Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trøndelag SammenlagtDataeksport
Brikkesys.no

Løp 19/Skogly 3. september 2013

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anita Wist

Vegvesenet

22:13

+0:00

15:52

2.

Henrik Holter

Skanska

31:02

+8:49

22:10

3.

Patricia Olsen

SOL

39:03

+16:50

27:53

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Aamodt

NTNUI

34:54

+0:00

16:37

2.

Roar Ansnes

Eget

46:35

+11:41

22:10

3.

Aud Eva Opheim

Skanska

1:03:15

+28:21

30:07

4.

Anne Mette Moen

Skanska

1:03:23

+28:29

30:10

5.

Anita Arnesen Unhjem

Skanska

1:03:27

+28:33

30:12

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorun Opedal Uglem

Student

56:08

+0:00

17:32

2.

Hanne Synnøve Liodden

St. Olavs Hospital

1:05:27

+9:19

20:27

DSQ

Anna Lunna

BEKK

53:54

121

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Borghild Hårstad

Rambøll

50:11

+0:00

12:32

2.

Hege Holth Johannessen

NTNU

52:11

+2:00

13:02

3.

Ingrid Marie Dromnes

Skanska

59:29

+9:18

14:52

4.

Thea Fjogstad Nielsen

Trondheim Kommune

1:03:40

+13:29

15:55

5.

Solveig Vassenden

Multiconsult

1:05:27

+15:16

16:21

6.

Kristin Høydalsvik

NTNU

1:10:27

+20:16

17:36

7.

Elise Spets

Frol IL

1:12:28

+22:17

18:07

8.

Guro Stødle

NTNU bil

1:13:56

+23:45

18:29

9.

Beth Paludan Carlsen

Reinertsen

1:14:12

+24:01

18:33

10.

Vibeke Falck

Trondheim Kommune

1:17:31

+27:20

19:22

11.

Målfrid Sporsheim

Reinertsen

1:23:23

+33:12

20:50

12.

Cathrine Solberg

Levanger sykehus

1:29:12

+39:01

22:18

13.

Mildrid Liasjø

Trondheim Kommune

1:43:14

+53:03

25:48

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

1:03:11

+0:00

19:44

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Monica Aas Farbu

Trondheim Kommune

54:25

+0:00

13:36

2.

Randi W. Bartnes

Skanska

56:14

+1:49

14:03

3.

Marianne Berge Mjølhus

Reinertsen

56:44

+2:19

14:11

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Hegstad

Eget

45:10

+0:00

14:06

2.

Kirsti Næss Olsen

Nylander

52:36

+7:26

16:26

3.

Maj Lisbet Rønning

Natura

1:11:52

+26:42

22:27

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Bjørgum Valås

Trondheim Kommune

1:00:43

+0:00

15:10

2.

Monika Haga

HiST

1:06:22

+5:39

16:35

3.

Jane Kristin Norhagen

TrønderEnergi

1:28:13

+27:30

22:03

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Merete Tønnesen Grøtte

Trondheim Kommune

1:04:34

+0:00

20:10

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siw Sellæg

Trondheim kommune

1:00:22

+0:00

15:05

2.

Nina Liabakk

NTNU

1:09:33

+9:11

17:23

3.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

1:10:43

+10:21

17:40

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Opedal

Øya Videregående skole

1:07:51

+0:00

21:12

2.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

1:15:14

+7:23

23:30

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Sæthre

BIL Natura

59:33

+0:00

14:53

2.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter

1:04:42

+5:09

16:10

3.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

1:13:10

+13:37

18:17

4.

Bodil Ruud

Trondheim Kommune

1:15:20

+15:47

18:50

5.

Aashild S. Langseth

Eget

1:16:11

+16:38

19:02

6.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:32:33

+33:00

23:08

7.

Nina Astrid Rieck

ASplan Viak

2:00:32

+1:00:59

30:08

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjellrun Sporild

Fylket

41:32

+0:00

12:58

2.

Berit Grande

Sticos

55:41

+14:09

17:24

3.

Gro Rypdal

Bluegarden

56:27

+14:55

17:38

4.

Wenche Sandø

Trondheim Kommune

1:01:28

+19:56

19:12

5.

