Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Foll-O-karusellen 2013Dataeksport
Brikkesys.no

Foll-o-karusellen #4 21. august 2013

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Karoline Kvarme Gangnæs

Ås-UMB Orientering

21:19

14:12

korriger

Selma Bøhn

Kolbotn & Skimt OL

16:36

11:04

korriger

Wiel Marie Lillehammer

Ås-UMB Orientering

35:08

23:25

korriger

Camilla Lundqvist

Ås-UMB Orientering

26:39

17:46

korriger

Marie Rød

Kolbotn og Skimt OL

22:15

14:50

korriger

Isabel Handstanger

Kolbotn & Skimt OL

23:36

15:44

korriger

DSQ

Ida Karine Hetland

Kolbotn og Skimt OL

korriger

31 32 33 34 35 36 37 38 249

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carmen Dirro

Måren OK

20:00

+0:00

10:00

korriger

2.

Julie Kvarme Gangnæs

Ås-UMB Orientering

41:09

+21:09

20:34

korriger

3.

Marthe Lundqvist

Ås-UMB Orientering

41:13

+21:13

20:36

korriger

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Lundqvist

Ås-UMB Orientering

40:32

+0:00

16:12

korriger

2.

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

46:46

+6:14

18:42

korriger

DSQ

Naja Nordahl

Kolbotn og Skimt OL

9:28

korriger

49 50 51 52 54 38 249

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Eijsink

OK Linné

43:06

+0:00

9:47

korriger

2.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-UMB Orientering

44:40

+1:34

10:09

korriger

DSQ

Marianne Bakken

Måren OK

56:46

korriger

43 44 45

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kine Bøhlerengen

Østmarka OK

29:16

+0:00

9:45

korriger

2.

Maria Torgersen

Bækkelagets SK

48:37

+19:21

16:12

korriger

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunn-Torill Hokholt

Kolbotn & Skimt OL

28:13

+0:00

9:24

korriger

2.

Mona Strand

Måren OK

29:03

+0:50

9:41

korriger

3.

Sille Winsnes

Ås-UMB Orientering

40:18

+12:05

13:26

korriger

4.

Ellen-Christine Koren

Ås-UMB Orientering

44:28

+16:15

14:49

korriger

5.

Grete Berntsen

Måren OK

50:52

+22:39

16:57

korriger

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Bakken

Måren OK

49:40

+0:00

16:33

korriger

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synnøve Amundsen

Kolbotn & Skimt OL

1:00:43

+0:00

24:17

korriger

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Axel Holt-Siegel

Ås-UMB Orientering

12:59

8:39

korriger

August Holth-Siegel

Ås-UMB Orientering

13:38

9:05

korriger

Sondre Lundqvist

Ås-UMB Orientering

26:24

17:36

korriger

August Kjos

Klubbløs

24:13

16:08

korriger

Theo W. Sæter

Måren OK

25:30

17:00

korriger

Frode Hymer

Ås-UMB Orientering

14:47

9:51

korriger

Erlend Tveite

Ås-UMB Orientering

14:50

9:53

korriger

Klasse: H 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Bergane

Siggerud IL

32:56

+0:00

16:28

korriger

2.

Martin Røsholm

Bækkelagets SK

41:32

+8:36

20:46

korriger

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås-UMB Orientering

24:10

+0:00

12:05

korriger

2.

Axel Holth-Siegel

Ås-UMB Orientering

38:20

+14:10

19:10

korriger

3.

Terjei Lillehammer

Ås-UMB Orientering

1:08:25

+44:15

34:12

korriger

4.

Alrik Aasestad

Ås-UMB Orientering

1:08:39

+44:29

34:19

korriger

5.

Jon W. Schultz

Ås-UMB Orientering

1:22:46

+58:36

41:23

korriger

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linus Olhans

Ås-UMB Orientering

22:51

+0:00

9:08

korriger

2.

Aksel Arnesen

Bækkelagets SK

45:24

+22:33

18:09

korriger

3.

Matis Brøndbo

Ås-UMB Orientering

48:50

+25:59

19:32

korriger

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Stiansen Nygaard

Ås-UMB Orientering

58:48

+0:00

13:21

korriger

2.

