Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trøndelag SammenlagtDataeksport
Brikkesys.no

Løp 26/Nattløp 4/Ringvål 1. oktober 2013

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Grepstad

Mariners

34:51

+0:00

15:50

2.

Maj Lisbet Rønning

Natura

50:03

+15:12

22:45

DSQ

Inger Sofie Husby

HIST

104 103 39 150 175

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Lunna

BEKK

1:12:29

+0:00

26:50

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Målfrid Sporsheim

Reinertsen

1:16:48

+0:00

20:12

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Næss Olsen

Nylander

39:37

+0:00

14:40

Arrangør

Kirsti Næss Olsen

Nylander

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Monika Haga

HiST

1:05:19

+0:00

17:11

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Merete Knain

Enova SF

1:06:12

+0:00

24:31

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Kvingedal

Natura

52:46

+0:00

13:53

2.

Ingrid Gjersvold

Freidig

56:05

+3:19

14:45

3.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

56:54

+4:08

14:58

4.

Siw Sellæg

Trondheim kommune

1:01:15

+8:29

16:07

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

54:07

+0:00

20:02

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

50:18

+0:00

13:14

2.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

1:06:19

+16:01

17:27

3.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:41:09

+50:51

26:37

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Rypdal

Bluegarden

47:20

+0:00

17:31

2.

Wenche Sandø

Trondheim Kommune

47:23

+0:03

17:32

3.

Berit Grande

Sticos

1:00:07

+12:47

22:15

4.

Sissel Horghagen

HiST

1:06:48

+19:28

24:44

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Drogset

HiST

1:07:19

+0:00

17:42

2.

Trine Barstad

HIST

1:07:22

+0:03

17:43

3.

Heidi Midtun

Jernbanen

1:10:32

+3:13

18:33

4.

Eli Ringdalen

Sintef

1:30:50

+23:31

23:54

5.

Bodil Monsen

Sintef

1:37:15

+29:56

25:35

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

47:46

+0:00

17:41

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Vikan Larsen

Natura

59:16

+0:00

21:57

2.

Randi Irene Engen

SIT

59:29

+0:13

22:01

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Britt Kristiansen

Eget

59:24

+0:00

22:00

2.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:00:34

+1:10

22:25

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

Freidig

43:31

+0:00

10:36

2.

Vegar Røyset

Siemens

1:05:49

+22:18

16:03

3.

John Kåre Roald

Axil

1:09:05

+25:34

16:50

DSQ

Henrik Enoksen

SINTEF Energi

37:05

31 41 42 39 150 175

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Nicolaisen

NGU

57:49

+0:00

10:19

2.

Sigmund Størset

SINTEF Energi

1:00:40

+2:51

10:50

3.

Halvor Lund

NTNUI

1:01:07

+3:18

10:54

4.

Gustav Ruø

Student

1:03:25

+5:36

11:19

5.

Alastair Brunton

Simply Excited

1:07:17

+9:28

12:00

6.

Jostein Bø Fløystad

NTNU bil

1:14:32

+16:43

13:18

7.

Rune Bjørnerud

Atmel

1:54:45

+56:56

20:29

8.

Lars Langdal

Skanska Aktiv Trondheim

1:54:49

+57:00

20:30

Arrangør

Tormod H. Stenersen

TOLIDA

Arrangør

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

51:09

+0:00

12:28

2.

Frode Johansen

Broadnet

1:07:03

+15:54

16:21

3.

Knut Olav Helleseng

Reinertsen

1:28:57

+37:48

21:41

DSQ

Christian Gutvik

Aptomar

1:17:13

35 31 41 39 150 175

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Furuholt

EMGS

1:30:27

+0:00

16:09

Arrangør

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

44:35

+0:00

10:52

2.

Kurt Amundsen

Avinor

50:07

+5:32

12:13

3.

Odd Magne Reitan

Atmel

55:42

+11:07

13:35

4.

Thor Ivar Tryggestad

SpareBank 1 Midt-Norge

1:04:33

+19:58

15:44

5.

Frode Sandøy

Powel

1:26:07

+41:32

21:00

6.

Stein Tore Rekdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:36:58

+52:23

23:39

150 175

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Atmel BIL

50:48

+0:00

9:04

2.

Torgeir Aune

Fabricom BIL

1:04:18

+13:30

11:28

3.

Andreas Sylte

Statkraft

1:05:44

+14:56

11:44

4.

Øystein Husby

Statnett

1:37:12

+46:24

17:21

5.

Henning Lysaker

Rainpower

1:38:59

+48:11

17:40

DSQ

Audun Bakk

Sintef

31 32 34 35 36 37 38 39 150 175

Arrangør

Harald Musum

Yahoo!

Arrangør

Thomas Mjølhus

NAV

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

51:36

+0:00

12:35

2.

Øystein Grøvlen

Oracle

55:03

+3:27

13:25

3.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

59:50

+8:14

14:35

4.

Tor Arne Haugen

DNB

1:02:04

+10:28

15:08

5.

Bobo Nordahl

NGU

1:14:10

+22:34

18:05

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

PwC BIL

50:11

+0:00

8:57

2.

Øystein Nytrø

NTNU

1:51:30

+1:01:19

19:54

DSQ

Stein Ivar Foss

TrønderEnergi

1:12:08

36 37 38

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Løseth

Statoil

58:32

+0:00

14:16

2.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

59:46

+1:14

14:34

3.

