Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trøndelag SammenlagtDataeksport
Brikkesys.no

Løp 24/Nattløp 3/Kuhaugen 24. september 2013

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Lønsethagen

NTNUI

9:04

+0:00

2.

Kirsti Næss Olsen

Nylander

14:36

+5:32

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Lunna

BEKK

25:09

+0:00

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Bostad

Odfjell Drilling & Technology

31:54

+0:00

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Bostad

pir2

27:25

+0:00

Arrangør

Monica Aas Farbu

Trondheim Kommune

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger-Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

29:18

+0:00

2.

Monika Haga

HiST

41:38

+12:20

Arrangør

Gøril Eide

Trondheim kommune

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

27:27

+0:00

2.

Hilde Forbord

Big Bite

34:46

+7:19

Arrangør

Siw Sellæg

Trondheim kommune

Arrangør

Mona Sæther

Trondheim kommune

Arrangør

Heidi Arnesen

Trondheim Kommune

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

30:49

+0:00

2.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

40:57

+10:08

3.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

44:27

+13:38

4.

Erika Bugten

Statoil

47:03

+16:14

DSQ

Nina Astrid Rieck

ASplan Viak

1:25:11

150

Arrangør

Turid Røsand

Trondheim Kommune

Arrangør

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grande

Sticos

30:48

+0:00

2.

Sissel Horghagen

HiST

34:53

+4:05

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Drogset

HiST

41:32

+0:00

2.

Trine Barstad

HIST

42:17

+0:45

3.

Eli Ringdalen

Sintef

45:46

+4:14

DSQ

Bodil Monsen

Sintef

1:02:45

150

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

41:17

+0:00

Arrangør

Stina Elfving

Trondheim Kommune

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

33:56

+0:00

2.

Jorunn Vikan Larsen

Natura

36:25

+2:29

3.

Gerd Karin Skjøtskift

St Olav

45:35

+11:39

4.

Randi Irene Engen

SIT

45:45

+11:49

Arrangør

Kirsten Repvik

Trondheim Kommune

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Britt Kristiansen

Eget

36:27

+0:00

DSQ

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

35:44

150

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Iversen

Byåspian

45:35

+0:00

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lasse Børgersen

BIL Natura

29:08

+0:00

2.

Oddvar Åsmul

Reinertsen

29:11

+0:03

3.

Andreas Winnem

Reinertsen

31:59

+2:51

4.

Vegar Røyset

Siemens

32:29

+3:21

DSQ

Roar Ansnes

Eget

59:27

150

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alastair Brunton

Simply Excited

25:52

+0:00

2.

Gustav Ruø

Student

26:37

+0:45

3.

Sigmund Størset

SINTEF Energi

27:30

+1:38

4.

Lars Langdal

Skanska Aktiv Trondheim

29:56

+4:04

5.

Per Arne Wangen

Rambøll

34:58

+9:06

6.

John Kåre Roald

Axil

35:16

+9:24

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Johansen

Broadnet

23:42

+0:00

2.

Vidar Furuholt

EMGS

23:47

+0:05

3.

Christian Gutvik

Aptomar

30:59

+7:17

4.

Kai Ove Moen

Datametrix/Telenor

31:12

+7:30

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Nonstad

Vegvesenet

22:27

+0:00

2.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

23:42

+1:15

3.

Petter Andreas Bergh

NTNU

28:16

+5:49

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

20:02

+0:00

2.

Kurt Amundsen

Avinor

21:02

+1:00

3.

Odd Magne Reitan

Atmel

26:58

+6:56

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eskil Åsmul

Software Innovation

27:25

+0:00

2.

Fredrik Johannessen

Rambøll

29:20

+1:55

3.

Johan Helle

St. Olavs Hospital

36:17

+8:52

DSQ

Truls Ryum

Sleipner

30:08

150

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

19:38

+0:00

2.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

20:32

+0:54

3.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

28:58

+9:20

4.

