Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ungdomsløp 8. september 2013

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Oskar Baklid

Konnerud IL

30:29

Hedda Wessel Pettersen

Berger og Svelvik OL

46:14

Martin Kaiser

IF Sturla

31:14

Andrea Steen Klokkerud

Eiker OL

29:50

Reno Pape

Konnerud IL

21:08

Sondre Bøygard

Konnerud IL

27:30

Vetle Lysaker Norbom

Konnerud IL

21:33

Marie Kvarme

Røyken OL

28:29

DNS

Marte Eger

Kongsberg OL

DNS

Sunniva Morlandsto

Eiker OL

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alvilde Lysaker Sanden

Eiker OL

28:11

+0:00

12:59

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Baklid

Konnerud IL

14:03

+0:00

6:53

1.

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

14:03

+0:00

6:53

3.

Kristine Eide Rapp

Raumar Orientering

14:26

+0:23

7:04

4.

Hanne Eide Rapp

Raumar Orientering

14:45

+0:42

7:13

5.

Tale Strand

Kongsberg OL

14:58

+0:55

7:20

6.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

18:27

+4:24

9:02

7.

Mathilde Sæter Flesseberg

Kongsberg OL

18:58

+4:55

9:17

8.

Ingrid Bogen Arenth

IF Sturla

19:11

+5:08

9:24

9.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

19:14

+5:11

9:25

10.

Vilja Solberg Ohrvik

Konnerud IL

21:54

+7:51

10:44

11.

Ingeborg Kvarme

Røyken OL

22:37

+8:34

11:05

12.

Oda Gjerdahl

Berger og Svelvik OL

30:36

+16:33

15:00

DSQ

Tomine Lysaker Sanden

Eiker OL

18:57

92

DSQ

Iselin Sørensen

IF Sturla

31:00

95

DNS

Silje Morlandstø

Eiker OL

Klasse: D 13-14 prolog

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rikke Hjelseth Larsen

Kongsberg OL

20:04

+0:00

9:47

2.

Helene Eger

Kongsberg OL

21:50

+1:46

10:39

3.

Kathinka Rogstad

Kongsberg OL

21:52

+1:48

10:40

4.

Aurora Moholth

Kongsberg OL

22:05

+2:01

10:46

5.

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

22:17

+2:13

10:52

6.

Kornelia Lønning Brurberg

IF Sturla

22:58

+2:54

11:12

7.

Ingvild Marie Haug

Konnerud IL

23:52

+3:48

11:38

8.

Kristiane Rogstad

Kongsberg OL

25:16

+5:12

12:19

9.

Kjersti Tønnessen Bergstøl

Kongsberg OL

25:25

+5:21

12:23

10.

Andrea Vanebo

Kongsberg OL

25:42

+5:38

12:32

11.

Lotte Myklemyr

Eiker OL

25:48

+5:44

12:35

12.

Thea Dyrkorn

Eiker OL

27:10

+7:06

13:15

13.

Ane Dyrkorn

Eiker OL

27:18

+7:14

13:19

14.

Thea Charlotte Hansen

Røyken OL

28:34

+8:30

13:56

15.

Sarah Wøllo

Kongsberg OL

29:46

+9:42

14:31

16.

Solveig Hernandez Vråle

Konnerud IL

30:56

+10:52

15:05

17.

Thea Sildnes Baklid

Konnerud IL

32:36

+12:32

15:54

18.

Jenni Storhaug

Konnerud IL

41:56

+21:52

20:27

19.

Andrea Willkommen Eiken

Kongsberg OL

42:49

+22:45

20:53

DNS

Stine Elene Hole

Konnerud IL

Klasse: D 15-16 prolog

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofie Skyttersæter Iversen

Heming Orientering

23:32

+0:00

10:56

2.

Fride Sørensen

IF Sturla

24:42

+1:10

11:29

3.

Anne Willkommen Eiken

Kongsberg OL

26:50

+3:18

12:28

4.

Idunn Haavengen

Kongsberg OL

30:32

+7:00

14:12

5.

Caroline Bergman

Konnerud IL

31:30

+7:58

14:39

6.

Siri Moholth

Kongsberg OL

33:29

+9:57

15:34

7.

Kristin Smeby

Kongsberg OL

35:51

+12:19

16:40

DNS

Hanna E. Andersen

Eiker OL

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unn Hilde Heggedal

Kongsberg OL

52:27

+0:00

11:21

2.

Beth Nicolaysen

Kongsberg OL

53:34

+1:07

11:35

3.

Runa Skyttersæter

Heming Orientering

1:11:17

+18:50

15:25

4.

