Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trøndelag SammenlagtDataeksport
Brikkesys.no

Løp 20/Nattløp 1/Sverresborg 10. september 2013

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Sofie Dahlø Husby

HIST

38:41

+0:00

29:45

2.

Kirsti Næss Olsen

Nylander

38:54

+0:13

29:55

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Lunna

BEKK

30:11

+0:00

15:05

2.

Camilla Bjäring

Rambøll

38:01

+7:50

19:00

3.

Hanne Synnøve Liodden

St. Olavs Hospital

52:16

+22:05

26:08

DSQ

Rachel Galbrun

Rambøll

35:54

63

DSQ

Theresa Böllmann

Reinertsen

54:29

63

DSQ

Ingvild myren

Student

1:22:12

45 55

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Vassenden

Multiconsult

30:23

+0:00

11:41

2.

Ingrid Marie Dromnes

Skanska

32:44

+2:21

12:35

3.

Borghild Hårstad

Rambøll

35:03

+4:40

13:28

4.

Kristine Gjersvold Haug

Skoleelev

42:58

+12:35

16:31

5.

Målfrid Sporsheim

Reinertsen

1:09:10

+38:47

26:36

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solfrid Håbrekke

Sintef

57:05

+0:00

16:47

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Bostad

pir2

38:47

+0:00

14:55

2.

Randi W. Bartnes

Skanska

38:51

+0:04

14:56

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj Lisbet Rønning

Natura

1:04:41

+0:00

32:20

DSQ

Anne Grete Olsen

Eget

1:22:03

64 65 150 175

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haugskott

Trondheim Kommune

27:00

+0:00

10:23

2.

Inger Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

34:58

+7:58

13:26

Arrangør

Monika Haga

HiST

Klasse: D 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thorlene Egerton

NTNU bil

46:42

+0:00

13:44

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

33:08

+0:00

12:44

2.

Siw Sellæg

Trondheim kommune

33:24

+0:16

12:50

3.

Hilde Forbord

Big Bite

41:14

+8:06

15:51

4.

Ingrid Gjersvold

Freidig

42:58

+9:50

16:31

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

34:22

+0:00

13:13

2.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:12:43

+38:21

27:58

DSQ

Erika Bugten

Statoil

1:11:44

36 35 106 63 64 65

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grande

Sticos

39:59

+0:00

19:59

2.

Wenche Sandø

Trondheim Kommune

44:03

+4:04

22:01

3.

Cobien Claringbould

Trondheim Kommune

56:09

+16:10

28:04

DSQ

May-Britt Bjørnaas

Bluegarden

44:18

63 64 65 150 175

Arrangør

Sissel Horghagen

HiST

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Ringdalen

Sintef

43:12

+0:00

16:36

2.

Heidi Midtun

Jernbanen

43:25

+0:13

16:41

3.

Bodil Monsen

Sintef

1:22:42

+39:30

31:48

Arrangør

Trine Barstad

HIST

Arrangør

Siri Drogset

HiST

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

36:29

+0:00

18:14

2.

Anne Stenseth

St. Olavs Hospital

1:07:55

+31:26

33:57

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Vikan Larsen

Natura

43:44

+0:00

21:52

2.

Anne Furuholt

TOBB

47:25

+3:41

23:42

3.

Randi Irene Engen

SIT

1:12:31

+28:47

36:15

4.

Randi Kiste

Nidarøst, OK

1:12:34

+28:50

36:17

Arrangør

Ebba Langum Bredland

HiST

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Britt Kristiansen

Eget

43:47

+0:00

21:53

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Haugskott

Skoleelev

23:36

+0:00

11:48

2.

Hans Ragnvald Stene

Team Viking bygg

1:22:03

+58:27

41:01

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Arvid Gjersvold Haug

Freidig

37:51

+0:00

16:27

2.

Andreas Winnem

Reinertsen

41:09

+3:18

17:53

3.

Helmer Volden

Wing OK

42:42

+4:51

18:33

4.

Magne Svare

Skanska

43:56

+6:05

19:06

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mattis Myhre

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

32:40

+0:00

9:36

1.

Mattis Myhre

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

32:40

+0:00

9:36

3.

Alastair Brunton

Simply Excited

36:56

+4:16

10:51

4.

Lars Langdal

Skanska Aktiv Trondheim

38:47

+6:07

11:24

5.

Ole Jermstad

Reinertsen

39:18

+6:38

11:33

6.

John Kåre Roald

Axil

40:18

+7:38

11:51

7.

Per Arne Wangen

Rambøll

47:27

+14:47

13:57

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Johansen

Broadnet

38:53

+0:00

16:54

2.

Christian Gutvik

Aptomar

39:26

+0:33

17:08

3.