Sissel Horghagen

HiST

1:07:24

+25:52

21:03

6.

Cobien Claringbould

Trondheim Kommune

1:17:49

+36:17

24:19

7.

Kari Jakobsen

Gerhardsen Elektro

1:21:51

+40:19

25:34

8.

Anne Okstad

Eget

1:53:15

+1:11:43

35:23

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Barstad

HiST

1:04:38

+0:00

16:09

2.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

1:05:31

+0:53

16:22

3.

Eli Ringdalen

Sintef

1:13:04

+8:26

18:16

4.

Heidi Midtun

Jernbanen

1:18:32

+13:54

19:38

5.

Bodil Monsen

Sintef

1:42:59

+38:21

25:44

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

51:46

+0:00

16:10

2.

Anne Stenseth

St. Olavs Hospital

1:08:35

+16:49

21:25

3.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

2:06:57

+1:15:11

39:40

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

HiST

1:05:59

+0:00

16:29

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunn Kari Hygen

Hygen Energi

54:57

+0:00

17:10

2.

Randi Kiste

Nidarøst, OK

1:01:30

+6:33

19:13

3.

Anne Furuholt

TOBB

1:03:01

+8:04

19:41

4.

Brit Fridèn

NTNU

1:03:44

+8:47

19:55

5.

Ebba Langum Bredland

HiST

1:08:43

+13:46

21:28

6.

Solveig Schjetne

Statkraft

1:11:47

+16:50

22:25

7.

Randi Irene Engen

SIT

1:14:31

+19:34

23:17

8.

Jorunn Vikan Larsen

Natura

1:22:54

+27:57

25:54

9.

Oddrun Bollingmo

HiST

1:25:46

+30:49

26:48

DSQ

Gerd Karin Skjøtskift

St Olav

1:15:21

61 49 121 123

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Bodil Lund

HVIL

1:16:09

+0:00

23:47

2.

Britt Kristiansen

Eget

1:31:01

+14:52

28:26

DSQ

Halldis Hinsverk Lykke

Trondheim Kommune

1:19:03

61

DSQ

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:40:44

121

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

1:15:32

+0:00

18:53

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Stølan

Trondheim Kommune

1:26:37

+0:00

27:04

2.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

1:38:09

+11:32

30:40

3.

Gerd Sæternes

Byåsingan

1:57:16

+30:39

36:38

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

1:30:46

+0:00

28:21

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegar Røyset

Siemens

1:01:07

+0:00

19:05

2.

Reidar Skogstad

Evry

1:04:51

+3:44

20:15

3.

Magne Anders Ranum

Melhus Kommune

1:47:12

+46:05

33:30

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Svare

Skanska

52:34

+0:00

12:49

2.

Helmer Volden

Wing OK

56:22

+3:48

13:44

3.

Henning Goa Hugdal

Student

1:07:17

+14:43

16:24

4.

Gard Spreemann

NTNU BIL

1:11:30

+18:56

17:26

5.

Lasse Børgersen

BIL Natura

1:16:52

+24:18

18:44

6.

Erlend Helgeland

Norsk jernbanes idrettsforbund

1:18:31

+25:57

19:09

7.

TORBJØRN AAS

NTNU

1:19:25

+26:51

19:22

8.

John Kjøren

Skanska Aktiv Trondheim

1:22:06

+29:32

20:01

9.

Gjermund Sægrov

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:22:12

+29:38

20:02

10.

David Hagen

Kongsberg Seatex

1:26:24

+33:50

21:04

11.

Stian Kristoffersen

Yahoo

1:26:44

+34:10

21:09

12.

Lars Brekstad

Reinertsen

1:44:14

+51:40

25:25

13.

Amund Stenseth

Devico

1:49:59

+57:25

26:49

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asgeir Bakken Rognstad

NTNUI

44:04

+0:00

7:13

2.

Knut Sveinung Rekaa

ViaNova Trondheim

50:20

+6:16

8:15

3.

Martin Uglem

Student

1:00:40

+16:36

9:56

4.

Pål Gunnar Ellingsen

NTNU

1:05:08

+21:04

10:40

5.

Tomas Brikseli

Reinertsen

1:07:24

+23:20

11:02

6.

Gustav Ruø

Student

1:07:42

+23:38

11:05

7.

