Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
OBIK 2013Dataeksport
Brikkesys.no

AB-karusell_5_OBIK_21 27. august 2013

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Norvik

Asker SKiklubb

54:48

+0:00

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Guldbrandsen

Asker Skiklubb

48:36

+0:00

2.

Lise Horntvedt

COre energy

55:28

+6:52

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Kvåle

PRIVAT

55:07

+0:00

2.

Anne Thorine Lundstein

SLF BIL

1:00:42

+5:35

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrun Nygård

JERNBANEVERKET

1:01:02

+0:00

2.

Maria Persson

Asker SKiklubb

1:12:13

+11:11

3.

Hilde Ståhlbrand

OUS

1:20:09

+19:07

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christine Gjermo

Østmarka OK

42:13

+0:00

2.

Berit Danielsen

Tyrving IL

48:26

+6:13

3.

Kjersti Skantze

Tyrving, IL

53:22

+11:09

4.

Margrete Engselius

Asker SKiklubb

1:11:42

+29:29

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Pedersen

Tyrving, IL

46:46

+0:00

2.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

1:15:20

+28:34

DSQ

Aud Spjelkavik

FBI

47:17

37 38 40 41 62

DSQ

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:05:00

41

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

55:03

+0:00

2.

Anne Sagberg

Stabæk IF

55:28

+0:25

3.

Nora Ursin

Bærum kommune BIL

56:24

+1:21

4.

Elisabeth Ibsen

UiO

1:11:12

+16:09

5.

Liv Solland

Vianova

1:58:53

+1:03:50

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:01:11

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker Sk

1:15:22

+14:11

3.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:30:15

+29:04

4.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:38:12

+37:01

DSQ

Anne-Britt Nilsen

HIOA

51:22

37 38 40

DSQ

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:00:51

37 38 40

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Strømnes

Asker SKiklubb

33:43

+0:00

2.

Mathias Birkelund

Asker SKiklubb

40:10

+6:27

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Aas

Asker SKiklubb

1:08:44

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Nipen

Tyrving, IL

57:17

+0:00

2.

Mathias Nipen

Tyrving, IL

59:51

+2:34

3.

Kristoffer Jacobsen

Ernst & Young BIL

1:02:57

+5:40

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

1:06:55

+0:00

2.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

1:07:49

+0:54

3.

Eskil Dahlen

Telenor

1:09:51

+2:56

4.

Tommy Jauhojärvi

Emit AS

1:11:36

+4:41

5.

Hallvard Koren

Moss OK

1:20:01

+13:06

6.

Lars Karelius Noer

NRK

1:20:45

+13:50

7.

Ondrej Ptacek

STavager

1:20:46

+13:51

8.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

1:26:13

+19:18

9.

Tor Ringstad

Cisco

1:32:17

+25:22

10.

Paal Wollert Johansen

Tomra

1:35:23

+28:28

11.

Marius Burmo

PRIVAT

1:51:47

+44:52

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Asdøl

Tyrving, IL

41:58

+0:00

2.

Svein Granerud

Asker SK

42:26

+0:28

3.

Trond Lund

Tyrving, IL

52:26

+10:28

4.

Arnt Ove Takvam

Fernsport

59:39

+17:41

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Evry Oslo

46:43

+0:00

2.

Eivind Hoff

Nordea

48:33

+1:50

3.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

50:39

+3:56

4.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

52:38

+5:55

5.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

52:53

+6:10

6.

Pål Therkelsen

Privat

53:26

+6:43

7.

Bjørn Henning Grandal

Tyrving, IL

55:05

+8:22

8.

Per Kaarby

Overtoppen

55:25

+8:42

9.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

57:03

+10:20

10.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

58:29

+11:46

11.

Kristian Kallager

Asker SKiklubb

1:00:51

+14:08

12.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:06:32

+19:49

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Strandhagen

Røyken O-lag

38:46

+0:00

2.

Per Schanche

Asker SK

43:32

+4:46

3.

Alf Pettersen

Tyrving, IL

47:51

+9:05

4.

Severin Lindseth

Aker SOLUTIONS

51:49

+13:03

5.

Roaul Abrahamsson

Micado

52:01

+13:15

6.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

53:33

+14:47

7.

Frode Vaksvik

AGR Energy

55:02

+16:16

8.

Olav Nipen

STatoil Oslo BIL

1:02:48

+24:02

9.