Jørn Brørs

PwC BIL

1:02:53

+24:00

27:20

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Nonstad

Vegvesenet

25:18

+0:00

7:26

2.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

27:31

+2:13

8:05

3.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

27:42

+2:24

8:08

4.

Ola Stenseth

Norsk Helsenett

38:50

+13:32

11:25

5.

Audun Skjæret

BAMA

42:06

+16:48

12:22

6.

Knut Olav Helleseng

Reinertsen

55:27

+30:09

16:18

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

26:15

+0:00

11:24

2.

Kurt Amundsen

Avinor

31:18

+5:03

13:36

3.

Stein Tore Rekdal

Telenor B.I.L. Trondheim

37:55

+11:40

16:29

4.

Per Jonny Nutudal

Maskon AS

1:01:32

+35:17

26:45

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Atmel BIL

30:41

+0:00

9:01

2.

Fredrik Johannessen

Rambøll

32:40

+1:59

9:36

3.

Olle Malmring

Signicat

38:54

+8:13

11:26

4.

Torgeir Aune

Fabricom BIL

39:22

+8:41

11:34

5.

Truls Ryum

Sleipner

40:35

+9:54

11:56

6.

Henning Lysaker

Rainpower

42:35

+11:54

12:31

7.

Thor Ivar Tryggestad

SpareBank 1 Midt-Norge

43:50

+13:09

12:53

8.

Johan Helle

St. Olavs Hospital

47:27

+16:46

13:57

9.

Roy Seland

Telenor

59:22

+28:41

17:27

10.

Svein Olav Dyrhol

Statoil

1:13:09

+42:28

21:30

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Kristian Moe

Politiets il, Trondheim

31:23

+0:00

13:38

2.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

31:31

+0:08

13:42

3.

Knut Hagen

NTNU

32:36

+1:13

14:10

4.

Bobo Nordahl

NGU

34:27

+3:04

14:58

5.

Bjørn Munch

Oracle

35:41

+4:18

15:30

6.

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

36:53

+5:30

16:02

7.

Tor Arne Haugen

DNB

37:50

+6:27

16:26

8.

Rune Viken

Telenor B.I.L. Trondheim

43:39

+12:16

18:58

9.

Vidar Lunda

DNB

1:00:18

+28:55

26:13

DSQ

Morten Korsvold

Marintek

41:39

44 51 36 55 58 60 150 175

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

PwC BIL

34:34

+0:00

10:10

2.

Arild Holm Clausen

NTNU

36:22

+1:48

10:41

3.

Snorre Sæternes

DNV

38:31

+3:57

11:19

4.

Harald Førdedal

Interwell

38:40

+4:06

11:22

5.

Dag Erik Helland

Over Lyngen

38:41

+4:07

11:22

6.

Geir Paulsen

Siemens

39:55

+5:21

11:44

7.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

48:01

+13:27

14:07

8.

Øystein Wiggen

DNB

48:16

+13:42

14:11

9.

Jonathan Sutcliffe

NTNU bil

49:41

+15:07

14:36

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

37:13

+0:00

16:10

2.

Tore Fornes

Statoil

38:35

+1:22

16:46

3.

Petter Mikalsen

Telenor

50:36

+13:23

22:00

DSQ

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

38:07

60

Arrangør

Hallstein Hemmer

HiST

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

37:08

+0:00

10:55

2.

Rune Skjesol

St. Olavs Hospital

41:05

+3:57

12:05

3.

Bernt Rognes

BEKK

46:46

+9:38

13:45

4.

Håvard Eidnes

Uninett

52:41

+15:33

15:29

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Eriksen

Eget

29:10

+0:00

12:40

2.

Jim Løvås

Politiet

31:24

+2:14

13:39

3.

Olav Kvittem

Uninett

37:15

+8:05

16:11

4.

Robert Von Hirsch

Statkraft

38:24

+9:14

16:41

5.

Kjell-Arne Henninen

DNB

42:19

+13:09

18:23

6.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

54:10

+25:00

23:33

DSQ

Ola Eiken

Statoil BIL Trondheim

21:01

51 36 55 58 60 150 175

Arrangør

Roar Sundby

HiST

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tormod Maske

Rekvisitt

41:51

+0:00

12:18

2.

Inge Nørstebø

Skanska

46:04

+4:13

13:32

3.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

50:58

+9:07

14:59

DSQ

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:00:03

39

DSQ

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:27:27

44

DSQ

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:27:27

44

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Statoil

26:46

+0:00

10:17

2.

Ottar G Kristiansen

Evry

30:15

+3:29

11:38

3.

Ole Lutro

NGU

36:45

+9:59

14:08

4.

Reidar Ottem

MTG

40:04

+13:18

15:24

5.

Steinar Aasvang

Siemens

41:58

+15:12

16:08

6.

Ståle Engdal

Telenor

44:19

+17:33

17:02

7.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

47:27

+20:41

18:15

8.

