Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trøndelag SammenlagtDataeksport
Brikkesys.no

Løp 16/Vassfjellet 13. august 2013

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik W. Bakk

Eget

45:09

+0:00

2.

Aud Eva Opheim

Skanska

1:04:52

+19:43

3.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex

1:05:49

+20:40

DSQ

Anita Arnesen Unhjem

Skanska

1:09:14

175

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Nordgård Bolås

Eget

44:32

+0:00

2.

Frida Aamodt

NTNUI

48:12

+3:40

3.

Inger Sofie Dahlø Husby

HIST

1:10:33

+26:01

DSQ

Ingrid Jensås

Eget

40:07

38

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brutt

Guro Kristine Sannerud Stødle

NTNU

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solfrid Håbrekke

Sintef

1:26:09

+0:00

2.

Roisin Long

Ajax

1:39:02

+12:53

3.

Beth Paludan Carlsen

Reinertsen

2:01:34

+35:25

DSQ

Marianne Sanvold

NTNUI

1:45:31

96 60 92

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi W. Bartnes

Skanska

1:13:45

+0:00

2.

Kari Solem Aune

SWECO

1:28:05

+14:20

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Houbiers

Statoil

56:56

+0:00

2.

Kirsti Næss Olsen

Nylander

1:04:11

+7:15

3.

Elisabeth Eggen

Jernia

1:25:35

+28:39

4.

Maj Lisbet Rønning

Natura

1:31:07

+34:11

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Eget

1:09:35

+0:00

2.

Monika Haga

HiST

1:25:18

+15:43

3.

Inger Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex

2:18:28

+1:08:53

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Merete Knain

Enova SF

1:31:17

+0:00

DSQ

Catherine King

Ajax

1:54:15

60

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Arnesen

Trondheim Kommune

56:20

+0:00

2.

Mona Sæther

Trondheim kommune

1:10:55

+14:35

3.

Eli Kvingedal

Natura

1:13:15

+16:55

4.

Siw Sellæg

Trondheim kommune

1:24:34

+28:14

5.

Hilde Forbord

Big Bite

1:24:50

+28:30

6.

Nina Liabakk

NTNUI

1:30:45

+34:25

7.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

1:33:55

+37:35

DSQ

Rine Hanssen

Trondheim Kommune

1:07:52

60 92 51

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

53:49

+0:00

2.

Hege M. Nordgård Bolås

Statoil

59:14

+5:25

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

1:10:29

+0:00

2.

Hege Solhjem Melhuus

Gimsøya Barnehage

1:10:38

+0:09

3.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

1:21:24

+10:55

4.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

1:21:38

+11:09

5.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter

1:31:36

+21:07

6.

Aashild S. Langseth

Eget

1:40:34

+30:05

7.

Hilde Nestvold

Telenor

2:58:33

+1:48:04

DSQ

Turid Røsand

Trondheim Kommune

36:34

150 44 65 115 96 60 92 51

DSQ

Bodil Ruud

Trondheim Kommune

44:37

96 60 92 51 175

DSQ

Hilde Haugskott

Skatteetaten

1:36:56

60

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjellrun Sporild

Fylket

43:52

+0:00

2.

Sissel Horghagen

HiST

53:21

+9:29

3.

Berit Grande

Sticos

55:29

+11:37

4.

Mildrid Ljosland

HiST

2:09:20

+1:25:28

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Marie Stene

NTNU

1:18:42

+0:00

2.

Siri Drogset

HiST

1:25:30

+6:48

3.

Trine Barstad

HiST

1:31:47

+13:05

4.

Eli Ringdalen

Sintef

1:33:11

+14:29

5.

Heidi Midtun

Jernbanen

1:37:47

+19:05

6.

Astri Lorvik

COWI

1:45:41

+26:59

7.

Bodil Monsen

Sintef

2:03:04

+44:22

DSQ

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

52:56

150 44 65 115 96 60 92 51

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

55:35

65 115 96 60 92 51 175

DSQ

Gunnhild Oftedal

HiST

1:20:31

96 60 92 51

Brutt

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

1:35:00

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ebba Langum Bredland

HiST

54:02

+0:00

2.

