Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Bedriftsorientering i Trøndelag SammenlagtDataeksport
Brikkesys.no

Løp 17/KM Stafett/Fuglmyra 20. august 2013

Klasse: D < 135 år

1.

I Beste Laget 1

 

1:14:33

 

1

Ida Berg Hanssen

20:39

1.

20:39

1.

2

Rine Hanssen

24:11

3.

44:50

1.

3

Lene Berg Hanssen

29:43

3.

1:14:33

1.

2.

Trondheim kommune 1

 

1:15:49

 

1

Siw Sellæg

26:19

3.

26:19

3.

2

Monica Aas Farbu

23:42

1.

50:01

2.

3

Gøril Eide

25:48

1.

1:15:49

2.

3.

Rambøll 1

 

1:26:32

 

1

Borghild Hårstad

23:19

2.

23:19

2.

2

Camilla Bjäring

34:17

4.

57:36

4.

3

Rachel Galbrun

28:56

2.

1:26:32

3.

4.

Eggen Arkitekter AS 1

 

1:37:11

 

1

Bente Skorge

27:56

5.

27:56

5.

2

Mette Resell Nolte

34:34

5.

1:02:30

5.

3

Kjersti Tannvik

34:41

4.

1:37:11

4.

5.

Skanska Aktiv Trondheim 1

 

1:43:36

 

1

Randi W. Bartnes

27:11

4.

27:11

4.

2

Ingrid Marie Dromnes

24:02

2.

51:13

3.

3

Laura Katariina Kennilä

52:23

5.

1:43:36

5.

6.

Reinertsen 1

 

2:48:49

 

1

Theresa Böllmann

1:15:21

6.

1:15:21

6.

2

Målfrid Sporsheim

36:09

6.

1:51:30

6.

3

Eleonora Mondo

57:19

6.

2:48:49

6.

Klasse: D 135-194 år

1.

St. Olavs Hospital BIL 1

 

1:23:39

 

1

Sigrid Melkild

26:46

2.

26:46

2.

2

Tone Kristin Smistad

26:49

1.

53:35

1.

3

Anne Melkild

30:04

2.

1:23:39

1.

2.

Trondheim kommune 1

 

1:25:32

 

1

Anne Betty Sødal

23:46

1.

23:46

1.

2

Grethe Liatun

33:28

3.

57:14

2.

3

Siri Timestad

28:18

1.

1:25:32

2.

3.

SINTEF 1

 

1:37:30

 

1

Eli Ringdalen

30:51

3.

30:51

3.

2

Inga Gudem Ringdalen

27:30

2.

58:21

3.

3

Bodil Monsen

39:09

3.

1:37:30

3.

4.

HiST 2

 

1:59:17

 

1

Ebba Bredland

39:24

5.

39:24

5.

2

Sissel Horghagen

40:15

4.

1:19:39

4.

3

Gunhild Oftedal

39:38

5.

1:59:17

4.

5.

HiST 1

 

2:01:06

 

1

Trine Barstad

32:54

4.

32:54

4.

2

Monika Haga

48:37

5.

1:21:31

5.

3

Siri Drogset

39:35

4.

2:01:06

5.

Klasse: D > 194 år

1.

Byåspian 1

 

2:37:29

 

1

Randi Iversen

1:14:40

1.

1:14:40

1.

2

Gerd Sæternes

40:43

1.

1:55:23

1.

3

Anne Furuholt

42:06

1.

2:37:29

1.

Klasse: H < 135 år

1.

Asplan Viak BIL 1

 

1:04:40

 

1

Harald Huse

21:08

1.

21:08

1.

2

Petter Reinemo

22:32

1.

43:40

1.

3

Sindre Haverstad

21:00

3.

1:04:40

1.

2.

TINE Tunga 1

 

1:09:42

 

1

Robert Nyhus

23:44

2.

23:44

2.

2

Sigurd Bjørke

23:18

2.

47:02

2.

3

Øivind Aunøien

22:40

4.

1:09:42

2.

3.

BEKK 1

 

1:11:36

 

1

Ole Alsos

25:17

8.

25:17

8.

2

Bernt Rognes

26:46

6.

52:03

6.

3

Øystein Samuelsen

19:33

1.

1:11:36

3.

4.

Mustafa Döner Kebab Bom & Flir 1

 

1:14:32

 

1

Eskil Åsmul

26:11

10.

26:11

10.

