Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Rankingoversikt OBIK Orientering 2009Dataeksport
Brikkesys.no

P1 Fornebu 23. april 2009

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Charlotte Sanchis

FUGRO

26:26

+0:00

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Birgitte Blindheim

Kjelsås IL

23:27

57 69

Klasse: D45-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

21:38

+0:00

2.

Mette Grimnes

SWECO GRØNER

24:33

+2:55

3.

Ingjerd Sollie

TietoEnator

25:35

+3:57

DSQ

Randi Nilstad

Tyrving, IL

23:37

47

Klasse: D55-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum Kommune

22:15

+0:00

2.

Brynhild Fanuelsen

SABHF

26:23

+4:08

3.

Anne Britt Svinnset

Akershus fylkeskommune

28:30

+6:15

4.

Turid Hiller

NFR

31:33

+9:18

5.

Atie D Saugerud

VERITAS

32:30

+10:15

6.

Aud I Spjelkavik

FBI

37:17

+15:02

DSQ

Elle Melbye

Elle BIL

22:27

57

DSQ

Kjersti Tho

STABÆK IF

27:25

69

DSQ

Nina Kolberg

Bærum Kommune

31:29

69

Klasse: D65-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

ASKER

21:11

+0:00

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

24:03

+2:52

3.

Anne-Britt Nilsen

HIO

29:35

+8:24

4.

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

35:52

+14:41

5.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

41:12

+20:01

6.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

45:54

+24:43

DSQ

Jorunn Solheim

TELENOR

29:52

57

Klasse: D75-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Benjaminsen

PRIVAT

34:08

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per-Ivar Nikolaisen

NORAD

27:44

+0:00

2.

Jarle Ruud

FMC Kongsberg subsea

29:40

+1:56

3.

Espen Aubert

Daimyo

29:41

+1:57

4.

Steinar Danielsen

JERNBANEVERKET

34:39

+6:55

5.

Ola Fougner

VeiDEKKE

40:37

+12:53

6.

Håvard Alstad

TELENOR

41:33

+13:49

DSQ

Einar Opsahl

Gambit

37:22

45

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Arne Gylterud

Fast

25:22

+0:00

2.

Are Kristiansen

Rådtassene

26:25

+1:03

3.

Svein Nygård

NORGES BANK

26:46

+1:24

4.

Jan Roar Stange

SANDEFJORD OK

28:00

+2:38

5.

Knut Erling Øen

NORDEA

28:04

+2:42

6.

Geir Sand

ULLEVÅL SYKEHUS

29:25

+4:03

7.

Martin Veastad

Thales

30:38

+5:16

8.

Lars Grande

FBI

30:57

+5:35

9.

Tor Ringstad

Tandberg DATA

31:52

+6:30

10.

Ola Giørtz

Telenor

36:11

+10:49

DSQ

Jan Tore Henriksen

HENRIKSEN CONSULTING

25:51

35

DSQ

Knut Landstad

FUGRO

28:24

35 75

DSQ

Asbjørn Aarvik

Statoil Hydro Oslo BIL

28:42

35

DSQ

Einar Gisholt

Fossum IF

30:42

35

Arrang

Ketil Risvoll

TELENOR

Arrang

Torstein Hole

Telenor

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

NORDEA

19:14

+0:00

2.

Terje Næss

Terramar

25:20

+6:06

3.

Treje Melsom

Fossum IF

25:58

+6:44

4.

Tore Fagervold

JERNBANEVERKET

28:45

+9:31

5.

Hans Olav Krogsæter

Fossum IF

30:23

+11:09

6.

Frank Olsen

Nordisk Energikontroll

36:34

+17:20

Arrang

Roger Birkeland

Telenor

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Statoil Hydro Oslo BIL

20:47

+0:00

2.

Bård Natvig

Universitetet

22:33

+1:46

3.

John Hansen

AB PIL

22:58

+2:11

4.

Harald Sverdrup-Thygeson

CSC

23:24

+2:37

5.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

23:49

+3:02

6.

Ivar Refsland

ACCENTURE

24:25

+3:38

7.

Jørgen Holmboe

HELSETILSYNET

24:45

+3:58

8.

Tormod Øvergaard

INTERO

24:55

+4:08

9.

Paal W Hanssen

NORAUDIT

26:46

+5:59

10.

Claus Frimann Clasen

LYBERG & PARTNERE

28:08

+7:21

11.

Andreas Erichsen

COWI BIL

28:15

+7:28

12.

Richard Blom

FBI

31:36

+10:49

13.

Lars Krogh

Telenor

35:22

+14:35

14.

Stig Karlsen

Abildsø Elektriske

36:55

+16:08

DSQ

Ove Martinsen

LEITHE&CHRISTIANSEN

22:22

44

DSQ

Ketil Berge

DnB NOR

24:18

57

DSQ

Tore Ringerike

DNB

27:33

57

DSQ

Tom Andreassen

DNBNOR

29:46

53

DSQ

Frank Austad

Telenor

1:08:32

44 48 40 73

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

16:00

+0:00

2.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

18:06

+2:06

3.

Pål Benjaminsen

FORSVARSBYGG

19:12

+3:12

4.

Jon Foss

FRISKIS&SVETTIS

21:42

+5:42

DSQ

Hans O. Augedal

Asker SK

16:34

69

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

18:03

+0:00

2.

Knut Tore Solheim

FUGRO

20:38

+2:35

3.

Øyvin Brøymer

INTERTR SHIPPING

20:45

+2:42

4.

Bjørn Spjelkavik

FBI

21:12

+3:09

5.

