Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Hu&Hei 5. oktober 2013

Klasse: Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Aukrust Osmoen

NTNUI

4:12:00

+0:00

8:27

2.

Kristian Stenerud

NTNUI

4:19:46

+7:46

8:43

3.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

4:29:04

+17:04

9:01

4.

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

4:36:26

+24:26

9:16

5.

Kjetil Okkenhaug

NTNUI

4:36:28

+24:28

9:16

6.

Øystein Haug

Frol IL

4:44:37

+32:37

9:33

7.

Ståle Gjelsten

NTNUI

4:56:24

+44:24

9:56

8.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

4:57:27

+45:27

9:58

9.

Jørgen Tegdan

Trollelg

5:04:49

+52:49

10:13

10.

Olai S. Lillevold

Fossum IF

5:04:57

+52:57

10:13

11.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

5:10:23

+58:23

10:24

12.

Rasmus Rørholt Theisen

NTNUI

5:14:30

+1:02:30

10:33

13.

Fredrik Omdal

NTNUI

5:15:20

+1:03:20

10:34

14.

Asgeir Bakken Rognstad

NTNUI

5:18:12

+1:06:12

10:40

15.

Morten Saue

NTNUI

5:19:38

+1:07:38

10:43

16.

Glenn Tore Løland

Ganddal IL

5:20:07

+1:08:07

10:44

17.

Martin Hallberg

NTNUI

5:20:44

+1:08:44

10:45

18.

Erik Gustafsson

NTNUI

5:21:39

+1:09:39

10:47

19.

Jan Andreas Edstrøm

NTNUI

5:22:00

+1:10:00

10:48

110

20.

Klaus Klausen Espedal

NTNUI

5:24:16

+1:12:16

10:52

21.

Rasmus Korvald Skaare

NTNUI

5:33:25

+1:21:25

11:11

22.

Bård Smestad

Wing OK

5:38:31

+1:26:31

11:21

23.

Øyvind Enger

NTNUI

5:42:51

+1:30:51

11:30

24.

Christian Grønvold

NTNUI

5:43:19

+1:31:19

11:31

25.

Ola Doksrød Strande

NTNUI

5:44:07

+1:32:07

11:32

26.

Anders Bredesen

NTNUI

5:44:24

+1:32:24

11:33

27.

Johan Landrø

NTNUI

5:44:25

+1:32:25

11:33

28.

Truls Ryum

NTNU BIL

5:44:31

+1:32:31

11:33

29.

Harald Kalager

NTNUI

5:44:39

+1:32:39

11:33

30.

Sondre Sande Gullord

NTNUI

5:47:00

+1:35:00

11:38

31.

Erik Johannes Bjørnson Løvenskiold Grüner Kvam

Heimdal Ski

5:51:05

+1:39:05

11:46

32.

Even Nyhus

Ntnui

5:51:31

+1:39:31

11:47

33.

Hans Olav Kjøs

St. Olavs Hospital

5:52:04

+1:40:04

11:48

34.

Halvor Lund

NTNUI

5:52:26

+1:40:26

11:49

35.

Torgeir Nørbech

IL Tyrving

5:54:47

+1:42:47

11:54

36.

Nicolas Brun Lie Knudtzon

Njård

5:54:49

+1:42:49

11:54

37.

Eric Ryan

NTNUI

5:55:05

+1:43:05

11:54

38.

Jostein Alvestad

Wing OK

5:56:41

+1:44:41

11:58

39.

Einar Hjortås

NTNUI

5:57:46

+1:45:46

12:00

40.

Henrik Svaland Aas

NTNUI

6:00:42

+1:48:42

12:06

41.

Kristian Opsahl Bredesen

NTNUI

6:01:16

+1:49:16

12:07

42.

Rein Helle Mårdalen

Freidig

6:03:08

+1:51:08

12:11

43.

Connor Bolger

NTNUI

6:03:38

+1:51:38

12:12

44.

Fredrik Johannessen

Rambøll

6:04:45

+1:52:45

12:14

45.

