Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trøndelag SammenlagtDataeksport
Brikkesys.no

Løp 18/KM individuelt/Frøset 27. august 2013

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Karine Lunna

BEKK

38:05

+0:00

15:14

2.

Frida Aamodt

NTNUI

43:56

+5:51

17:34

3.

Kjersti Selmer

Trondheim Kommune

48:11

+10:06

19:16

4.

Mildrid Ljosland

HiST

58:06

+20:01

23:14

5.

Greta Hjertø

HiST

58:08

+20:03

23:15

6.

Aud Eva Opheim

Skanska

1:10:45

+32:40

28:18

7.

Marit Liland Sandvold

Gjest

1:10:58

+32:53

28:23

8.

Aud Eva Opheim

Skanska

1:28:55

+50:50

35:34

9.

Anita Arnesen Unhjem

Skanska

1:28:57

+50:52

35:34

10.

Roar Ansnes

Eget

2:04:12

+1:26:07

49:40

DSQ

Hans Ragnvald Stene

Team viking bygg

1:18:36

65

DSQ

Anita Wist

Veivesenet

Klasse: D 16-29 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Fasting

NTNUI

44:44

+0:00

11:28

2.

Hege Holth Johannessen

ViaNova Trondheim

49:39

+4:55

12:43

3.

Marianne Sanvold

NTNUI

1:14:39

+29:55

19:08

4.

Målfrid Sporsheim

Reinertsen

1:21:06

+36:22

20:47

5.

Rachel Galbrun

Rambøll

1:23:26

+38:42

21:23

6.

Guro Stødle

NTNU bil

1:24:21

+39:37

21:37

7.

Asta Krattebøl

Statens Veivesen

1:29:44

+45:00

23:00

Klasse: D 30-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi W. Bartnes

Skanska

44:20

+0:00

11:22

2.

Guri Stenseth

Trollelg

44:40

+0:20

11:27

3.

Marit Irene Kvittem

de kvitrande

51:10

+6:50

13:07

4.

Tonje Bostad

JSTArkitekter

53:00

+8:40

13:35

5.

Monica Aas Farbu

Trondheim kommune

54:24

+10:04

13:56

6.

Ingrid Marie Dromnes

Skanska Aktiv Trondheim

59:43

+15:23

15:18

7.

Beth Paludan Carlsen

Reinertsen

1:19:24

+35:04

20:21

8.

Mette Resell Nolte

Eggen Arkitekter AS

1:29:19

+44:59

22:54

DSQ

Marianne Berge Mjølhus

Reinertsen

40:04

60 61 63 64

Klasse: D 40-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

50:12

+0:00

12:52

2.

Eli Kvingedal

Natura

53:08

+2:56

13:37

3.

Ingrid Gjersvold

Freidig

56:11

+5:59

14:24

4.

Siw Sellæg

Trondheim kommune

58:12

+8:00

14:55

5.

Inger-Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

1:00:13

+10:01

15:26

6.

Hilde Forbord

Big Bite

1:03:51

+13:39

16:22

7.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

1:23:42

+33:30

21:27

8.

Marianne Houbiers

Statoil

1:33:02

+42:50

23:51

9.

Monika Haga

HiST

1:35:50

+45:38

24:34

10.

Lise Martinussen

Eget

1:39:05

+48:53

25:24

11.

Jane Kristin Norhagen

TrønderEnergi

1:43:25

+53:13

26:31

12.

Merete Knain

Enova SF

1:48:30

+58:18

27:49

DSQ

Kirsti Næss Olsen

Nylander

29:02

39 47 48 60 61 63 64 115 150 175

DSQ

Nina Liabakk

Team Liabakk Eriksen

48:26

64

Klasse: D 50-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Gimsøya Barnehage

35:43

+0:00

12:18

2.

Kjellrun Sporild

Fylket

36:27

+0:44

12:34

3.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

38:27

+2:44

13:15

4.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

39:46

+4:03

13:42

5.

Elisabeth Sæthre

BIL Natura

40:00

+4:17

13:47

6.

Guri Bjørndal

Den norske bjørn

40:31

+4:48

13:58

7.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

43:09

+7:26

14:52

8.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

46:20

+10:37

15:58

9.

Trine Barstad

HiST

47:30

+11:47

16:22

10.

