Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trøndelag SammenlagtDataeksport
Brikkesys.no

Løp 23/Gråkallen 21. september 2013

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Eline og William

Junior

1:02:22

65

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margit Wanvig

1:11:07

+0:00

30:55

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Synnøve Liodden

St. Olavs Hospital

56:46

+0:00

21:01

2.

Janne Fossum

St. Olavs Hospital

1:09:52

+13:06

25:52

Arrangør

Eleonora Mondo

Reinertsen

Arrangør

Theresa Bøllmann

Reinertsen

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Høydalsvik

NTNU

1:08:54

+0:00

19:41

2.

ANNE BERIT MOGSTAD

Siemens

1:14:59

+6:05

21:25

3.

Ingvild Bostad

Odfjell Drilling & Technology

1:19:56

+11:02

22:50

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Stenseth

Trollelg

51:09

+0:00

11:37

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Bostad

pir2

49:29

+0:00

14:08

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Solem Aune

SWECO

1:02:57

+0:00

14:18

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj Lisbet Rønning

Natura

55:10

+0:00

20:25

DSQ

Kirsti Næss Olsen

Nylander

53:12

69 96 106

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Merete Tønnesen Grøtte

Trondheim Kommune

1:00:06

+0:00

22:15

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siw Sellæg

Trondheim kommune

49:30

+0:00

14:08

2.

Hilde Forbord

Big Bite

59:31

+10:01

17:00

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

55:20

+0:00

20:29

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

44:21

+0:00

12:40

2.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

58:00

+13:39

16:34

3.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:19:01

+34:40

22:34

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjellrun Sporild

Fylket

39:37

+0:00

14:40

DSQ

Berit Grande

Sticos

1:18:00

106

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Ringdalen

Sintef

1:02:48

+0:00

17:56

2.

Trine Barstad

HIST

1:05:19

+2:31

18:39

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Stenseth

St. Olavs Hospital

1:23:21

+0:00

30:52

2.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

1:24:46

+1:25

31:23

DSQ

Anne Stenseth

St. Olavs Hospital

49:16

69 92 96 106 44 118 121 123

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Gunnhild Oftedal

HiST

58:21

113

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ebba Langum Bredland

HiST

57:58

+0:00

21:28

2.

Anne Furuholt

TOBB

1:04:26

+6:28

23:51

3.

Kirsti Haarberg

Haarberg

1:14:45

+16:47

27:41

Arrangør

Anne Furuholt

TOBB

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Britt Kristiansen

Eget

1:17:26

+0:00

28:40

Arrangør

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

1:24:35

+0:00

31:19

2.

Randi Iversen

Eget

1:28:35

+4:00

32:48

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

1:12:23

+0:00

26:48

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidar Skogseth

Evry

1:06:28

+0:00

24:37

2.

Amund Stenseth

Devico

1:30:09

+23:41

33:23

Arrangør

Michele Baravalle

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegar Røyset

Siemens

52:37

+0:00

15:02

2.

Magne Svare

Skanska

1:12:39

+20:02

20:45

3.

Audun Vigdissønn Nytrø

Skoleelev

1:32:19

+39:42

26:22

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Asphjell Bjørnaas

Sintef

41:33

+0:00

9:26

2.

Gustav Ruø

Student

44:07

+2:34

10:01

3.

Pål Gunnar Ellingsen

NTNU

56:57

+15:24

12:56

4.

Hans Olav Kjøs

St Olav

1:00:31

+18:58

13:45

5.

Gregoire Bonnemaire

NTNU

1:06:11

+24:38

15:02

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

59:26

+0:00

16:58

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

OLA STENSEth

Norsk Helsenett

46:15

+0:00

10:30

2.

Magnar Nedland

Yahoo!

56:22

+10:07

12:48

3.

Vidar Furuholt

EMGS

1:00:43

+14:28

13:47

Arrangør

Magnar Nedland

Yahoo!

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

38:27

+0:00

10:59

2.

Thor Ivar Tryggestad

SpareBank 1 Midt-Norge

45:18

+6:51

12:56

3.

Kurt Amundsen

Avinor

47:17

+8:50

13:30

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edvard Haanæs

Trackway Resources

37:14

+0:00

8:27

2.

Fredrik Johannessen

Rambøll

45:35

+8:21

10:21

3.

Truls Ryum

Sleipner

50:19

+13:05

11:26

4.

Ingebrigt Fuglem

Telenor B.I.L. Trondheim

57:28

+20:14

13:03

5.

Olle Malmring

Trondheim Bilkollektiv

57:45

+20:31

13:07

6.

Frode Sandøy

Powel

1:07:05

+29:51

15:14

7.

Roy Seland

Telenor

1:21:02

+43:48

18:25

8.

Morten Wennevik

Bouvet

1:48:59

+1:11:45

24:46

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

38:52

+0:00

11:06

2.

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

42:57

+4:05

12:16

3.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

47:53

+9:01

13:40

4.

Rune Krogh

TrønderEnergi

52:38

+13:46

15:02

5.

Bjørn Munch

Oracle

53:39

+14:47

15:19

6.

Tor Arne Haugen

DNB

59:19

+20:27

16:56

DSQ

Morten Korsvold

Marintek

46:15

110 113 115 118 121

Arrangør

Are Bruaset

SINTEF Energi

Arrangør

Bobo Nordahl

NGU

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Holm Clausen

NTNU

41:04

+0:00

9:20

2.

Håvard Lorange

Siemens

42:44

+1:40

9:42

3.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

43:23

+2:19

9:51

4.

