Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK 2013Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen ekstra 12. september 2013

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Wærp Hauge

KjELSÅS

14:38

+0:00

2.

Emilie Krogsrud

HEMING Orientering

15:13

+0:35

3.

Orla Stray Pedersen

HEMING Orientering

16:27

+1:49

4.

Hanna Andersen

HEMING Orientering

16:30

+1:52

5.

Karen Skauge

HEMING Orientering

16:32

+1:54

6.

Stine Østmoe

KjELSÅS

17:01

+2:23

7.

Guro Linnebo

HEMING Orientering

26:42

+12:04

8.

Elise Wærp Hauge

Nydalens Skiklub

28:23

+13:45

9.

Elisabeth Dege

HEMING Orientering

42:00

+27:22

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristan Østermann

HEMING Orientering

24:54

+0:00

2.

Rachel Marøy Baardsen

HeMING orientering

32:11

+7:17

3.

Live Østvold

HEMING Orientering

39:49

+14:55

4.

Emilie Flø

LILLOMARKA

56:33

+31:39

Klasse: D13-16N(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Berlin

HEMING Orientering

23:37

+0:00

Klasse: D13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Flø

LILLOMARKA

39:39

+0:00

2.

Lin Marte Andorsen

HEMING Orientering

41:20

+1:41

3.

Ninni Lund Holter

HEMING Orientering

47:15

+7:36

Klasse: D15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Louise Mari Baardsen

HEMING Orientering

43:59

+0:00

2.

Sofie Skyttersæter

HEMING/NJÅRD

56:29

+12:30

Klasse: D17K(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Thingelstad

ASKER

36:02

+0:00

2.

Maren Edvardsen

Aquateam

39:11

+3:09

3.

Anne Flø

LILLOMARKA

41:35

+5:33

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Bolin

PRIVAT

40:24

+0:00

2.

Elena Grande

Grefsen skole

47:56

+7:32

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Kobernus

OPIL

31:32

+0:00

2.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

35:31

+3:59

3.

Nina Standal Opsahl

GEOFORM

41:04

+9:32

4.

Ann Elin Flågen

HEMING Orientering

41:58

+10:26

5.

Rikke Gåsholt

UiO

50:06

+18:34

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Steria

41:39

+0:00

2.

Hilde Ståhlbrand

OUS

45:58

+4:19

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Runa Skyttersæter

HEMING Orientering

37:25

+0:00

2.

Gøril Skyttersæter

HEMING Orientering

59:06

+21:41

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Turter

NYDALEN

26:43

+0:00

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Kolberg

TYRVING

37:29

+0:00

2.

Aud I Spjelkavik

FBI

45:22

+7:53

3.

Marit Vågsnes

OUS BIL

55:54

+18:25

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

34:20

+0:00

2.

Siri Holmboe

Tyrving, IL

35:28

+1:08

3.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

38:07

+3:47

4.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

40:15

+5:55

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astri Rogstad

GE Healthcare

40:56

+0:00

2.

Unni Drage 

Aker Solutions

49:38

+8:42

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fridtjof Reusch

HEMING Orientering

14:31

+0:00

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens Skiklub

24:35

+0:00

2.

Johannes Halvorsen

Nydalens Skiklub

24:49

+0:14

3.

Martin Dege

HEMING Orientering

39:51

+15:16

Klasse: H13-16N(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Ness

HEMING Orientering

23:41

+0:00

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Astrup Arnesen

HEMING Orientering

26:38

+0:00

2.

Sebastian Eidem

HEMING Orientering

32:34

+5:56

Klasse: H15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulrik Arnesen

Heming Orientering

25:32

+0:00

Klasse: H17N(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roy Kenneth Vestlie

PRIVAT

24:57

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Nipen

TYRVING

30:57

+0:00

2.

Anders Fremming

Heming Orientering

1:00:58

+30:01

DSQ

Thomas Nipen

TYRVING

31:09

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Even Rygh

HEMING Orientering

33:54

+0:00

2.

Tor Ringstad

Cisco

37:39

+3:45

3.

Lasse Nederhoed

NRK

42:47

+8:53

4.

Hallvard Koren

OK Moss

43:18

+9:24

5.

Brynjar Fredeheim

EBY

44:06

+10:12

6.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

49:35

+15:41

7.

Ronny Harsvik

AkeR SOLUTIONS

57:48

+23:54

DSQ

Svein Nygård

Norges Bank BIL

32:17

DSQ

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

32:58

DSQ

Paul A Tovund

Østmarka OK

37:17

Brutt

Christian Vogelsang

NIVA

20:54

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Urfjell

IL Imås

30:14

+0:00

2.

Øystein Østermann

HEMING Orientering

33:50

+3:36

3.

Anders Flågen

Heming Orientering

36:38

+6:24

4.

Mats Carlin

FBI

45:11

+14:57

5.

Øyvind Grandum

FFI BIL

47:44

+17:30

6.

Uno Hanslien

Bilpost

48:02

+17:48

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

27:59

+0:00

2.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

32:32

+4:33

3.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

33:16

+5:17

4.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

33:52

+5:53

5.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

43:21

+15:22

6.

Hans Henrik Fremming

METEOROLOGEN bil

54:10

+26:11

DSQ

Bjørn Willadssen

HEMING/NJÅRD

36:19

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Evry Oslo

22:59

+0:00

2.

John Hansen

AB PIL

27:10

+4:11

3.

Knut Anders Løken

Fossum IF

27:37

+4:38

4.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

36:45

+13:46

DSQ

John Jacobsen

Statnett

37:19

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

26:12

+0:00

2.

Jørgen Holmboe

HELSETILSYNET

31:04

+4:52

3.

Reidar Kierulf

RKP

38:10

+11:58

4.

John Thomas Petersen

Nordea

38:28

+12:16

5.

Tom Edvardsen

Aquateam

39:01

+12:49

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Møgedal

Aker Solutions

37:43

+0:00

2.

Kaare Solhjell

Privat

38:26

+0:43

3.

Juul Sverre Stener

OPIL

39:09

+1:26

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

31:43

+0:00

2.

Eyvind Aas

GEOFORM

38:17

+6:34

3.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

40:32

+8:49

4.

Jon C. Fougner

FUGRO

43:20

+11:37

5.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

45:08

+13:25

6.

Sigurd Haugerud

GEOFORM

48:10

+16:27

DSQ

Oddvar Mella

PRIVAT

56:07

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

48:56

+0:00

2.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

52:23

+3:27

DSQ

Åge Øyvann

NORSK Hydro

40:57

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

52:24

+0:00

2.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

56:43

+4:19

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roger Østvold

HEMING Orientering

26:50

+0:00

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Vik Edvardsen

Aquateam

40:04

+0:00

2.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

43:35

+3:31

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Solheim

AkeR SOLUTIONS

33:15

+0:00

2.

Vidar Bjørkli

Idrettenshus Ullevål

38:56

+5:41


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 september 2013, 07:59:21

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

109

Antall startet:

109