Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK 2013Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P25 Burud 10. september 2013

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

GeoFORM

47:22

+0:00

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Bjaaland

OSlo kommune BIL

51:16

+0:00

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Susannah Malm

STATNETT

1:34:21

+0:00

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

55:13

+0:00

2.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:08:34

+13:21

3.

Nina Kolberg

Bærum Kommune

1:18:20

+23:07

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

51:03

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum kom.

52:13

+1:10

3.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

1:10:27

+19:24

4.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:14:51

+23:48

5.

Anne Marit Færden

Fagforbundet

1:16:00

+24:57

6.

Elisabeth Ibsen

UiO

1:23:33

+32:30

7.

Liv Solland

Vianova

1:53:13

+1:02:10

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

58:03

+0:00

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

59:34

+1:31

3.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:33:46

+35:43

DSQ

Anne-Britt Nilsen

HIOA

20:03

32 33 34 46 47 48

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Stordal

Asker Skiklubb

1:20:14

+0:00

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

1:01:24

+0:00

2.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

1:04:06

+2:42

3.

Hallvard Koren

OK Moss

1:10:20

+8:56

4.

Tor Ringstad

Cisco

1:19:14

+17:50

5.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

1:23:07

+21:43

DSQ

Marius Burmo

PRIVAT

31:19

40 41 43 44 45 46 47 48 49 100

DSQ

Helge Weydahl

FFI

1:32:34

47 48 49

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Therkelsen

Privat

55:04

+0:00

2.

Bjørn Solhjem

RSM Hasner Kjelstrup & Wiggen BIL

59:12

+4:08

3.

Eirik Tandrevold

Ernst&Young Oslo BIL

1:00:28

+5:24

4.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

1:01:39

+6:35

5.

Per Kaarby

Overtoppen

1:03:34

+8:30

6.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

1:04:25

+9:21

7.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

1:05:05

+10:01

8.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:16:22

+21:18

9.

Nils Olav Solheim

Aker Solutions

1:51:28

+56:24

DSQ

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

1:01:41

36 37 44 41 43 46

DSQ

Andreas Erichsen

COWI BIL

1:28:31

41

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Hansen

AB PIL

40:13

+0:00

2.

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

44:37

+4:24

3.

Richard Blom

FBI

56:16

+16:03

4.

John Jacobsen

Statnett BIL

1:35:51

+55:38

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

41:28

+0:00

2.

Vidar Berteig

EasyPetro

43:37

+2:09

3.

Jørgen Holmboe

HELSETILSYNET

50:48

+9:20

4.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

55:29

+14:01

5.

Per Nermo

COWI BIL

56:59

+15:31

6.

John Thomas Petersen

Nordea

1:01:18

+19:50

7.

Reidar Kierulf

RKP

1:03:39

+22:11

8.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:09:10

+27:42

9.

Bjørn Spjelkavik

FBI

1:10:48

+29:20

10.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:14:13

+32:45

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Møgedal

Aker Solutions

42:55

+0:00

2.

Jon Færden

Kredinor

43:34

+0:39

3.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

50:14

+7:19

4.

Einar Skåre

Brevpost

52:51

+9:56

5.

Per Haugen

NEDERMAN

58:15

+15:20

6.

Arne Holmgren

OPIL

59:55

+17:00

7.

Tom Ibsen

OUS

1:22:52

+39:57

8.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:30:17

+47:22

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

44:04

+0:00

2.

Øystein Madsen

GE Healthcare

44:49

+0:45

3.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

51:26

+7:22

4.

Hans Petter Jensen

Privat

53:47

+9:43

5.

Jon C. Fougner

FUGRO

54:55

+10:51

6.

Tor Ommundsen

Veritas

1:02:19

+18:15

7.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:04:11

+20:07

8.

Karl A Langerød

Lovisenberg

1:05:21

+21:17

9.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

1:06:09

+22:05

10.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

1:07:04

+23:00

11.

Arne Øfsthus

Fugro

1:08:48

+24:44

DSQ

Arne Reistad

Alcatel-Lucent BIL

52:42

34

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

49:52

+0:00

2.

Tor Drage 

Aker Solutions

50:11

+0:19

3.

Svein F Kvalheim

Oppegård

53:19

+3:27

4.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

55:15

+5:23

5.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

1:08:19

+18:27

6.

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

1:27:37

+37:45

7.

Harald Birkeland

OUS

1:33:04

+43:12

8.

Per Meiland

DNB

1:38:36

+48:44

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:07:21

+0:00

DSQ

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

35:11

46 47 48 49 100

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rikke Gåsholt

Universitetet Oslo

39:14

+0:00

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

1:08:55

+0:00

DSQ

Gunhild Ottersland

Nobels Fredssenter

47:39

32 33 34 46 48 49

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

52:41

+0:00

2.

Markus Knapp Kongsberg

Tyrving, IL

1:11:32

+18:51

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atgeir Takle

GLT

1:02:59

+0:00

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Vaage

C10 Farma

1:53:04

+0:00

DSQ

Harald Iwe

IL Geoform

1:18:01

47


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 september 2013, 08:10:41

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

88

Antall startet:

88