Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
OBIK 2013Dataeksport
Brikkesys.no

AB-karusell 4, OBIK 19 20. august 2013

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Avlest

Marion Rignes

PRIVAT

23:17

Avlest

Iris Holst

Tyrving, IL

58:37

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rikke Gåsholt

UiO

42:06

+0:00

2.

Gunhild Ottersland

NObels Fredssenters BIL

43:49

+1:43

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Ståhlbrand

OUS

35:40

+0:00

2.

Vigdis Thingelstad

Askert

36:09

+0:29

3.

Sigrun Nygård

JERNBANEVERKET

57:52

+22:12

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

Tyrving, IL

29:31

+0:00

DSQ

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

42:17

165 166 167 168 169 249

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

34:10

+0:00

2.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

43:50

+9:40

3.

Aud Spjelkavik

FBI

44:34

+10:24

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

32:59

+0:00

2.

Anne Sagberg

Stabæk IF

37:32

+4:33

3.

Nora Ursin

Bærum kommune BIL

38:26

+5:27

4.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

44:20

+11:21

5.

Elisabeth Ibsen

UiO

47:52

+14:53

6.

Karin Kilset

Tyrving, IL

1:05:47

+32:48

7.

Liv Solland

Vianova

1:19:49

+46:50

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Britt Nilsen

HIOA

50:05

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker Sk

50:10

+0:05

3.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

51:24

+1:19

4.

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

1:18:44

+28:39

Klasse: D75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Økern Jensen

Bærum Skiklub

42:51

+0:00

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Avlest

Mikkel Aamodt

PRIVAT

50:44

Klasse: H15-16(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Asdøl

Tyrving, IL

26:00

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Jacobsen

Ernst&Young Oslo BIL

30:48

+0:00

2.

Sverre Lindseth

Dr.tecn. Olav Olsen

34:42

+3:54

3.

Thomas Nipen

Tyrving, IL

34:45

+3:57

4.

Eirik Asdøl

Tyrving,

47:14

+16:26

5.

Erik Stordal

Asker SKiklubb

49:49

+19:01

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

31:33

+0:00

2.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

31:42

+0:09

3.

Lars Nordin

FoRSVARSBYGG

34:30

+2:57

4.

Knut Erling Øen

Nordea Bank Norge

35:54

+4:21

5.

Håvard Hågård

STjørdals Blink

36:59

+5:26

6.

Steinar Låg

Østmarka OK

37:13

+5:40

7.

Tor Ringstad

Cisco

37:51

+6:18

8.

Kjell Arne Håland

PRIVAT

41:25

+9:52

9.

Helge Weydahl

FFI

43:04

+11:31

10.

Ketil Risvoll

Telenor BIL

43:56

+12:23

11.

Olav Omtveit

Telenor BIL

54:31

+22:58

12.

Jul Fredrik Kaltenborn

GeoformGE Healthcare

1:22:45

+51:12

DSQ

Eskil Dahlen

Telenor

17:46

163 164 165 166 167 168 169 249

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Asdøl

Tyrving, IL

23:42

+0:00

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

Tyrving, IL

24:09

+0:00

2.

Terje Mathisen

Evry Oslo

24:40

+0:31

3.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

24:55

+0:46

4.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

29:37

+5:28

5.

Per Kaarby

Overtoppen

30:42

+6:33

6.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

32:47

+8:38

7.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

33:43

+9:34

8.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

34:41

+10:32

9.

Severin Lindseth

Aker SOLUTIONS

37:44

+13:35

10.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

38:54

+14:45

11.

Richard Blom

FBI

41:13

+17:04

12.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

49:06

+24:57

13.

Knut Anders Løken

Fossum IF

55:00

+30:51

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Schanche

Asker SK

25:23

+0:00

2.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

27:10

+1:47

3.

Olav Nipen

STatoil Oslo BIL

28:21

+2:58

4.

Alf Pettersen

Tyrving, IL

30:58

+5:35

5.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

31:06

+5:43

6.

Tom Pettersen

KPP/Runners

39:31

+14:08

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

20:44

+0:00

2.

