Startliste eksport iofxml 3.0

OG karusellen 2013

Klasse: BLÅ
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5
1Audun BakkMelhus IL3004100100100100
2Jon RøstumGaula OL2743949387
3Runar KrognesLeik IL272510082747790
4Ola KeiseråsLeik IL266473938687
5Brage KeiseråsLeik IL253490778380
6Stein Ivar FossMelhus IL2283917661
6Anders EstenstadLeik IL22857681716468
8Ådne Krogstad BergLeik IL20556957676956
9Kjell Rune L. HalvorsrudMelhus IL1863646062
10Ingebrigt EidLeik IL15227478
11Geir Inge KeiseråsIL Leik15037179
12Tore KanestrømOrkanger IF11526352
13Erik FossLeik IL11226250
14Kristian Riseth HammerBørsa IL88188
15Jan Peder HegdalOrkanger IF76176
15Asle Heide VaskinnMelhus IL76276
17Martin UglemMelhus IL74174
18Arild WærnesOrkanger IF72172
19Gisle BergLeik56156
20Steinar SkomedalKlæbu IL50150
Klasse: RØD
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5
1Atle PedersenMelhus IL3003100100100
2Svein Olav ÅmotLeik IL281590799497
3Svein UnsgårdLeik IL260490818288
3Jan HageLeik IL26059663798576
5Anders SolstadOrkanger IF243491797369
6Ragnar IngdalBørsa IL2023665977
7Eivind BakkMelhus IL200460696566
8Ole HjulstadMelhus IL19455861617261
9Hans Boye SkogstadGaula OL186210086
10Jan Petter OpedalMelhus IL183457516759
11John Henry HammerBørsa IL16728582
11Jan Egil TillereggenKlæbu IL1673515759
13Arild KarlsenMelhus IL1583545450
14Ola HjulstadMelhus12235468
15Jan Helge DørdalBørsa IL1001100
16Jonas HjulstadMelhus IL52252
Klasse: GRØNN
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5
1Jonas UnsgårdLeik300410099100100
2Randi W.BartnesOrkanger IF2925921007484100
3Tone AlmåsLeik IL264490828292
4Rolf WærnesOrkanger IF230464726194
5Oddbjørn SyrstadLeik IL228476787470
6Hege S MelhuusMelhus IL216479508354
7Arne GaustadBørsa IL21056765676276
8Elfrid ByOrkanger IF204567735364
9Asbjørn BjerkenåsLeik IL193471505666
10Kristin SølbergLeik IL1623595350
11Line SølbergLeik 15228864
12Magne RanumMelhus IL10025050
13Øyvind ØsteggenOrkanger IF78178
14Brita GabrielsenBørsa IL61261
15Øivind ØsteggenOrkanger IF60160
16Ingrid BrouwerKlæbu IL50150
16Anne Kari StubsjøenLeik50150
Klasse: GRØNN TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5
1Ole Gunnar SølbergLeik IL1503505050
2Morten BlekkanBørsa IL50150
Klasse: HVIT
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5
1Ola GrendalOrkanger IF2754821007793
2Kåre OnsøyenMelhus IL26957856996992
3Kjell SølbergLeik IL2624100679559
4Ingrid OpedalMelhus IL255485517595
5Ola NerauneOrkanger IF2475629293
5Anna Marie HammerBørsa IL24757355815393
7Mette MoaOrkanger IF2323708478
7Filip Rønning HosethMelhus IL2325505082100
9Heidi FlåOrkanger IF22656663826678
10Ann Karin EvjenOrkanger IF210475596372
11Sivert BellingmoOL Gaula2002100100
12Jørgen IndegårdOrkanger IF182470565653
13Reidar SolemGaula OK1753565069
14Even Kjøsen UndsgårdLeik17227696
15Marcel LanckmansGaula OL16055050505060
16Ivar SkjærvoldGaula OL12027050
17Martin MelhuusMelhus IL83183
18Magne RanumMelhus IL50250
18Gro SkomedalKlæbu IL50150
Klasse: HVIT TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5
1Ingrid RønningMelhus IL15055050505050
1Endre FlåGaula OL150450505050
3Janne Mette ReitenOrkanger IF50150
3Helge KvamMelhus IL50150
Klasse: GUL
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5
1Jostein GlesåenGaula OK29641001009196
2Åse HøgsteggenLeik IL27847877100100
3Oddveig LienOrkanger IF259492648285
4Ivar KeiseråsMelhus IL16828682
5Jorun HammerBørsa IL11625066
6Inger FlåGaula OK10625056
7Turid RianBørsa IL1001100
8Johan RianBørsa IL99199
9Oskar StorlerMelhus IL73173
10Knut FlåGaula OL57157
11Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL50350
Klasse: GUL TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5
1Dag Atle LundBørsa IL15055050505050
2Synøve DaalandMelhus IL50150
Klasse: NY
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5
Jonatan HovdalKlæbu IL50150
Helene HovdaLKlæbu IL50150
Sindre HovdalKlæbu IL50150
Charles Jame FerrarenGaula OL150450505050
Erik W. BakkMelhus IL150450505050
Anna BellingmoGaula OL10025050
Kari johanne VaskinnMelhus IL50150
Anne Moa SolstadOrkanger IF1503505050
Anja LorentzenOrkanger IF1503505050
Kari Moa SolstadOrkanger IF10025050
Johannes OplandBørsa IL50150
Merete ByeOrkanger IF50150
Miriam HalvorsrudMelhus IL50150
Lars DørdalBørsa IL50150
Julian SivertsenMelhus IL50150
Mirjam HalvorsrudMelhus IL50150
Anna Eggen SkarbøvikMelhus IL50150
Oskar StorlerMelhus IL50150
Klara StorlerMelhus IL50150
Klasse: NY TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5
Mona WindsethMelhus IL1504505050
Gunn Monika LorentzenOrkanger IF50150
Lise DørdalBørsa IL50150
Åshild Rian OplandBørsa IL50150
Ann Røstum BellingmoGaula OL50150
Klasse: BLÅ GJEST
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5
Klasse: GRØNN GJEST
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpLøp 1Løp 2Løp 3Løp 4Løp 5


Antall tellende løp: 3

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du må slå lederen i neste løp for å ende likt.