2

Sigurd Hafskjold

24:42

4.

50:53

4.

3

Thomas Mjølhus

23:39

6.

1:14:32

4.

5.

ViaNova Trondheim 1

 

1:17:56

 

1

Vegard Grønli

24:09

7.

24:09

7.

2

Knut Sveinung Rekaa

23:55

3.

48:04

3.

3

Hege Holth Johannessen

29:52

9.

1:17:56

5.

6.

St. Olavs Hospital BIL 1

 

1:18:11

 

1

Hans-Johnny Schjelderup Nilsen

25:52

9.

25:52

9.

2

Rune Stræthe

26:18

5.

52:10

7.

3

Øyvind Schjelderup

26:01

7.

1:18:11

6.

7.

SINTEF Energi 1

 

1:18:17

 

1

Sigmund Størset

23:46

3.

23:46

3.

2

Hans Helmer Sæternes

27:37

7.

51:23

5.

3

Atle Pedersen

26:54

8.

1:18:17

7.

8.

Atmel BIL 1

 

1:20:29

 

1

Jan Egil Ruud

23:54

5.

23:54

5.

2

Odd Magne Reitan

36:24

11.

1:00:18

9.

3

Jørgen Tegdan

20:11

2.

1:20:29

8.

9.

Fabricom BIL 1

 

1:35:51

 

1

Torgeir Aune

23:51

4.

23:51

4.

2

Arild Heggeset

39:51

13.

1:03:42

10.

3

Kurt Amundsen

32:09

10.

1:35:51

9.

10.

Sleipner 1

 

1:40:57

 

1

Ola Lædre

42:43

14.

42:43

14.

2

Jardar Lohne

35:25

9.

1:18:08

13.

3

Truls Ryum

22:49

5.

1:40:57

10.

11.

Skanska Aktiv Trondheim 1

 

1:42:23

 

1

Lars Langdal

23:54

5.

23:54

5.

2

Magne Svare

36:00

10.

59:54

8.

3

John Kjøren

42:29

12.

1:42:23

11.

12.

SoJoMo 1

 

1:46:35

 

1

Ketil Solem

33:10

11.

33:10

11.

2

Frode Johansen

38:32

12.

1:11:42

12.

3

Øyvind Skaug

34:53

11.

1:46:35

12.

13.

HuMor 1

 

1:56:06

 

1

Martin Husbyn

36:21

12.

36:21

12.

2

Martin Morseth

30:52

8.

1:07:13

11.

3

Per Husbyn

48:53

13.

1:56:06

13.

14.

Atmel BIL 2

 

2:26:07

 

1

Per Olav Flø

37:58

13.

37:58

13.

2

Tore Haustveit

50:15

14.

1:28:13

14.

3

Ole Kristian Brattli

57:54

14.

2:26:07

14.

DSQ

Evry 1

 

47:32

 

1

Georg Sørhøy

47:32

.

0:00

.

DSQ

Klasse: H 135-194 år

1.

NTNU bil 1

 

1:17:30

 

1

Svein Erik Bratsberg

19:57

1.

19:57

1.

2

Lasse Natvig

30:57

5.

50:54

1.

3

Arild Holm Clausen

26:36

4.

1:17:30

1.

2.

Siemens 1

 

1:20:32

 

1

Geir Paulsen

28:08

6.

28:08

6.

2

Olve Mogstad

29:04

4.

57:12

4.

3

Håvard Lorange

23:20

1.

1:20:32

2.

3.

TrønderEnergi 2

 

1:24:42

 

1

Stein Ivar Foss

21:18

2.

21:18

2.

2

Svein Olav Åmot

35:52

8.

57:10

3.

3

Frode Vassenden

27:32

6.

1:24:42

3.

4.

Telenor B.I.L. Trondheim 1

 

1:28:03

 

1

Ingebrigt Fuglem

24:04

3.

24:04

3.

2

Trond Sletner

27:00

2.

51:04

2.

3

Petter Mikalsen

36:59

8.

1:28:03

4.

5.

Statens vegvesen Sør-Trøndelag 1

 

1:31:38

 

1

Mattis Myhre

25:52

5.

25:52

5.

2

Svein Hove

42:08

11.

1:08:00

7.

3

Christian Hohl

23:38

2.

1:31:38

5.

6.

Rambøll 1

 

1:35:26

 

1

Fredrik Johannessen

24:15

4.