Kåre Eggereide

Rambøll

54:14

+27:28

20:51

9.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

55:12

+28:26

21:13

DSQ

Harald Lauglo

HiST

1:04:50

45 44 38 36 35 106 61 63 64 65 150 175

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

44:24

+0:00

13:03

2.

Per Hveem

HiST

46:48

+2:24

13:45

3.

Tore Heggem

HiNT

57:23

+12:59

16:52

Arrangør

Stein Øvstedal

HiST

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Sliper

NBTL AS

40:11

+0:00

20:05

1.

Jan Sliper

NBTL AS

40:11

+0:00

20:05

3.

Kjell Atle Strande

Creditreform

53:03

+12:52

26:31

3.

Kjell Atle Strande

Creditreform

53:03

+12:52

26:31

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Repvik

NETTseksjonering

35:22

+0:00

13:36

2.

Øistein Åsmul

Trondheim Kommune

35:56

+0:34

13:49

3.

Per Bjørgum

Politiet

38:06

+2:44

14:39

4.

Pål Skyberg

Evry

40:56

+5:34

15:44

5.

Svein Hove

Statens Vegvesen

42:13

+6:51

16:14

6.

Tore Kiste

Fylket

45:13

+9:51

17:23

7.

Terje Hanssen

Politiets il, Trondheim

45:29

+10:07

17:29

8.

Torgeir Iversen

Evry

47:36

+12:14

18:18

9.

Martin Melhuus

Veritas

52:10

+16:48

20:03

10.

Nils Holte

NTNU

52:44

+17:22

20:16

DSQ

Leif Røhjell

Siemens

42:14

48

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Eget

50:26

+0:00

14:50

2.

Frode Stensrud

Eget

51:01

+0:35

15:00

3.

Carl Martin Larsen

NTNU

1:00:08

+9:42

17:41

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Arne Rye

Rambøll

44:00

+0:00

22:00

DSQ

Bjørn Norberg

Veritas

45:33

63

Arrangør

Roar Kvam

HiST

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

29:29

+0:00

11:20

2.

Stig Arild Haugskott

Posten

38:20

+8:51

14:44

3.

Leif Engen

SIT

41:42

+12:13

16:02

4.

Tore Brurok

Eget

42:22

+12:53

16:17

5.

Finn Faye Knudsen

NTNU

43:08

+13:39

16:35

6.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

48:43

+19:14

18:44

7.

Finn Bjørgum

Eget

49:13

+19:44

18:55

8.

Bjørn Flor

Eget

1:22:29

+53:00

31:43

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

NGU

1:03:28

+0:00

18:40

2.

Magnus Landstad

NTNU

1:10:46

+7:18

20:48

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Hellan

Eget

38:20

+0:00

19:10

2.

Edmund Olsen

NTNU

41:08

+2:48

20:34

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

48:01

+0:00

18:28

Klasse: Star-cup D13-14 (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vera Melkild

Freidig

9:24

+0:00

7:13

2.

Malin Opøien

OL Trollelg

9:58

+0:34

7:40

Klasse: Star-cup D17-20 (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Solberg

OL Trollelg

29:18

+0:00

11:16

Klasse: Star-cup D21- (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Fjellanger

Varegg Fleridrett

22:56

+0:00

9:58

2.

Hanne Nøvik

NTNU

24:17

+1:21

10:33

Klasse: Star-cup H13-14 (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

Freidig

9:30

+0:00

7:18

2.

Are Lodgaard

Byåsen IL

14:48

+5:18

11:23

3.

Mathias Hermstad

Freidig

21:39

+12:09

16:39

4.

Martin Selmer

Freidig

32:07

+22:37

24:42

DSQ

Are Lodgaard

Byåsen IL

36:10

69 92 96 100

Klasse: Star-cup H15-16 (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Jørum

Byåsen IL

21:39

+0:00

8:19

2.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

22:11

+0:32

8:31

3.

Johannes Midtbø

Wing OK

23:30

+1:51

9:02

4.

Johannes Løvås

Byåsen IL

31:32

+9:53

12:07

Klasse: Star-cup H17-20 (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

25:10

+0:00

7:24

2.

Øyvind Wiggen

Skoleelev

31:10

+6:00

9:10

2.

Øyvind Wiggen

Skoleelev

31:10

+6:00

9:10

Klasse: Star-cup H21- (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Jakobsen

NTNUI

25:04

+0:00

7:22

2.

Niklas Profors

Varegg Fleridrett

28:00

+2:56

8:14

3.

Erik Gustafsson

NTNUI

32:46

+7:42

9:38

4.

Henrik Svaland Aas

NTNUI

33:15

+8:11

9:46

5.

Agnar Renolen

Wing OK

40:57

+15:53

12:02


Sist oppdatert:

25 september 2013, 18:02:29

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

195

Antall startet:

195