Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OG karusellen 2015Lagkonkurranse OG-karusellen 2015Dataeksport
Brikkesys.no

OG-karusell 2 10. juni 2015

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

Melhus IL

47:52

+0:00

9:01

2.

Ola Keiserås

IL Leik

49:13

+1:21

9:17

3.

Ingebrigt Eid

IL Leik

58:55

+11:03

11:06

4.

Runar Krognes

IL Leik

1:02:31

+14:39

11:47

5.

Anders Estenstad

IL Leik

1:09:27

+21:35

13:06

6.

Tore Kanestrøm

Orkanger IF

1:16:26

+28:34

14:25

7.

Gisle Berg

IL Leik

1:20:09

+32:17

15:07

8.

Kai Ove Bjerkenås

IL Leik

1:22:12

+34:20

15:30

9.

Kristian Fossmo

IL Leik

1:54:50

+1:06:58

21:40

DSQ

Jonas Unsgård

IL Leik

56:58

73 74 75 76 77 81 83 84 88

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Pedersen

Melhus IL

41:58

+0:00

10:45

2.

Sivert Bellingmo

Gaula OL

43:02

+1:04

11:02

3.

Even Unsgård

IL Leik

43:32

+1:34

11:09

4.

Svein Unsgård

IL Leik

50:11

+8:13

12:52

5.

John Henry Hammer

Børsa IL

52:41

+10:43

13:30

6.

Anders Solstad

Orkanger IF

53:04

+11:06

13:36

7.

Erik Foss

IL Leik

1:00:40

+18:42

15:33

8.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

1:03:05

+21:07

16:10

9.

Ole Hjulstad

Melhus IL

1:11:12

+29:14

18:15

10.

Ole Gunnar Sølberg

IL Leik

1:13:28

+31:30

18:50

11.

Sturla Estenstad

IL Leik

1:19:40

+37:42

20:25

DSQ

Kjell Rune L. Halvorsrud

Melhus IL

57:04

76

DSQ

Jan Egil Tillereggen

Klæbu IL

1:30:07

76 77 84 88

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

IL Leik

33:43

+0:00

10:52

2.

Hans Boye Skogstad

Gaula OL

35:50

+2:07

11:33

3.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

38:35

+4:52

12:26

4.

Pauline Bellingmo

Gaula OL

39:13

+5:30

12:39

5.

Hallgeir Øian

Gaula OL

39:14

+5:31

12:39

6.

John Lerli

Melhus IL

44:50

+11:07

14:27

7.

Mai Iren Almås

IL Leik

45:59

+12:16

14:50

8.

Eivind Bakk

Melhus IL

47:57

+14:14

15:28

9.

Hege S Melhuus

Melhus IL

49:22

+15:39

15:55

10.

Odin Unsgård

IL Leik

50:50

+17:07

16:23

11.

Arne Gaustad

Børsa IL

59:09

+25:26

19:04

12.

Nils Ottar Svaan

Klæbu IL

59:52

+26:09

19:18

13.

Solveig Sjømo

IL Leik

1:04:24

+30:41

20:46

14.

Kasper Myhr

Klæbu IL

1:10:30

+36:47

22:44

15.

Kristin Sølberg

IL Leik

1:11:12

+37:29

22:58

16.

Stein Hoseth

Melhus IL

1:43:07

+1:09:24

33:15

DSQ

Oddbjørn Syrstad

IL Leik

1:19:24

64 65 69

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Sølberg

IL Leik

26:34

+0:00

13:17

2.

Anne Kari Stubsjøen

IL Leik

28:43

+2:09

14:21

3.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

29:00

+2:26

14:30

4.

Ola Grendal

Orkanger IF

29:09

+2:35

14:34

5.

Asbjørn Bjerkenås

IL Leik

29:11

+2:37

14:35

6.

Arnt Johan Skjetne

Børsa IL

30:36

+4:02

15:18

7.

Trine Sunnset

Melhus IL

30:56

+4:22

15:28

8.

Heidi Flå

Orkanger IF

34:50

+8:16

17:25

9.

Jørgen Indergård

Orkanger IF

35:35

+9:01

17:47

10.

Ingrid Rønning

Melhus IL

35:43

+9:09

17:51

11.

Kristin Antonsen

IL Leik

36:17

+9:43

18:08

12.

Ann Karin Evjen

Orkanger IF

40:57

+14:23

20:28

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sivert Stubsjøen

IL Leik

24:47

+0:00

11:48

2.

Simen Stubsjøen

IL Leik

27:08

+2:21

12:55

3.

Jostein Glesåen

Gaula OL

30:27

+5:40

14:30

4.

Oddveig Johanne Lien

Orkanger IF

36:34

+11:47

17:24

5.

Ola Neraunet

Orkanger IF

41:22

+16:35

19:41

6.

Ivar Løberg

Gaula OL

45:56

+21:09

21:52

7.

Ivar Keiserås

Melhus IL

56:30

+31:43

26:54

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Eivind Næve

IL Leik

38:51

John Olav Næve

IL Leik

41:30

Inger Marie Nesset

IL Leik

30:22

Mao Vatn

Orkanger IF

19:42

Teo Vatn

Orkanger IF

40:04

Kristoffer Lerli

Melhus IL

15:30

Eira Ingebrigtsen

IL Leik

19:08

Robert Ingebrigtsen

IL Leik

19:06

Terje Åmot

IL Leik

45:55

Ask Åmot

IL Leik

45:46

Tiril Åmot

IL Leik

46:06

Sander Sandmo

Melhus IL

23:15

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

26:55

Oskar Storler

Melhus IL

23:02

Irene Hegerberg

IL Leik

1:40:12

DSQ

Martin Næve

IL Leik

41:06

73

DSQ

Laila Grøtan

IL Leik

43:09

93 72 76 73 83 77 94 88

DSQ

Jonatan Rasmus Grøtan

IL Leik

43:03

93 72 76 73 83 77

Klasse: Rød Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

IL Leik

50:52

+0:00

13:02

Klasse: Grønn Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Filip Rønning Hoseth

Melhus IL

56:27

+0:00

18:12

2.

Einar Keiserås

IL Leik

1:04:22

+7:55

20:45

Klasse: Blå Gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

52:03

+0:00

9:49


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 juni 2015, 21:28:28

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

81

Antall startet:

81