Eli Ringdalen

SINTEF

48:00

+12:17

16:33

11.

Trine Marie Stene

NTNU

51:49

+16:06

17:52

12.

Grethe Liatun

Trondheim kommune

52:34

+16:51

18:07

13.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

54:49

+19:06

18:54

14.

Sissel Horghagen

HiST

55:35

+19:52

19:10

15.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

56:27

+20:44

19:27

16.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

56:32

+20:49

19:29

17.

Siri Drogset

HiST

57:10

+21:27

19:42

18.

Erika Bugten

Statoil

58:46

+23:03

20:15

19.

Berit Grande

de kvitrande

1:00:25

+24:42

20:50

20.

Bodil Monsen

SINTEF

1:02:04

+26:21

21:24

21.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:03:14

+27:31

21:48

22.

Aashild S. Langseth

Eget

1:07:01

+31:18

23:06

23.

May-Britt Bjørnaas

Bluegarden

1:08:25

+32:42

23:35

24.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:22:52

+47:09

28:34

25.

Nina Astrid Rieck

ASplan Viak

1:26:26

+50:43

29:48

26.

Cobien Claringbould

Trondheim Kommune

1:32:24

+56:41

31:51

DSQ

Bodil Ruud

Trondheim Kommune

1:15:20

38 39 44 47 110 113

Klasse: D 60-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ebba Bredland

HiST

51:53

+0:00

17:53

2.

Gunhild Oftedal

HiST

52:18

+0:25

18:02

3.

Synnøve Syltevik

Revisorteam

53:02

+1:09

18:17

4.

Anne Furuholt

Byåspian

55:53

+4:00

19:16

5.

Gunn Kari Hygen

Hygen Energi

1:02:07

+10:14

21:25

6.

Anne-Sofie Gjermstad

bombastisk

1:07:07

+15:14

23:08

7.

Randi Kiste

Nidarøst, OK

1:08:30

+16:37

23:37

8.

Åse Eng Musum

Trondheim Kommune

1:08:41

+16:48

23:41

9.

Randi Irene Engen

SIT

1:12:38

+20:45

25:02

10.

Anne-Lise Brenne

Trondheim Kommune

1:14:06

+22:13

25:33

11.

Maria Sand

Trondheim Kommune

1:18:50

+26:57

27:11

12.

Solveig Schjetne

Statkraft

1:19:35

+27:42

27:26

13.

Gerd Karin Skjøtskift

St Olav

1:33:25

+41:32

32:12

14.

Anne Stenseth

St. Olavs Hospital

1:39:15

+47:22

34:13

DSQ

Jorunn Vikan Larsen

Natura

36 38 39 44 47 110 113 150 175

DSQ

Gunnhild Oftedal

HiST

1:05:59

38 39 44 47 110 113

Klasse: D 70-99 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

46:05

+0:00

15:53

2.

Halldis Hinsverk Lykke

Trondheim Kommune

1:11:03

+24:58

24:30

3.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:16:31

+30:26

26:23

4.

Aud Bodil Lund

HVIL

1:26:07

+40:02

29:41

5.

Randi Iversen

Byåspian

1:45:18

+59:13

36:18

6.

Britt Kristiansen

Eget

1:54:52

+1:08:47

39:36

7.

Margrete Bekkevahr

Eget

1:56:07

+1:10:02

40:02

8.

Kari Stølan

Trondheim Kommune

1:57:42

+1:11:37

40:35

Klasse: H 16-29 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Sveinung Rekaa

ViaNova Trondheim

56:36

+0:00

9:07

2.

Sigmund Størset

SINTEF Energi

1:01:44

+5:08

9:57

3.

Jostein Bø Fløystad

NTNU bil

1:02:08

+5:32

10:01

4.

Pål Gunnar Ellingsen

NTNU bil

1:02:23

+5:47

10:03

5.

Martin Uglem

Student

1:06:42

+10:06

10:45

6.

Ivar Marthinusen

NTNU bil

1:09:36

+13:00

11:13

7.

August Fiskum Ness

Freidig

1:10:46

+14:10

11:24

8.

Kai Beckwith

NTNU

1:23:45

+27:09

13:30

9.

Jan Edvard Nødland

Elev

1:40:50

+44:14

16:15

10.