Simen Olafsen

NTNUI

6:04:54

+1:52:54

12:14

46.

Jørund Vala

Team Brink

6:04:57

+1:52:57

12:14

47.

Magne Jutulstad

BSK

6:05:30

+1:53:30

12:15

48.

Hans Petter Wollebæk

BSK

6:05:31

+1:53:31

12:15

49.

Einar Gjelsvik

Fusa

6:06:01

+1:54:01

12:16

50.

Fredrik Rosenberg

NTNUI

6:07:23

+1:55:23

12:19

51.

Jørgen Longva

Byåsen

6:10:43

+1:58:43

12:26

52.

Gustav Ruø

Freidig

6:11:07

+1:59:07

12:27

53.

Arild Holm Clausen

Sp.kl. Freidig

6:13:17

+2:01:17

12:31

54.

Eirik Marthinsen

NTNUI

6:14:35

+2:02:35

12:34

55.

Pål Ellingsen

NTNUI

6:18:07

+2:06:07

12:41

56.

Sondre Halden

NTNUI

6:19:34

+2:07:34

12:44

57.

Lars Hermanrud

TIFMUF

6:19:45

+2:07:45

12:44

58.

Fredrik Elg Heffermehl

TIFMUF

6:20:35

+2:08:35

12:46

59.

Pål Moen Møst

Frol IL

6:20:40

+2:08:40

12:46

60.

Øyvind Selmer

Team Skigo 2

6:20:47

+2:08:47

12:46

61.

Erik Hallberg

Statoil

6:22:04

+2:10:04

12:49

62.

Tomas Brikselli

NTNUI

6:32:10

+2:20:10

13:09

62.

Torbjørn Vala

NTNUI

6:32:10

+2:20:10

13:09

Jeg knuste Øyvind i spurten!

64.

Håvard Berget

NTNUI

6:32:47

+2:20:47

13:10

65.

Øyvind Waage Hanssen-Bauer

NTNUI

6:34:11

+2:22:11

13:13

66.

Ole Jermstad

Verdal OK

6:34:22

+2:22:22

13:14

67.

Kjetil Lehn

6:34:44

+2:22:44

13:14

68.

Olav Mydland

NTNUI

6:37:05

+2:25:05

13:19

69.

Håkon Lund Torkildsen

Tynset IF

6:37:44

+2:25:44

13:20

69.

Adrian Opheim

NTNUI

6:37:44

+2:25:44

13:20

71.

Ole Einar Brækken

Byåsen IL

6:38:02

+2:26:02

13:21

72.

Bjarne Valås

CK Krank 1/Team Intersport Gig

6:38:03

+2:26:03

13:21

72.

Terje Drøyvold

Byåsen IL

6:38:03

+2:26:03

13:21

74.

Eigil Lyng

Team intersport gigant Lade

6:38:04

+2:26:04

13:21

75.

Tor Michelsen

Team Intersport gigant Lade

6:38:05

+2:26:05

13:21

76.

Eivind Tandrevold

Fossum IF

6:39:45

+2:27:45

13:24

77.

KJELL BAARDSGAARD

TROLLELG

6:40:33

+2:28:33

13:26

78.

Martin Dons

Kjelsås IL

6:43:24

+2:31:24

13:32

79.

Steinar Fredriksen

NTNUI

6:43:25

+2:31:25

13:32

79.

Bjørnar Roalkvam

NTNUI

6:43:25

+2:31:25

13:32

81.

Magne Svare

Skanska Aktiv Team SkiGo 2

6:54:47

+2:42:47

13:55

82.

Dag Sulheim

Lillehammer OK

6:56:36

+2:44:36

13:58

82.

Einar Sulheim

Tindegruppa

6:56:36

+2:44:36

13:58

84.

Halvor Steinsholt

Ås UMB

7:01:11

+2:49:11

14:08

85.

Aleksander Njøs

NTNUI

7:01:16

+2:49:16

14:08

86.