Terje Midtbø

NTNU

1:02:01

+3:29

15:07

4.

Tore Fornes

Statoil

1:02:34

+4:02

15:15

5.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

1:04:07

+5:35

15:38

6.

Tor Erik Schjølberg

Statkraft

1:12:18

+13:46

17:38

DSQ

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

49:52

31 41 42 39 150 175

DSQ

Ivar Kjøsnes

Statoil

1:32:51

175

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Svergja

Emma EDB

57:02

+0:00

10:11

2.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

58:22

+1:20

10:25

3.

Dag Stenersen

Sintef

1:15:29

+18:27

13:28

4.

Bernt Rognes

BEKK

1:19:23

+22:21

14:10

5.

Håvard Eidnes

Uninett

2:14:53

+1:17:51

24:05

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska

51:15

+0:00

12:30

2.

Klaus Livik

Powel

52:14

+0:59

12:44

3.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

1:03:18

+12:03

15:26

4.

Helge Eriksen

Eget

1:03:38

+12:23

15:31

5.

Olav Kvittem

Uninett

1:07:32

+16:17

16:28

6.

Robert Von Hirsch

Statkraft

1:13:14

+21:59

17:51

7.

Kjell-Arne Henninen

DNB

1:15:18

+24:03

18:21

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:38:28

+0:00

17:35

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Statoil

49:56

+0:00

13:08

2.

Reidar Ottem

MTG

55:16

+5:20

14:32

3.

Arne Mikkelsen

NTNU

1:07:04

+17:08

17:38

4.

Steinar Aasvang

Siemens

1:07:18

+17:22

17:42

5.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:07:52

+17:56

17:51

6.

Tore Heggem

HiNT

1:14:41

+24:45

19:39

7.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:16:26

+26:30

20:06

8.

Arne Wist

Skanska

1:17:38

+27:42

20:25

9.

Ole Lutro

NGU

1:26:40

+36:44

22:48

DSQ

Ståle Engdal

Telenor

59:25

36 38 39 150 175

DSQ

Ottar G Kristiansen

Evry

1:04:05

150

Arrangør

Magne Gjønnes

Jernbanen

Arrangør

Harald Lauglo

HiST

Arrangør

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

1:19:10

+0:00

14:08

2.

Per Hveem

HiST

1:40:27

+21:17

17:56

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform

44:20

+0:00

16:25

2.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

44:57

+0:37

16:38

DSQ

Thore Sundsetvik

Smiths

105 38 42 101 150 175

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Hanssen

Politiets il, Trondheim

54:03

+0:00

14:13

2.

Tore Kiste

Fylket

1:11:29

+17:26

18:48

3.

Øivind Magne Rogndalen

Vegvesenet

1:18:22

+24:19

20:37

4.

Leif Røhjell

Siemens

1:18:49

+24:46

20:44

5.

Martin Melhuus

Veritas

1:27:05

+33:02

22:55

6.

Nils Holte

NTNU

1:29:28

+35:25

23:32

7.

Pål Skyberg

Evry

1:31:25

+37:22

24:03

8.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

1:36:37

+42:34

25:25

9.

Tom Bugge

Det norske

1:43:17

+49:14

27:10

10.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:59:50

+1:05:47

31:32

DSQ

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:12:01

38 39 150

DSQ

Torgeir Iversen

Evry

1:16:20

38 39 150

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

Eget

1:16:24

+0:00

13:38

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

2:03:50

+47:26

22:06

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Arne Rye

Rambøll

41:36

+0:00

15:24

2.

Bjørn Norberg

Veritas

55:45

+14:09

20:38

3.

Roar Kvam

HiST

1:08:24

+26:48

25:20

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Engen

SIT

1:00:22

+0:00

15:53

2.

Torleif Stephansen

Evry

1:01:37

+1:15

16:12

3.

Magnus Landstad

NTNU

1:05:45

+5:23

17:18

4.

Stig Arild Haugskott

Posten

1:06:38

+6:16

17:32

5.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:07:54

+7:32

17:52

6.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:15:33

+15:11

19:52

7.

Knut Skjesol

Statkraft

1:19:36

+19:14

20:56

8.

Finn Bjørgum

Eget

1:28:41

+28:19

23:20

9.

Tore Brurok

Eget

1:38:28

+38:06

25:54

10.

Finn Faye Knudsen

NTNU

2:14:53

+1:14:31

35:29

DSQ

Gunnar Østerbø

DnB Sport

1:02:59

43 36 38 39 150 175

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

NGU

2:25:05

+0:00

25:54

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Hellan

Eget

47:57

+0:00

17:45

2.

Edmund Olsen

NTNU

59:48

+11:51

22:08

3.

Oddvar Opland

Stompa

1:05:16

+17:19

24:10

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:08:53

+0:00

18:07

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Thor Meland

Statoil

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thorlene Egerton

NTNU bil

59:30

+0:00

14:30

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vera Melkild

Freidig

49:12

+0:00

12:56

2.

Solfrid Håbrekke

Sintef

57:42

+8:30

15:11


Sist oppdatert:

5 oktober 2013, 15:57:25

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

150

Antall startet:

150