Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trøndelag SammenlagtDataeksport
Brikkesys.no

Løp25/Lian 28. september 2013

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Benjamin Sævik

Flyfemkamp

15:09

+0:00

10:06

2.

Erik W. Bakk

Eget

22:58

+7:49

15:18

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Næss Olsen

Nylander

14:02

+0:00

7:23

2.

Magne Krosby

22:53

+8:51

12:02

3.

Tove Løberg

Statoil Stjørdal BIL

48:46

+34:44

25:40

4.

Irene Lund

Privat

57:53

+43:51

30:27

5.

Heidi Sivertsen

Statoil Stjørdal BIL

1:10:49

+56:47

37:16

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Lunna

BEKK

46:09

+0:00

14:25

2.

Idunn Assev

Flyfemkamp

55:26

+9:17

17:19

3.

Anniken Erichsen

Flyfemkamp

1:02:49

+16:40

19:37

4.

Anne Beri Mogstad

1:11:46

+25:37

22:25

DSQ

Jorun Opedal Uglem

Student

63 51 58 65 92 47 113 121 118 139 151 152 15...

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Målfrid Sporsheim

Reinertsen

1:09:06

+0:00

16:51

2.

Ingvild Bostad

Odfjell Drilling & Technology

1:10:43

+1:37

17:14

3.

Wenche Rydning

Luftkrigsskolen

1:12:12

+3:06

17:36

4.

Ane Thea Kristoffersen

LKSK

1:27:32

+18:26

21:20

5.

Inger-Marie Hoberg

Luftkrigsskolen

1:55:10

+46:04

28:05

DSQ

Stine Sjo

Luftkrigsskolen

39 45 55 61 64 69 47 110 113 118 123 146 15...

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Heier Amundsen

Stjørdal Kommune

50:15

+0:00

15:42

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Bostad

pir2

58:00

+0:00

14:08

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj Lisbet Rønning

Natura

53:40

+0:00

16:46

DSQ

Trine Berg

1:57:49

51 58 65 92 47 113 121 118 139 151 152 150

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Merete Tønnesen Grøtte

Trondheim Kommune

57:16

+0:00

17:53

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siw Sellæg

Trondheim kommune

51:36

+0:00

12:35

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

54:26

+0:00

17:00

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

43:42

+0:00

10:39

2.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

53:03

+9:21

12:56

3.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

56:36

+12:54

13:48

4.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

59:53

+16:11

14:36

5.

Aashild S. Langseth

Eget

1:09:56

+26:14

17:03

6.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:30:23

+46:41

22:02

Arrangør

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grande

Sticos

52:24

+0:00

16:22

2.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

55:08

+2:44

17:13

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Barstad

HIST

1:08:11

+0:00

16:37

2.

Heidi Midtun

Jernbanen

1:16:49

+8:38

18:44

3.

Siri Drogset

HiST

1:18:43

+10:32

19:11

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

1:00:32

+0:00

18:55

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ebba Langum Bredland

HiST

51:53

+0:00

16:12

2.

Anne Furuholt

TOBB

55:02

+3:09

17:11

3.

Randi Irene Engen

SIT

1:15:45

+23:52

23:40

4.

Jorunn Vikan Larsen

Natura

1:16:26

+24:33

23:53

DSQ

Kirsti Haarberg

Haarberg

1:01:55

63 51 58

Arrangør

Anne Furuholt

TOBB

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Ravnsborg

HiST

1:06:37

+0:00

16:14

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:36:38

+0:00

30:11

DSQ

Britt Kristiansen

Eget

1:47:14

63 51 58 65 92 47 113 121 118 139 151 152 15...

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

57:47

+0:00

14:05

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

1:27:45

+0:00

27:25

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Åsheim

LKSK

37:28

+0:00

8:55

2.

Bjarte Lykke

Trondheim Kommune

52:42

+15:14

12:32

3.

Vegar Røyset

Siemens

56:07

+18:39

13:21

4.

Daniel Knutsen

LKSK

1:21:16

+43:48

19:20

5.

Bjørn Larsen

1:23:19

+45:51

19:50

6.