Jonas Aamodt Moræus

Aptomar

7:02:47

+2:50:47

14:11

86.

Håkon Breistrand

7:02:47

+2:50:47

14:11

88.

Erlend Bjerkås

Jernbanens BIL

7:02:48

+2:50:48

14:11

89.

Brynjar Larssen Bakken

Nabla Eulers

7:03:02

+2:51:02

14:11

90.

Bjørn N. Myklebust

NTNUI

7:03:40

+2:51:40

14:13

90.

Daniel A. Solheim

Hybrida

7:03:40

+2:51:40

14:13

92.

Egil A. Behrens

NTNUI

7:09:18

+2:57:18

14:24

93.

Sigurd Hofsmo Jakobsen

Sintef Energi

7:10:27

+2:58:27

14:26

93.

Einar S. Wergeland

Student-KRIK Trondheim

7:10:27

+2:58:27

14:26

95.

Håvard Magne Fagervoll

NTNUI

7:13:12

+3:01:12

14:32

96.

Eirik Dyrseth

Løplabbet

7:16:10

+3:04:10

14:38

97.

Mathias Strand

NTNUI

7:16:15

+3:04:15

14:38

98.

Henrik Langeland

NTNUI

7:16:38

+3:04:38

14:39

99.

Kristian Hoff

Janus IF

7:16:39

+3:04:39

14:39

99.

Jørgen Langeland

NTNUI

7:16:39

+3:04:39

14:39

101.

Knut Hjertvik

Janus IF

7:16:42

+3:04:42

14:39

102.

Eirik Aartun

Janus IF

7:16:43

+3:04:43

14:39

103.

Bjarte Haugen

NTNUI

7:17:10

+3:05:10

14:40

104.

Sondre Kongsgård

NTNUI

7:17:45

+3:05:45

14:41

105.

Håkon Austlid Taskén

NTNUI

7:18:22

+3:06:22

14:42

106.

Erling Grammeltvedt

NTNUI

7:20:51

+3:08:51

14:47

107.

Rune André Bjørnerud

Trondheim Triatlonklubb

7:20:56

+3:08:56

14:47

108.

Stefan Widmer

FC Regensdorf

7:22:32

+3:10:32

14:51

108.

Amadeus Witzemann

Veloblitz

7:22:32

+3:10:32

14:51

110.

Magnus Frestad Nygaard

KRIK

7:31:58

+3:19:58

15:10

110.

Henning Mæhle

NTNUI

7:31:58

+3:19:58

15:10

112.

Frode Hallberg

NTNUI

7:33:53

+3:21:53

15:13

113.

Tarjei Midtgarden Mårdalen

NTNUI

7:34:34

+3:22:34

15:15

114.

Åsmund Skomedal

Trondheim Kristelig studentlag

7:34:38

+3:22:38

15:15

115.

Harald Førdedal

Over Lyngen

7:39:03

+3:27:03

15:24

116.

RF

Notodden OL

7:52:23

+3:40:23

15:51

117.

Fredrik Bjerkås

NTNUI

8:02:10

+3:50:10

16:10

117.