Anne Furuholt

TOBB

1:10:38

+16:36

3.

Jorunn Vikan Larsen

Natura

1:31:13

+37:11

4.

Greta Hjertø

HiST

2:09:20

+1:15:18

DSQ

Kirsten Repvik

Trondheim Kommune

1:12:52

60 51

DSQ

Anne-Lise Brenne

Trondheim Kommune

1:19:58

60

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Stølan

Trondheim Kommune

1:45:48

+0:00

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

1:32:20

+0:00

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Kristoffersen

NTNUI

1:13:12

+0:00

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helmer Volden

Wing OK

1:16:28

+0:00

2.

David Hagen

Kongsberg Seatex

1:26:22

+9:54

3.

John Kåre Roald

Axil

1:26:26

+9:58

4.

Gard Spreemann

NTNU BIL

1:31:04

+14:36

5.

Andreas Winnem

Reinertsen

1:40:51

+24:23

DSQ

Sigurd Stenvik

Skoleelev

33:59

44 65 115 96 92 51

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Asphjell Bjørnaas

SINTEF

51:14

+0:00

2.

Terje Dalen Sørgård

Skoleelev

1:02:12

+10:58

3.

Manuel Gassner

NTNUI

1:05:38

+14:24

4.

Alastair Brunton

Simply Excited

1:07:40

+16:26

5.

Jostein Bø Fløystad

NTNU bil

1:08:22

+17:08

6.

Ivar Marthinusen

NTNU

1:09:26

+18:12

7.

Gustav Ruø

Student

1:09:55

+18:41

8.

Øyvind Wiggen

Skoleelev

1:11:14

+20:00

9.

Robert Gjære Nyhus

Tine

1:11:17

+20:03

10.

Halvor Lund

NTNU

1:13:53

+22:39

11.

Kai Beckwith

NTNU

1:15:16

+24:02

12.

Trygve Morseth

Skoleelev

1:25:48

+34:34

13.

Sigmund Størset

SINTEF Energi

1:26:46

+35:32

Arrangør

Vegard Hansen

NAV

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

1:02:40

+0:00

2.

Frode Johansen

Broadnet

1:33:38

+30:58

3.

Jørn Brørs

PwC BIL

1:41:24

+38:44

DSQ

Arild Nøkland

Kongsberg Seatex

1:38:47

92 51

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

53:09

+0:00

2.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

56:06

+2:57

3.

Eivind Olsen

Nordic Semiconductor

1:34:05

+40:56

4.

Magnar Nedland

Yahoo!

1:36:43

+43:34

DSQ

Vegard Evjen Hovstein

Maritime Robotics AS

1:56:01

92 47 51

Arrangør

Bård Nonstad

Vegvesenet

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

59:51

+0:00

2.

Kurt Amundsen

Avinor

1:08:41

+8:50

3.

Odd Magne Reitan

Atmel

1:12:52

+13:01

4.

Jan Gunnar Dyrset

Cybernetica

1:24:59

+25:08

5.

Otto Jonassen Wittner

Uninett

1:27:52

+28:01

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

Sintef

50:42

+0:00

2.

Harald Huse

Asplan Viak

54:17

+3:35

3.

Jørgen Tegdan

Atmel

58:36

+7:54

4.

Pål Kittilsen

Statoil

1:04:31

+13:49

5.

Thomas Berge Mjølhus

NAV

1:13:09

+22:27

6.

Thor Ivar Tryggestad

SpareBank 1 Midt-Norge

1:16:52

+26:10

7.

Sigurd Hafskjold

Reinertsen

1:17:45

+27:03

8.

Truls Von Ryum

NTNUI

1:20:56

+30:14

9.

Jardar Lohne

Sleipner

1:23:26

+32:44

10.

Ola Lædre

Sleipner

1:25:36

+34:54

DSQ

Øystein Husby

Statnett

1:05:09

51

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Kristian Moe

Politiet

1:05:36

+0:00

2.

Trond Sletner

Telenor

1:08:31

+2:55

3.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

1:09:02

+3:26

4.

Stein Ommund Wasbø

Cybernetica

1:13:15

+7:39

5.

Leif-Magne Meringdal

Nortura

1:13:51

+8:15

6.