Barbara Willkommen Eiken

Kongsberg OL

1:12:03

+19:36

15:35

5.

Gøril Skyttersæter Jones

Rocky Mountain Orienteering Club

1:13:12

+20:45

15:50

6.

kari Jussie Lønning

IF Sturla

1:15:19

+22:52

16:18

7.

Trude Hansen

Berger og Svelvik OL

1:17:24

+24:57

16:45

8.

Kristin Eger

Kongsberg OL

1:19:11

+26:44

17:08

9.

Eli Bonden Kjørsvik

Kongsberg OL

1:22:56

+30:29

17:57

10.

Elisabeth Hetlevik

Kongsberg OL

1:26:07

+33:40

18:38

11.

Jane Rødder

Kongsberg OL

2:32:41

+1:40:14

33:02

DSQ

Pia Skyttersæter Iversen

Heming Orientering

42:34

107 161 103 97 48 55 44 40 39 83 77 76

DSQ

Inger Lise R. Hole

Konnerud IL

1:14:14

44 40 39 83

DSQ

Kristin Sørensen

IF Sturla

2:09:46

107

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Johan Eger

Kongsberg OL

30:29

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Lund

Kongsberg OL

25:18

+0:00

12:24

2.

Sindre Lysaker Norbom

Konnerud IL

25:23

+0:05

12:26

3.

Erlend Steen Klokkerud

Eiker OL

27:45

+2:27

13:36

4.

Peder Bonden Kjørsvik

Kongsberg OL

38:12

+12:54

18:43

Klasse: H 13-14 prolog

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

18:10

+0:00

8:24

2.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

20:16

+2:06

9:22

3.

Tord Strand

Kongsberg OL

20:39

+2:29

9:33

4.

Håkon Lund

Kongsberg OL

23:54

+5:44

11:03

5.

Joar Gjerdahl

Berger og Svelvik OL

26:07

+7:57

12:05

6.

Henrik Haug

Kongsberg OL

32:06

+13:56

14:51

7.

Oskar Arnevik

Ringerike OL

35:20

+17:10

16:21

8.

Sindre V. Paulsen

Kongsberg OL

44:58

+26:48

20:49

9.

Ole Jørgen Bogen Arenth

IF Sturla

48:34

+30:24

22:29

10.

Simen Ruud

Konnerud IL

1:02:51

+44:41

29:05

11.

Sebastian Lono Eriksen

Konnerud IL

1:06:58

+48:48

31:00

DNS

Sølve Drage

Kongsberg OL

Klasse: H 15-16 prolog

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Heimdal

Konnerud IL

18:47

+0:00

7:43

2.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

18:59

+0:12

7:48

3.

Sigurd Bonden Kjørsvik

Kongsberg OL

20:05

+1:18

8:15

4.

Håvard Landro Svingheim

Konnerud IL

23:17

+4:30

9:34

5.

Håvard Bakke

Ringerike OL

23:27

+4:40

9:39

6.

Einar Lund

Kongsberg OL

24:27

+5:40

10:03

7.

Toralf Grande

Kongsberg OL

25:46

+6:59

10:36

8.

Einar Moe Tandberg

Modum OL

26:56

+8:09

11:05

9.

Trygve Heggedal

Kongsberg OL

27:21

+8:34

11:15

10.

Vegard Myklemyr

Eiker OL

27:45

+8:58

11:25

11.

Gard Dahlen

Kongsberg OL

28:59

+10:12

11:55

12.

Erlend Andreas Nordbø

Modum OL

31:24

+12:37

12:55

13.

Vegard Eek

Konnerud IL

33:08

+14:21

13:38

14.

Sander Arnevik

Ringerike OL

37:15

+18:28

15:19

15.

Carl August Klevjer

Ringerike OL

52:17

+33:30

21:30

DNS

Petter Stenbro

Modum OL

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Dalby

Fredrikstad SK

34:45

+0:00

7:31

2.

Kjell Arild Karlsen

Fredrikstad SK

37:19

+2:34

8:04

3.

Egil Wickstrand Iversen

Heming Orientering

46:07

+11:22

9:58

4.

Henrik Bergman

Konnerud IL

48:49

+14:04

10:33

5.

Håvard W. Pettersen

Berger og Svelvik OL

58:04

+23:19

12:34

6.

Egil Kjørsvik

Kongsberg OL

59:43

+24:58

12:55

7.

Roger Andre Vanebo

Kongsberg OL

1:11:08

+36:23

15:23

DSQ

Kenneth Sandvold

Eiker OL

42:21

103

DNS

Rune Sørensen

IF Sturla

Klasse: D 13-14 finale

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Eger

Kongsberg OL

30:29

+0:00

11:02

2.