Håkon Eggebø

NTNUI

8:02:10

+3:50:10

16:10

Brutt

Dag Lofthus

Hamar OK

2:54:13

110

Brutt

Haakon Utby

NTNUI

3:06:44

110

Brutt

Gudmund Melland

Trondheim kommune

3:35:17

110

Brutt

Tommy Schmid

OL Trollelg

3:41:46

110

Brutt

Ola Stenseth

Topteam SK

3:42:31

110

Brutt

Ola Keiserås

IL Leik

3:46:24

Brutt

Paul

Frol IL

3:47:26

110

Brutt

Erik Langaard Solberg

NTNUI-Langrenn

4:05:56

110

Brutt

Einar Lofthus

Lillehammer OK

4:06:17

110

Brutt

Torgeir Sulheim

Lillehammer OK

4:06:58

110

Brutt

Fredrik Steinsvik

NTNUI

4:09:29

110

Brutt

Håvar Birkeland Stormoen

NTNUI

4:09:32

110

Brutt

Thomas Alne

NTNUI-Langrenn

4:12:59

110

Brutt

Jørgen Braaten

NTNUI

4:13:40

110

Brutt

Kai Robert Vandsvik

Ytterøy IL

4:14:13

110

Brutt

Carl Joacim Fensbekk

NTNUI Tindegruppa

4:14:13

Brutt

Nikolai Korvald Skaare

NTNUI

4:14:43

110

Brutt

Ivar Hesselberg Indby

Team Trond

4:15:02

110

Brutt

Aleksander Hanssen

Norconsult BIL

4:16:03

Brutt

Jo Kogstad Ringheim

JANUS IF

4:20:40

110

Brutt

Ola Gjønnes Grendal

Herkules Friidrett

4:21:36

110

Brutt

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

4:26:51

110

Brutt

Tore Blokkum

NTNUI

4:27:29

110

Brutt

Håkon Leithe

Selbu OK

4:30:54

110

Brutt

Dag Erik Helland

Wing OK

4:32:29

110

Brutt

Eirik Strand

Ingen

4:32:51

110

Brutt

Brage Keiserås

IL Leik

4:34:34

110

Brutt

Jan Hage

Il Leik

4:34:35

110

Brutt

Erik Martinsen

NTNUI

4:34:43

110

Brutt

Martin Kristiansen

NTNUI

4:35:12

110

Brutt

Torger Nordgården

NTNUI

4:35:14

110

Brutt

Erik Olsen

NTNUI

4:35:17

110

Brutt

Kevin Pladsen Skallevold

NTNUI

4:35:19

110

Brutt

Erling Stølen

NTNUI

4:35:21

110

Brutt

Fredrik Widerøe

NTNUI

4:37:08

110

Brutt

Øyvind Lavoll

NTNUI roing

4:37:10

110

Brutt

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

4:41:39

110

Brutt

Alexander G Vedeler

NTNUI

4:43:37

110

Brutt

Anders Bidne

Piano

4:43:37

110

Brutt

Halfdan Bondevik

NTNUI

4:46:08

110

Brutt

Jens Sveen Frogner

NTNUI

4:46:32

110

Brutt

Luis Hallsteinsen

Team Øko

4:53:22

110

Brutt

Julian Straus

TV Unterstrass Handball

4:54:22

110

Brutt

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

5:02:51

110

Brutt

Kristoffer Busengdal

Klubb Krissi

5:03:31

110

Brutt

Atle Risa

Klubb Atle

5:04:21

110

Brutt

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

5:04:51

110

Brutt

Jonathan Sutcliffe

Wing

5:04:52

110

Brutt

Dag Atle Lee Eksund

Intervallkollegiet

5:05:50

110

Brutt

Tor Borgan

Intervallkollegiet

5:05:51

110

Brutt

Sigurd Skomedal

NTNUI

5:06:11

110

Brutt

Simen Larsen

5:09:38

110

Brutt

Kristian Dahl

5:09:38

110

Brutt

Morten Krüger Hagen

AMG racing team

5:16:39

110

Brutt

Magnus Naustdal

AMG racing team

5:16:40

110

Brutt

Sven Henrik Andresen

AMG racing team

5:16:40

110

Brutt

Even Karlsen

Søndre berg 7.o o-lag

5:21:10

110

Brutt

Ole Kristen Sulheim

Lom IL

5:21:18

110

Brutt

Espen Stornes

NTNUI

5:21:37

110

Brutt

Alexander Taranger King

NTNUI

5:22:51

110

Brutt

Henning Schei

NTNUI

5:25:53

110

Brutt

Andreas Aakenes

NTNUI

5:25:55

110

Brutt

Roy Seland

Wing OK

5:30:40

110

Brutt

Maximilian Goldmann

TV Unterstrass Ski / NTNUI

5:33:39

110

Brutt

Magnar Nedland

Yahoo!

