Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
OBIK 2013ABIK Romerike 2013Dataeksport
Brikkesys.no

ABIK R7/OBIK P17 - Skytta 13. august 2013

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maia Flood Kjeldsen

NCC

57:17

+0:00

2.

Ida Brenden

Raumar

1:01:56

+4:39

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Kobernus

OPIL

53:34

+0:00

2.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

59:28

+5:54

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Steria

54:09

+0:00

2.

Hilde Ståhlbrand

OUS

1:05:48

+11:39

3.

Susannah Malm

STATNETT

1:27:48

+33:39

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni STENHAMMER

PRIVAT

51:08

+0:00

2.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

1:11:41

+20:33

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

50:09

+0:00

2.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

1:30:05

+39:56

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:01:43

+0:00

2.

Liv Haugli

HEMING Orientering

1:10:38

+8:55

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

52:58

+0:00

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

57:10

+4:12

3.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:04:52

+11:54

4.

Anne Marit Færden

Fagforbundet

1:08:43

+15:45

5.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:19:54

+26:56

6.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

1:25:30

+32:32

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

53:45

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:12:29

+18:44

3.

Anne-Britt Nilsen

HIOA

1:20:36

+26:51

4.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:46:47

+53:02

DSQ

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:44:52

130

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

50:42

+0:00

2.

Olav Eide

OSlo Kommune BIL

53:04

+2:22

3.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

53:55

+3:13

4.

Lars Christian Bråten

HEMING Orientering

58:31

+7:49

5.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

1:02:01

+11:19

6.

Kjell Arne Håland

PRIVAT

1:03:57

+13:15

7.

Helge Weydahl

FFI

1:05:39

+14:57

8.

Hallvard Koren

OK Moss

1:06:00

+15:18

9.

Per Osen

Statoil Oslo Bil

1:09:12

+18:30

10.

Tor Ringstad

Cisco

1:12:54

+22:12

11.

Thomas Lunde Jensen

FFI

1:15:55

+25:13

Arrang

Helge Weydahl

FFI

Arrang

Magnus Haakestad

FFI

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Kristiansen

Tyrving, IL

44:38

+0:00

2.

Johan Haavardtun

Schenker

54:16

+9:38

3.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

FBI

1:02:54

+18:16

4.

Henrik Smith-Meyer

Veritas

1:06:36

+21:58

5.

Øyvind Grandum

FFI BIL

1:07:58

+23:20

Arrang

Carl Erik Wasberg

FFI

Arrang

Gunnar Rustad

FFI

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

46:06

+0:00

2.

Ole Kjell Langmyren

Lillomarka O-lag

49:01

+2:55

3.

Hallvard Fjær

IFE

51:31

+5:25

4.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

54:01

+7:55

5.

Eivind Hoff

Nordea

55:17

+9:11

6.

Martin Granly

Siemens

55:40

+9:34

7.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

56:35

+10:29

8.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

59:19

+13:13

9.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

59:26

+13:20

10.

Knut Anders Løken

Fossum IF

1:03:04

+16:58

11.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:08:00

+21:54

12.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

1:14:00

+27:54

13.

Nils Ihlen

Holte Consulting

1:19:12

+33:06

DSQ

Andreas Erichsen

COWI BIL

1:06:51

34 35 36 130 40 151

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Evry Oslo BIL

32:27

+0:00

2.

Tore Sannes

Geocap

36:25

+3:58

3.

Tormod Øvergaard 

Intero

39:19

+6:52

4.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

39:38

+7:11

5.

John Hansen

AB PIL

41:12

+8:45

6.

Gunnar Halden

Nydalens Skiklub

41:30

+9:03

7.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

43:07

+10:40

8.

Roaul Abrahamsson

MICado

46:15

+13:48

9.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

47:47

+15:20

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

36:04

+0:00

2.

Vidar Berteig

EasyPetro

37:18

+1:14

3.

Jon Fredriksen

FOBIL

39:16

+3:12

4.

Helge Stenseth

DNK

1:00:15

+24:11

5.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:04:08

+28:04

6.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:04:26

+28:22

7.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

1:06:47

+30:43

8.

Tron Danielsen

NILU

1:26:01

+49:57

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juul Sverre Stener

OPIL

34:51

+0:00

2.

Jon Færden

Kredinor

42:47

+7:56

3.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

44:22

+9:31

4.

Tor Arne Ulfeng

NRVA

47:12

+12:21

5.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

49:08

+14:17

6.

Per Haugen

NEDERMAN

50:36

+15:45

7.

Einar Skåre

Brevpost

50:57

+16:06

8.

Trond Wettergreen

Andvord

52:29

+17:38

9.

Knut Møgedal

Aker Solutions

54:47

+19:56

10.

Knut Tore Solheim

FUGRO

56:51

+22:00

11.

Knut G Karlsen

Omega AS

59:51

+25:00

12.

Ernst Aandalen

PRIVAT

1:11:00

+36:09

13.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:17:52

+43:01

DSQ

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:11:52

36 37 130

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

53:02

+0:00

2.

Sigfred Fagervik

Thales

53:58

+0:56

3.

Eyvind Aas

GEOFORM

59:57

+6:55

4.

Arne Reistad

Alcatel-Lucent BIL

1:00:38

+7:36

5.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:01:51

+8:49

6.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

1:03:51

+10:49

7.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:06:22

+13:20

8.

Per Erik Sørensen

Haugerud

1:06:41

+13:39

9.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:17:24

+24:22

DSQ

Oddvar Mella

PRIVAT

1:06:56

31 172 36 37 130 39 40 151

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

52:19

+0:00

2.