Martin Myhre

Statens Veivesen

1:47:39

+51:03

17:21

DSQ

Stig Rune Holberg

NTNUI

52:58

118 60 58 55 44 40 45 64 106 115

DSQ

Henrik Svaland Aas

NTNUI

54:50

118 60 58 55 44 40 45 64 106 115

Klasse: H 30-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Nonstad

Vegvesenet

46:28

+0:00

7:29

2.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

53:34

+7:06

8:38

3.

Ola Berger

St. Olavs Hospital

54:00

+7:32

8:42

4.

Gustav Ruø

Student

1:01:18

+14:50

9:53

5.

Robert Gjære Nyhus

TINE Tunga

1:01:35

+15:07

9:55

6.

Mattis Myhre

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:03:51

+17:23

10:17

7.

Tomas Brikseli

Reinertsen

1:04:32

+18:04

10:24

8.

Petter Andreas Bergh

NTNU Matematikk Junior

1:05:58

+19:30

10:38

9.

Ola Stenseth

Norsk Helsenett

1:06:49

+20:21

10:46

10.

Hans-Johnny Schjelderup Nilsen

St. Olavs Hospital BIL

1:10:18

+23:50

11:20

11.

Audun Skjæret

BAMA

1:10:54

+24:26

11:26

12.

Ole Jermstad

Reinertsen

1:13:21

+26:53

11:49

13.

Lars Langdal

Skanska Aktiv Trondheim

1:21:11

+34:43

13:05

14.

Mikal Elden

St. Olavs Hospital BIL

1:30:29

+44:01

14:35

15.

John Kåre Roald

Axil

1:31:00

+44:32

14:40

16.

Frode Johansen

Bradnett

1:35:06

+48:38

15:20

17.

Magnar Nedland

Yahoo!

1:36:47

+50:19

15:36

18.

Vegar Røyset

Siemens

1:37:02

+50:34

15:39

19.

David Hagen

Kongsberg Seatex BIL

1:39:18

+52:50

16:00

20.

Knut Olav Helleseng

Reinertsen

1:55:20

+1:08:52

18:36

21.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

2:00:54

+1:14:26

19:30

22.

Bjørn Larsen

Eget

2:04:42

+1:18:14

20:06

23.

Erlend Helgeland

Norsk jernbanes idrettsforbund

2:11:58

+1:25:30

21:17

DSQ

Gjermund Sægrov

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:51:17

64

Klasse: H 40-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edvard Haanæs

Trackway Resources

50:49

+0:00

8:11

2.

Jørgen Tegdan

Atmel BIL

53:46

+2:57

8:40

3.

Torgeir Aune

Fabricom BIL

56:29

+5:40

9:06

4.

John Tore Vik

Fylket

1:01:25

+10:36

9:54

5.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital BIL

1:01:51

+11:02

9:58

6.

Thomas Berge Mjølhus

NAV

1:02:33

+11:44

10:05

7.

Ingebrigt Fuglem

Telenor B.I.L. Trondheim

1:03:43

+12:54

10:16

8.

Fredrik Johannessen

Rambøll

1:04:04

+13:15

10:20

9.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital BIL

1:05:10

+14:21

10:30

10.

Håvard Lorange

Siemens

1:05:40

+14:51

10:35

11.

Arild Holm Clausen

NTNU bil

1:05:49

+15:00

10:36

12.

Snorre Sæternes

DNV

1:06:55

+16:06

10:47

13.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

1:08:00

+17:11

10:58

14.

Truls Ryum

Sleipner

1:09:26

+18:37

11:11

15.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

1:12:36

+21:47

11:42

16.

Lars Thore Wibe Aarrestad

Powel

1:13:38

+22:49

11:52

17.

Øystein Husby

Statnett

1:13:51

+23:02

11:54

18.

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

1:14:07

+23:18

11:57

19.

Harald Førdedal

Interwell

1:14:13

+23:24

11:58

20.

Øystein Wiggen

Skåbywigg

1:16:09

+25:20

12:16

21.

Odd Magne Reitan

Atmel BIL

1:17:28

+26:39

12:29

22.

Nils Kristian Moe

Politiets il, Trondheim

1:18:58

+28:09

12:44

23.

Kurt Amundsen

Fabricom BIL

1:19:12

+28:23

12:46

24.

