Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trøndelag SammenlagtDataeksport
Brikkesys.no

Løp 22/Nattløp 2/Høgåsen 17. september 2013

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Næss Olsen

Nylander

45:18

+0:00

2.

Maj Lisbet Rønning

Natura

49:09

+3:51

3.

Inger Sofie Dahlø Husby

HIST

1:05:28

+20:10

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Synnøve Liodden

St. Olavs Hospital

47:42

+0:00

2.

Anna Lunna

BEKK

59:09

+11:27

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Marie Dromnes

Skanska

40:48

+0:00

2.

Hege Holth Johannessen

NTNU

42:59

+2:11

3.

Elise Spets

Frol IL

52:33

+11:45

4.

Kristin Høydalsvik

NTNU

1:04:23

+23:35

5.

Målfrid Sporsheim

Reinertsen

1:29:21

+48:33

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi W. Bartnes

Skanska

47:46

+0:00

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Merete Knain

Enova SF

55:45

+0:00

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siw Sellæg

Trondheim kommune

45:03

+0:00

2.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

50:29

+5:26

DSQ

Eli Kvingedal

Natura

32:59

67 94 100 175

Arrangør

Nina-Beate Liabakk

NTNU

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

47:10

+0:00

2.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter

56:25

+9:15

3.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

1:01:23

+14:13

4.

Erika Bugten

Statoil

1:12:28

+25:18

5.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:34:50

+47:40

DSQ

Nina Astrid Rieck

ASplan Viak

1:08:07

64 65 67 94 100 175

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grande

Sticos

47:28

+0:00

2.

Sissel Horghagen

HiST

48:05

+0:37

175

Arrangør

Gro Rypdal

Bluegarden

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Drogset

HiST

51:07

+0:00

2.

Trine Barstad

HIST

52:15

+1:08

3.

Eli Ringdalen

Sintef

1:04:37

+13:30

4.

Bodil Monsen

Sintef

1:36:42

+45:35

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

47:49

+0:00

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ebba Langum Bredland

HiST

41:52

+0:00

2.

Anne Furuholt

TOBB

45:04

+3:12

3.

Randi Kiste

Nidarøst, OK

48:01

+6:09

175

4.

Randi Irene Engen

SIT

54:17

+12:25

5.

Gerd Karin Skjøtskift

St Olav

54:21

+12:29

6.

Jorunn Vikan Larsen

Natura

56:12

+14:20

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

54:45

+0:00

2.

Britt Kristiansen

Eget

56:29

+1:44

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

1:04:19

+0:00

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

Freidig

50:34

+0:00

2.

Vegar Røyset

Siemens

1:08:37

+18:03

3.

Magne Svare

Skanska

1:08:53

+18:19

4.

Oddvar Åsmul

Reinertsen

1:30:02

+39:28

5.

Andreas Winnem

Reinertsen

1:31:59

+41:25

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Sveinung Rekaa

ViaNova Trondheim

43:51

+0:00

2.

Johannes Høysæter

Telenor B.I.L. Trondheim

54:41

+10:50

3.

Wolfgang Kampel

NTNUI

55:19

+11:28

4.

Gustav Ruø

Student

57:25

+13:34

5.

Ole Jermstad

Reinertsen

1:09:57

+26:06

6.

Pål Gunnar Ellingsen

NTNU

1:12:32

+28:41

7.

Lars Langdal

Skanska Aktiv Trondheim

1:17:17

+33:26

8.

Per Arne Wangen

Rambøll

1:22:15

+38:24

Arrangør

Per Wirehn

Byåsen

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

1:01:13

+0:00

2.

Christian Gutvik

Aptomar

1:20:29

+19:16

Arrangør

Geir-Arne Lodgaard

Dovre Entreprenør AS

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

52:33

+0:00

2.

Arild Nomeland

Norkart AS

58:14

+5:41

3.

Sigurd Bjørke

TINE Tunga

1:04:24

+11:51

4.