24:15

4.

2

John Sirum

46:15

14.

1:10:30

8.

3

Bjørnar Kristiansen

24:56

3.

1:35:26

6.

7.

Statoil BIL Trondheim 1

 

1:49:24

 

1

Helge Løseth

33:23

8.

33:23

8.

2

Bjørn Berger

27:27

3.

1:00:50

5.

3

Bjarne Bugten

48:34

16.

1:49:24

7.

8.

St. Olavs Hospital BIL 1

 

1:49:57

 

1

Mikal Elden

39:26

13.

39:26

13.

2

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

32:46

6.

1:12:12

9.

3

Anders Waage

37:45

9.

1:49:57

8.

9.

NGU 1

 

1:50:14

 

1

Bjørn Rindstad

40:29

14.

40:29

14.

2

Magnus Nicolaisen

22:10

1.

1:02:39

6.

3

Bobo Nordahl

47:35

14.

1:50:14

9.

10.

DnB BIL 1

 

1:53:10

 

1

Per Morten Lefdal

34:33

9.

34:33

9.

2

Even Hofstad

40:25

10.

1:14:58

11.

3

Paul Gjervan

38:12

10.

1:53:10

10.

11.

UNINETT 1

 

1:54:10

 

1

Håvard Eidnes

37:00

12.

37:00

12.

2

Olav Kvittem

36:48

9.

1:13:48

10.

3

Otto Wittner

40:22

11.

1:54:10

11.

12.

Skåbywigg 1

 

1:55:27

 

1

Helge Eriksen

52:22

16.

52:22

16.

2

Erling Bye

35:45

7.

1:28:07

15.

3

Øystein Wiggen

27:20

5.

1:55:27

12.

13.

Skanska Aktiv Trondheim 1

 

1:56:38

 

1

Ove Bremseth

36:55

11.

36:55

11.

2

Arne Wist

46:57

15.

1:23:52

13.

3

Inge Nørstebø

32:46

7.

1:56:38

13.

14.

CyBIL 1

 

2:06:01

 

1

Jan Gunnar Dyrset

31:57

7.

31:57

7.

2

Stein Ommund Wasbø

51:00

16.

1:22:57

12.

3

Bjørn Munch

43:04

12.

2:06:01

14.

15.

HiST 1

 

2:11:06

 

1

Roar Sundby

36:42

10.

36:42

10.

2

Stein Øvstedal

51:03

17.

1:27:45

14.

3

Per Hveem

43:21

13.

2:11:06

15.

16.

TrønderEnergi 1

 

2:16:46

 

1

Kåre Onsøyen

45:33

15.

45:33

15.

2

Rune Krogh

42:58

13.

1:28:31

16.

3

Per Olav Johansen

48:15

15.

2:16:46

16.

17.

HiST 2

 

2:37:07

 

1

Oddmar Iversen

56:48

17.

56:48

17.

2

Hallstein Hemmer

42:50

12.

1:39:38

17.

3

Eirik Sundby

57:29

17.

2:37:07

17.

DSQ

Politiets il, Trondheim 1

 

1:42:40

 

1

Nils Kristian Moe

29:47

.

0:00

.

DSQ

2

Geir Bakkhaug

29:34

.

0:00

.

3

Jim Løvås

43:19

.

0:00

.

DSQ

ROFRAS 1

 

1:56:59

 

1

Frode Knudsen

58:17

18.

58:17

18.

2

Rolf Terje Bye

.

0:00

.

DSQ

3

Asbjørn Rønning

58:42

.

0:00

.

Klasse: H > 194 år

1.

Evry 1

 

1:27:37

 

1

Torleif Stephansen

26:20

1.

26:20

1.

2

Ottar G. Kristiansen

25:18

1.

51:38

1.

3

Torgeir Iversen

35:59

9.

1:27:37

1.

2.

Eget 1

 

1:29:30

 

1

Nils Olav Vennevik

29:35

6.

29:35

6.

2

Øistein Åsmul

30:36

2.

1:00:11

2.

3

Frode Stensrud

29:19

3.

1:29:30

2.

3.

BRENVIN 1

 

1:32:47

 

1

Tore Brurok

34:21

10.

34:21

10.

2

Tore Kiste

31:02

3.

1:05:23

5.

3

Leif Engen

27:24

2.

1:32:47

3.

4.

MTG AS 1

 

1:36:44

 

1

Egil Repvik

29:23

4.