Ketil Solem

SoJoMo

1:19:20

+28:31

12:47

25.

Hans Helmer Sæternes

SINTEF Energi

1:19:29

+28:40

12:49

26.

Stig Forbord

Optoplan

1:19:43

+28:54

12:51

27.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

1:22:34

+31:45

13:19

28.

Leif Arne Skei

Arkiplan

1:23:51

+33:02

13:31

29.

Knut Hagen

NTNU

1:24:11

+33:22

13:34

30.

Morten Korsvold

Marintek

1:24:21

+33:32

13:36

31.

Jardar Lohne

Sleipner

1:25:37

+34:48

13:48

32.

Henning Lysaker

Rainpower

1:26:09

+35:20

13:53

33.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

1:27:44

+36:55

14:09

34.

Erling Bye

Skåbywigg

1:28:26

+37:37

14:15

35.

Thor Ivar Tryggestad

SpareBank 1 Midt-Norge

1:29:07

+38:18

14:22

36.

Geir Arne Lodgaard

Dovre Entreprenør AS

1:29:38

+38:49

14:27

37.

Bobo Nordahl

NGU

1:32:47

+41:58

14:57

38.

Leif-Magne Meringdal

Nortura

1:33:53

+43:04

15:08

39.

Per Erik Kvam

Kongsberg Seatex

1:36:04

+45:15

15:29

40.

Stein Tore Rekdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:38:02

+47:13

15:48

41.

Jan Gunnar Dyrset

CyBIL

1:38:24

+47:35

15:52

42.

Ola Lædre

Sleipner

1:41:57

+51:08

16:26

43.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:44:47

+53:58

16:54

44.

Bjørn Munch

Oracle

1:46:30

+55:41

17:10

45.

Tor Arne Haugen

DNB

1:48:44

+57:55

17:32

46.

Dag Vidar Jensen

Merit Consulting

1:52:24

+1:01:35

18:07

47.

Svein Olav Dyrhol

Statoil

1:53:16

+1:02:27

18:16

DSQ

Bård Smestad

KDA

51:45

118 60 58 55 44 40 45 64 106 115

DSQ

Stein Ivar Foss

TrønderEnergi

1:19:14

51

Klasse: H 50-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

38:40

+0:00

9:25

2.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

40:36

+1:56

9:54

3.

Tormod Maske

Rekvisitt

44:31

+5:51

10:51

4.

Bernt Rognes

BEKK

45:20

+6:40

11:03

5.

Dag Stenersen

TOLIDA

45:24

+6:44

11:04

6.

Helge Eriksen

Skåbywigg

46:14

+7:34

11:16

7.

Håvard Eidnes

UNINETT

46:33

+7:53

11:21

8.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv Trondheim

47:38

+8:58

11:37

9.

Olve Mogstad

Siemens

48:05

+9:25

11:43

10.

Helge Løseth

Statoil BIL Trondheim

49:45

+11:05

12:08

11.

Geir Arnesen

Eget

50:15

+11:35

12:15

12.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

50:21

+11:41

12:16

13.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

51:13

+12:33

12:29

14.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

52:53

+14:13

12:53

15.

Stein Erik Aagaard

Natura

52:54

+14:14

12:54

16.

Erik Horghagen

BDO AS

53:17

+14:37

12:59

17.

Brynjulf Owren

NTNU

53:28

+14:48

13:02

18.

Even Hofstad

DnB BIL

56:17

+17:37

13:43

19.

Vemund Jaren

Natura

56:32

+17:52

13:47

20.

Petter Mikalsen

Telenor B.I.L. Trondheim

56:38

+17:58

13:48

21.

Jim Løvås

Politiets il, Trondheim

56:53

+18:13

13:52

22.

Øystein Nytrø

NTNU bil

57:47

+19:07

14:05

23.

Tore Fornes

Statoil

57:50

+19:10

14:06

24.

Ola Eiken

Statoil BIL Trondheim

59:41

+21:01

14:33

25.

Hallstein Hemmer

HiST

59:46

+21:06

14:34

26.

Ivar Kjøsnes

Statoil

1:01:57

+23:17

15:06

27.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

1:02:13

+23:33

15:10

28.

Erik Jørum

Orkdal Energi

1:02:51

+24:11

15:19

29.

