Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
OG karusellen 2013Lagkonkurranse OG-karusell 2013Dataeksport
Brikkesys.no

OG-karusell 4 - Svartåsen, Melhus 14. august 2013

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

Melhus IL

49:24

+0:00

8:49

2.

Jon Røstum

Gaula OL

56:59

+7:35

10:10

3.

Ola Keiserås

IL Leik

57:20

+7:56

10:14

4.

Runar Krognes

Leik

1:04:14

+14:50

11:28

5.

Martin Uglem

Melhus IL

1:06:27

+17:03

11:51

6.

Ingebrigt Eid

Leik

1:06:36

+17:12

11:53

7.

Ådne Krogstad Berg

Leik

1:11:54

+22:30

12:50

8.

Anders Estenstad

Leik

1:17:37

+28:13

13:51

DSQ

Geir Inge Keiserås

IL Leik

58:52

123 124 125 126 104 105 65

DSQ

Asle Heide Vaskinn

Melhus IL

1:29:06

131 132 133 107

Klasse: Blå gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Einar Pedersli

Trollelg

1:10:18

+0:00

12:33

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Pedersen

Melhus IL

49:21

+0:00

11:45

2.

Svein Olav Åmot

Leik

52:37

+3:16

12:31

3.

Jan Hage

Leik

58:26

+9:05

13:54

4.

Anders Solstad

Orkanger IF

1:07:34

+18:13

16:05

5.

Ole Hjulstad

Melhus IL

1:08:23

+19:02

16:16

6.

Jan Petter Opedal

Melhus IL

1:13:20

+23:59

17:27

7.

Jan Egil Tillereggen

Klæbu IL

1:23:32

+34:11

19:53

DSQ

Stein Ivar Foss

Melhus IL

33:50

114 130 129 123 124 125 126 110 65

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Unsgård

Leik

32:49

+0:00

10:56

2.

Randi W.Bartnes

Orkanger IF

39:17

+6:28

13:05

3.

Hege S Melhuus

Melhus IL

39:40

+6:51

13:13

4.

Oddbjørn Syrstad

Leik IL

44:32

+11:43

14:50

5.

Line Sølberg

Leik

51:15

+18:26

17:05

6.

Arne Gaustad

Børsa IL

52:37

+19:48

17:32

7.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

54:17

+21:28

18:05

8.

Kristin Sølberg

Leik

1:02:03

+29:14

20:41

DSQ

Elfrid By

Orkanger IF

1:03:49

Klasse: Grønn trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Gunnar Sølberg

Leik IL

50:49

+0:00

16:56

Klasse: Grønn gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Pedersli

Trollelg OL

36:05

+0:00

12:01

2.

May Toril Moen

OL Trollelg

55:19

+19:14

18:26

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

26:05

+0:00

11:20

2.

Mette Moa

Orkanger IF

33:15

+7:10

14:27

3.

Ola Grendal

Orkanger IF

34:02

+7:57

14:47

4.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

37:59

+11:54

16:30

5.

Heidi Flå

Orkanger IF

39:50

+13:45

17:19

6.

Kjell Sølberg

Leik IL

44:24

+18:19

19:18

7.

Anna Marie Hammer

Børsa IL

49:19

+23:14

21:26

8.

Marcel Lanckmans

Gaula OL

1:16:45

+50:40

33:22

DSQ

Filip Rønning Hoseth

Melhus IL

46:45

65

DSQ

Stein Hoseth

Melhus IL

47:10

65

DSQ

Magne Ranum

Melhus IL

56:15

65

DSQ

Ola Neraune

Orkanger IF

1:03:52

Klasse: Hvit trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Endre Flå

Gaula OK

45:54

+0:00

19:57

2.

Ingrid Rønning

Melhus IL

46:14

+0:20

20:06

3.

Helge Kvam

Melhus IL

50:37

+4:43

22:00

DSQ

Ingrid Opedal

Melhus IL

47:53

65

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Høgsteggen

Leik IL

44:26

+0:00

24:41

2.

Jostein Glesåen

Gaula OK

46:22

+1:56

25:45

3.

Ivar Keiserås

Melhus IL

51:33

+7:07

28:38

4.

Oddveig Lien

Orkanger IF

54:25

+9:59

30:13

DSQ

Håkon Wærnes Øfsti

Melhus IL

1:28:56

103 106

Klasse: Gul trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synøve Daaland

Melhus IL

40:15

+0:00

22:21

2.

Dag Atle Lund

Børsa IL

59:50

+19:35

33:14

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anja Lorentzen

Orkanger IF

33:41

22:27

Anne Moa Solstad

Orkanger IF

33:31

22:20

Kari Moa Solstad

Orkanger IF

33:39

22:26

Charles Jame Ferraren

Gaula OL

27:43

18:28

Erik W. Bakk

Melhus

29:55

19:56

Julian Sivertsen

Melhus IL

29:53

19:55

Klasse: Ny trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ann Røstum Bellingmo

Gaula OL

47:49

31:52

DSQ

Mona Windseth

Melhus IL

29:54

63 64


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 august 2013, 13:18:15

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

62

Antall startet:

62