Ole Jermstad

Reinertsen

1:10:00

+25:56

11:28

8.

Hans Olav Kjøs

St Olav

1:16:25

+32:21

12:31

9.

Henrik Enoksen

NTNU

1:23:45

+39:41

13:43

10.

Rune Muller

Danielsen

1:27:05

+43:01

14:16

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

54:24

+0:00

13:16

2.

Jørn Brørs

PwC BIL

1:10:42

+16:18

17:14

3.

Aksel Risan

St Olav

1:11:02

+16:38

17:19

4.

Pål Egil Eriksen

NTNU

1:14:34

+20:10

18:11

5.

Knut Olav Helleseng

Reinertsen

1:35:29

+41:05

23:17

DSQ

Gabriel Forselv

St. Olavs Hospital

1:33:07

49 51 123 150

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Nonstad

Vegvesenet

46:44

+0:00

7:39

2.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

49:00

+2:16

8:01

3.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

54:20

+7:36

8:54

4.

Audun Skjæret

BAMA

1:14:35

+27:51

12:13

5.

Eivind Olsen

Nordic Semiconductor

1:23:02

+36:18

13:36

6.

Magnar Nedland

Yahoo!

1:49:57

+1:03:13

18:01

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Hafskjold

Reinertsen

44:33

+0:00

10:51

2.

Hans Helmer Sæternes

SINTEF Energi

46:01

+1:28

11:13

3.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

47:03

+2:30

11:28

4.

Kurt Amundsen

Avinor

48:46

+4:13

11:53

5.

Frode Sandøy

Powel

58:34

+14:01

14:17

6.

Odd Magne Reitan

Atmel

1:04:20

+19:47

15:41

7.

Stein Tore Rekdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:05:38

+21:05

16:00

8.

Øyvind Haave

Sintef

2:17:49

+1:33:16

33:36

DSQ

Jan Gunnar Dyrset

Cybernetica

1:12:32

64

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

Sintef

50:02

+0:00

8:12

2.

Edvard Haanæs

Trackway Resources

56:15

+6:13

9:13

3.

Torgeir Aune

Fabricom BIL

58:52

+8:50

9:39

4.

Ola Lædre

Sleipner

1:20:47

+30:45

13:14

5.

Henning Lysaker

Rainpower

1:22:10

+32:08

13:28

6.

Jardar Lohne

Sleipner

1:23:15

+33:13

13:38

7.

Johan Helle

St. Olavs Hospital

1:27:05

+37:03

14:16

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Hagen

NTNU

47:38

+0:00

11:37

2.

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

51:47

+4:09

12:37

3.

Øystein Grøvlen

Oracle

1:01:25

+13:47

14:58

4.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

1:02:12

+14:34

15:10

5.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:09:12

+21:34

16:52

6.

Bjørn Munch

CyBIL

1:13:11

+25:33

17:50

7.

Tor Arne Haugen

DNB

1:20:46

+33:08

19:41

8.

Erik Johannessen

Statens vegvesen

1:28:09

+40:31

21:30

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Smestad

KDA

51:45

+0:00

8:29

2.

Atle Pedersen

SINTEF Energi

59:17

+7:32

9:43

3.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

1:01:37

+9:52

10:06

4.

Stig Forbord

Optoplan

1:05:29

+13:44

10:44

5.

Arild Holm Clausen

NTNU

1:06:36

+14:51

10:55

6.

Geir Paulsen

Siemens

1:11:45

+20:00

11:45

7.

Øystein Wiggen

DNB

1:11:56

+20:11

11:47

8.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

1:12:16

+20:31

11:50

9.

Stein Ove Østvik

FHF

1:21:17

+29:32

13:19

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Nytrø

NTNU bil

58:23

+0:00

14:14

2.

Tore Fornes

Statoil

1:01:33

+3:10

15:00

3.

Richard Torbjørn Sanders

Sintef

1:02:07

+3:44

15:09

4.

Øyvind Sæther

NTNU

1:02:11

+3:48

15:10

5.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

1:02:17

+3:54

15:11

6.

Petter Mikalsen

Telenor

1:16:01

+17:38

18:32

7.

Hallstein Hemmer

HiST

1:21:29

+23:06

19:52

8.