Are Eriksen

OSI

23:43

+2:59

3.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

30:18

+9:34

4.

Reidar Kierulf

RKP

31:10

+10:26

5.

Reidar Vifstad

Tyrving, IL

31:14

+10:30

6.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

31:43

+10:59

7.

Bjørn Spjelkavik

FBI

33:39

+12:55

8.

Per Nermo

Cowi BIL

39:14

+18:30

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Tore Solheim

FUGRO

31:02

+0:00

2.

Knut Møgedal

Aker Solutions

31:23

+0:21

3.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

31:43

+0:41

4.

Tore Vaaje

Asker Skiklubb

32:45

+1:43

5.

Trond Wettergreen

Andvord

35:01

+3:59

6.

Knut G Karlsen

Omega AS

36:34

+5:32

7.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

38:28

+7:26

8.

Per Haugen

NEDERMAN

41:31

+10:29

9.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

42:53

+11:51

10.

Tom Ibsen

OUS

46:23

+15:21

11.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

47:41

+16:39

DSQ

Knut Erik Bjørklund

DnB

35:49

169

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

31:33

+0:00

2.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

32:19

+0:46

3.

Tor Ommundsen

Veritas

35:17

+3:44

4.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

35:37

+4:04

5.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

39:13

+7:40

6.

Hans Petter Jensen

Privat

39:49

+8:16

7.

Jon C. Fougner

FUGRO

41:10

+9:37

8.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

45:16

+13:43

9.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

45:45

+14:12

10.

Tom Sletner

Røyken O-lag

53:19

+21:46

11.

Arild Andenæs

Asker Skiklubb

55:55

+24:22

12.

Oddvar Mella

PRIVAT

56:29

+24:56

13.

Arne Øfsthus

FUGRO

58:53

+27:20

14.

Leif Bråten

CSC BIL

1:04:45

+33:12

DSQ

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

48:39

249

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

29:06

+0:00

2.

Åge Øyvand

Hydro Oslo

35:18

+6:12

3.

Ingvald Sevaldson

PErmakem

40:05

+10:59

4.

Ronald Inglingstad

NORDEA

42:46

+13:40

5.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

53:56

+24:50

6.

Harald Birkeland

OUS

56:57

+27:51

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Gjermo

Asker SK

46:36

+0:00

2.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

47:18

+0:42

3.

Helge Kvaase

HIAK

48:49

+2:13

4.

Ole Sannes

Lillomarka OL

50:07

+3:31

5.

Magne Grande

FBI

50:58

+4:22

6.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

53:06

+6:30

7.

Kåre Holt Hansen

Egen Klubb

1:12:27

+25:51

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Avlest

Nora Beck

PRIVAT

25:57

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Edvardsen

Aquateam

35:58

+0:00

2.

Marte Edvartsen

Aquateam

36:02

+0:04

3.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

47:53

+11:55

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bent Valø

NORGES BANK

57:51

+0:00

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nikoline Asdøl

Tyrving, IL

35:40

+0:00

2.

Mattis Ovesen

PRIVAT

39:44

+4:04

3.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

41:25

+5:45

4.

Kristin Widen

Farmaks

52:29

+16:49

5.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

1:19:38

+43:58

6.

Hilde Walgermo

Zinc

1:28:00

+52:20

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birte Riddervold Teigen

Tyrving, IL

36:20

+0:00

2.

Atgeir Takle

GLT

40:12

+3:52

3.

Pål Therkelsen

Privat

42:12

+5:52

4.

Per Osen

Statoil Oslo Bil

44:19

+7:59

5.

Per Karlsbakk

DNV

49:55

+13:35

6.

Kersti Skantze

Tyrving, IL

50:00

+13:40

7.

Kari Bjaaland

OSLO Kommune

56:45

+20:25

8.

Nora Skauen

Tyrving, IL

1:01:51

+25:31

9.

Runar Mykkletun

CAppelens Antikvariat

1:03:29

+27:09

10.

Terje Sekkelsten

Aker Solutions

1:07:48

+31:28


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 september 2013, 11:02:43

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

133

Antall startet:

133