Olav Torgersen

Bækkelagets SK

1:02:19

+3:31

14:09

korriger

DSQ

Sindre Bergane Jansson

Siggerud IL

36:46

korriger

Løpt 3 km

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Eijsink

Ås-UMB Orientering

43:47

+0:00

7:49

korriger

2.

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

45:19

+1:32

8:05

korriger

3.

Morten Tangen

Hamar OK

1:00:17

+16:30

10:45

korriger

4.

Runar Bjørhovde

Bækkelagets SK

1:00:49

+17:02

10:51

korriger

5.

Audun Bjerknes

Måren OK

1:01:02

+17:15

10:53

korriger

6.

Magnus Nordbrøden

Halden SK

1:10:00

+26:13

12:30

korriger

DSQ

Sebastian Torgersen

Bækkelagets SK

1:02:29

korriger

47 49 50

DNS

Donatas Kontautas

OK Telsiai

korriger

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Inge Fjellstad

Ås-UMB Orientering

37:24

+0:00

8:29

korriger

2.

Pål Winsents

Måren OK

42:04

+4:40

9:33

korriger

3.

Eskil Åsmul

OL Trollelg

1:02:28

+25:04

14:11

korriger

4.

Trond Sigvald Hetland

Kolbotn og Skimt OL

1:05:00

+27:36

14:46

korriger

5.

Bjørn Aasestad

Ås-UMB Orientering

1:06:14

+28:50

15:03

korriger

DSQ

Kai Fredrik Langebeck

Kolbotn og Skimt OL

1:55:27

korriger

43

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

37:38

+0:00

8:33

korriger

2.

Håvard Steinsholt

Ås-UMB Orientering

39:15

+1:37

8:55

korriger

3.

Ivar Maalen

Ås-UMB Orientering

41:34

+3:56

9:26

korriger

4.

Bård Bjørhei

Kolbotn & Skimt OL

42:23

+4:45

9:37

korriger

5.

Gunnar Tenge

Ås-UMB Orientering

43:17

+5:39

9:50

korriger

6.

Morten Karlsen

Måren OK

56:16

+18:38

12:47

korriger

7.

Lars Arnesen

Bækkelagets SK

1:04:20

+26:42

14:37

korriger

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Færden

Kolbotn og Skimt OL

30:12

+0:00

10:04

korriger

2.

Knut Vidar Johansen

Måren OK

31:19

+1:07

10:26

korriger

3.

Geir Trøan

Kolbotn og Skimt OL

33:04

+2:52

11:01

korriger

4.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

33:48

+3:36

11:16

korriger

5.

Kaare Solhjell

Klubbløs

41:43

+11:31

13:54

korriger

6.

Gunnar Harstad

Kolbotn og Skimt OL

58:28

+28:16

19:29

korriger

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Kletteli

Bækkelagets SK

39:52

+0:00

13:17

korriger

2.

Carl-Fred. Kolderup

Stabæk IF

46:28

+6:36

15:29

korriger

3.

Bjørn Tveite

Ås-UMB Orientering

46:42

+6:50

15:34

korriger

4.

Åsmund Jahr

Driv IL

50:21

+10:29

16:47

korriger

5.

Magnar Nilsen

Kolbotn og Skimt OL

52:20

+12:28

17:26

korriger

DSQ

Bjarne Smaadahl

Kolbotn & Skimt OL

1:51:35

korriger

50 51 54 38

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

21:11

+0:00

8:28

korriger

2.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

26:37

+5:26

10:38

korriger

3.

Simon Feyling

Kolbotn og Skimt OL

28:59

+7:48

11:35

korriger

4.

Nina Lundqvist

Ås-UMB Orientering

30:58

+9:47

12:23

korriger

5.

Thor Ivar Gangnæs

Ås-UMB Orientering

36:56

+15:45

14:46

korriger

DSQ

Andreas Lundqvist

Ås-UMB Orientering

23:34

korriger

50

Klasse: åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katrine Barli Evensen

Siggerud IL

22:05

+0:00

11:02

korriger

2.

Linda Fredh

Hamar OK

1:06:04

+43:59

33:02

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 november 2013, 18:30:59

Arrangør:

Follokarusellen

Antall deltagere:

86

Antall startet:

85