Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Høstløpet 14. september 2013

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Silje Gåsvik Narvestad

Halden SK

20:24

Erlend Bjerknes Fagerlid

Måren OK

30:08

Kristoffer Øhlckers

IL Tyrving

23:47

Sander Frantzen

Kolbotn og Skimt OL

23:55

Sondre Hagen

OK Skeidi

14:47

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Slungaard

IL Tyrving

22:16

+0:00

44 45 47 48

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Eithun Paulsen

Nittedal OL

30:50

+0:00

2.

Ingrid Bredalen

Nittedal OL

35:40

+4:50

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Margrethe Ulvestad

Måren OK

25:43

+0:00

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anniken Eriksrud Karlsen

Oppsal Orientering

51:02

+0:00

2.

Elin Fossum Rye

Asker Skiklubb

59:41

+8:39

3.

Hedda Vonen

Nittedal OL

1:05:58

+14:56

DNS

Oda Sikkeland

IL Tyrving

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Bakken

Måren OK

1:04:02

+0:00

2.

Marit Harstad

Kolbotn og Skimt OL

1:10:44

+6:42

3.

Ingunn Berget

Ås-UMB Orientering

1:18:30

+14:28

Klasse: D 17-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anbjørg Søberg Henriksen

Rudsbygd IL

33:57

+0:00

2.

Kristin Søberg Henriksen

Rudsbygd IL

34:08

+0:11

3.

Anett Wallin

IL Tyrving

39:57

+6:00

4.

Siri Spjelkavik

IL Tyrving

50:26

+16:29

Klasse: D 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Fredh

Hamar OK

49:59

+0:00

2.

Åse Marit Hansen

Nittedal OL

59:29

+9:30

3.

Liv Edle Grønstad

Løten o-lag

1:06:23

+16:24

Klasse: D 17-N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Emilie Søberg Henriksen

Rudsbygd IL

23:26

+0:00

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Milda Øhlckers

IL Tyrving

45:22

+0:00

2.

Astrid Kristin Ruud

Nittedal OL

48:08

+2:46

3.

Hanne Narvestad

Halden SK

51:39

+6:17

DNS

Marit B. Eithun

Nittedal OL

52:14

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Holt Hanssen

Måren OK

39:22

+0:00

2.

Ingunn Schei

Ås-UMB Orientering

1:07:04

+27:42

DSQ

Ingrid M. Tenge

Ås-UMB Orientering

41:12

49 155 147 51 160 54 132 158 249

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sille Winsnes

Ås-UMB Orientering

44:39

+0:00

2.

Åshild Stuve Strandlie

Gjø-Vard OL

44:58

+0:19

3.

Berit Berge

IL Tyrving

46:49

+2:10

4.

Unni Rye

Asker Skiklubb

52:08

+7:29

5.

Randi Nicolaisen

Asker Skiklubb

52:50

+8:11

6.

Ellen-Christine Koren

Ås-UMB Orientering

57:20

+12:41

7.

Gro Hege Ludvigsen

Måren OK

1:02:00

+17:21

8.

Edel Sofie Nilsen

Asker Skiklubb

1:02:04

+17:25

9.

Grete Berntsen

Måren OK

1:04:36

+19:57

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Billingsø

Eidskog OL

38:08

+0:00

2.

Ingeborg Bakken

Måren OK

52:36

+14:28

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Fossum IF

46:18

+0:00

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

52:02

+5:44

DNS

Inger Halck

Måren OK

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aase Tove Golden

Måren OK

36:51

+0:00

2.

Unni Drage

Haugerud IF

41:45

+4:54

3.

Inger Lise Bjordal

Oppsal Orientering

57:56

+21:05

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Unni Dirro Bøhlerengen

Måren OK

33:28

51

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Vestengen Lian

Lillomarka OL

33:39

+0:00

2.

Oliver Wallin Higgins

IL Tyrving

36:11

+2:32

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lukas Bjelde

Måren OK

18:31

+0:00

2.

Markus Månum Moen

Måren OK

20:07

+1:36

3.

Jakob Grann

Måren OK

20:41

+2:10

DNS

Lars Gåsvik Narvestad

Halden SK

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Aasheim

Oppsal Orientering

33:21

+0:00

2.

Åsmund Aamodt Resell

Nydalens SK

42:27

+9:06

3.

Nore Rystad

Heming Orientering

1:07:36

+34:15

DNS

Alexander Skeppland Hole

Nydalens SK

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Strandlie

Gjø-Vard OL

53:54

+0:00

2.

Mindaugas Lukauskas

Fossum IF

1:00:38

+6:44

3.

Christian Jomaas

Fossum IF

1:06:42

+12:48

4.

Donatas Kontautas

OK Telsiai

1:08:57

+15:03

5.