Svein F Kvalheim

Oppegård

53:28

+1:09

39

3.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

56:59

+4:40

4.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

1:09:32

+17:13

5.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

1:12:09

+19:50

6.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:13:30

+21:11

7.

Aage Mella

Skattedirektoratet

1:17:41

+25:22

8.

Tor Henriksen

ÅRVOLL IL

1:19:05

+26:46

9.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

1:31:14

+38:55

DSQ

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

50:34

31

DSQ

Einar Hoff

NORCONSULT

1:11:45

37

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Larsen

Privat

54:17

+0:00

2.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:02:37

+8:20

3.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:07:06

+12:49

4.

Ole Sannes

Lillomarka OL

1:08:10

+13:53

5.

Helge Monsrud

Raumar O-Lag

1:08:44

+14:27

DSQ

Torstein Bjerke

JIL Grorud

1:23:14

249

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arthur Brunborg

NIttedal

24:18

+0:00

2.

Arthur Bessede

Montpellier

35:00

+10:42

3.

Lauritz Brunborg

NIttedal

1:01:48

+37:30

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rikke Gåsholt

Universitetet Oslo

1:10:07

+0:00

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Natvig

Nittedal

42:47

+0:00

2.

Emma Eidtun Paulsen

Nittedal

46:39

+3:52

3.

Ivar Strømstad

Raumar

49:31

+6:44

4.

Synne Skjærstein

Tyrving, IL

50:54

+8:07

5.

John Thomas Petersen

NIttedal

51:03

+8:16

6.

Lars Gustav Rogne

Nittedal

52:34

+9:47

7.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

56:20

+13:33

8.

Oda E Paulsen

Nittedal

1:19:11

+36:24

DSQ

Peder Hornseth Nygaard

NIttedal

56:16

38 130 39

Arrang

Henrik Kjønnerød

FFI

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjar Fredheim

EBY

50:26

+0:00

2.

Atgeir Takle

GLT

52:31

+2:05

3.

Tove Strand

Måren

57:05

+6:39

4.

Erik Rosenvold

EBY

58:40

+8:14

5.

Marit B Eithun

Nittedal O-lag

1:00:49

+10:23

6.

Astrid Ruud

Nittedal

1:08:19

+17:53

7.

Terje Sekkelsten

Aker Solutions

1:19:40

+29:14

8.

Rune Nergård

Nittedal

1:20:52

+30:26

9.

Arne Klaveness

Aker Solutions

1:25:05

+34:39

10.

Hilde Martinsen

Nittedal Orientering

1:30:24

+39:58

11.

Eivind Stenhamer

Raumar

1:31:25

+40:59

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Bredalen

Nittedal

58:32

+0:00

2.

Per Iver Nordset

NIttedal O-lag

1:06:09

+7:37

3.

Martin Veastad

Nittedal

1:11:52

+13:20

4.

Kjetil Ask

NIttedal Banquet Racers

1:18:39

+20:07

5.

Lars Bredalen

Nittedal

1:20:23

+21:51

6.

Espen Karlsen

NIttedal

1:24:51

+26:19

7.

Stig Pedersen

1:41:50

+43:18

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paz Lopez-Doriga

PRIVAT

52:49

+0:00

2.

Helene Kittelsen

Kjeller skole

59:18

+6:29

3.

Trine Olsen

Hufserypene

1:01:30

+8:41

4.

Gaute Fosstveit

Nittedal

1:09:29

+16:40

DSQ

Else Hornseth

NIttedal

1:15:14

147

Klasse: C-LANG

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Skaar

Nittedal

49:56

+0:00

2.

Unni Halvorsen

Hufserypene

1:00:34

+10:38

3.

Kristine Rønningen

Hufserypene

1:00:36

+10:40

4.

Magnhild Fjøsne Bredesen

Hufserypene

1:02:29

+12:33

5.

Bente Skari

Nittedal Orientering

1:02:38

+12:42

6.

Geir Skari

Nittedal Orientering

1:02:59

+13:03

7.

Markus Leufke

Nittedal

1:04:20

+14:24

8.

Tone Haugen Ramstad

Hufserypene

1:07:57

+18:01

9.

Hege Sveen

Hufserypene

1:08:12

+18:16

10.

Rune Simensen

NIttedal Banquet Racers

1:12:04

+22:08

11.

Edle Løvenskiold Drake

Hufserypene

1:14:39

+24:43

12.

Herman Brunborg

NIttedal

1:20:55

+30:59

13.

Linn Brunborg

NIttedal

1:25:43

+35:47

14.

Randi Bang

Hufserypene

1:28:47

+38:51

15.

Synne Bratlie

Hufserypene

1:59:01

+1:09:05

16.

Mona Thy

Hufserypene

1:59:06

+1:09:10

17.

Nina Sæther Knutsen

Hufserypene

2:07:17

+1:17:21

18.

Ingrid Tveit

Hufserypene

2:07:24

+1:17:28

DSQ

Fredrik Drake

NIttedal Banquet Racers

1:10:36

148

DSQ

Karianne Grimsbo

Hufserypene

1:24:39

148

DSQ

Kristin Fjøsne

Hufserypene

1:24:44

148

DSQ

Anders Løland

FBI

1:39:38

35 128 145 148


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 september 2013, 15:31:44

Arrangør:

ABIK Romerike Orientering

Antall deltagere:

175

Antall startet:

175