Aurora Moholth

Kongsberg OL

30:56

+0:27

11:12

3.

Kristiane Rogstad

Kongsberg OL

31:37

+1:08

11:27

4.

Kornelia Lønning Brurberg

IF Sturla

36:25

+5:56

13:11

5.

Thea Sildnes Baklid

Konnerud IL

36:33

+6:04

13:14

6.

Kjersti Tønnessen Bergstøl

Kongsberg OL

37:15

+6:46

13:29

7.

Rikke Hjelseth Larsen

Kongsberg OL

37:21

+6:52

13:31

8.

Sarah Wøllo

Kongsberg OL

37:33

+7:04

13:36

9.

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

38:36

+8:07

13:59

10.

Ane Dyrkorn

Eiker OL

39:04

+8:35

14:09

11.

Ingvild Marie Haug

Konnerud IL

39:13

+8:44

14:12

12.

Andrea Willkommen Eiken

Kongsberg OL

39:18

+8:49

14:14

13.

Lotte Myklemyr

Eiker OL

39:23

+8:54

14:16

14.

Solveig Hernandez Vråle

Konnerud IL

42:26

+11:57

15:22

15.

Kathinka Rogstad

Kongsberg OL

43:04

+12:35

15:36

16.

Thea Dyrkorn

Eiker OL

43:53

+13:24

15:53

17.

Andrea Vanebo

Kongsberg OL

52:39

+22:10

19:04

DSQ

Thea Charlotte Hansen

Røyken OL

46:59

104 105 97 103

DNS

Jenni Storhaug

Konnerud IL

Klasse: H 13-14 finale

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

21:12

+0:00

7:40

2.

Tord Strand

Kongsberg OL

22:03

+0:51

7:59

3.

Håkon Lund

Kongsberg OL

24:15

+3:03

8:47

4.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

24:18

+3:06

8:48

5.

Henrik Haug

Kongsberg OL

35:43

+14:31

12:56

6.

Ole Jørgen Bogen Arenth

IF Sturla

35:48

+14:36

12:58

7.

Joar Gjerdahl

Berger og Svelvik OL

35:58

+14:46

13:01

8.

Oskar Arnevik

Ringerike OL

40:43

+19:31

14:45

9.

Simen Ruud

Konnerud IL

42:12

+21:00

15:17

10.

Sindre V. Paulsen

Kongsberg OL

57:38

+36:26

20:52

DSQ

Sebastian Lono Eriksen

Konnerud IL

1:34:25

102 101 104 105 97 101 94 83 88 81 50 60 10...

Klasse: D 15-16 finale

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Moholth

Kongsberg OL

37:33

+0:00

11:31

2.

Idunn Haavengen

Kongsberg OL

37:43

+0:10

11:34

3.

Caroline Bergman

Konnerud IL

37:57

+0:24

11:38

4.

Kristin Smeby

Kongsberg OL

39:48

+2:15

12:12

5.

Fride Sørensen

IF Sturla

41:23

+3:50

12:41

6.

Anne Willkommen Eiken

Kongsberg OL

42:38

+5:05

13:04

7.

Sofie Skyttersæter Iversen

Heming Orientering

48:15

+10:42

14:48

Klasse: H 15-16 finale

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Heimdal

Konnerud IL

21:57

+0:00

6:43

2.

Sigurd Bonden Kjørsvik

Kongsberg OL

22:14

+0:17

6:49

3.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

22:19

+0:22

6:50

4.

Einar Lund

Kongsberg OL

24:22

+2:25

7:28

5.

Håvard Landro Svingheim

Konnerud IL

29:22

+7:25

9:00

6.

Vegard Myklemyr

Eiker OL

31:47

+9:50

9:44

7.

Einar Moe Tandberg

Modum OL

34:11

+12:14

10:29

8.

Toralf Grande

Kongsberg OL

34:37

+12:40

10:37

9.

Håvard Bakke

Ringerike OL

35:03

+13:06

10:45

10.

Vegard Eek

Konnerud IL

35:14

+13:17

10:48

11.

Trygve Heggedal

Kongsberg OL

37:11

+15:14

11:24

12.

Gard Dahlen

Kongsberg OL

37:32

+15:35

11:30

DSQ

Erlend Andreas Nordbø

Modum OL

59:28

162

DNS

Carl August Klevjer

Ringerike OL

DNS

Sander Arnevik

Ringerike OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 september 2013, 22:19:14

Arrangør:

Konnerud IL

Antall deltagere:

162

Antall startet:

151