Robert Banfi

Ås-UMB Orientering

1:13:14

+19:20

6.

Einar Bjørkaas Helle

Ås-UMB Orientering

1:30:46

+36:52

Klasse: H 17-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peter Carlsen

Røyken OL

30:48

+0:00

2.

Jon Strøm

Hauketo IF

35:47

+4:59

3.

Simon Feyling

Kolbotn og Skimt OL

51:50

+21:02

Klasse: H 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein-Tore Gåsvik Narvestad

Halden SK

33:29

+0:00

DSQ

Eirik Vestengen Lian

Lillomarka OL

35:47

42

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Boye Dirro Bøhlerengen

Østmarka OK

54:16

+0:00

2.

Torstein Hole

Nydalens SK

1:02:15

+7:59

3.

Audun Bjerknes

Måren OK

1:05:29

+11:13

4.

Trond Sigvald Hetland

Kolbotn og Skimt OL

1:06:01

+11:45

5.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:24:03

+29:47

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Danevad

Ås-UMB Orientering

45:28

+0:00

2.

Stein H. Hagen

OK Skeidi

47:11

+1:43

3.

Odd Arne Lian

Østmarka OK

54:36

+9:08

4.

Bjørnar Dahl Hotvedt

Privat

1:06:01

+20:33

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Lunde

IL Koll

45:05

+0:00

2.

Gløer Winsvold

Sentrum OK

48:06

+3:01

3.

Gunnar Tenge

Ås-UMB Orientering

49:45

+4:40

4.

Martin Granly

Lillomarka OL

51:57

+6:52

5.

Per Slungaard

IL Tyrving

55:34

+10:29

6.

Morten Karlsen

Måren OK

58:43

+13:38

7.

Tore Kjølseth

privat

59:29

+14:24

8.

Bjørn Bakkevig

Heming Orientering

59:41

+14:36

9.

Per Kaarby

Fossum IF

1:06:22

+21:17

10.

Jarand Rystad

Heming Orientering

1:09:11

+24:06

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Berge

IL Tyrving

30:41

+0:00

2.

Ove Martinsen

Hauketo IF

32:56

+2:15

3.

Håvard Steinsholt

Ås-UMB Orientering

32:57

+2:16

4.

Morten Due

Måren OK

33:23

+2:42

5.

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

35:25

+4:44

6.

Egil Rundberget

Nydalens SK

35:29

+4:48

7.

Per Schanche

Asker Skiklubb

37:40

+6:59

8.

Per Hermann Krøger

Måren OK

40:53

+10:12

9.

Tormod Øvergaard

Vestre Akers SK

40:56

+10:15

10.

Roy Gjerding

OK Moss

47:38

+16:57

11.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

49:24

+18:43

12.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

52:24

+21:43

13.

Petter Fure

Oppsal Orientering

52:59

+22:18

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

36:47

+0:00

2.

Harald Aasheim

Oppsal Orientering

39:54

+3:07

3.

Stein Turtumøygard

Måren OK

40:44

+3:57

4.

Jon Gunnar Henriksen

Rudsbygd IL

42:47

+6:00

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Willy Grønstad

Løten o-lag

37:47

+0:00

2.

Leif Billingsø

Eidskog OL

40:26

+2:39

3.

Trond Feiring

Hamar OK

42:52

+5:05

4.

Tore Aaberg

Indre Østfold OK

43:45

+5:58

5.

Thor Palmgren

Halden SK

46:34

+8:47

6.

Knut Vidar Johansen

Måren OK

50:20

+12:33

7.

Georg Kapperud

Oppsal Orientering

1:05:35

+27:48

DSQ

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

41:58

157

DSQ

Roar Bjordal

Oppsal Orientering

45:23

52

DSQ

Bjørn Spjelkavik

IL Tyrving

50:45

51

DSQ

Jimmy Nordli

Trøsken IL

54:59

49 155 147 51 160 54 132 158

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Lundhaug

OK Moss

31:11

+0:00

2.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

50:52

+19:41

3.

Åsmund Jahr

Driv IL

56:19

+25:08

4.

Einar Hoff

IL Tyrving

1:03:48

+32:37

DNS

Steinar Ruud

Konnerud IL

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Haugerud IF

29:27

+0:00

2.

Tor Kaurin

Måren OK

50:51

+21:24

DSQ

Tore Burud

Hauketo IF

48:53

135 53 104 105 155 159 51 48

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Tveite

Ås-UMB Orientering

33:14

+0:00

2.

Dagfinn Føllesdal

Oslostudentenes IK

35:58

+2:44

3.

Bjarne Smaadahl

Kolbotn og Skimt OL

1:06:29

+33:15


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 september 2013, 11:49:44

Arrangør:

Ås IL o-gruppa og Kolbotn&Skimt

Antall deltagere:

128

Antall startet:

122