29:23

4.

2

Kjell Atle Strande

33:28

4.

1:02:51

3.

3

Reidar Ottem

33:53

7.

1:36:44

4.

5.

NTNU Matematikk Senior 1

 

1:36:59

 

1

Magnus B Landstad

29:45

7.

29:45

7.

2

Finn F Knudsen

34:50

6.

1:04:35

4.

3

Harald E Krogstad

32:24

6.

1:36:59

5.

6.

Lauglo Gård 1

 

1:39:08

 

1

Paul Forseth

29:20

3.

29:20

3.

2

Oddvar Opland

37:42

8.

1:07:02

7.

3

Anders Lauglo

32:06

5.

1:39:08

6.

7.

Politiets il, Trondheim 1

 

1:40:03

 

1

Jens Bjørnar Morseth

39:01

11.

39:01

11.

2

Terje Hanssen

36:28

7.

1:15:29

10.

3

Per Bjørgum

24:34

1.

1:40:03

7.

8.

NTNU bil 1

 

1:44:08

 

1

Arne Kjell Foldvik

29:19

2.

29:19

2.

2

Arnfinn Langeland

44:44

10.

1:14:03

9.

3

Nils Holte

30:05

4.

1:44:08

8.

9.

ROTORO 1

 

1:51:47

 

1

Robert Strøm

29:31

5.

29:31

5.

2

Rolf Hellan

40:16

9.

1:09:47

8.

3

Jan Sliper

42:00

10.

1:51:47

9.

10.

St. Olavs Hospital BIL 1

 

1:55:28

 

1

Håkon Lasse Leira

31:32

9.

31:32

9.

2

Magne Rø

34:06

5.

1:05:38

6.

3

Magne Sæternes

49:50

11.

1:55:28

10.

11.

St,HEJA 1

 

1:56:00

 

1

Stig Arild Haugskott

31:13

8.

31:13

8.

2

Henry Sundsetvik

49:35

11.

1:20:48

11.

3

Jarle Nestvold

35:12

8.

1:56:00

11.

Klasse: Mixed lang

1.

Multiconsult 1

 

1:10:11

 

1

Roar Skulbørstad

19:54

1.

19:54

1.

2

Vegard Hansen

25:18

2.

45:12

1.

3

Dag Ove Tinmannsvik

24:59

1.

1:10:11

1.

2.

NTNU bil 1

 

1:18:13

 

1

Hanne Nøvik

26:33

3.

26:33

3.

2

Jostein Bø Fløystad

24:23

1.

50:56

2.

3

Halvor Lund

27:17

2.

1:18:13

2.

3.

TOLIDA 1

 

1:30:54

 

1

Tormod H. Stenersen

23:53

2.

23:53

2.

2

Line H. Stenersen

35:53

5.

59:46

3.

3

Dag Stenersen

31:08

5.

1:30:54

3.

4.

Leik, IL 1

 

1:33:19

 

1

Brage Keiserås

28:00

4.

28:00

4.

2

Tone Almås

35:30

4.

1:03:30

4.

3

Jan Hage

29:49

4.

1:33:19

4.

5.

NTNU bil 2

 

1:42:17

 

1

Pål Gunnar Ellingsen

33:25

6.

33:25

6.

2

Guro Kristine Sannerud Stødle

39:35

7.

1:13:00

6.

3

Ivar Marthinusen

29:17

3.

1:42:17

5.

6.

Kongsberg Seatex BIL 1

 

1:49:13

 

1

Ingmund Bjørkan

37:03

7.

37:03

7.

2

David Hagen

33:29

3.

1:10:32

5.

3

Inger-Lill Bratbergsengen

38:41

8.

1:49:13

6.

7.

SINTEF Energi 1

 

1:50:41

 

1

Hanne Vefsnmo

31:33

5.

31:33

5.

2

Oddgeir Rokseth

46:41

9.

1:18:14

7.

3

Are Bruaset

32:27

6.

1:50:41

7.

8.

JSTArkitekter 1

 

2:30:02

 

1

Olivier Herail

1:13:29

8.

1:13:29

8.

2

Øystein Hoffart

42:25

8.

1:55:54

8.

3

Tonje Bostad

34:08

7.

2:30:02

8.

9.

Reinertsen 1

 

2:56:14

 

1

Kristin Eikemo Opdal

1:17:36

9.

1:17:36

9.