Audun Skjæret

BAMA

1:24:18

+31:45

5.

Vidar Furuholt

EMGS

1:26:58

+34:25

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

55:21

+0:00

2.

Thor Ivar Tryggestad

SpareBank 1 Midt-Norge

1:04:26

+9:05

3.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

1:09:23

+14:02

4.

Per Jonny Nutudal

Maskon AS

2:00:59

+1:05:38

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Atmel BIL

49:43

+0:00

2.

Fredrik Johannessen

Rambøll

1:09:32

+19:49

3.

Øystein Husby

Statnett

1:15:57

+26:14

4.

Henning Lysaker

Rainpower

1:19:14

+29:31

5.

Truls Ryum

Sleipner

1:26:36

+36:53

6.

Knut Morten Vangen

Natura

1:38:32

+48:49

7.

Roy Seland

Telenor

1:53:29

+1:03:46

DSQ

Audun Bakk

Sintef

30:36

84 82 100 175

DSQ

Svein Olav Dyrhol

Statoil

1:06:35

84 82 100 175

DSQ

Olle Malmring

Trondheim Bilkolliktiv

1:08:25

76

DSQ

Johan Helle

St. Olavs Hospital

1:15:24

84 82 100

Arrangør

Torgeir Aune

Fabricom

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Holm Clausen

NTNU

54:56

+0:00

2.

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

1:00:29

+5:33

3.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

1:02:00

+7:04

4.

Geir Paulsen

Siemens

1:06:06

+11:10

5.

Tor Arne Haugen

DNB

1:10:16

+15:20

6.

Stein Ivar Foss

TrønderEnergi

1:11:49

+16:53

7.

Trond Sletner

Telenor B.I.L. Trondheim

1:12:11

+17:15

8.

Bjørn Munch

Oracle

1:20:18

+25:22

9.

Øystein Grøvlen

Oracle

1:20:42

+25:46

10.

Bobo Nordahl

NGU

1:21:08

+26:12

11.

Rune Viken

Telenor B.I.L. Trondheim

1:22:18

+27:22

12.

Morten Korsvold

Marintek

1:26:37

+31:41

13.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:33:08

+38:12

DSQ

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

1:03:57

93 71 72 73

Arrangør

Knut Hagen

NTNU

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

PwC BIL

53:19

+0:00

2.

Harald Førdedal

Interwell

1:07:34

+14:15

3.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

1:15:39

+22:20

4.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

1:15:42

+22:23

5.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

1:23:14

+29:55

Arrangør

Øystein Wiggen

DNB

Arrangør

Harald Storrønning

AtB

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Nytrø

NTNU bil

1:06:01

+0:00

2.

Tore Fornes

Statoil

1:08:35

+2:34

3.

Petter Mikalsen

Telenor

1:13:56

+7:55

4.

Richard Torbjørn Sanders

Sintef

1:15:39

+9:38

5.

Knut Inge Fordal

Statoil

1:18:12

+12:11

6.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

1:21:24

+15:23

7.

Ivar Kjøsnes

Statoil

1:32:46

+26:45

8.

Tor Erik Schjølberg

Statkraft

1:37:22

+31:21

9.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

1:52:34

+46:33

Arrangør

Gunnar Skånøy

Jernbanen

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Svergja

Emma EDB

57:25

+0:00

2.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

59:04

+1:39

3.

Dag Stenersen

Sintef

1:06:41

+9:16

4.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:06:57

+9:32

5.

Olve Mogstad

Siemens

1:31:18

+33:53

6.

Helge Løseth

Statoil

1:35:41

+38:16

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

1:05:53

+0:00

2.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:09:21

+3:28

3.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

1:09:44

+3:51

4.

Klaus Livik

Powel

1:10:23

+4:30

5.

Kjell-Arne Henninen

DNB

1:15:42

+9:49

6.

Even Hofstad

DNB

1:15:59

+10:06

7.