Gard Spreemann

NTNU BIL

1:34:50

+57:22

22:34

DSQ

Glenn Müller

Flyfemkamp

56:26

36

DSQ

Espen Wennerberg

Forsvaret

1:20:03

36

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Asphjell Bjørnaas

Sintef

41:05

+0:00

7:36

2.

Halvor Lund

NTNUI

42:58

+1:53

7:57

3.

Brynjar Bakken

NTNUI

43:07

+2:02

7:59

4.

Gustav Ruø

Student

46:37

+5:32

8:37

5.

Jostein Bø Fløystad

NTNU bil

49:10

+8:05

9:06

6.

Henrik Enoksen

SINTEF Energi

53:44

+12:39

9:57

7.

Frank Sandberg

Luftkrigsskolen

1:09:06

+28:01

12:47

8.

Thor William Skånøy

Skoleelev

1:17:11

+36:06

14:17

DSQ

Martin Uglem

Student

50:35

150

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

40:37

+0:00

9:40

2.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

1:01:52

+21:15

14:43

3.

Frode Johansen

Broadnet

1:02:41

+22:04

14:55

4.

Jon Olaf Olaussen

HiST

1:17:04

+36:27

18:20

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

39:19

+0:00

7:16

2.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

41:03

+1:44

7:36

118

3.

Sigurd Bjørke

TINE Tunga

45:13

+5:54

8:22

4.

Magnar Nedland

Yahoo!

1:07:24

+28:05

12:28

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olle Malmring

Trondheim Bilkollektiv

38:40

+0:00

9:12

2.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

42:05

+3:25

10:01

3.

Kurt Amundsen

Avinor

43:23

+4:43

10:19

4.

Odd Magne Reitan

Atmel

55:13

+16:33

13:08

5.

Morten Wennevik

Bouvet

1:33:40

+55:00

22:18

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

Sintef

38:31

+0:00

7:07

2.

Torgeir Aune

Fabricom BIL

39:06

+0:35

7:14

3.

Øystein Husby

Statnett

53:26

+14:55

9:53

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

47:04

+0:00

11:12

2.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

47:16

+0:12

11:15

3.

Morten Korsvold

Marintek

48:29

+1:25

11:32

4.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

50:06

+3:02

11:55

5.

Ketil Solem

Broadnet

52:55

+5:51

12:35

6.

Tor Arne Haugen

DNB

54:00

+6:56

12:51

7.

Rune Krogh

TrønderEnergi

56:22

+9:18

13:25

8.

Vidar Lunda

DNB

1:11:46

+24:42

17:05

Arrangør

Egil Aune

Det norske

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Ivarsson

ViaNova Trondheim

45:20

+0:00

8:23

2.

Arild Holm Clausen

NTNU

47:11

+1:51

8:44

3.

Bjørn Sævik

Flyfemkamp

48:52

+3:32

9:02

4.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

51:14

+5:54

9:29

5.

Stein Ivar Foss

TrønderEnergi

58:06

+12:46

10:45

DSQ

Håvard Lorange

Siemens

51:07

60

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

49:10

+0:00

11:42

2.

Erik Jørum

Orkdal Energi

51:03

+1:53

12:09

3.

Hallstein Hemmer

HiST

1:04:29

+15:19

15:21

DSQ

Tore Fornes

Statoil

51:03

36

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olve Mogstad

Siemens

51:07

+0:00

9:27

2.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

52:16

+1:09

9:40

3.

Håvard Eidnes

Uninett

1:00:19

+9:12

11:10

4.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

1:16:22

+25:15

14:08

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Eriksen

Eget

43:14

+0:00

10:17

2.

Øystein Hoffart

JSTArkitekter

47:59

+4:45

11:25

3.

Olav Kvittem

Uninett

52:58

+9:44

12:36

4.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

53:49

+10:35

12:48

5.

Jim Løvås

Politiet

56:40

+13:26

13:29

6.

Robert Von Hirsch

Statkraft

58:33

+15:19

13:56

7.

Kjell-Arne Henninen

DNB

58:44

+15:30

13:59

8.

Even Hofstad

DNB

1:01:20

+18:06

14:36

9.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:17:06

+33:52

18:21

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:03:26

+0:00

11:44

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Aasvang

Siemens

45:14

+0:00

11:01

2.

Arne Mikkelsen

NTNU

45:16

+0:02

11:02

3.