Ivar Kjøsnes

Statoil

1:22:00

+23:37

20:00

9.

Jan Petter Opedal

Danica Pensjon

1:22:05

+23:42

20:01

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Svergja

Emma EDB

54:07

+0:00

8:52

2.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

1:01:11

+7:04

10:01

3.

Dag Stenersen

Sintef

1:10:28

+16:21

11:33

4.

Geir Arnesen

Eget

1:14:16

+20:09

12:10

5.

Olve Mogstad

Siemens

1:15:43

+21:36

12:24

6.

Håvard Eidnes

Uninett

1:21:56

+27:49

13:25

7.

Brynjulf Owren

NTNU

1:23:12

+29:05

13:38

8.

Helge Løseth

Statoil

1:25:17

+31:10

13:58

9.

Bjørn Erik Johnsen

RevisorGruppen Trøndelag AS

1:43:33

+49:26

16:58

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

51:27

+0:00

12:32

2.

Olav Kvittem

Uninett

53:38

+2:11

13:04

3.

Helge Eriksen

Eget

55:46

+4:19

13:36

4.

Roar Sundby

HiST

59:34

+8:07

14:31

5.

Arnt Liaøy

Bufetat

1:02:31

+11:04

15:14

6.

Øystein Hoffart

JSTArkitekter

1:03:07

+11:40

15:23

7.

Jim Løvås

Politiet

1:05:41

+14:14

16:01

8.

Even Hofstad

DNB

1:06:22

+14:55

16:11

9.

Kjell-Arne Henninen

DNB

1:11:29

+20:02

17:26

10.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

1:22:11

+30:44

20:02

11.

Robert Von Hirsch

Statkraft

1:23:00

+31:33

20:14

12.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:28:29

+37:02

21:34

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska

1:08:37

+0:00

11:14

2.

Tormod Maske

Rekvisitt

1:17:30

+8:53

12:42

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil

44:08

+0:00

11:02

2.

Bjørn Berger

Statoil

45:45

+1:37

11:26

3.

Knut Lillealtern

Eget

52:47

+8:39

13:11

4.

Geir Dolmen

KVT

58:17

+14:09

14:34

5.

Arne Wist

Skanska

1:04:24

+20:16

16:06

6.

Harald Lauglo

HiST

1:07:12

+23:04

16:48

7.

Ottar G Kristiansen

Evry

1:08:12

+24:04

17:03

8.

Ole Nervik

Eget

1:08:48

+24:40

17:12

9.

Ole Lutro

NGU

1:10:19

+26:11

17:34

10.

John Sirum

Rambøll

1:11:09

+27:01

17:47

11.

Knut Erik Skarsaune

Forsvaret

1:14:40

+30:32

18:40

12.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:14:50

+30:42

18:42

13.

Reidar Ottem

MTG

1:14:58

+30:50

18:44

14.

Terje Bostad

SIT

1:16:02

+31:54

19:00

15.

Odd Martin Berge

Statoil

1:17:35

+33:27

19:23

16.

Oddmar Iversen

HiST

1:17:38

+33:30

19:24

17.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

1:21:32

+37:24

20:23

18.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:22:51

+38:43

20:42

19.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:25:13

+41:05

21:18

20.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:29:31

+45:23

22:22

21.

Ståle Engdal

Telenor

1:41:00

+56:52

25:15

22.

Jostein Grepstad

NTNU

2:09:33

+1:25:25

32:23

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

1:14:51

+0:00

12:16

2.

Tore Heggem

HiNT

1:15:51

+1:00

12:26

3.

Per Hveem

HiST

1:18:49

+3:58

12:55

4.

Stein Øvstedal

HiST

1:51:08

+36:17

18:13

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform

51:32

+0:00

16:06

2.

Jan Sliper

NBTL AS

58:20

+6:48

18:13

3.

Terje Skjeldam

Nidarosdomen

1:42:57

+51:25

32:10

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Bjørgum

Politiet

50:55

+0:00

12:43

2.

Leif Røhjell

Siemens

57:38

+6:43

14:24

3.

Bjørn Hafskjold

NTNU

59:22

+8:27

14:50

4.

Tore Kiste

Fylket

59:31

+8:36

14:52

5.