5:41:00

110

Brutt

Arnfinn Emdal

NTNU

5:41:00

110

Brutt

Svein Christian Wedum

NTNUI

5:45:24

110

Brutt

Vebjørn Asplund Kristoffersen

Valnesfjord IL

5:45:24

110

Brutt

Arne Selle

NTNUI

5:49:03

110

Brutt

Truls Klami

Brekke & Strand BIL

5:49:03

110

Brutt

Michele Baravalle

MB

5:52:42

110

Brutt

Jabus de Vaal

NTNU

5:52:42

110

Brutt

Bjørn Bråthen

Team Øko

5:56:02

110

Brutt

Ove Mørch

Janus IF

6:18:28

110

Brutt

Morten Rostad Haugen

HC

6:18:28

110

Brutt

Paulo "Bjørndalen" Giråo

NTNUI friidrett

6:27:13

110

Brutt

Peder Aursand

NTNUI

6:47:10

110

Brutt

Hansen Johnson

NTNUI

6:47:10

110

Brutt

Øyvind Hetland

NTNUI, Studenterhytta

6:51:23

110

Brutt

Øyvind Moen

NTNUI

6:51:23

110

Brutt

Fredrik Winther Thorsen

Klubb mc fly

DNS

Markus Brevold

NTNUI

DNS

Ingar Solberg

Olderskog IL

DNS

Arild

Kongsberg Seatex

DNS

Snorre N. Olsen

Crash nBurn Multisport

DNS

Agnar Renolen

Wing OK

DNS

Fredrik Thommesen

NTNUI, Studenterhytta

DNS

Christer Skaug

Malvik IL / Team skigo 2

DNS

Vegard Nilssen

NTNUI

Savnet

Carl Gustav Armfeldt

NTHI

Klasse: Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

3:13:14

+0:00

10:23

2.

Anne Johanne Lind

IL Tyrving

3:26:27

+13:13

11:05

3.

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

3:36:43

+23:29

11:39

3.

Kristin Lønsethagen

NTNUI

3:36:43

+23:29

11:39

5.

Marit Vala

NTNUI

3:39:02

+25:48

11:46

6.

Mari Angell-Petersen

Spk Freidig

3:39:42

+26:28

11:48

7.

Hanne Sandstad

Freidig

3:39:43

+26:29

11:48

8.

Marianne Dæhli

NTNUI

3:55:01

+41:47

12:38

9.

Guro Torpe

NTNUI

4:03:43

+50:29

13:06

10.

Linn Hokholt

NTNUI

4:05:22

+52:08

13:11

11.

Gina Mølnvik

Freidig

4:06:51

+53:37

13:16

12.

Elin-Kristin Hem

NTNUI

4:11:10

+57:56

13:30

13.

Kristin Antonsen

NTNUI

4:20:32

+1:07:18

14:00

14.

Vilde Moi

NTNUI

4:20:33

+1:07:19

14:00

14.

Live Lindemark

Asker SK

4:20:33

+1:07:19

14:00

16.

Kari Mørkved Sylten

NTNUI

4:20:35

+1:07:21

14:00

17.

Maren Mohagen Hansen

NTNUI orientering

4:21:20

+1:08:06

14:03

18.

Elen Katrine Skjerve

NTNUI

4:21:25

+1:08:11

14:03

19.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

4:24:40

+1:11:26

14:13

19.

Una Bratlie

NTNUI

4:24:40

+1:11:26

14:13

21.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

4:31:59

+1:18:45

14:37

22.

Trine Breen

Gjerdrum

4:33:44

+1:20:30

14:43

22.

Ingrid Hannestad

NTNUI

4:33:44

+1:20:30

14:43

24.

Jenny Persson

Byåsen IL

4:34:38

+1:21:24

14:45

25.

Sara Profors

Frol IL

4:38:50

+1:25:36

14:59

26.

Martine Åstebøl

NTNUI

4:48:48

+1:35:34

15:31

27.

Elise Øien Sørnes

NTNUI

4:48:49

+1:35:35

15:31

28.