Håvard Rekstad

NTNU

1:03:29

+24:49

15:29

30.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:05:37

+26:57

16:00

31.

Bjørn Erik Johnsen

RevisorGruppen Trøndelag AS

1:06:52

+28:12

16:18

32.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

1:08:39

+29:59

16:44

33.

Robert Von Hirsch

Statkraft

1:09:08

+30:28

16:51

34.

Roar Sundby

HiST

1:09:18

+30:38

16:54

35.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

1:09:39

+30:59

16:59

36.

Tore Wærnes

Trondheim Kommune

1:13:34

+34:54

17:56

37.

Terje Kanstad

NTNU

1:18:36

+39:56

19:10

38.

Rolf Bye

Trondheim Kommune

1:19:28

+40:48

19:22

39.

Sigurd Skogestad

NTNU bil

1:20:38

+41:58

19:40

40.

Ivar Erdal

Ecotone

1:21:04

+42:24

19:46

41.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:22:07

+43:27

20:01

42.

Frode Stølan

Telenor

1:22:14

+43:34

20:03

43.

Kjell Arne Schanke

E.A. Smith

1:22:42

+44:02

20:10

44.

Arlid Ramberg

Trondheim Kommune

1:37:10

+58:30

23:41

DSQ

Olav Kvittem

UNINETT

38:26

61 55 51

Klasse: H 60-69 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil

42:44

+0:00

10:25

2.

Frank Bjarkø

NRK

49:33

+6:49

12:05

3.

Knut Lillealtern

Eget

50:01

+7:17

12:11

4.

Tore Heggem

HiNT

50:59

+8:15

12:26

5.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

51:58

+9:14

12:40

6.

Ole Nervik

Eget

52:27

+9:43

12:47

7.

Øistein Åsmul

Eget

53:35

+10:51

13:04

8.

Erik Lund

NTNU

53:47

+11:03

13:07

9.

Tore Angell-Petersen

Jordskifteretten

53:53

+11:09

13:08

10.

Per Hveem

HiST

54:01

+11:17

13:10

11.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

54:44

+12:00

13:20

12.

Frode Stensrud

Eget

55:46

+13:02

13:36

13.

Pål Skyberg

Evry

56:17

+13:33

13:43

14.

Steinar Aasvang

Siemens

57:12

+14:28

13:57

15.

Ottar G Kristiansen

Evry

57:15

+14:31

13:57

16.

Bjørn Hafskjold

NTNU

57:52

+15:08

14:06

17.

Nils Olav Vennevik

Eget

57:53

+15:09

14:07

18.

Tom Bugge

Den norske bjørn

58:32

+15:48

14:16

19.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

58:42

+15:58

14:19

20.

Reinold Ellingsen

NTNU

58:59

+16:15

14:23

21.

Carl Martin Larsen

NTNU

59:47

+17:03

14:34

22.

Egil Repvik

MTG AS

59:51

+17:07

14:35

23.

Martin Melhuus

Veritas

1:00:22

+17:38

14:43

24.

Tore Kiste

BRENVIN

1:02:48

+20:04

15:19

25.

Steinar Kulsås

Eget

1:04:41

+21:57

15:46

26.

Nils Holte

NTNU bil

1:05:12

+22:28

15:54

27.

Edgar Furuholt

Det norske

1:05:59

+23:15

16:05

28.

Atle Mørk

SINTEF

1:06:25

+23:41

16:11

29.

Frode Knudsen

ROFRAS

1:11:09

+28:25

17:21

30.

Torgeir Iversen

Evry

1:12:27

+29:43

17:40

31.

Geir Dolmen

KVT

1:14:30

+31:46

18:10

32.

Harald E Krogstad

NTNU Matematikk Senior

1:15:41

+32:57

18:27

33.

Kjell Atle Strande

MTG AS

1:16:23

+33:39

18:37

34.

Oddmar Iversen

HiST

1:17:09

+34:25

18:49

35.

Arne Wist

Skanska Aktiv Trondheim

1:17:34

+34:50

18:55

36.

Terje Norddal

Rambøll

1:18:40

+35:56

19:11

37.

John Sirum

Rambøll

1:20:19

+37:35

19:35

38.

Asbjørn Rønning

ROFRAS

1:20:30

+37:46

19:38

39.

Halvor Flatberg

NTNU bil

1:22:34

+39:50

20:08

40.