Øyvind Gylver

Asker

1:15:09

+36:23

DSQ

Morten Johannesen

Røyken O-lag

1:00:07

41

DSQ

Don Skantze

I.L. Tyrving

1:20:39

40 41

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Jacobsen

Tyrving, IL

39:14

+0:00

2.

Vidar Berteig

EasyPetro

39:40

+0:26

3.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

49:07

+9:53

4.

Øyvind Hoveid

Asker SKiklubb

56:45

+17:31

5.

Per Nermo

Cowi BIL

59:02

+19:48

6.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:00:04

+20:50

7.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:08:26

+29:12

8.

Atle Søvik

Tyrving, IL

1:10:49

+31:35

DSQ

Reidar Kierulf

RKP

1:02:39

62

DSQ

Bjørn Spjelkavik

FBI

1:05:04

36 37 38 39 40 41

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Færden

Kredinor

44:48

+0:00

2.

Einar Skåre

Brevpost

46:34

+1:46

3.

Trond Wettergreen

Andvord

50:08

+5:20

4.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

53:58

+9:10

5.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

55:21

+10:33

6.

Knut Tore Solheim

FUGRO

56:42

+11:54

7.

Knut Møgedal

Aker Solutions

57:06

+12:18

8.

Per Haugen

NEDERMAN

1:00:53

+16:05

9.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:05:09

+20:21

10.

Tom Ibsen

OUS

1:06:36

+21:48

11.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:09:06

+24:18

DSQ

Tore Vaaje

Asker Skiklubb

56:04

41

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

Lillomarka O-lag

42:35

+0:00

2.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

49:26

+6:51

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

53:21

+10:46

4.

Tor Ommundsen

Veritas

54:08

+11:33

5.

Steinar Ruud

Konnerud IF

54:11

+11:36

6.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

56:42

+14:07

7.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

57:09

+14:34

8.

Jon C. Fougner

FUGRO

57:27

+14:52

9.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

58:58

+16:23

10.

Jan Vesterkjær

Statoil Oslo BIL

1:00:23

+17:48

11.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

1:04:38

+22:03

12.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:05:01

+22:26

13.

Arne Øfsthus

FUGRO

1:11:37

+29:02

14.

Arild Andenæs

Asker Skiklubb

1:12:49

+30:14

15.

Harald Wibye

OK Moss

1:51:50

+1:09:15

DSQ

Per Erik Sørensen

Haugerud

1:21:30

38 40

DSQ

Hans Petter Jensen

Privat

1:32:24

38 40

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

52:06

+0:00

2.

Tor Drage 

Aker Solutions

54:01

+1:55

3.

Åge Øyvand

Hydro Oslo

1:03:32

+11:26

4.

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

1:31:39

+39:33

DSQ

Ronald Inglingstad

NORDEA

1:01:23

36 37 38 40

DSQ

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:12:07

35

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Sannes

Lillomarka OL

1:05:05

+0:00

2.

Magne Grande

FBI

1:11:01

+5:56

3.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:12:19

+7:14

4.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:12:25

+7:20

5.

Per Gjermo

Asker SK

1:17:56

+12:51

6.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

1:25:27

+20:22

7.

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

1:26:29

+21:24

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanna Kari Almhjell

Asker SKiklubb

59:53

+0:00

2.

Øystein Møgedal

Aker Solutions

1:36:36

+36:43

DSQ

Jacob Bakker

Asker

58:57

56 61

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Hulda Backer

Asker SKiklubb

59:58

51 46 52 47 53 54 49 41

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Gjeruldsen

Asker SKiklubb

58:42

+0:00

DSQ

Morten Gjeruldsen

Asker SK

1:11:07

49 40 41 62

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Thingelstad

Asker SKiklubb

1:01:01

+0:00

50 39

2.

Rikke Gåsholt

UiO

1:15:38

+14:37

3.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

1:19:59

+18:58

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

54:45

+0:00

2.

Iver Heggin

PWC Bil

1:29:10

+34:25

DSQ

Helga Backer

Asker SKiklubb

5:34

50 35 36 37 38 39 40 41 62

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

50:57

+0:00

2.

Per Karlsbakk

DNV

1:01:33

+10:36

3.

Frank Olsen

Pitny Borres

1:17:16

+26:19

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Kyrkjedelen

Asker Skiklubb

1:45:55

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 september 2013, 11:03:00

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

139

Antall startet:

139