Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Drammen City Cup 2009 PoengoversiktDataeksport
Brikkesys.no

Drammen City Cup, løp 1 2. april 2009

Klasse: D -16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Bredde Vig

IF Sturla

22:05

+0:00

2.

Stine Mohagen Hansen

Konnerud IL

23:28

+1:23

3.

Magnhild Frydenlund

IF Sturla

29:59

+7:54

3.

Caroline Olsson

Lierbygda O-lag

29:59

+7:54

5.

Emilie Gjeruldsen

Asker SK

42:50

+20:45

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Svanberg

Røyken O-lag

19:45

+0:00

2.

Annette Fjeldheim

Konnerud IL

19:53

+0:08

3.

Hege Holth Johannessen

NTNUI

20:20

+0:35

4.

Andrea Amundsen

Konnerud IL

21:36

+1:51

5.

Kari Strand

Lierbygda O-lag

21:38

+1:53

6.

Maren Mohagen Hansen

Konnerud IL

23:31

+3:46

7.

Kristin Sørensen

IF Sturla

25:30

+5:45

8.

Margrete Engzelius

Asker SK

33:03

+13:18

Klasse: H -16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Juveli

Konnerud IL

16:45

+0:00

2.

Erik Trøen

Lierbygda O-lag

18:32

+1:47

3.

Yngvar H. Solberg

IF Sturla

19:44

+2:59

4.

Lars Petter Johnsen

IF Sturla

21:17

+4:32

5.

Magnus Olsson

Lierbygda O-lag

21:18

+4:33

6.

Erlend Gylver

Asker SK

21:48

+5:03

7.

Iver Sørensen

IF Sturla

26:22

+9:37

8.

Vegard Bendiksen

Konnerud IL

27:51

+11:06

9.

Sturla Frydenlun

IF Sturla

29:20

+12:35

10.

Fredrik Øystese

Asker SK

34:51

+18:06

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Åsheim

Konnerud IL

14:55

+0:00

2.

Eivind Lindseth

Konnerud IL

16:32

+1:37

3.

Trond Rønneberg

Asker SK

16:52

+1:57

4.

Tore Hansen

OK Skeidi

17:03

+2:08

5.

Lars Baklid

Konnerud IL

17:33

+2:38

6.

Terje Bjertnes

Konnerud IL

17:56

+3:01

7.

Harald Thon

IF Sturla

18:18

+3:23

8.

Steinar Øvreås

Kongsberg O-lag

18:25

+3:30

9.

Eirik Ristesund

Konnerud IL

18:44

+3:49

10.

Andreas Bendiksen

Konnerud IL

19:29

+4:34

11.

Tor Ringstad

Kongsberg O-lag

19:48

+4:53

12.

Jonas Juveli

Lillomarka OL

20:16

+5:21

13.

Petter Johannessen

IF Sturla

20:52

+5:57

14.

Henrik Bergman

Konnerud IL

21:01

+6:06

15.

Morten Paulsen

Konnerud IL

21:11

+6:16

16.

Geir Trøen

Lierbygda O-lag

23:10

+8:15

17.

Snorre Frydenlund

IF Sturla

24:07

+9:12

18.

Bjørn Bendiksen

Konnerud IL

25:30

+10:35

19.

Øyvind Gylver

Asker SK

28:13

+13:18

20.

Roger Olsson

Lierbygda O-lag

28:29

+13:34

21.

Ole Johnny Bråthen

Lierbygda O-Lag

29:25

+14:30

Klasse: D Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Berit Mohagen

Ernst & Young

31:52

+0:00

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sander Ovesen

Lierbygda O-lag

19:23

Silje Arntzen

Lierbygda O-lag

24:19

Sverre Strand

Lierbygda O-lag

40:24

Synne Strand

Lierbygda O-Lag

18:07


Sist oppdatert:

21 april 2010, 23:19:29

Arrangør:

Drammen City Cup

Antall deltagere:

49

Antall startet:

49