Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
ABIK Romerike 2013OBIK 2013Dataeksport
Brikkesys.no

ABIK R10/OBIK P23 - Enden 3. september 2013

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Bjaaland

OSlo kommune BIL

43:27

+0:00

12:08

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Steria

57:15

+0:00

15:59

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

38:08

+0:00

14:04

2.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

50:23

+12:15

18:35

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

39:36

+0:00

14:36

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

34:12

+0:00

12:37

2.

Nora Ursin

Bærum kom.

35:01

+0:49

12:55

3.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

41:55

+7:43

15:28

4.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

52:04

+17:52

19:12

5.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

1:04:36

+30:24

23:50

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

40:35

+0:00

14:58

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

55:50

+15:15

20:36

3.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

57:04

+16:29

21:03

4.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:12:38

+32:03

26:48

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Andreas Barstad

ÅRVOLL IL

2:03:00

38 151 129 134 143

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

45:10

+0:00

8:07

2.

Olav Eide

OSlo Kommune BIL

49:11

+4:01

8:50

3.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

49:21

+4:11

8:52

4.

Hallvard Koren

OK Moss

1:02:58

+17:48

11:19

5.

Joakim Reitan

FFI BIL

1:41:30

+56:20

18:15

DSQ

Johannes Skaar

Nittedal

1:06:36

151 129 134 143 170 139 135

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Grandum

FFI BIL

1:01:45

+0:00

13:16

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Lunde

Koll IL

41:07

+0:00

8:50

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

43:17

+2:10

9:18

3.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

46:37

+5:30

10:01

4.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

49:06

+7:59

10:33

5.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

52:26

+11:19

11:16

6.

Andreas Erichsen

COWI BIL

1:05:14

+24:07

14:01

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Hansen

AB PIL

34:38

+0:00

9:40

2.

Øyvind Sørlie

Hadeland OL

37:03

+2:25

10:20

3.

Tormod Øvergaard 

Intero

37:50

+3:12

10:34

4.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

41:12

+6:34

11:30

5.

Endre Hallan

Norkonsult BIL

41:36

+6:58

11:37

6.

Tom Pettersen

KPP/Runners

44:34

+9:56

12:26

7.

Roaul Abrahamsson

MICado

49:13

+14:35

13:44

8.

Arild J. Lund

NORGES BANK

1:03:42

+29:04

17:47

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Nermo

Cowi BIL

46:46

+0:00

13:03

2.

Jon Fredriksen

FOBIL

50:37

+3:51

14:08

3.

Kjell Hobøl

SKBIL

51:45

+4:59

14:27

4.

Reidar Vifstad

Tyrving, IL

54:02

+7:16

15:05

5.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

56:47

+10:01

15:51

6.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:00:44

+13:58

16:57

7.

Reidar Kierulf

RKP

1:01:48

+15:02

17:15

8.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:04:35

+17:49

18:02

9.

Tron Danielsen

NILU

1:45:53

+59:07

29:34

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Færden

Kredinor

28:25

+0:00

10:29

2.

Juul Sverre Stener

OPIL

28:52

+0:27

10:39

3.

John Thomas Petersen

Nordea

29:33

+1:08

10:54

4.

Knut Møgedal

Aker Solutions

35:32

+7:07

13:06

5.

Tor Arne Ulfeng

NRVA

36:14

+7:49

13:22

6.

Knut Tore Solheim

FUGRO

38:48

+10:23

14:19

7.

Torstein Østen

MAESTRO

49:49

+21:24

18:22

8.

Per Haugen

NEDERMAN

51:37

+23:12

19:02

9.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:16:38

+48:13

28:16

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

33:33

+0:00

12:22

2.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

37:08

+3:35

13:42

3.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

37:51

+4:18

13:58

4.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

38:04

+4:31

14:02

5.

Arne Reistad

Alcatel-Lucent BIL

42:17

+8:44

15:36

6.

Jon C. Fougner

FUGRO

43:55

+10:22

16:12

7.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

45:43

+12:10

16:52

8.

Oddvar Mella

PRIVAT

53:11

+19:38

19:37

9.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

54:18

+20:45

20:02

10.

Arne Øfsthus

Fugro

54:49

+21:16

20:13

11.

Terje Throndsen

PeCon

56:28

+22:55

20:50

12.

Per Erik Sørensen

Haugerud

57:18

+23:45

21:08

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

35:19

+0:00

13:01

2.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

38:13

+2:54

14:06

3.

Svein F Kvalheim

Oppegård

39:08

+3:49

14:26

4.

Ronald Inglingstad

NORDEA

40:21

+5:02

14:53

5.

Annar Brustad

FOBIL

45:26

+10:07

16:45

6.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

48:17

+12:58

17:49

7.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

49:57

+14:38

18:25

8.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

53:00

+17:41

19:33

9.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

54:26

+19:07

20:05

10.

Harald Birkeland

OUS

1:00:41

+25:22

22:23

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Gjermo

Asker SK

49:22

+0:00

18:12

2.

Kjell Kristian Teigland

Østmarka OK

50:03

+0:41

18:28

3.

Helge Monsrud

Raumar O-Lag

52:39

+3:17

19:25

4.

Hans Larsen

Privat

52:53

+3:31

19:30

5.

Aage Mella

Østmarka OK

1:05:26

+16:04

24:08

6.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:06:38

+17:16

24:35

7.

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

1:09:06

+19:44

25:29

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gjertrud Pettersen

PRIVAT

25:43

+0:00

16:16

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Simonsen

OK Øst

1:00:05

+0:00

22:10

DSQ

Claudia Hak

NILU

1:49:49

34 170 139 135

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Markus Knapp Kongsberg

Tyrving, IL

38:26

+0:00

10:44

2.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

43:14

+4:48

12:04

3.

Ivar Strømstad

Raumar

45:24

+6:58

12:40

4.

Arne Klaveness

Aker Solutions

52:30

+14:04

14:39

5.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

53:33

+15:07

14:57

Arrang

Hallvar Gisnås

FFI BIL

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

48:07

+0:00

10:20

2.

Tor Ringstad

Cisco

50:39

+2:32

10:53

3.

Stig Pedersen

PRIVAT

1:01:29

+13:22

13:13

Arrang

Ove Hermansen

NILU

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Dorothea Schulze

NILU


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 september 2013, 15:32:14

Arrangør:

ABIK Romerike Orientering

Antall deltagere:

97

Antall startet:

97