Pål Skyberg

Evry

1:04:30

+13:35

16:07

6.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:04:55

+14:00

16:13

7.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

1:05:25

+14:30

16:21

8.

Magne Måge

Skanska

1:05:30

+14:35

16:22

9.

Torgeir Iversen

Evry

1:05:39

+14:44

16:24

10.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

1:05:53

+14:58

16:28

11.

Terje Hanssen

Politiets il, Trondheim

1:05:54

+14:59

16:28

12.

Svein Hove

Statens Vegvesen

1:06:18

+15:23

16:34

13.

Øistein Åsmul

Trondheim Kommune

1:06:59

+16:04

16:44

14.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:11:49

+20:54

17:57

15.

Tom Bugge

Det norske

1:12:04

+21:09

18:01

16.

Jens Bjørnar Morseth

Politiet

1:14:31

+23:36

18:37

17.

Martin Melhuus

Veritas

1:19:00

+28:05

19:45

18.

Terje Norddal

Rambøll

1:28:26

+37:31

22:06

19.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:33:05

+42:10

23:16

20.

Svein Willy Danielsen

Eget

1:35:43

+44:48

23:55

21.

Halvard Kierulf

Trondheim Kommune

1:42:32

+51:37

25:38

22.

Thore Sundsetvik

Smiths

1:58:06

+1:07:11

29:31

DSQ

Roar Stenseth

St. Olavs Hospital

1:10:04

64 92

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

Eget

1:17:12

+0:00

12:39

2.

Erik Lund

NTNU

1:26:22

+9:10

14:09

3.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:32:43

+15:31

15:11

DSQ

Steinar Kulsås

Eget

1:43:24

48 49 51 123

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Arne Rye

Rambøll

44:01

+0:00

13:45

2.

Bjørn Norberg

Veritas

1:07:23

+23:22

21:03

DSQ

Peder Lysestøl

HiST

1:19:23

60

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

50:39

+0:00

12:39

2.

Leidulv Vinje

Spenncon

52:11

+1:32

13:02

3.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

52:30

+1:51

13:07

4.

Leif Engen

SIT

1:00:02

+9:23

15:00

5.

Stig Arild Haugskott

Posten

1:03:25

+12:46

15:51

6.

Odd Musum

Rambøll

1:07:27

+16:48

16:51

7.

Eigil Sørli

Q-Free

1:08:29

+17:50

17:07

8.

Tore Brurok

Eget

1:15:18

+24:39

18:49

9.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:15:35

+24:56

18:53

10.

Torfinn Knotten

StatoilHydro

1:24:16

+33:37

21:04

11.

Per Løvaas

Vegvesenet

1:24:19

+33:40

21:04

12.

Arnfinn Otterstad

Eget

1:29:15

+38:36

22:18

13.

Finn Bjørgum

Eget

1:35:48

+45:09

23:57

14.

Bjørn Flor

Eget

1:36:58

+46:19

24:14

DSQ

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:41:21

55 123

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Trondheim kommune

1:18:38

+0:00

12:53

2.

Robert Strøm

NGU

1:44:19

+25:41

17:06

3.

Magnus Landstad

NTNU

1:46:03

+27:25

17:23

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddvar Opland

Stompa

50:17

+0:00

15:42

2.

Rolf Hellan

Eget

56:01

+5:44

17:30

3.

Magne Sæternes

Justervesenet

1:06:21

+16:04

20:44

4.

Jostein Glesåen

Melhus kommune

1:26:48

+36:31

27:07

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:09:08

+0:00

17:17

2.

Arne Seterhaug

Eget

1:10:48

+1:40

17:42

3.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:11:09

+2:01

17:47

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Meland

Statoil

52:10

+0:00

16:18

2.

Oddgeir Øfsti

NTNU

1:18:27

+26:17

24:30

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:07:23

+0:00

16:50

2.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

1:46:02

+38:39

26:30

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnar Egseth

Jernbanen

1:38:06

+0:00

30:39

DSQ

Brynjulf Forseth

Busklein gård

1:52:18

60 61 49 121 123 150

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Grepstad

Mariners

1:20:44

+0:00

19:41

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Q Fossum

Skoleelev

1:00:45

+0:00

15:11

2.