Einar Skåre

BREVPOST

23:40

+5:37

6.

Erling Ruge

HYDRO OSLO

26:41

+8:38

7.

Per Haugen

NEDERMAN

28:58

+10:55

8.

Kaare Solhjell

PRIVAT

34:38

+16:35

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Farstadvoll

PETEC

21:14

+0:00

2.

Leif Bråten

CSC

21:47

+0:33

3.

Knut Møgedal

AkerSolutions

21:52

+0:38

4.

Jon C. Fougner

FUGRO

24:19

+3:05

5.

Sturle Hånes

METEOROLOGEN

24:42

+3:28

6.

Odd Tore Saugerud

VERITAS

24:53

+3:39

7.

Øystein Madsen

GE Healthcare

25:07

+3:53

8.

Roar Gudding

VETBIL

25:09

+3:55

9.

Bjørn Grenager

Thales

26:06

+4:52

10.

Erling Tidemann

Oslo Tannlegeselskap

29:17

+8:03

11.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

30:38

+9:24

12.

Bjørn Elvevold

OSLO LÆRERNE

36:09

+14:55

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berre

UMB

23:24

+0:00

2.

Sigurd Melsom

Kjelsås

23:55

+0:31

3.

Ronald Inglingstad

NORDEA

24:14

+0:50

4.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

26:09

+2:45

5.

Bjørn Gunnerød

SK BIL

35:54

+12:30

DSQ

Arne Jordal

SAS

20:08

69

DSQ

Harald Birkeland

RIKSHOSPITALET

32:29

57

DSQ

Per Woxen

SWEDA KJEMI

33:46

57

DSQ

Georg Gullaksen

ESSO SPORT

50:45

32 47

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Kvaase

HIAK

22:00

+0:00

2.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

24:34

+2:34

3.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

26:21

+4:21

4.

Svein Kildal

TELENOR

43:44

+21:44

DSQ

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

30:17

69

DSQ

Hans Sætrevik

TELENOR

36:51

55

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Holt Hansen

Egen

35:04

+0:00

DSQ

Bjørn Larsson

PRIVAT

27:47

57 69

DSQ

Oddvar Andreassen

ROMERIKSLAGET

40:14

73

Klasse: Å(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Borger Melsom

Fossum IF

27:30

+0:00

2.

Emil Ahlbãck

Fossum IF

30:00

+2:30

3.

Roar Buøen

Fossum

32:04

+4:34

4.

Toralf Foss Vaaland

Fossum IF

53:18

+25:48

DSQ

Julie Størmer

Fossum IF

31:23

35

DSQ

Nora Gotaas Buøen

FoSSUM

41:23

35

DSQ

Tobias Neraas

Fossum IF

Klasse: Å(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Brevik

Fossum IF

23:22

+0:00

2.

Atgeir Takle

GLT

24:04

+0:42

3.

Sigurd Melsom

Fossum IF

29:24

+6:02

4.

Elias Mølnvik

Fossum IF

29:27

+6:05

5.

Arnaud Sanchis

UNIVERSITETET OSLO

31:13

+7:51

6.

Torstein Schjelle

AIMIT

35:07

+11:45

7.

Magnhild Mølnvik

Fossum IF

45:52

+22:30

DSQ

Julie Berteig

FOSSUM

23:44

57 40

DSQ

Henrik Krogsæter

Fossum IF

25:56

100

DSQ

Ketil Jørstad

Bydel Vestre Aker

29:07

57

DSQ

Bente Landmark

Fossum IF

29:53

57

DSQ

Ragnhild Thorseth

Fossum IF

36:18

57

DSQ

Thomas Holth

Telenor

38:40

57

Klasse: Å(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Slettemark

Telenor

19:43

+0:00

2.

Ivar Skramdal

Fossum IF

21:09

+1:26

3.

Rune Byrkjedal

Statoil Hydro Oslo BIL

23:03

+3:20

4.

Marit Nersten

Fossum IF

25:13

+5:30

Klasse: Å(KORT-B)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Løken

KanEnergi AS

32:22

+0:00

DSQ

Truls Hoff

Tyrving, IL

25:06

55

DSQ

Ingrid Tandrevold

FOSSUM

25:31

57

DSQ

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

27:31

57

Klasse: Å(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Spjelkavik

METEOROLOGEN

26:56

+0:00

Klasse: Å(EKORT-C)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Larssen

Statnett BIL

18:23

+0:00

2.

Kaia Solland

Statnett BIL

18:32

+0:09

3.

Anja Solheim Holmsen

Fossum IF

19:33

+1:10

4.

Tor Ommundsen

Veritas

20:32

+2:09

5.

Øyvind Hjermstad

Fossum IF

21:57

+3:34

6.

Ingrid Kvålsgard

Fossum IF

29:04

+10:41

7.

Live Slattum

Fossum IF

36:24

+18:01

8.

Stian Eilertsen

Kjelsås

51:12

+32:49

I m

August Syrdal Øen

Høvdingen

DSQ

Einar Melsom

Fossum IF

18:18

53

DSQ

Bedik B Flobakk

IBM

19:44

41

Klasse: Å(2.5km-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Kavli

Telenor

16:40

+0:00

2.

Tore Hempel

Telenor

17:34

+0:54

3.

Svein Græe

Telenor

17:46

+1:06

4.

Torbjørn Torp

TELENOR

20:46

+4:06

5.

Gerd Gullaksen

ESSO SPORT

45:05

+28:25


Sist oppdatert:

9 november 2009, 08:18:11

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

160

Antall startet:

160