Ida Tangen

Nydalens SK

4:49:53

+1:36:39

15:35

29.

Agnete Nummedal

Lillomarka OL

4:49:54

+1:36:40

15:35

30.

Anne Melkild

Freidig

5:05:11

+1:51:57

16:24

30.

Sigrid Melkild

Freidig

5:05:11

+1:51:57

16:24

32.

Mari Basberg

NTNUI

5:12:35

+1:59:21

16:48

32.

Anna Lindholm

NTNUI

5:12:35

+1:59:21

16:48

34.

Vibeke Falck

Freidig

5:12:41

+1:59:27

16:48

35.

Ragnhild Lund-Johansen

NTNUI

5:12:42

+1:59:28

16:48

35.

Marit Irene Kvittem

Spkl Freidig

5:12:42

+1:59:28

16:48

37.

Solveig Blandkjenn

NTNUI

5:12:47

+1:59:33

16:48

38.

Marianne Madsen

NTNUI roing

5:13:15

+2:00:01

16:50

38.

Elise Tveita

NTNUI Roing

5:13:15

+2:00:01

16:50

38.

Stephanie Knudtzon

NTNUI

5:13:15

+2:00:01

16:50

41.

Solveig Tveter Bratlie

NTNUI

5:13:16

+2:00:02

16:50

42.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

5:19:39

+2:06:25

17:11

42.

Katharina Rogstad

Ntnui orientering

5:19:39

+2:06:25

17:11

44.

Mali F Nielsen

NTNUI

5:21:11

+2:07:57

17:16

45.

Jannicke Soløy Sletten

Indøk Racing Team

5:21:55

+2:08:41

17:18

45.

Magnhild Gjestvang

NTNUI

5:21:55

+2:08:41

17:18

47.

Mari Jevne Arnesen

NTNUI

5:21:56

+2:08:42

17:18

47.

Hilde Njøten

Indøk Racing Team

5:21:56

+2:08:42

17:18

49.

Vilde Feet

Indøk Racing Team

5:21:57

+2:08:43

17:18

49.

Marie Ameln

Indøk Racing Team

5:21:57

+2:08:43

17:18

51.

Karoline Solheim

Gamp

5:21:58

+2:08:44

17:18

52.

Adriana Kyvik

ntnu

5:22:40

+2:09:26

17:20

53.

Anne Vik

St. Olavs

5:28:18

+2:15:04

17:39

54.

Thorlene Egerton

Wing

5:28:50

+2:15:36

17:40

55.

Gerit Pfuhl

NTNU B.I.L

5:28:51

+2:15:37

17:40

56.

Anniken Liland Fredriksen

Stokmarknes IL

5:30:39

+2:17:25

17:46

56.

Linn Ryen

Mjøndalen IF

5:30:39

+2:17:25

17:46

58.

Daniela Ivars

NTNUI

5:40:53

+2:27:39

18:19

59.

Inger Lise Sollie

NTNUI

5:46:53

+2:33:39

18:38

59.

Margrete Øie Langåker

NTNUI

5:46:53

+2:33:39

18:38

61.

Anette Kleppestø

NTNUI

5:55:26

+2:42:12

19:06

61.

Hanna Lindseth

NTNUI

5:55:26

+2:42:12

19:06

63.

Cathrine Andrea Johnsen

BSK

5:55:58

+2:42:44

19:08

63.

Kari Lien Johnsen

NTNUI

5:55:58

+2:42:44

19:08

65.

Tone Almås

IL Leik

6:02:06

+2:48:52

19:28

66.

Kristin Sølberg

IL Leik

6:02:09

+2:48:55

19:28

67.

Astrid Marthinsen

NTNUI

6:17:25

+3:04:11

20:17

68.

Beate Norheim

NTNUI Basket

6:23:54

+3:10:40

20:38

68.

Ragnhild Stamer Ekerholt

NTNUI Telemark&Alpint

6:23:54

+3:10:40

20:38

70.

