein UnsgårdIL Leik29559990999794
4John Henry HammerBørsa IL2683879784
5Jan HageIL Leik265484869386
5Anders SolstadOrkanger IF2653879088
7Erik FossIL Leik244478877972
8Ole Gunnar SølbergIL Leik21957663746950
9Ole HjulstadMelhus IL218475657853
10Atle PedersenMelhus IL185210085
11Kjell Rune L. HalvorsrudMelhus IL18439688
12Jan Egil TillereggenKlæbu IL11736750
13Sivert BellingmoGaula OL99199
14Jan Petter OpedalMelhus IL73173
15Ove BremsethMelhus IL66166
16Sturla EstenstadIL Leik55155
Klasse: GRØNN
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4Løp 5
1Svein Olav ÅmotIL Leik2985831009798100
2Tone AlmåsIL Leik29649695100100
3Hans Boye SkogstadGaula OL2883969795
4Hege S MelhuusMelhus IL28759777859496
5Rolf WærnesOrkanger IF285575931009270
6Oddbjørn SyrstadIL Leik2634888689
7John LerliMelhus IL25656884927180
8Eivind BakkMelhus IL24558579816877
8Arne GaustadBørsa24557762818759
10Mai Iren AlmåsLeik228482616482
11Stein HosethMelhus IL19455050756950
12Hallgeir ØianGaula OL18229290
13Kristin SølbergIL Leik180450505080
14Ragnar IngdalBørsa IL14826880
15Odin UnsgårdIL Leik13637561
16Nils Ottar SvaanKlæbu IL12726661
17Miriam HalvorsrudMelhus IL11626650
18Jan Helge DørdalBørsa IL1001100
19Pauline BellingmoGaula OL92192
20Pauline Røstum BellignmoGaula OK88188
21Tor HammerMelhus IL68168
22Solveig SjømoIL Leik55155
23Øyvind ØsteggenOrkanger IF50150
23Nils Ottar SvaenKlæbu IL50150
23Kasper MyhrKlæbu IL50150
23Halvard KjønliOrkanger IF50150
23Gunnveig GangåsOrkanger IF50150
Klasse: HVIT
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4Løp 5
1Kjell SølbergIL Leik30059410010082100
2Elfrid ByOrkanger IF29639997100
3Martin MelhuusMelhus IL290498989490
4Arnt Johan SkjetneBørsa IL2873999296
5Trine SunnsetMelhus IL28359692939490
6Kåre OnsøyenMelhus IL282496959190
7OLA GrendalOrkanger IF2813959591
8Anne Kari StubsjøenIL Leik27558396826996
9Asbjørn BjerkenåsIL Leik271510095557665
10Heidi FlåOrkanger IF251481848678
11Jørgen IndergårdOrkanger IF2493837492
12Ingrid RønningMelhus IL2423837584
13Arne GrønsetOrkanger IF216471766269
14Ann Karin EvjenOrkanger IF214467737071
15Kristin AntonsenIL Leik2083758251
16Mette MoaOrkanger IF18829791
17Anna Marie HammerBørsa IL13727859
18Reidar SolemGaula OL10025050
19Ivar SkjærvoldGaula OL85185
20Lise MartinussenMelhus IL81181
Klasse: GUL
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4Løp 5
1Jostein GlesåenGaula OL2794908971100
2Ola NeraunetOrkanger IF267367100100
3Åse HøgsteggenIL Leik257485798290
4Oddveig Johanne LienOrkanger IF22631007650
5Sivert StubsjøenIL Leik191210091
6Ivar KeiseråsMelhus IL1503505050
7Ivar LøbergGaula OL14739057
8Kristoffer LerliMelhus IL1001100
9Simen StubsjøenIL Leik95195
10Oddveig LienOrkanger IF85185
10Mirjam HalvorsrudMelhus IL85185
12Henny HelbækOrkanger IF72172
Klasse: NY
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4Løp 5
Kari Moa SolstadOrkanger IF10025050
Anne Moa SolstadOrkanger IF10025050
Anna BellingmoGaula OK10025050
Mao VatnOrkanger IF15055050505050
Teo VatnOrkanger IF15055050505050
Sander SandmoMelhus IL1503505050
Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL10025050
Kristoffer LerliMelhus IL1503505050
Johannes HalvorsrudMelhus IL150450505050
Even LangørgenMelhus IL150450505050
Oddny LangørgenMelhus IL150450505050
Erik W. BakkMelhus IL1503505050
Eivind NæveLeik10025050
Martin NæveLeik50250
John Olav NæveLeik10025050
Inger Marie NessetIL Leik50150
Eira IngebrigtsenIL Leik50150
Robert IngebrigtsenIL Leik50150
Terje ÅmotIL Leik50150
Ask ÅmotIL Leik50150
Tiril ÅmotIL Leik50150
Oskar StorlerMelhus IL150450505050
Irene HegerbergIL Leik50150
Hanna LianOrkanger IF50150
Gudny Johanne EdvardsenOrkanger IF50150
Johannes LerliMelhus IL50150
Petter LerliMelhus IL50150
Astrid Gangås BerdalOrkanger IF50150
Kristin LerliMelhus IL10025050
Jon Sigurd BergKlæbu IL50150
Johanne BergKlæbu IL50150
Espen KarlsenMelhus IL50150
Andreas AagesenMelhus IL50150
Tommy JohansenKlæbu IL50150
Jan Erik TyrhaugKlæbu IL50150
Åse AursøyKlæbu IL50150
Mona WindsethMelhus IL50150
Vibeke LudvigsenLeik50150
Stine BlokkumLeik50150
Arnfinn HøgsteggenLeik50150
Andrea LudvigsenLeik50150
Siv HøgsteggenLeik50150
Inger H BakkenLeik50150
Henriette BakkenLeik50150
Iver FossmoIL Leik50150
Kristian FossmoIL Leik50150
Stine NæveLeik50150
OLiver Lenn WitzøOrkanger IF50150
Klasse: GRØNN TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4Løp 5
1Filip Rønning HosethMelhus IL150450505050
2Einar KeiseråsIL Leik50150
Klasse: HVIT TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4Løp 5
2Sigmund FredriksenIL Leik50150
2Marius EvjenOrkanger IF50150
2Klara StorlerMelhus IL50150
2Cecilie ÅmotIL Leik50150
Klasse: NY TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4Løp 5
Anders SolstadOrkanger IF50150
Mona WindsethMelhus IL10025050
Jon RøstumOL Gaula50150
Ivar KeiseråsMelhus IL50150
Klasse: BLÅ GJEST
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4Løp 5
1Andreas SølbergOL Trollelg1001100
Klasse: RØD TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4Løp 5
1Tone AlmåsIL Leik50150
1Brage KeiseråsIL Leik50150
Klasse: GUL TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp1Løp2Løp 3Løp 4Løp 5
1Liv Randi FandremOrkanger IF50150


Antall tellende løp: 3

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du må slå lederen i neste løp for å ende likt.