Erling Bye

PwC BIL

1:15:21

+9:45

7.

Ketil Solem

Broadnet

1:17:55

+12:19

8.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

1:21:19

+15:43

9.

Jan Hage

Eget

1:22:51

+17:15

10.

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

1:30:50

+25:14

11.

Ove Bremseth

Skanska

1:35:42

+30:06

12.

Jan Gunnar Jensås

Natura

1:52:50

+47:14

DSQ

Are Bruaset

Sintef Energi

38:36

115 96 92 51 175

DSQ

Øyvind Skaug

O-lauget

1:28:16

65

DSQ

Jon Vindal

Skanska

1:44:30

96 92 51

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Bratsberg

NTNU bil

51:54

+0:00

2.

Bård Smestad

KDA

52:45

+0:51

3.

John Tore Vik

Fylket

55:04

+3:10

4.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

55:19

+3:25

5.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

1:04:37

+12:43

6.

Geir Paulsen

Siemens

1:07:09

+15:15

7.

Jon Røstum

Sintef

1:08:45

+16:51

8.

Arild Holm Clausen

NTNU

1:12:51

+20:57

9.

Øystein Wiggen

DNB

1:14:50

+22:56

10.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

1:15:07

+23:13

11.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

1:15:12

+23:18

12.

Stein Ivar Foss

TrønderEnergi

1:16:16

+24:22

13.

Stig Forbord

Optoplan

1:20:48

+28:54

14.

Agnar Renolen

eMap as

1:23:53

+31:59

15.

Stein Ove Østvik

FHF

1:25:25

+33:31

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

1:00:22

+0:00

2.

Petter Mikalsen

Telenor

1:17:38

+17:16

3.

Tore Fornes

Statoil

1:18:22

+18:00

4.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

1:18:26

+18:04

5.

Ivar Kjøsnes

Statoil

1:31:18

+30:56

6.

Frode Stølan

Telenor

2:17:24

+1:17:02

DSQ

Brynjulf Owren

NTNU

1:08:27

96 92 51

Brutt

Mike Long

NTNU

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:06:21

+0:00

2.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

1:12:21

+6:00

3.

Olve Mogstad

Siemens

1:13:24

+7:03

4.

Helge Løseth

Statoil

1:16:29

+10:08

5.

Geir Arnesen

Eget

1:17:51

+11:30

6.

Geir Bakkhaug

Politiet

1:28:18

+21:57

DSQ

Dag Stenersen

Sintef

1:26:39

113 58 92 47 51

Arrangør

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

Arrangør

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

Arrangør

Håvard Eidnes

Uninett

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Kanstad

NTNU

1:02:18

+0:00

2.

Erik Horghagen

BDO AS

1:06:43

+4:25

3.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

1:13:03

+10:45

4.

Jim Løvås

Politiet

1:14:28

+12:10

5.

Even Hofstad

DNB

1:21:16

+18:58

6.

Roar Sve

Skanska

1:24:37

+22:19

7.

Klaus Livik

Powel

1:26:33

+24:15

8.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:27:50

+25:32

9.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

1:39:19

+37:01

10.

Arlid Ramberg

Trondheim Kommune

1:54:16

+51:58

11.

Jon-Annar Fordal

NRK

2:41:49

+1:39:31

DSQ

Olav Kvittem

Uninett

1:34:20

65 115

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tormod Maske

Rekvisitt

1:14:11

+0:00

2.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:18:28

+4:17

3.

Lasse Natvig

NTNU bil

1:19:19

+5:08

DSQ

Jostein Alvestad

Statoil

1:06:15

151 146

Arrangør

Inge Nørstebø

Skanska

Klasse: H 60-99 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Grepstad

NTNU

2:16:53

+0:00

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Lutro

NGU

1:04:15

+0:00

2.

Tore Heggem

HiNT

1:06:44

+2:29

3.

Knut Lillealtern

Eget

1:10:42

+6:27

4.

Harald Oftedal

Statoil

1:17:20

+13:05

5.

Geir Dolmen

KVT

1:23:26

+19:11

6.

John Sirum

Rambøll

1:29:08

+24:53

7.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:32:13

+27:58

8.