Tor Arne Haugen

DNB

29:32

+9:54

5.

Bobo Nordahl

NGU

32:16

+12:38

6.

Bjørn Munch

Oracle

41:22

+21:44

DSQ

Morten Korsvold

Marintek

27:09

47 49

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Førdedal

Interwell

27:08

+0:00

2.

Arild Holm Clausen

NTNU

30:24

+3:16

3.

Øystein Wiggen

DNB

32:24

+5:16

4.

Geir Paulsen

Siemens

35:08

+8:00

5.

Stein Ivar Foss

TrønderEnergi

37:27

+10:19

DSQ

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

33:51

175

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Fornes

Statoil

30:33

+0:00

2.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

33:31

+2:58

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

28:55

+0:00

2.

Bernt Rognes

BEKK

30:27

+1:32

3.

Olve Mogstad

Siemens

33:36

+4:41

4.

Dag Stenersen

Sintef

36:50

+7:55

5.

Helge Løseth

Statoil

37:57

+9:02

6.

Øystein Nytrø

NTNU bil

41:21

+12:26

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

28:07

+0:00

2.

Olav Kvittem

Uninett

28:25

+0:18

3.

Klaus Livik

Powel

30:59

+2:52

4.

Robert Von Hirsch

Statkraft

45:43

+17:36

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska

38:24

+0:00

2.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

42:19

+3:55

3.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:02:33

+24:09

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ståle Engdal

Telenor

50:27

+0:00

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

33:57

+0:00

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

26:24

+0:00

2.

Kjell Atle Strande

Creditreform

27:16

+0:52

3.

Terje Skjeldam

Nidarosdomen

32:55

+6:31

4.

Jan Sliper

NBTL AS

39:33

+13:09

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Skyberg

Evry

31:15

+0:00

2.

Terje Hanssen

Politiets il, Trondheim

33:09

+1:54

3.

Egil Repvik

NETTseksjonering

36:39

+5:24

4.

Torgeir Iversen

Evry

37:32

+6:17

5.

Tore Kiste

Fylket

40:08

+8:53

6.

Tom Bugge

Det norske

40:56

+9:41

7.

Svein Hove

Statens Vegvesen

42:50

+11:35

8.

Leif Røhjell

Siemens

43:37

+12:22

9.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

52:35

+21:20

10.

Nils Holte

NTNU

55:52

+24:37

11.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

59:56

+28:41

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

Eget

43:44

+0:00

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

47:17

+3:33

3.

Helge Revhaug

Eget

48:02

+4:18

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Norberg

Veritas

41:05

+0:00

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Arild Haugskott

Posten

36:52

+0:00

2.

Knut Skjesol

Statkraft

40:01

+3:09

3.

Leif Engen

SIT

44:28

+7:36

4.

Henry Sundsetvik

OTEK

46:37

+9:45

5.

Finn Faye Knudsen

NTNU

54:30

+17:38

DSQ

Anders Lauglo

Lauglo Gård

35:07

69

DSQ

Finn Bjørgum

Eget

43:39

45 175

DSQ

Tore Brurok

Eget

45:34

47

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Evry

51:41

+0:00

2.

Magnus Landstad

NTNU

53:05

+1:24

3.

Robert Strøm

NGU

58:11

+6:30

DSQ

Roar Forbord

Terratec

1:20

36 38 39 40 44 45 47 59 49 51 55 58 6...

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Hellan

Eget

32:47

+0:00

2.

Edmund Olsen

NTNU

35:18

+2:31

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

40:35

+0:00

2.

Arnfinn Langeland

NTNU

46:06

+5:31

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Follesø

BEKK

39:43

+0:00

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vera Melkild

Freidig

23:14

+0:00

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Jørum

Byåsen IL

26:28

+0:00

2.

Solfrid Håbrekke

Sintef

31:09

+4:41


Sist oppdatert:

7 oktober 2013, 21:07:19

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

133

Antall startet:

133