Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OG karusellen 2015Lagkonkurranse OG-karusellen 2015Dataeksport
Brikkesys.no

OG-karusell 1 27. mai 2015

Løp 1

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

Melhus IL

34:58

+0:00

6:29

2.

Jonas Unsgård

IL Leik

39:23

+4:25

7:18

3.

Ola Keiserås

IL Leik

40:17

+5:19

7:28

4.

Jon Røstum

OL Gaula

40:38

+5:40

7:32

5.

Brage Keiserås

IL Leik

41:54

+6:56

7:46

6.

Runar Krognes

IL Leik

42:35

+7:37

7:54

7.

Johan Riseth Hammer

Børsa IL

43:18

+8:20

8:02

8.

Ola Hjulstad

Melhus IL

50:21

+15:23

9:20

9.

Anders Estenstad

IL Leik

51:29

+16:31

9:33

10.

Sigurd Skomedal

Klæbu IL

52:49

+17:51

9:47

11.

Tore Kanestrøm

Orkanger IF

53:02

+18:04

9:50

12.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

55:45

+20:47

10:20

13.

Gisle Berg

IL Leik

58:29

+23:31

10:51

14.

Ådne Krogstad Berg

IL Leik

1:00:49

+25:51

11:16

15.

Kjell Rune L. Halvorsrud

Melhus IL

1:03:29

+28:31

11:46

16.

Anders Klungervik Berdal

Orkanger IF

1:56:23

+1:21:25

21:35

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Unsgård

IL Leik

34:09

+0:00

8:18

2.

Svein Unsgård

IL Leik

34:46

+0:37

8:27

3.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

35:51

+1:42

8:43

4.

Jan Hage

IL Leik

45:17

+11:08

11:01

5.

Ole Gunnar Sølberg

Leik IL

50:37

+16:28

12:18

6.

Ole Hjulstad

Melhus IL

51:03

+16:54

12:25

7.

Jan Egil Tillereggen

Klæbu IL

56:27

+22:18

13:44

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Helge Dørdal

Børsa IL

27:16

+0:00

9:18

2.

Hege S Melhuus

Melhus IL

29:08

+1:52

9:56

3.

Hans Boye Skogstad

Gaula OL

29:18

+2:02

10:00

4.

Tone Almås

IL Leik

29:29

+2:13

10:03

5.

Eivind Bakk

Melhus IL

35:39

+8:23

12:10

6.

Svein Olav Åmot

IL Leik

36:27

+9:11

12:26

7.

Arne Gaustad

Børsa IL

39:47

+12:31

13:34

8.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

41:07

+13:51

14:01

9.

John Lerli

Melhus IL

44:34

+17:18

15:12

10.

Tor Hammer

Melhus IL

44:40

+17:24

15:14

11.

Ragnar Ingdal

Børsa IL

44:51

+17:35

15:18

12.

Miriam Halvorsrud

Melhus IL

45:34

+18:18

15:33

13.

Nils Ottar Svaan

Klæbu IL

45:59

+18:43

15:41

14.

Kristin Sølberg

IL Leik

1:00:47

+33:31

20:44

15.

Gunnveig Gangås

Orkanger IF

1:05:31

+38:15

22:21

16.

Stein Hoseth

Melhus IL

1:21:06

+53:50

27:40

17.

Halvard Kjønli

Orkanger IF

1:33:57

+1:06:41

32:03

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørn Bjerkenås

IL Leik

22:21

+0:00

11:49

2.

Arnt Johan Skjetne

Børsa IL

22:47

+0:26

12:03

3.

Elfrid By

Orkanger IF

22:55

+0:34

12:07

4.

Martin Melhuus

Melhus

23:18

+0:57

12:19

5.

Mette Moa

Orkanger IF

23:48

+1:27

12:35

6.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

24:05

+1:44

12:44

7.

Trine Sunnset

Melhus IL

24:11

+1:50

12:47

8.

Ola Grendal

Orkanger IF

24:33

+2:12

12:59

9.

Kjell Sølberg

IL Leik

25:07

+2:46

13:17

10.

Ivar Skjærvold

Gaula OL

28:55

+6:34

15:17

11.

Anne Kari Stubsjøen

IL Leik

29:59

+7:38

15:51

12.

Heidi Flå

Orkanger IF

30:44

+8:23

16:15

13.

Lise Martinussen

Melhus IL

31:02

+8:41

16:25

14.

Anna Marie Hammer

Børsa IL

32:17

+9:56

17:04

15.

Kristin Antonsen

IL Leik

33:26

+11:05

17:41

16.

Arne Grønset

Orkanger IF

35:27

+13:06

18:45

17.

Ann Karin Evjen

Orkanger IF

37:18

+14:57

19:44

18.

Reidar Solem

Gaula OL

51:11

+28:50

27:04

DSQ

Jørgen Indegård

Orkanger IF

Brutt

Brita Gabrielsen

Børsa IL

22:12

145 133 135 155 170 130

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddveig Johanne Lien

Orkanger IF

42:43

+0:00

22:36

2.

Ivar Løberg

Gaula OL

51:01

+8:18

26:59

3.

Jostein Glesåen

Gaula OL

51:14

+8:31

27:06

4.

Åse Høgsteggen

IL Leik

55:43

+13:00

29:28

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kari Moa Solstad

Orkanger IF

22:49

17:09

Anne Moa Solstad

Orkanger IF

21:03

15:49

Anna Bellingmo

Gaula OL

35:31

26:42

Mao Vatn

Orkanger IF

20:45

15:36

Teo Vatn

Orkanger IF

21:56

16:29

Sander Sandmo

Melhus IL

14:03

10:33

Håkon Wærnes Øfsti

Melhus IL

12:26

9:20

Kristoffer Lerli

Melhus IL

15:49

11:53

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

21:46

16:21

Even Langørgen

Melhus IL

19:52

14:56

Oddny Langørgen

Melhus IL

21:12

15:56

Erik W. Bakk

Melhus IL

13:52

10:25

Klasse: Grønn Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Filip Rønning Hoseth

Melhus IL

36:35

+0:00

12:29

Klasse: Hvit Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marius Evjen

Orkanger IF

34:50

+0:00

18:25

Klasse: Ny Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anders Solstad

Orkanger IF

22:53

17:12

Mona Windseth

Melhus IL

13:53

10:26

Klasse: Blå Gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Stræte

Wing OK

44:25

+0:00

8:14

2.

Øyvind Skjelderup

Freidig

44:57

+0:32

8:20


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 juni 2015, 03:53:28

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

82

Antall startet:

82