Reidar Ottem

MTG

1:37:00

+32:45

9.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:59:04

+54:49

10.

Rune M Holt

NTNU

2:12:04

+1:07:49

DSQ

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

19:21

65 115 96 60 92 51 175

DSQ

Ole Nervik

Eget

1:17:52

60 92

DSQ

Ottar G Kristiansen

Evry

1:24:50

60

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

1:22:48

+0:00

2.

Per Hveem

HiST

1:29:49

+7:01

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform

40:00

+0:00

2.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

41:40

+1:40

3.

Olaf Eggen

Jernia

1:25:40

+45:40

DSQ

Øistein Åsmul

Trondheim Kommune

39:04

45 60 51

Arrangør

Øistein Åsmul

Trondheim Kommune

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Hanssen

Politiet

1:13:49

+0:00

2.

Tore Angell-Petersen

Jordskifteretten

1:15:27

+1:38

3.

Bjørn Brenne

Trondheim kommune

1:19:00

+5:11

4.

Per Bjørgum

Politiet

1:23:29

+9:40

5.

Harald E Krogstad

NTNU

1:26:06

+12:17

6.

Jens Bjørnar Morseth

Politiet

1:27:29

+13:40

7.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:28:30

+14:41

8.

Martin Melhuus

Veritas

1:28:40

+14:51

9.

Magne Måge

Skanska

1:41:47

+27:58

10.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:42:03

+28:14

11.

Nils Holte

NTNU

1:42:25

+28:36

12.

Tom Bugge

Det norske

1:44:21

+30:32

DSQ

Svein Hove

Statens Vegvesen

57:30

65 115 96 60 92 51

DSQ

Leif Røhjell

Siemens

1:12:22

65 115 60 92 51

DSQ

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

1:28:27

96 60 92 51 175

DSQ

Edgar Furuholt

Det norske

1:43:47

96 60 92 51

DSQ

Halvard Kierulf

Trondheim Kommune

2:07:07

96 60 92 51

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

Eget

1:19:08

+0:00

2.

Carl Martin Larsen

NTNU

1:24:04

+4:56

3.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:57:42

+38:34

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Eidem

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

46:24

+0:00

2.

Odd Arne Rye

Rambøll

50:11

+3:47

DSQ

Bjørn Norberg

Veritas

1:05:12

60

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:24:07

+0:00

2.

Leif Engen

SIT

1:27:00

+2:53

3.

Stig Arild Haugskott

Posten

1:31:40

+7:33

4.

Finn Faye Knudsen

NTNU

2:20:59

+56:52

DSQ

Eigil Sørli

Q-Free

1:25:10

115 96 60 92 51

Brutt

Henry Sundsetvik

OTEK

43:08

150 44 65 115 96 60 92 51

Brutt

Bjørn Flor

Eget

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Evry

1:37:42

+0:00

2.

Robert Strøm

NGU

2:10:04

+32:22

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddvar Opland

Stompa

1:12:48

+0:00

2.

Rolf Hellan

Eget

1:17:12

+4:24

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:33:22

+0:00

2.

Jarle Nestvold

Rambøll

2:15:07

+41:45

DSQ

Arnfinn Langeland

NTNU

1:42:52

60

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Meland

Statoil

1:14:35

+0:00

DSQ

Gunnar Smistad

Brannkorpset

1:01:16

60 51

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:58:46

+0:00

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjulf Forseth

Busklein gård

1:46:23

+0:00

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sivert Røstum Bellingmo

Elev

48:02

+0:00

2.

Øyvind Haave

Sintef

1:09:52

+21:50

DSQ

Ruairi Long

Ajax

51:46

45 60

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Sigrid Grepstad

Mariners

1:38:07

65 115 96 92 51

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Berg Hanssen

Skoleelev

1:10:43

+0:00

2.

Frida Sæther

Skoleelev

1:11:34

+0:51

3.

Oda Q Fossum

Skoleelev

1:45:34

+34:51

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Brynjar Forseth

Skoleelev

1:24:39

113 58

Arrangør

Andreas Sølberg

Skoleelev


Sist oppdatert:

25 september 2013, 20:27:23

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

250

Antall startet:

250