Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
OG karusellen 2013Lagkonkurranse OG-karusell 2013Dataeksport
Brikkesys.no

OG-karusell 5 Gaula 28. august 2013

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

Melhus IL

45:11

+0:00

8:04

2.

Runar Krognes

Leik IL

50:16

+5:05

8:58

3.

Ola Keiserås

Leik IL

52:05

+6:54

9:18

4.

Brage Keiserås

Leik IL

56:18

+11:07

10:03

5.

Ingebrigt Eid

Leik IL

57:38

+12:27

10:17

6.

Asle Heide Vaskinn

Melhus IL

59:43

+14:32

10:39

7.

Anders Estenstad

Leik IL

1:06:05

+20:54

11:48

8.

Kjell Rune L. Halvorsrud

Melhus IL

1:13:07

+27:56

13:03

9.

Ådne Krogstad Berg

Leik IL

1:20:43

+35:32

14:24

10.

Tore Kanestrøm

Orkanger IF

1:26:34

+41:23

15:27

11.

Erik Foss

Leik IL

1:40:27

+55:16

17:56

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Pedersen

Melhus IL

42:40

+0:00

10:09

2.

Svein Olav Åmot

Leik IL

43:56

+1:16

10:27

3.

Svein Unsgård

Leik IL

48:36

+5:56

11:34

4.

Hans Boye Skogstad

Gaula OL

49:52

+7:12

11:52

5.

Ragnar Ingdal

Børsa IL

55:36

+12:56

13:14

6.

Jan Hage

Leik IL

56:04

+13:24

13:20

7.

Anders Solstad

Orkanger IF

1:01:54

+19:14

14:44

8.

Eivind Bakk

Melhus IL

1:04:37

+21:57

15:23

9.

Ole Hjulstad

Melhus IL

1:10:08

+27:28

16:41

10.

Jan Petter Opedal

Melhus IL

1:12:44

+30:04

17:19

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi W.Bartnes

Orkanger IF

34:45

+0:00

11:35

2.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

37:03

+2:18

12:21

3.

Tone Almås

Leik IL

37:47

+3:02

12:35

4.

Arne Gaustad

Børsa IL

45:52

+11:07

15:17

5.

Oddbjørn Syrstad

Leik IL

49:20

+14:35

16:26

6.

Asbjørn Bjerkenås

Leik IL

52:22

+17:37

17:27

7.

Elfrid By

Orkanger IF

54:05

+19:20

18:01

8.

Hege S Melhuus

Melhus IL

1:04:07

+29:22

21:22

9.

Kristin Sølberg

Leik IL

1:33:55

+59:10

31:18

Klasse: Grønn trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Gunnar Sølberg

Leik IL

48:14

+0:00

16:04

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Filip Rønning Hoseth

Melhus IL

17:34

+0:00

9:14

2.

Ingrid Opedal

Melhus IL

18:25

+0:51

9:41

3.

Anna Marie Hammer

Børsa IL

18:48

+1:14

9:53

4.

Ola Grendal

Orkanger IF

18:55

+1:21

9:57

5.

Ola Neraune

Orkanger IF

18:59

+1:25

9:59

6.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

19:06

+1:32

10:03

7.

Martin Melhuus

Melhus IL

21:06

+3:32

11:06

8.

Heidi Flå

Orkanger IF

22:30

+4:56

11:50

9.

Ann Karin Evjen

Orkanger IF

24:19

+6:45

12:47

10.

Marcel Lanckmans

Gaula OL

29:05

+11:31

15:18

11.

Jørgen Indegård

Orkanger IF

33:04

+15:30

17:24

12.

Magne Ranum

Melhus IL

35:14

+17:40

18:32

Klasse: Hvit trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Rønning

Melhus IL

17:51

+0:00

9:23

2.

Endre Flå

Gaula OL

19:35

+1:44

10:18

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Høgsteggen

Leik IL

27:47

+0:00

14:37

2.

Oddveig Lien

Orkanger IF

32:40

+4:53

17:11

3.

Ivar Keiserås

Melhus IL

33:45

+5:58

17:45

DSQ

Håkon Wærnes Øfsti

Melhus IL

29:27

165 167 169 171 173 164

Klasse: Gul trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Atle Lund

Børsa IL

45:03

+0:00

23:42

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anna Bellingmo

Gaula OL

47:54

25:12

Mirjam Halvorsrud

Melhus IL

47:34

25:02

Anna Eggen Skarbøvik

Melhus IL

47:29

24:59

Oskar Storler

Melhus IL

52:39

27:42

Klara Storler

Melhus IL

52:50

27:48

Erik W. Bakk

Melhus IL

42:18

22:15

Klasse: Ny trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mona Windseth

Melhus IL

42:10

22:11


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 september 2013, 23:25:30

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

57

Antall startet:

57