Magne Måge

Skanska

1:22:59

+40:15

20:14

41.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

1:23:36

+40:52

20:23

42.

Jostein Grepstad

NTNU

1:26:04

+43:20

20:59

43.

Georg Sørhøy

Evry

1:26:10

+43:26

21:00

43.

Halvard Kierulf

Trondheim Kommune

1:26:10

+43:26

21:00

45.

Reidar Skogseth

Evry

1:26:31

+43:47

21:06

46.

Svein Willy Danielsen

Eget

1:30:48

+48:04

22:08

47.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:35:44

+53:00

23:20

48.

Magne Rø

St. Olavs Hospital BIL

1:35:54

+53:10

23:23

49.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:42:44

+1:00:00

25:03

50.

Thore Sundsetvik

Smiths

1:48:38

+1:05:54

26:29

DSQ

Bjørn Brenne

Trondheim kommune

1:09:23

175

DSQ

Stein Øvstedal

HiST

1:59:11

113

Klasse: H 70-99 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Evry

37:23

+0:00

12:53

2.

Knut Skjesol

Statkraft

40:21

+2:58

13:54

3.

Leidulv Vinje

Spenncon

41:19

+3:56

14:14

4.

Odd Musum

Rambøll

41:47

+4:24

14:24

5.

Leif Engen

BRENVIN

42:03

+4:40

14:30

6.

Robert Strøm

ROTORO

44:20

+6:57

15:17

7.

Paul Forseth

Lauglo Gård

48:08

+10:45

16:35

8.

Arne Kjell Foldvik

NTNU bil

49:59

+12:36

17:14

9.

Bjørn Norberg

Veritas

50:16

+12:53

17:20

10.

Magnus B Landstad

NTNU Matematikk Senior

51:45

+14:22

17:50

11.

Jarle Nestvold

St,HEJA

52:04

+14:41

17:57

12.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

53:50

+16:27

18:33

13.

Eigil Sørli

Q-Free

54:04

+16:41

18:38

14.

Finn Bjørgum

Eget

55:21

+17:58

19:05

15.

Stig Arild Haugskott

St,HEJA

56:50

+19:27

19:35

16.

Finn F Knudsen

NTNU Matematikk Senior

57:24

+20:01

19:47

17.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

59:30

+22:07

20:31

18.

Tore Brurok

BRENVIN

1:00:00

+22:37

20:41

19.

Arnfinn Otterstad

Eget

1:01:23

+24:00

21:10

20.

Oddvar Opland

Lauglo Gård

1:01:37

+24:14

21:14

21.

Thor Meland

Statoil BIL Trondheim

1:02:05

+24:42

21:24

22.

Rolf Hellan

ROTORO

1:02:56

+25:33

21:42

23.

Tor Lindstad

Sintef

1:04:54

+27:31

22:22

24.

Arne Sætherhaug

Eget

1:06:38

+29:15

22:58

25.

Brynjulf Forseth

Busklein gård

1:08:02

+30:39

23:27

26.

Peder Lysestøl

HiST

1:09:49

+32:26

24:04

27.

Edmund Olsen

NTNU bil

1:11:05

+33:42

24:30

28.

Henry Sundsetvik

St,HEJA

1:13:49

+36:26

25:27

29.

Bjørn Flor

Eget

1:27:36

+50:13

30:12

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amund stenset

Eget

58:23

+0:00

20:07

2.

Jacobus De Vaal

de kvitrande

1:06:31

+8:08

22:56

3.

Sigrid Grepstad

NTNU bil

1:06:58

+8:35

23:05

4.

Maj Lisbet Rønning

Natura

1:09:51

+11:28

24:05

5.

Eleonora Mondo

Reinertsen

1:50:05

+51:42

37:57

6.

Michele Baravalle

AkerSolutions

1:51:13

+52:50

38:21

DSQ

Jan Sliper

NBTL AS

1:03:33

175

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

1:03:40

+0:00

15:31

2.

Stian Kristoffersen

NTNUI

1:30:23

+26:43

22:02

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Grøvlen

Oracle

1:05:15

+0:00

16:43

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Vassenden

Helse Midt-Norge

1:09:37

+0:00

11:13

2.