Even Karlsen

Student

1:13:47

+13:02

18:26

DSQ

Vetle Tveiten

Siemens

1:01:09

40 48 64 92 49 55

Klasse: Star-cup D13-14 (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vera Melkild

Freidig

38:13

+0:00

11:56

2.

Malin Opøien

OL Trollelg

42:40

+4:27

13:20

Klasse: Star-cup D15-16 (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen

56:29

+0:00

14:07

Klasse: Star-cup D17-20 (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Hoff Hagen

Byåsen

49:15

+0:00

12:18

2.

Anna Solberg

OL Trollelg

50:52

+1:37

12:43

Klasse: Star-cup D21- (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Johansson

NTNUI

40:24

+0:00

9:51

2.

Hanne Nøvik

NTNUI

42:51

+2:27

10:27

3.

Kristine Fjellanger

Varegg Fleridrett

44:18

+3:54

10:48

4.

Mali Kanstad

NTNUI

1:01:22

+20:58

14:58

5.

Kristin Lønsethagen

NTNUI

1:19:16

+38:52

19:20

6.

Ingunn Sandbakk

NTNUI

1:29:00

+48:36

21:42

Klasse: Star-cup H13-14 (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Hermstad

Freidig

46:16

+0:00

14:27

2.

Are Lodgaard

Byåsen IL

50:51

+4:35

15:53

3.

Martin Selmer

Freidig

1:01:03

+14:47

19:04

4.

Marius Bones

Freidig

1:12:20

+26:04

22:36

Klasse: Star-cup H15-16 (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Jørum

Byåsen

40:05

+0:00

10:01

2.

Johannes Midtbø

Wing OK

55:14

+15:09

13:48

3.

Johannes Løvås

Byåsen IL

1:07:40

+27:35

16:55

Klasse: Star-cup H17-20 (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Sirum

Frol IL

46:21

+0:00

7:35

2.

Ove Baardsgaard

Trollelg

51:42

+5:21

8:28

3.

Andreas Sølberg

Trollelg

53:01

+6:40

8:41

4.

Mattis Holt

Freidig

53:33

+7:12

8:46

5.

Rasmus Rørholt Theisen

BUL-Tromsø

56:22

+10:01

9:14

6.

Sindre Johannesen

Freidig

57:26

+11:05

9:24

7.

Terje Sørgård

Byåsen

1:18:35

+32:14

12:52

Klasse: Star-cup H21- (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Stensland Lillevold

NTNUI

46:23

+0:00

7:36

2.

Olav Johannes Deelstra

NTNUI

46:25

+0:02

7:36

3.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

47:07

+0:44

7:43

4.

Martin Hoset

NTNUI

47:49

+1:26

7:50

5.

Ståle Gjelsten

NTNUI

49:03

+2:40

8:02

6.

Per Wirehn

Byåsen

51:45

+5:22

8:29

7.

Stig Rune Holberg

NTNUI

52:58

+6:35

8:40

8.

Niklas Profors

Varegg Fleridrett

53:20

+6:57

8:44

9.

Henrik Svaland Aas

NTNUI

54:50

+8:27

8:59

10.

Halvor Lund

NTNU

57:28

+11:05

9:25

11.

Per Melander Often

NTNUI

57:30

+11:07

9:25

12.

Erik Gustafsson

NTNUI

57:53

+11:30

9:29

13.

Håvard Berget

NTNUI

1:00:35

+14:12

9:55

14.

Kristian Wollen Steen

NTNUI

1:01:10

+14:47

10:01

DSQ

Morten Hurdal Bakke

NTNUI

38:18

44 45 47 48 49 51 123 150

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Halvor Flatberg

NTNU

Arrangør

Carl Martin Larsen

NTNU

Arrangør

Nils Holte

NTNU

Arrangør

Kåre Aflekt

NTNU

Arrangør

Edmund Olsen

NTNU

Arrangør

Arnfinn Langeland

NTNU

Arrangør

Lasse Natvig

NTNU

Arrangør

Svein Erik Bratsberg

NTNU

Arrangør

Reinold Ellingsen

NTNU

Arrangør

Håvard Rekstad

NTNU


Sist oppdatert:

9 oktober 2013, 10:00:28

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

330

Antall startet:

330