Geir Paulsen

Siemens

48:01

+6:57

10:54

5.

Stein Ivar Foss

TrønderEnergi

48:31

+7:27

11:01

6.

Harald Førdedal

Interwell

55:20

+14:16

12:34

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

52:23

+0:00

11:54

2.

Håvard Eidnes

Uninett

56:54

+4:31

12:55

3.

Øystein Nytrø

NTNU bil

1:07:13

+14:50

15:16

DSQ

Geir Arnesen

Eget

1:02:33

96

Arrangør

Olve Mogstad

Siemens

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

44:47

+0:00

12:47

2.

Even Hofstad

DNB

45:12

+0:25

12:54

3.

Jim Løvås

Politiet

51:35

+6:48

14:44

4.

Jan Kåre Vatne

Mo Oklubb

52:51

+8:04

15:06

5.

Helge Eriksen

Eget

52:55

+8:08

15:07

6.

Olav Kvittem

Uninett

54:20

+9:33

15:31

7.

Ola Eiken

Statoil BIL Trondheim

54:58

+10:11

15:42

8.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

56:18

+11:31

16:05

9.

Robert Von Hirsch

Statkraft

58:25

+13:38

16:41

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tormod Maske

Rekvisitt

53:18

+0:00

12:06

2.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

58:28

+5:10

13:17

3.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:24:00

+30:42

19:05

Arrangør

Tormod Maske

Rekvisitt

Klasse: H 60-99 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Henrik Thaulow

Eget

53:19

+0:00

15:14

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil

41:21

+0:00

11:48

2.

Steinar Aasvang

Siemens

51:30

+10:09

14:42

3.

Ole Nervik

Eget

51:42

+10:21

14:46

4.

Viggo Schei

Skanska

58:42

+17:21

16:46

5.

Ole Lutro

NGU

1:00:32

+19:11

17:17

6.

Arne Mikkelsen

NTNU

1:02:54

+21:33

17:58

7.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:03:23

+22:02

18:06

8.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:03:27

+22:06

18:07

9.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:21:28

+40:07

23:16

10.

Harald Lauglo

HiST

1:25:03

+43:42

24:18

11.

Jostein Grepstad

NTNU

1:26:12

+44:51

24:37

Arrangør

Kåre Eggereide

Rambøll

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

53:54

+0:00

12:14

2.

Tore Heggem

HiNT

1:00:03

+6:09

13:38

3.

Stein Øvstedal

HiST

1:11:15

+17:21

16:11

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Fanavoll

EMGS

41:49

+0:00

15:29

2.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

44:32

+2:43

16:29

3.

Kjell Atle Strande

Creditreform

46:48

+4:59

17:20

4.

Thore Sundsetvik

Smiths

1:23:13

+41:24

30:49

5.

Jan Sliper

NBTL AS

1:23:47

+41:58

31:01

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Hove

Statens Vegvesen

50:21

+0:00

14:23

2.

Pål Skyberg

Evry

51:35

+1:14

14:44

3.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

52:19

+1:58

14:56

4.

Torgeir Iversen

Evry

54:00

+3:39

15:25

5.

Edgar Furuholt

Det norske

57:58

+7:37

16:33

6.

Tom Bugge

Det norske

1:01:30

+11:09

17:34

7.

Martin Melhuus

Veritas

1:03:12

+12:51

18:03

8.

Torger Haarberg

Haarberg

1:18:18

+27:57

22:22

9.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

1:22:52

+32:31

23:40

10.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:46:11

+55:50

30:20

Arrangør

Nils Holte

NTNU

Arrangør

Edgar Furuholt

Det norske

Arrangør

Halvor Flatberg

NTNU

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Revhaug

Eget

56:48

+0:00

12:54

2.

Frode Stensrud

Eget

1:03:39

+6:51

14:27

3.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:04:36

+7:48

14:40

4.

Harald E Krogstad

NTNU

1:37:27

+40:39

22:08

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Aalde

Reinertsen

51:40

+0:00

19:08

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

46:26

+0:00

13:16

2.

Knut Skjesol

Statkraft

49:19

+2:53

14:05

3.

Leif Engen

SIT

49:43

+3:17

14:12

4.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

52:02

+5:36

14:52

5.

Per Løvaas

Vegvesenet

54:53

+8:27

15:40

6.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:00:50

+14:24

17:22

7.

Finn Bjørgum

Eget

1:26:09

+39:43

24:36

8.

Knut Erik Østengen

Tales

1:43:34

+57:08

29:35

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Evry

56:51

+0:00

12:55

2.

Robert Strøm

NGU

1:48:49

+51:58

24:43

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddvar Opland

Stompa

46:47

+0:00

17:19

2.

Rolf Hellan

Eget

58:11

+11:24

21:32

3.

Tor Lindstad

Sintef

58:33

+11:46

21:41

4.

Edmund Olsen

NTNU

59:52

+13:05

22:10

5.

Kåre Aflekt

NTNU

1:06:39

+19:52

24:41

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Sætherhaug

Eget

1:06:23

+0:00

18:58

2.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:08:17

+1:54

19:30

3.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:20:09

+13:46

22:54

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

47:28

+0:00

17:34

2.

Oddgeir Øfsti

NTNU

2:19:33

+1:32:05

51:41

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnar Egseth

Jernbanen

1:26:18

+0:00

31:57

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alex Pedersen

Trollelg

49:30

+0:00

11:15

2.

Mie Skovholt

Ukjent

58:21

+8:51

13:15


Sist oppdatert:

25 september 2013, 20:15:53

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

160

Antall startet:

160