Ottar G Kristiansen

Evry

48:02

+2:48

11:42

4.

Ole Nervik

Eget

50:13

+4:59

12:14

5.

Geir Dolmen

KVT

1:00:36

+15:22

14:46

6.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:07:37

+22:23

16:29

DSQ

Harald Oftedal

Statoil

41:21

55

DSQ

Harald Lauglo

HiST

1:32:23

55 64

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Hveem

HiST

54:56

+0:00

10:10

2.

Terje Skjeggedal

NTNU

57:34

+2:38

10:39

3.

Tore Heggem

HiNT

1:10:38

+15:42

13:04

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Fanavoll

EMGS

43:54

+0:00

13:43

2.

Kjell Atle Strande

Creditreform

44:04

+0:10

13:46

3.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

45:45

+1:51

14:17

4.

Thore Sundsetvik

Smiths

1:01:52

+17:58

19:20

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Skyberg

Evry

45:40

+0:00

11:08

2.

Per Bjørgum

Politiet

50:57

+5:17

12:25

3.

Øivind Magne Rogndalen

Vegvesenet

54:45

+9:05

13:21

4.

Svein Hove

Statens Vegvesen

57:16

+11:36

13:58

5.

Egil Repvik

NETTseksjonering

57:27

+11:47

14:00

6.

Leif Røhjell

Siemens

57:32

+11:52

14:01

7.

Martin Melhuus

Veritas

57:53

+12:13

14:07

8.

Nils Holte

NTNU

1:06:37

+20:57

16:14

9.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:13:20

+27:40

17:53

DSQ

Torger Haarberg

Haarberg

1:18:18

35 39 45 55 61 64 47 146 151 152 150

Arrangør

Tom Bugge

Det norske

Arrangør

Edgar Furuholt

Det norske

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

Eget

1:00:39

+0:00

11:13

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:13:43

+13:04

13:39

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Arne Rye

Rambøll

44:01

+0:00

13:45

2.

Roar Kvam

HiST

59:24

+15:23

18:33

3.

Tor Lindstad

Sintef

1:04:19

+20:18

20:05

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

50:35

+0:00

12:20

2.

Leif Engen

SIT

52:42

+2:07

12:51

3.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

52:44

+2:09

12:51

4.

Eigil Sørli

Q-Free

1:00:36

+10:01

14:46

5.

Tore Brurok

Eget

1:05:06

+14:31

15:52

6.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:08:46

+18:11

16:46

7.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:11:09

+20:34

17:21

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Terratec

1:01:16

+0:00

11:20

2.

Torleif Stephansen

Evry

1:14:37

+13:21

13:49

3.

Robert Strøm

NGU

1:18:18

+17:02

14:29

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddvar Opland

Stompa

50:11

+0:00

15:40

2.

Rolf Hellan

Eget

55:11

+5:00

17:14

3.

Kåre Aflekt

NTNU

59:50

+9:39

18:41

4.

Magne Sæternes

Justervesenet

1:00:39

+10:28

18:57

DSQ

Edmund Olsen

NTNU

1:06:33

118

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:11:05

+0:00

17:20

2.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:11:50

+0:45

17:31

3.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:22:28

+11:23

20:06

DSQ

Arne Seterhaug

Eget

1:04:32

45 64 69 47 110 113 118 123 146 151 152 150

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddgeir Øfsti

NTNU

1:22:36

+0:00

25:48

DSQ

Thor Meland

Statoil

1:15:51

121 118 139 151 152 150

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Gunnar Smistad

Brannkorpset

54:45

58 118

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Grepstad

Mariners

57:45

+0:00

13:45

DSQ

Jostein Grepstad

NTNU

1:17:48

115

Arrangør

Bjørn Slåen

Det norske

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Sandstad

Gjest

54:50

+0:00

13:22

2.

Mathias Hermstad

Freidig

1:01:45

+6:55

15:03

Arrangør

Kjell Berg

Det norske

Arrangør

Kjetil Mjøen

Det norske

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Jørum

Byåsen IL

48:01

+0:00

8:53

2.

Alex Pedersen

Trollelg

48:35

+0:34

8:59


Sist oppdatert:

7 oktober 2013, 10:55:44

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

178

Antall startet:

178