2

Andreas Winnem

38:32

6.

1:56:08

9.

3

Knut Olav Helleseng

1:00:06

9.

2:56:14

9.

Klasse: Mixed kort

1.

Team Liabakk Eriksen 1

 

1:23:37

 

1

Emilie Liabakk Eriksen

23:22

1.

23:22

1.

2

Nina Liabakk

27:33

3.

50:55

1.

3

Petter Liabakk Eriksen

32:42

6.

1:23:37

1.

2.

Den norske bjørn 1

 

1:29:36

 

1

Guri Bjørndal

27:14

3.

27:14

3.

2

Edgar Furuholt

27:12

2.

54:26

2.

3

Tom Bugge

35:10

7.

1:29:36

2.

3.

Freidig 1

 

1:31:50

 

1

Ingrid Gjersvold

27:04

2.

27:04

2.

2

Jon Arvid Gjersvold Haug

44:20

8.

1:11:24

6.

3

Magnus Gjersvold Haug

20:26

1.

1:31:50

3.

4.

NTNU bil 1

 

1:36:47

 

1

Edmund Olsen

40:34

7.

40:34

7.

2

Halvor Flatberg

28:34

4.

1:09:08

4.

3

Trine Marie Stene

27:39

2.

1:36:47

4.

5.

NTNU bil 2

 

1:37:25

 

1

Sigurd Skogestad

33:14

6.

33:14

6.

2

Audun Vigdissønn Nytrø

33:18

6.

1:06:32

3.

3

Øystein Nytrø

30:53

5.

1:37:25

5.

6.

Statoil BIL Trondheim 1

 

1:46:45

 

1

Hege M. Nordgård Bolås

29:52

4.

29:52

4.

2

Thor Meland

46:44

9.

1:16:36

8.

3

Ola Eiken

30:09

3.

1:46:45

6.

7.

Telenor B.I.L. Trondheim 1

 

1:47:18

 

1

Hilde Nestvold

41:28

8.

41:28

8.

2

Stein Tore Rekdal

29:50

5.

1:11:18

5.

3

Ståle Engdal

36:00

8.

1:47:18

7.

8.

NTNU Matematikk Junior 1

 

2:07:20

 

1

Siri Malen Høynes

1:18:23

10.

1:18:23

10.

2

Petter Andreas Bergh

18:07

1.

1:36:30

10.

3

Johan Steen

30:50

4.

2:07:20

8.

9.

bombastisk 1

 

2:25:31

 

1

Anne-Sofie Gjermstad

43:47

9.

43:47

9.

2

Oddgeir Øfsti

48:40

10.

1:32:27

9.

3

Ruth Øfsti

53:04

9.

2:25:31

9.

DSQ

de kvitrande 1

 

2:10:47

 

1

Marit Irene Kvittem

32:14

5.

32:14

5.

2

Berit Grande

40:16

7.

1:12:30

7.

3

Jacobus De Vaal

58:17

.

0:00

.

DSQ

Klasse: Nybegynnere lang (Gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Ragnvald Stene

Team Viking bygg

20:20

+0:00

11:57

2.

Anna Karine Lunna

BEKK

20:21

+0:01

11:58

3.

Frida Aamodt

NTNUI

24:12

+3:52

14:14

4.

Arlid Ramberg

Trondheim Kommune

28:36

+8:16

16:49

5.

Rannveig Nordli

Student

31:57

+11:37

18:47

6.

Aud Eva Opheim

Skanska

1:30:35

+1:10:15

53:17

7.

Anita Arnesen Unhjem

Skanska

1:34:13

+1:13:53

55:25

DSQ

Frank Norbeck

Manpower

27:23

100

Klasse: Arrangører

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Merete Knain

Enova SF

Arrangør

Beth Paludan Carlsen

Reinertsen

Arrangør

Bjørn Norberg

Veritas

Arrangør

Klaus Livik

Powel

Arrangør

Maj Lisbet Rønning

Natura

Arrangør

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

Arrangør

Jens Ketil Mehammer

Multiseis

Arrangør

Lars Skrøvseth

VisionTech

Arrangør

Jon Vindal

Skanska

Arrangør

Jostein Alvestad

Statoil

Arrangør

Siemens

 

0:00

 

Steinar Aasvang

.

0:00

.

Arrangør


Sist oppdatert:

7 oktober 2013, 16:53:05

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

245

Antall startet:

245