Helge Eriksen

Eget

1:17:08

+11:15

DSQ

Rolf Helge Røsand

Rambøll

54:19

70 93 71 72 73 64 65 67 83

Arrangør

Jim Løvås

Politiet

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tormod Maske

Rekvisitt

1:12:42

+0:00

2.

Inge Nørstebø

Skanska

1:49:51

+37:09

Arrangør

Eirik Vefsnmo

Bouvet

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Mikkelsen

NTNU

49:34

+0:00

2.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

49:57

+0:23

3.

Steinar Aasvang

Siemens

50:56

+1:22

4.

Reidar Ottem

MTG

52:12

+2:38

5.

Trond Damås

Skanska

1:02:49

+13:15

6.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:12:10

+22:36

7.

Tore Heggem

HiNT

1:15:33

+25:59

8.

Arne Wist

Skanska

1:25:28

+35:54

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Hveem

HiST

1:55:12

+0:00

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform

41:33

+0:00

2.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

42:41

+1:08

3.

Jan Sliper

NBTL AS

56:22

+14:49

4.

Terje Skjeldam

Nidarosdomen

1:17:16

+35:43

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Bjørgum

Politiet

49:01

+0:00

2.

Carl Martin Larsen

NTNU

50:17

+1:16

3.

Svein Hove

Statens Vegvesen

50:58

+1:57

4.

Pål Skyberg

Evry

55:14

+6:13

5.

Martin Melhuus

Veritas

56:39

+7:38

6.

Halvor Flatberg

NTNU

57:46

+8:45

7.

Edgar Furuholt

Det norske

57:53

+8:52

8.

Helge Revhaug

Eget

59:18

+10:17

9.

Tore Kiste

Fylket

1:02:45

+13:44

10.

Torgeir Iversen

Evry

1:08:03

+19:02

11.

Leif Røhjell

Siemens

1:08:17

+19:16

12.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:09:49

+20:48

13.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

1:30:53

+41:52

DSQ

Anders Waage

St. Olavs Hospital

51:21

64 65 67 94 100 175

DSQ

Nils Holte

NTNU

1:51:37

67

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:35:30

+0:00

DSQ

Frode Stensrud

Eget

1:46:34

84 82 100

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Skjesol

Statkraft

32:43

+0:00

2.

Odd Arne Rye

Rambøll

43:49

+11:06

3.

Bjørn Norberg

Veritas

54:29

+21:46

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

43:48

+0:00

2.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

52:28

+8:40

3.

Leif Engen

SIT

54:22

+10:34

4.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

56:39

+12:51

5.

Stig Arild Haugskott

Posten

59:30

+15:42

6.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:02:19

+18:31

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Landstad

NTNU

2:00:45

+0:00

2.

Robert Strøm

NGU

2:29:17

+28:32

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Sæternes

Justervesenet

43:31

+0:00

2.

Rolf Hellan

Eget

45:02

+1:31

3.

Edmund Olsen

NTNU

53:45

+10:14

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

55:45

+0:00

2.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:18:57

+23:12

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Meland

Statoil

1:07:23

+0:00

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thorlene Egerton

NTNU bil

1:10:35

+0:00

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Berg Hanssen

I Beste Laget

38:33

+0:00

Klasse: D21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

56:27

+0:00

2.

Hanne Nøvik

NTNUI

57:45

+1:18

3.

Elen Katrine Skjerve

NTNUI

1:00:58

+4:31

4.

Audhild Bakken Rognstad

NTNUI

1:02:48

+6:21

5.

Gunhild Rogne Halland

NTNUI

1:04:53

+8:26

6.

Kristine Fjellanger

Varegg Fleridrett

1:08:08

+11:41

7.

Toril Nes

NTNUI

1:19:08

+22:41

8.

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

1:21:05

+24:38

9.

Emma Johansson

NTNUI

20:55:24

+19:58:57

DSQ

Ida Arnesen Tiltnes

NTNUI

47:45

78 60 84 82

DSQ

Marianne Dæhli

NTNUI

1:09:00

78 60 84 82

DNS

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

Freidig

43:13

+0:00

2.