Marie Rognes

NTNUI

6:31:46

+3:18:32

21:03

70.

Mirjam Knutsen

NTNUI

6:31:46

+3:18:32

21:03

72.

Monika Mielnik

NTNUI

6:34:57

+3:21:43

21:14

72.

Siri Vea

NTNUI

6:34:57

+3:21:43

21:14

74.

Kristine Othilie Gran

NTNUI-langrenn

7:01:13

+3:47:59

22:38

75.

Hanne Hellebust Strand

NTNUI

7:59:36

+4:46:22

25:47

75.

Anne Bjerke Årrestad

NTNUI

7:59:36

+4:46:22

25:47

75.

Magnhild Vold

NTNUI

7:59:36

+4:46:22

25:47

78.

Marie Birkeland

NTNUI

8:11:29

+4:58:15

26:25

Brutt

Ingvild Mohr Hansen

NTNUI

5:46:07

Jeg fullførte ikke, men brøt etter 4.post

DSQ

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

5:26:22

Brutt

Anniken Amos Ruud

NTNUI

3:06:43

Brutt

Hanne Nøvik

NTNUI

DNS

Mari Nord Hauge

NTNUI

DNS

Arvid Berge

Vikøy IK

DNS

Frida Næss-Ulseth

Indøk Racing Team

DNS

Siri Bruskeland

UKA

DNS

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

DNS

Toril Nes

NTNUI

DNS

Heidi M. Midtun

Freidig

DNS

Johanne Rakner

Varegg Fleridrett

DNS

Torunn Spets Storhov

Freidig

DNS

Mari Moen Slenes

NTNUI Friidrett

DNS

Magnhild Volden

NTNUI

Klasse: Parløp ungdom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Hermstad

Freidig

3:58:50

+0:00

12:50

2.

Oskar Spets Storhov

Freidig

3:59:00

+0:10

12:50

3.

Preben Antonsen

Byåsen

4:14:36

+15:46

13:41

3.

Brage Jørum

Byåsen IL

4:14:36

+15:46

13:41

5.

Vera

Melkild

5:12:39

+1:13:49

16:48

5.

Camilla Andrine Johnsen

BSK

5:12:39

+1:13:49

16:48

DNS

Oda Q Fossum

Freidig

Klasse: Veteranklasse

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Hveem

HiST

3:53:01

+0:00

12:31

2.

Harald Fløgstad

Freidig

3:54:48

+1:47

12:37

3.

Tore Heggem

HiNT

4:40:13

+47:12

15:03

4.

Edvin Helle

Askvoll og Holmedal IL

4:58:43

+1:05:42

16:03

5.

Anders Waage

Freidig

5:07:32

+1:14:31

16:32

6.

Frank Bjarkø

NRK

5:13:18

+1:20:17

16:50

7.

Svein E hove

Byåsen

5:14:43

+1:21:42

16:55

8.

Magnus Landstad

Freidig

5:51:50

+1:58:49

18:54

9.

Nils Olav Vennevik

Freidig

6:09:52

+2:16:51

19:53

DNS

Arne Mikkelsen

NTNU-BIL

Klasse: Superveteran

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Fløgstad

Freidig

6:35:42

+0:00

13:16

1.

Per Hveem

HiST

6:35:42

+0:00

13:16

3.

Tore Heggem

HiNT

8:19:33

+1:43:51

16:45

Klasse: Superbabes

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Lønsethagen

NTNUI

5:51:31

+0:00

11:47

1.

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

5:51:31

+0:00

11:47

3.

Marit Vala

NTNUI

6:05:13

+13:42

12:15

4.

Kari Mørkved Sylten

NTNUI

7:24:25

+1:32:54

14:54

4.

Kristin Antonsen

NTNUI

7:24:25

+1:32:54

14:54

4.

Vilde Moi

NTNUI

7:24:25

+1:32:54

14:54

4.

Live Lindemark

Asker SK

7:24:25

+1:32:54

14:54


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 oktober 2013, 12:15:02

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

328

Antall startet:

307