Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Drammen City Cup 2009 PoengoversiktDataeksport
Brikkesys.no

Drammen City Cup, løp 2 16. april 2009

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lone Brochmann

Heming/Njård OL

22:22

+0:00

2.

Helga Haverstad

Lierbygda OL

23:21

+0:59

3.

Maren Haverstad

Konnerud il

23:37

+1:15

4.

Annette Fjeldheim

Konnerud IL

23:43

+1:21

5.

Inger Lise Hole

Konnerud

24:13

+1:51

6.

Gerd Inger Brunborg

Sturla

25:20

+2:58

7.

Synne Baklid

Konnerud IL

25:29

+3:07

8.

Linda Verde

IF Sturla

26:05

+3:43

9.

Maren Mohagen Hansen

Konnerud IL

27:15

+4:53

10.

Kari Strand

Lierbygda OL

27:37

+5:15

11.

Tove Heimdal              

Konnerud IL

27:58

+5:36

12.

Aud Ellen Brevik

if sturla

28:52

+6:30

13.

Tone Berit Mohagen

Konnerud

28:57

+6:35

14.

Helen Gåsvik

Lierbygda OL

30:51

+8:29

15.

Tove Sildnes

Konnerud IL

30:58

+8:36

16.

Berit Opedahl Tokheim

lierbygda

31:42

+9:20

17.

Kristin Sørensen

IF Sturla

34:29

+12:07

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Juveli

Lillomarka OL

15:04

+0:00

2.

Nicolas Oscarsson

Konnerud

17:03

+1:59

3.

Kim Farnes Hansen

Lierbygda

18:13

+3:09

4.

Anders Åsheim

Konnerud IL

18:27

+3:23

5.

Erik Saugerud

IF Sturla

18:29

+3:25

6.

Sindre Haverstad

NTNUI

18:55

+3:51

7.

Tore Hansen

OK Skeidi

19:40

+4:36

8.

Lars Baklid

Konnerud IL

20:35

+5:31

9.

Terje Bjertnes

Konnerud IL

22:05

+7:01

10.

Andreas Bendiksen

Konnerud IL

22:10

+7:06

11.

Frank Hansen

Konnerud

22:49

+7:45

12.

Rolf Lunde

Eiker

23:37

+8:33

13.

Karsten Kopland

Modum OL

23:58

+8:54

14.

Petter Johannessen

IF Sturla

24:28

+9:24

15.

Bjarne tokheim

lierbygda

24:46

+9:42

16.

Ingemar Jansson Haverstad

Lierbygda OL

25:05

+10:01

17.

Vemund Rønneberg

Røyken ol

25:29

+10:25

18.

Henrik Bergman

Konnerud IL

25:40

+10:36

19.

Bjørn Bendiksen

Konnerud IL

26:58

+11:54

20.

Geir Trøen

Lierbygda OL

28:17

+13:13

21.

Per Dalheim

Konnerud IL

29:15

+14:11

22.

Steinar Ruud

Konnerud

30:04

+15:00

23.

Roger Olsson

Lierbygda O-lag

30:06

+15:02

24.

Torgeir Brochmann

Eiker OL

30:32

+15:28

25.

Morten Paulsen

Konnerud IL

30:59

+15:55

26.

Odd Eivind Gabrielsen

Eiker OL

31:09

+16:05

27.

Lasse Vråle

IF Sturla

32:51

+17:47

Klasse: D -16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Bredde Vig

IF Sturla

24:20

+0:00

2.

Marie Nybø

Konnerud

25:06

+0:46

3.

Stine Mohagen Hansen

Konnerud IL

28:13

+3:53

4.

Katinka Jussie L. Brurberg

Sturla

28:47

+4:27

5.

Ingun Vari

Sturla

30:36

+6:16

6.

Caroline Olsson

Lierbygda O-lag

32:31

+8:11

7.

Tuva Halvorsen

Konnerud

36:31

+12:11

8.

Taran halvorsen

Konnerud

45:54

+21:34

DSQ

Magnhild Frydenlund

IF Sturla

33:09

45 49 50 51

Klasse: H -16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Henrik V. Thon

Sturla

20:22

+0:00

2.

Anders Juveli

Konnerud IL

20:36

+0:14

3.

Audun Heimdal

Konnerud IL

23:07

+2:45

4.

Erik Trøen

Lierbygda OL

23:34

+3:12

5.

Jens Bredde Vig

IF Sturla

25:15

+4:53

6.

Marcus Braathen

lierbygda

26:16

+5:54

7.

Magnus Olsson

Lierbygda O-lag

27:35

+7:13

8.

Morten Bergmann

Konnerud IL

29:10

+8:48

9.

Iver Sørensen

IF Sturla

29:49

+9:27

10.

Sturla Frydenlun

IF Sturla

29:58

+9:36

11.

Vegard Bendiksen

Konnerud IL

40:29

+20:07

DSQ

Lars Petter Johnsen

IF Sturla

22:06

52

Klasse: H Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild D. Moen

Konnerud IL

29:58

+0:00

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Aslak Heimdal

Konnerud IL

13:24

Synne Strand

Lierbygda OL

13:18

Truls Sildnes Baklid

Konnerud IL

9:09

Thea Sildnes Baklid

Konnerud IL

12:45

Iver Lyng Brekken

Lierbygda OL

12:51

Sander Arntzen

Lierbygda OL

11:34

Silje Arntzen

Lierbygda O-lag

13:29

Una Vil Samuelsen

Eiker OL

14:22

Nora Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

14:00

Amalie Amundsen

Konnerud il

16:41

Tilla Farnes Hansen

Lierbygda OL

11:14

Carolina Vråle

Sturla

17:29

Haakon Olsson

Lierbygda

17:48

Kornelia L. Brurberg

Sturla

11:16

Åshild Vari

Sturla

33:01

Kristin Ovesen

Lierbygda

20:10

Tone Nybø

Konnerud

14:46

DSQ

Sander Ovesen

Lierbygda O-lag

12:25

51


Sist oppdatert:

29 april 2009, 21:35:03

Arrangør:

Drammen City Cup

Antall deltagere:

84

Antall startet:

84