Solfrid Håbrekke

Sintef

1:21:48

+12:11

13:11

DSQ

Sandrine Pic

Atmel

1:45:48

58 44 40 45 106 115

Klasse: Star-cup D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

21:16

+0:00

8:30

2.

Vera Melkild

Freidig

22:02

+0:46

8:48

3.

Malin Opøien

OL Trollelg

30:48

+9:32

12:19

4.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

35:51

+14:35

14:20

DNS

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

DNS

Andrine Viken

Byåsen IL

Klasse: Star-cup D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

56:56

+0:00

14:35

DSQ

Emilie Marie Liabakk Eriksen

Skoleelev

56:29

38 39 47 60 61 63 115

Klasse: Star-cup D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Solberg

OL Trollelg

48:47

+0:00

12:30

2.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

1:04:51

+16:04

16:37

3.

Ingeborg Treu Røe

NTNUI

1:37:49

+49:02

25:04

Klasse: Star-cup D21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Johansson

NTNUI

37:23

+0:00

9:07

2.

Anne Johanne Lind

IL Tyrving

51:02

+13:39

12:26

3.

Kristine Fjellanger

Varegg Fleridrett

54:48

+17:25

13:21

4.

Kristin Lønsethagen

NTNUI

1:08:05

+30:42

16:36

Klasse: Star-cup H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Hermstad

Freidig

22:40

+0:00

9:04

2.

Martin Selmer

Freidig

41:01

+18:21

16:24

3.

Are Lodgaard

Byåsen IL

51:16

+28:36

20:30

DNS

Sivert Røstum Bellingmo

OL Gaula

DNS

Mathias Vindal

Wing OK

Klasse: Star-cup H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Jørum

Byåsen IL

33:29

+0:00

8:35

2.

Hallvard S. Grøvelen

OL Trollelg

39:37

+6:08

10:09

3.

Preben Antonsen

Byåsen IL

43:29

+10:00

11:08

4.

Johannes Midtbø

Wing OK

53:48

+20:19

13:47

5.

Johannes Løvås

Byåsen IL

57:06

+23:37

14:38

DNS

Asbjørn Midtbø

Wing OK

Klasse: Star-cup H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Sirum

Frol IL

47:34

+0:00

7:40

2.

Magne Jutulstad

Bækkelagets SK

52:54

+5:20

8:31

3.

Rasmus Rørholt Theisen

BUL-Tromsø

1:05:35

+18:01

10:34

4.

Terje Dalen Sørgård

Byåsen IL

1:13:43

+26:09

11:53

5.

Terje M. B. Sørensen

Freidig

1:22:58

+35:24

13:22

DSQ

Anders Bjergaard

Nydalens SK

26:02

60 58 55 51 44 40 45 64 106 115 150

Klasse: Star-cup H21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Hoset

NTNUI

48:07

+0:00

7:45

2.

Morten Saue

NTNUI

48:40

+0:33

7:50

3.

Asgeir Bakken Rognstad

NTNUI

49:36

+1:29

8:00

4.

Øystein Jaren Samuelsen

Freidig

49:59

+1:52

8:03

5.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

51:19

+3:12

8:16

6.

Håvar Birkeland Stormoen

NTNUI

52:58

+4:51

8:32

7.

Niklas Profors

Varegg Fleridrett

57:51

+9:44

9:19

8.

Per Melander Often

NTNUI

1:00:03

+11:56

9:41

9.

Halvor Lund

NTNUI

1:01:26

+13:19

9:54

DSQ

Henrik Svaland Aas

NTNUI

1:04:48

115

DNS

Per Wiréhn

Byåsen IL

Klasse: Arrangører

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Gro Rypdal

Bluegarden

Arrangør

Arnfinn Langeland

NTNU bil

Arrangør

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

Arrangør

Bjørn Berger

Statoil BIL Trondheim

Arrangør

Magne Sæternes

St. Olavs Hospital BIL

Arrangør

Gerd Sæternes

Byåspian

Arrangør

Stina Elfving

Trondheim Kommune

Arrangør

Reidar Ottem

MTG

Arrangør

Erling Rise

Team Sponsorlaus

Arrangør

Leif Røhjell

Siemens

Arrangør

Kjell-Arne Henninen

DNB


Sist oppdatert:

9 oktober 2013, 10:00:19

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

371

Antall startet:

365