Jorunn Kvakland

Freidig

45:01

+1:48

3.

Frida Sæther

Freidig

49:06

+5:53

4.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

50:00

+6:47

DSQ

Anna Solberg

OL Trollelg

22:43

72 73 64 65 67 83 100 175

DNS

Gina Mølnvik

Freidig

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

1:02:20

+0:00

Klasse: H21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Petter Mathisen

NTNUI

57:50

+0:00

2.

Mathias Stensland Lillevold

NTNUI

58:06

+0:16

3.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

58:13

+0:23

4.

Øystein Haug

Frol IL

1:03:19

+5:29

5.

Gunnar A Fiskum

IL Tyrving

1:04:17

+6:27

6.

Jostein Mårdalen

Freidig

1:05:22

+7:32

7.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

1:05:28

+7:38

8.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

1:07:24

+9:34

9.

Jørgen Fiskum

Frol IL

1:07:57

+10:07

10.

Ståle Gjelsten

NTNUI

1:08:14

+10:24

11.

Niklas Profors

Varegg Fleridrett

1:08:34

+10:44

12.

Erik Gustafsson

NTNUI

1:09:14

+11:24

13.

Harald Kalager

NTNUI

1:11:17

+13:27

14.

Halvard Nordbrøden

Student

1:17:35

+19:45

15.

Håvard Berget

NTNUI

1:24:58

+27:08

16.

Henrik Svaland Aas

NTNUI

1:29:03

+31:13

17.

Agnar Renolen

Wing OK

1:32:42

+34:52

DSQ

Halvor Lund

NTNUI

1:18:47

77

Brutt

Kjetil Okkenhaug

NTNUI

70 62 93 71 72 73 76 78 60 79 84 77 8...

Brutt

Thomas Natvig Årstad

NTNUI

5:33

93 71 72 73 76 78 60 79 84 77 82 83 10...

Brutt

Hallvard Nordbrøden

NTNUI

DNS

Asgeir Bakken Rognstad

NTNUI

DNS

Morten Severin Saue

NTNUI

DNS

Jon Aukrust Osmoen

NTNUI

DNS

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

DNS

Eirik Kamstrup Hovind

NTNUI

DNS

Snorre Hansen

Byåsen IL

Klasse: H35

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Tomas Eidsmo

Freidig

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

Trollelg

43:17

+0:00

2.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

49:09

+5:52

3.

Terje Sørgård

Byåsen

54:45

+11:28

4.

Magne Jutulstad

Bækkelagets SK

55:41

+12:24

5.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

57:21

+14:04

6.

Rasmus Rørholt Theisen

BUL-Tromsø

1:01:30

+18:13

DNS

Rein Helle Mårdalen

Freidig

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

40:40

+0:00

2.

Johannes Midtbø

Wing OK

43:09

+2:29

3.

Johannes Løvås

Byåsen IL

45:13

+4:33

4.

Håvard Eidsmo

Freidig

46:49

+6:09

5.

Adrian Opheim

Freidig

47:19

+6:39

DNS

Brage Jørum

Byåsen IL

Klasse: H 10-14 Parløp

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

26:38

+0:00

2.

Mats Eidsmo

Freidig

26:41

+0:03

3.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

29:51

+3:13

4.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

29:52

+3:14

5.

Jon Birger Morud

Byåsen

29:52

+3:14

DNS

Magnus Antonsen

Byåsen IL

Klasse: D 10-14 Parløp

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

29:48

+0:00

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vera Melkild

Freidig

24:45

+0:00

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Lodgaard

Byåsen IL

28:22

+0:00

2.

Martin Selmer

Freidig

31:27

+3:05

3.

Mathias Hermstad

Freidig

32:34

+4:12


Sist oppdatert:

25 september 2013, 18:00:40

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

247

Antall startet:

235